Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková Hala

Goto down 
+9
Yukki Maeda
Narumi Kaname
Haku
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Manami Suzu
Keith Clay
In-Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyMon Sep 05, 2011 5:24 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete procvičit jutsu na terčích


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptySun Nov 06, 2011 12:34 pm

Posledné dni od misie čo sme sme mali som sa ako keby stratil nič sa o mne nevedelo,a to len preto že som celí čas trávil na tréningovej hale.Priniesol som si sem zásobu jedla a pitia takže som s prežitím problem nemal.Len som si neuvedomil kolko času prešlo a ja ja som bol stále tu."Heh heh konečne!!"Zakričal som torcha hlasnejšie a sadol som si pod strom pod ktorým bol príjemny vánok.Konečne po tolkych dnoch to mám skoro na dosah no musím to ešte trocha vylepšiť aby to bolo dokonalé.Pod tienom dívajuc na oblohu som premýšlal.Ako sa má Shizuka a č opráve može robyť a ako sa cíti precaj už prešiel dlhý rok a jej choroba sa može šíriť.A čo Yukki konečne po prebudení som po tolkých rokoch videl svoju sestru ale i tak čo s toho ked bola vydaná na nejaku misiu a stále sa nevrátila,no aspon viem že je v poriadku a nič jej nieje pretože by som poznal.Usmail som sa ah asi som naozaj stavaný na to byť sám,no ale čo už každý sme iní.Usmial som sa a postavil som sa,zobral som si trocha vody a napil som sa."AAAAA voda nápoj života"tak dobre tento krát už tu techniku dokončím.Došiel som opať do stredu hali a začal precvičovať svoju techniku.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 1:15 pm

Přišel jsem dovnitř do haly rozhlédl jsem se po okolí nikdo zde nebyl,alespoň budu mít klid na svůj trénink.Dnes jsem sem přišel za účelem zdokonalit si svoji techniku Futon: Shinkugyoku tahle technika mi nedělala až takový problém při využití nýbrž v míření.Projektily měli vždy moc velký rozptyl na to aby zasáhly více nepřítelů zároveň,proto jsem rozmístil 6 panáků v rozestupu 3 metrů abych se je pokusil trefit všechny. ''Tak začneme" řekl jsem nahlas a po složení pečetí jsem řekl "Futon: Shinkugyoku" zasáhl jsem ovšem jenom 2 terče.Tohle zabere dlouho pomyslel jsem si ale cvičení dělá mistra
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 1:35 pm

přišel jsem do tréninkové haly a vidět tam kluka jak tam tvrdě trénuje příjdu k němu a povídám mu nechtěl by jsi pomoct s tím tréninkem
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 1:52 pm

Mé kroky mě brzy zavedly do tréninkové haly Akademie shinobi. Počítala jsem s tím, že tam budu moct sama trénovat techniky Katonu a Youtonu, ale jelikož tab už někdo byl, zůstala jsem stát za dveřmi a jen jsem je sledovala. Pro mě tu bylo až příliš rušno a navíc... trénink technik Youtonu by nepřicházel v úvahu. Možná někdo z nich ví o mém klanu. A třeba patří k těm, kteří chtějí můj klan mít mrtvý.
Vešla jsem dovnitř, ale opřela jsem se o zeď hned vedle vchodu. Možná by mě mohlo bavit sledovat je.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 1:54 pm

viděl jsem jednu holku přicházet stydlivě jsem si promnul vlasy a pověděl jí ahoj.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 2:16 pm

Prohlídl jsem si oba nové obyvatele tréninkové haly kluk nevypadal na víc let než ja a dívka vypadala na podbný věk.Ahojpozdravil jsem je oba. Rád trénuji sám ale projednou nezaškodí si zatrénovat ve dvojici jak by si ten trénink chtěl provést ?. zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 2:30 pm

Hm... Zdá se že to bude ještě zajímavá podívaná... Lehce, ale opravdu téměř nevýrazně, jsem se pousmála. Na pozdrav jsem jen kývla. Možná bych i navrhla trénink ve třech, kdyby se mi chtělo. Ale mně se nechtělo, takže jsem se rozhodla se zapojit jako divák.
Jen jsem si oba přítomné prohlédla trochu pozorněji.


Naposledy upravil Killunia dne Tue Nov 08, 2011 5:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 4:56 pm

Podíval jsem se na tu dívku u zdi Jmenuji se Raizou řekl jsem s úsměvem a jak se jmenuješ ty? je celkem simpatická
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:03 pm

Hele vy dva asi nejste ani jeden Jounin Měl bych nápad zeptám se jestly bych mohl být váš sensei sice nejsem o moc starší než vy ale můžu být váš sensei tak co?Bude sranda.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:12 pm

Sensei ? pomyslel jsem si,byl jsem dokonale zaskočený touhle nabídkou a nevěděl jsem co mu na to říct. Co by to pro mě znamenalo a co by si mě mohl naučit? řekl jsem a zvažoval jeho nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:14 pm

já tebe asi žádné techniky ne ale pomohl bych ti zdokonalit ty tvé a bez senseie by jste nemohli na jouninské zkoušky.A když vám tu už něco nabízím jak se jmenujete.Podíval jsem se na oba.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:20 pm

Raizou Kugo odpověděl jsem jouninské zkoušky mě velice lákaly ... a chtěl bych být Jounin,byl můj sen se dostávat stále víš a víš takže jsem neviděl důvod proč jeho nabídku nepřijmout. Ano přijmu tvojí nabídku ''Sensei'' odpovědel jsem mu se širokým úsměvem na tváří
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:22 pm

Zas tak horce s tím Senseiem to neber vždyť mi je 16 a kolik tobě tobě může být taky ňák tak.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:25 pm

Mě je 17. řekl jsem byť jsem byl zaskočen mladým věkem mého senseie jakto že si to dotáhl tak daleko když ti je teprve 16 let ?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue500/500Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (500/500)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:26 pm

Podívala jsem se na ty dva.
"Killunia," odpověděla jsem tomu klukovi, co se mě zeptal na jméno.
Sensei? Já nepotřebuju obyčejného senseie, já potřebuju senseie, který mě bude schopný naučit techniky Youtonu... Jen jsem si povzdechla a přišla jsem k nim.
"Možná bych to i brala. Sensei by se hodil... Teda aspoň mně..." Tím, jak jsem teď zazněla, unuděně a otráveně, jsem si možná u nich zničila svůj první dojem.
Sice s úúúúplně jinejma schopnostma, ale co nadělám...
"A jmenuju se Killunia." Příjmení jsem neřekla. Nepovažovala jsem to za nutné.



//nechcete na chat? Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:30 pm

Raizou ono až tak zvláštní není já měl to štěstím že mě do akademie vybraly jako malýho špunta no slyšel jsem o jednom ninjovi z Konohy jmenoval se myslím Kakashi byl jouninem ve 13 já až o rok později.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:36 pm

Tak to potom jo a kdy začneme trénovat ? nebylo to ani tak o tom že jsem chtěl trénovat spíš jsem chtěl vidět způsob kterým bude trénovat . A jak se vůbec jmenuješ ty ?


// Vůbec sem si nevšiml jsem se ještě nezeptal Chichotání //
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:45 pm

Já jsem Zotany můžeme začít hned co vy na to? pojďme někam dále od vesnice tam budeme mít více místa a jen bych se zeptal Na co se specializujete já se specializuju na Kyselinové Ninjutsu a na mé KG.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:49 pm

Myslel jsem si že to nebude obyčejný shinobi takže taky uživatel Kekkei Genkai zajimavé
Ok můžeme začít ihned a já se specializuji hlavně na ninjutsu a na Kekkei Genkai taky jsem se trochu učil Kenjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:51 pm

No tak znáš nějaké místo kde je spousta místa a kde se toho nemůže moc zničit a né tady.ukážu vám moje Kg a vy mi ukážete to vaše.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:56 pm

zamýšlel jsem se okolí jsem tu moc neznal ale zaslech jsem o místě zvané vyprahlé pláně z doslechu jsem zjistil že tam nepáchne ani noha.Třeba Vyprahlé pláně ? Je to směrem na jich od vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:57 pm

OK pojďte.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 5:59 pm

Ještě než jsme odešly z tréninkové haly řekl jsem Kiluine Sejdeme se tam a s úsměvem sem jí zamával (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 6:01 pm

(Přesun)A když jsem se tak koukal na Raiza a viděl jak přmýšlí Neboj Chuunin a Jounin je skoro to samé jen jounin je zkušenější.Mě je sice 16 a jsem jounin ale co ty výš třeba mě během roka překonáš jako staré příslový každý spráný žák překoná svého učitele.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková Hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 6:06 pm

Zasmál jsem se nad touhle větou.Víš že přesně tuhle větu jsem od svého bývalého senseie slýchaval každý týden minimálně dvakrát? ale smých mě brzy přešel protože se mi vybavila vzpomínka na mého bývalého mistra a radši jsem obrátil myšlenky jiným směrem.Cesta nám začala ubýhat rychle a než jsme se nadály byli jsme u brány do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková Hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková Hala
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: