Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Hanashi

Goto down 
+11
Bill Atakama
Abandoned chair
Keith Clay
Yukki Maeda
Shizuka Yoru
Ferii Fey
Narumi Kaname
Akio Hoozuki
Daisuke Maeda
Haku
In-Admin
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptyTue Sep 06, 2011 4:31 pm

First topic message reminder :

Zde bydlí starší generace vyprávějící zajímavé a možná i skutečné příběhy o skutečných leendách.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 8:19 am

Ja po tom čo sme sa asi vrátili do dediny som sa presunul do ulíc kde som sa začal prechádzať .
Rozmýšľal som čo vlastne teraz aj keď ma akosi nič nenapadalo no dúfal som že sa niečo nájde .

(Prepáčte ak sa stalo niečo iné a ešte tu niesme XD ale akosi som nemohol v týchto dňoch písať .)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 11:48 am

Ako som pretrvával v uliciach došlo mi že tu nieje čo robiť preto som sa porozhliadol po okolí že kam by som išiel .
Nudil som sa preto som sa vybral pomalým krokom odtiaľto ďalej.
Mieril som smerom zo suny teda skôr do púšte aj keď to nebolo ďaleko tak som vedel že mi to potrvá
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 3:42 pm

Dorazil som do ulice spolu z Yukki vedľa ktorej som vlastne ja šiel .
"Umm inak čo tak normálne vlastne robíš ?
Keď niesi z týmom ?"
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 3:47 pm

Vyšla jsem na ulici a koukala se za sebou jestli jde taky...
´´Procházím se po ulicích a sbírám své relikvie..Takže Kaname-kun... co tak děláš ve volném čase ?
Vím že jsem se ptala ale mohlo se to změnit a tak se ptám..´´
vyndala jsem si další lízátlo a začala ho cucat...
(gomen že mi to tak trvalo )
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 3:50 pm

"Tak v poslednej dobe čo najviac tak .... hmm je že chodím do jednej z oáz čo tu je je tam docela dobre a najlepšie sa tam trénuje zatiaľ sa mi stalo len raz že som tam ale niekoho stretol .... no a inak čo presne za relikvie myslíte ?"
Opýtal som sa a pohľadom som si ju premeral .
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:13 pm

´´Moje relikvie ? Hoho.. někdo se mě zeptal co je moje relikvie..to si musím zapsat.
Vytáhla jsem deníček a začala si zapisovat..
´´Relikvie je pro mě označení pro něco nevídaného, co si můžu vzít sebou. Například tohle..´´ukázala jsem mu tyskysový kamínek
´´Pravděpodobně tyrkys..´´poznamenala jsem chytře...
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:17 pm

"No a to takto často niečo také nachádzaš ?
A keď tak koľko toho už máš ?"
Ako som videl ten deníček musel som sa pousmiať .
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:22 pm

´´Noo... mám zatím první.. ale..´´začala jsem z toho vyptávání být nervozní..ale musela jsem si všechny otázky ohledně relikvie oznamenat..
´´Najdu jich víc..´´neztrácela jsem naději
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:25 pm

"Nó ! možno by som aj ja mal niečo začať zbierať aj keď neviem či zrovna relikvie ...
Umm to kam si si zapisovala bol denník ? "
Opýtal som sa zaujato ... no aj tak u mňa bolo zvykom že som bol dosť zvedavý .
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:36 pm

´´Jojojo...´´řekla jsem a začala si poznamenávat otázku co mi
dal...´´He?Nechápu´´byla jsem trošku zmatená...a potom jsem mu skočila kolem krku ´´Juhuuuuuu......... někdo chce sbírat také relikvie!!!´´
začala jsem skákat radosti..a začala mu vyprávět příběhy...za mého mládí a že nikdo takový nebyl..
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:43 pm

Z jej chovanie a z toho čo urobila som bol chvíľu mimo XD .
No ale potom som ju pozorne počúval .
"Ale tak ja som hovoril ja toho veľa na práci nemám preto ak sa nájde niečo čím aspoň nejako zabijem čas tak sa do toho pustím a keď budem prvý no ."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:51 pm

´´Ha!!!Teďka mě napadlo zajít si za Kazekagem a zeptat se na misi jdeš také?´´
zeptala jsem se ho a už začala promýšlet průběh misi...
´´Jo? Tak jdeme!!´´zavelela jsem a chytila ho za ruku a šla s ním za Kazekagem (presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySat Oct 29, 2011 4:56 pm

XD nestihol som čoby len namietať takže som zamieril smerom za ňou .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:24 pm

Prechádzal som sa po dedine a hľadal som si niekoho teda skôr genina aby somnou šiel lenže nikoho som nevidel .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:28 pm

Začala jsem se soustředit na Narumiho čakru.
Ulice Hanashi - Stránka 3 4149d186ce_80479629_o2
Jakmile jsem věděla směr, tak jsme se tam s Daisukem vydali. Šli jsme ulicí a před námi jsem ho konečně spatřila.
"Narumi, zítra máme misi." oznámila jsem mu, jakmile jsme k němu přišli.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:31 pm

"Zdravím.. a čože to je za misiu ?"
Opýtal som sa zvedavo .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:34 pm

"Přinést zásoby ze severních pláních." Čekala jsem kyselý obličej a mrmlání.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:40 pm

"Ehm ... no to je teda misia .... "
Poviem trocha sklamane
"A kam aspoň a kto vetko ?"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:47 pm

"Do skladů, kam by jsi to chtěl dát?" zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:49 pm

"Ehm tiež pravda a ide sa už teraz či zajtra ?"
Bol som trocha mimo .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:50 pm

"Až zítra. Teďkom tam nikdo nebude."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:53 pm

"Umm dobre .... a teraz niečo máte čiby ste ma mohla niečo naučiť ?"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:55 pm

"Chceš se něco naučit? Dobrá." Podívala jsem se na Daisukeho. "Nechceš jít s námi?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:56 pm

"Nóó tak ja by som rád išiel .... "
Odpovedal som popravde a čakal som čo bude ďalej .
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Hanashi - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:02 pm

"Tak jdeme." Mířila jsem do tréninkové haly. Daisuke šal s námi.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Hanashi   Ulice Hanashi - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Hanashi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Sendainina Ulice
» Ulice Kaisha
» Ulice Shinryuu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Ulice-
Přejdi na: