Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+23
Kagami
Sentoi
joukuu
Abandoned chair
Temarii
Killunia
Haku
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Chisuna
Midotsuchi
Toshi Terumi
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Keith Clay
Kitaru D. Sora
Ferii Fey
Manami Suzu
Ken Kuruima
Hatake Kakashi
Sabaku no Gaara
Kasume Uky
In-Admin
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptyMon Sep 05, 2011 3:48 pm

First topic message reminder :

Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptyThu Dec 01, 2011 5:23 pm

Stále jsem pokračoval s papírováním ale moc jsem toho nestihl,protože hned po odchodu Shizuky někdo zaklepal na dveře.
Dneska je tu celkem rušno. pomyslel jsem si a bez otálení jsem řekl
Dále a potom jsem se podíval okolo stolu kde jsem měl pěkný svinčík kvůli tomu jak jsem předtím hledal peníze pro Shizuku.
Snad to tomu návštěvníkovy nebude vadit. pomyslel jsem si
Nepatrně jsem si protáhl záda a čekal jsem dokud návštěvník nevejde
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue500/500Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptyThu Dec 01, 2011 5:39 pm

Po vyzvání jsem otevřela dveře a vešla jsem dovnitř.
"Dobrý den, Kazekage-sama..." pozdravila jsem a uklonila jsem se. Téměř ihned jsem se ale napřímila. Nenápadně jsem si prohlédla ten nepořádek, který tu byl. Nepřišlo mi to nijak divné. Kdybych byla Kazekage já, sama bych tu měla ještě větší svinčík než on. "Přišla jsem se zeptat, zda by se tu pro mě nenašla nějaká mise..." Nejradši bych se zeptala i na senseie, ale Kazekage by mi mohl říct, že už přece senseie mám, tak co otravuji. Raději jsem se tedy o tom nezmiňovala.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptyThu Dec 01, 2011 6:03 pm

Do místnosti vešla mladá dívka něco kolem 18ti let.
''Zdravím ty budeš Killinia viď? poznal jsem jí podle fotky kterou jsem viděl v její složce před pár dny když jsem se probíral a prohlížel ninje co máme v suně.
''Takže by si chtěla misi jo ? No podívám se co by tu pro tebe bylo.'' odpověděl jsem jí a usmál se na ni.
Potom jsem se začal přehrabovat v šuplíku ve kterém jsem měl seřazené mise podle obtížnosti a vytáhl jsem misi tipu C.
''Jedná se o chycení jednoho ze zvířat které se pohybuje v oáze je to jeden z velkých škorpiónů kteří žijí v této oblasti tenhle ovšem trochu přerostl a usídlil se v místní oáze kde většina lidí hledá vodu a stím před sluncem.Bylo by lepší toho škorpiona odstranit.'' řekl jsem Killunii a čekal na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue500/500Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptyThu Dec 01, 2011 6:14 pm

Mise typu C. To pro mě bude snad dobré. Tak akorát. Trošku jsem kníkla, když jsem zjistila, že mám bojovat se škorpionem, ale jen jsem přikývla.
"Dobře. Tohle bude dobrá mise..." řekla jsem tiše, uklonila jsem se na rozloučenou a poté jsem vyšla ven z místnosti a zamířila jsem k oáze, kde měl být ten škorpion.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptyThu Dec 01, 2011 6:23 pm

Po té co Killunia odešla jsem si dal na chvíli oddych podíval jsem se z okna do vesnice dneska byl obvzláště teplý den i na poměry Suny po ulici chodili lidé a zdálo se tu být živěji než obvykle poté jsem zahlédl i Killuniu jak odchází od budovy Kazekageho a jde pravděpodobně do oázy.
No nic dost bylo koukání z okna.řekl jsem si pro sebe a vrátil se ke stolu a začal opět s papírováním které se chýlilo ke svému konci zbývalo mi jen pár papírů a pak už konečně,alespoň pro dnešek,se mi dostaví zaslouženého odpočinku.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue500/500Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 12:45 pm

Pomalu jsem šla ulicemi Suny s koncem škorpioního ocasu v ruce. Chvíli trvalo, než jsem se doploužila k budově Kazekageho a dalších několik vteřin uběhlo, než jsem předstoupila před dveře do Kazekageho kanceláře. Lehce jsem se pousmívala. Ten škorpion nebyl moc těžký k poražení. I když pravda, nebyla to zase mise s vysokým rankem. Pro mě to byla trochu lepší tréninková mise.
Po chvíli jsem zaklepala na dveře a čekala jsem na vyzvání.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 12:55 pm

Pomalým krokom som vošiel do budovy v ktorej sídlil Kazekage. Na čase začať niečo robiť.. hm?.. prebehlo mi hlavou po čom som sa sám pre seba iba uškrnul. Na hlave som mal čelenku Sunagakure no sato a ako oblečenie som mal jednoduché čisto čierne tričko ktoré bolo tak o dve čísla väčšie, než bola moja veľkosť.. tiež som mal tenšie čierne trojštvrťáky.. to bolo tak všetko. Nemal som pri sebe žiadne vybavenie, vlastne ani žiadnu čelenku ktorá by zobrazovala začlenenie k Sunagakure no sato. V ústach som žmolil nejakú žuvačku a ..vlastne som sa tváril ako úplne normálny sedemnásť ročný chalan. Chcel som navštíviť Kazekageho no pred jeho kanceláriou už stálo nejaké dievča.. pohrával som sa s istou "myšlienkou" no po tom som si len sadol na lavičku.. veď mám čas.. prebehlo mi ešte hlavou a čakal som kým si dotyčná vybaví to, čo u Kazekageho potrebuje.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 1:08 pm

Z mé práce mě vyrušilo zaklepání na dveře však už bylo taky načase dělat něco jiného protože papíry už jsem měl všechny potvrzené jen jsem čekal až si je přijdou vyzvednout.
''Dále''řekl jsem bez váhání a čekal jsem kdo vejde dovnitř.
Dnes jsem měl celkem dobrou náladu a doufal jsem že mi ji člověk který stojí za dveřmi nezkazí.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue500/500Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 1:16 pm

Vešla jsem dovnitř a zavřela jsem za sebou ihned dveře. Tentokrát jsem se neuklonila, jen jsem hodila Kazekagemu konec škorpioního ocasu na stůl.
"Mise úspěšně dokončena a zde je důkaz..." řekla jsem klidně. "Tohle byla celkem hračka. Takže těžší mise pro příště by nemusely být špatné..." Nemyslela jsem to vážně. Jen jsem to předhodila jako hloupý návrh. "Teda ne, že bych se nějak povyšovala nebo tak něco.... Tohle byl spíš takový hloupý blábol jedné puberťačky..." Pousmála jsem se, abych dala najevo, že jsem to opravdu nemyslela vážně.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 1:28 pm

Do dveří vešla Killuina a zavřela za sebou dveře.Poté přišla k mému stolu a na stůl hodila nějáký předmět.
Po bližším prozkoumání jsem zjistil že se jedná o konec ocasu škorpiona.
Po té jsem si pozorně vyslehl co Killuina říká a zavzpomínal jaký jsem byl já v jejím věku a pousmál se nad tím.
''Je mi to úplně jasné že tahle mise byla trochu pod tvoji úroveň ale samotnou tě na jiné mise poslat nemohu.Příště až budeš chtít nějakou těžší misi přijď jsem se svou senseikou.''
Potom jsem začal hledat por Killuinu odměnu která byla opět v šuplíku.
''Tady máš odměnu za splnění mise''.řekl jsem jí a podaval jí obálku s penězi.
''Ještě něco ?''řekl jsem Killuině a usmál se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue500/500Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 2:31 pm

Napřímila jsem se.
Se senseikou? Ta byla naneštěstí poněkud mimo. Takže to prostě nešlo. Raději jsem se ihned uvolnila a vzala jsem si obálku s penězi.
"Arigatou, Kazekage-sama... Už nic nepotřebuji, takže na shledanou..." Uklonila jsem se a pomalu jsem vyšla z místnosti. Podívala jsem se na toho, co tam čekal. Krátce jsem mu naznačila, že už mám hotovo a pak jsem zamířila domů.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 3:11 pm

Keď Killunia odišla a naznačila že už môžem vstúpiť ďalej tak som sa len trocha zamráčil.. škoda že sa nenarodila o takých trinásť rokov neskôr.. bol by z nej skvelý Root.. prebehlo mi hlavou na čo som len vstúpil a zavrel som za sebou dvere. Kazekage-sama.. zamumlal som a nahodil som taký veselý úsmev. Nemohol vedieť že som vodcom Rootu, predsa len "ten" Ken.. ktorý bol Jinchuuriky sedemocasého je už mŕtvy.. teraz som tu bol ja.. Prišiel som sem kvôli úplne jednoduchej veci uuhm.. proste... chcel by som priradenie do týmu. Som Chuninom no.. čelenku som niekde stratil.. kludne si to môžte overiť.. navrhol som.. keby sa pozrel do zoznamov SHinobi tak by ma tam aj našiel, s oficiálnym rankom "Chunin".. môj spis však hovoril že som dosť.. priemerným.. proste žiadny talent.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 5:17 pm

Do místnosti přišel nějáky mladý muž nedalo se podle ničeho poznat ke které vesnici patří ani jeho hodnost byl takový...podezdřelý.
Avšak po jeho vysvětlení jsem se dozvěděl že je to Chuunin a čelenku někde ztratil což mi přišlo divné.
Začal jsem prohledávat spisy a po chvilkovém hledání jsem našel spis toho podivína a zjistil jsem že všechno co řekl je pravda.
''Takže bys chtěl být zařazen do týmu jo ? Promiň ale zrovna teď není v žádném týmu který by tobě vyhovoval místo...Ale kdyby se nějáké místo uvolnilo dám ti vědět.''řekl jsem mu a snažil jsem se na něj usmát což se mi nepovedlo ten člověk mi prostě něják neseděl.
Nevěděl jsem ani proč prostě se mi nezamlouval.
Poté jsem začal hrabat v šuplíkách a až jsem našel ochrané čelenky jednu jsem vytáhl a hodil mu ji
Tuhle už neztrať řekl jsem s opět docela nezdařeným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 5:23 pm

Přišla jsem k budově, kde byla Kazekageho kancelář. Nudila jsem se a chtěla jsem něco dělat. Vstoupila jsem do budovy. Šla jsem osvětlenou chodbou loučemi. Plápolavý oheň vrhal hrůzostrašné stíny na protější stěnu. Stanula jsem před kanceláří. Zvedla jsem ruku a zaklepala jsem. Pak jsem se opřela o stěnu a zadívala jsem se do ohně.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 5:31 pm

Ohm.. tak.. keď bude miesto tak mi pošlete správu? bývam tu.. zamumlal som a podal som mu papierik s číslom domu a adresy.. Býval som v naozaj luxusnom dome, na pomery Sunagakure no sato až moc.. oćividne mi peniaze nechýbali čo.. mohlo byť na Chunina bez rodiny celkom zvláštne. Zobral som čelenku ktorú som si uviazal okolo krku.. chcel som odísť no po tom ma ešte niečo napadlo. Nenašla by sa nejaká misia? spýtal som sa s takým spýtavým pohľadom.. počul som zaklopanie no zatiaľ som ho ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 5:40 pm

Sice jsem slyšel jeho otázku ohledně mise ale předeveřmi někdo byl tak jsem pověděl ''Dále'' aby tam ta osoba nemusela dlouho čekat.
Chtěl by si misi .... počkej uvidím co se stím dá dělat.
Otevřel jsem šuplík ve kterém jsem měl uložené mise a hledal jsem která by se hodila pro někoho jako je on.
Podle spisu nebyl příliš silný ani chytrý byl to podprůměrný ninja takže jsem musel najít nějákou lehčí misi.
''Tady ta by byla pro tebe jako stvořená.''řekl jsem a podával mu složku.

Ve složce:


''Bude to vše ?'' zeptal jsem se mladého ninji.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 5:44 pm

Uuuhm haaai.. arigato.. zamumlal som po čom som len zobral zložku. Dal som si ju popod pazuchu a len som takým, mierne nemotorným krokom vyšiel von. Otvoril som dvere a pohľad mi padol na nejakú jouninku.. len som však pohľadom sklzol niekam.. no niekam nižšie.. radšej som to však šikovne zamaskoval kýchnutím a pokračoval som von z budovy.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 5:52 pm

Uslyšela jsem vyzvání. Vzala jsem za kliku a otevřela jsem. "Dobrý den, Kazekage-sama. Omlouvám se, že otravuji, ale nenašla by se nějaká prácička?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 6:23 pm

Dovnitř vešla Shizuka s otázkou jestli by se pro ni nenašla nějáká práce.
Jo něco bych tu pro tebe měl. řekl jsem odmlčel se a pak znova pokračoval v řeči.''Jak jistě víš naše vztahy z Konohou nejsou v poslední době nejlepší mírové dohody padají a jak u nás tak u nich se v poslední době vystřídaly kagové.Proto bych chtěl aby si tam šla a podala jim jim návrh na obnovení mírových a předala Hokagemu tenhle dopis.''

V Dopise:
Spoiler:

Přitom jsem vytáhl vzor obyčejné mírovou smlouvu kterou jsem podepsal a přiložil k dopisu do obálky kterou jsem podával Shizuce.
''Tenhle dopis obsahuje mírovou smlouvu a krátký vzkaz pro Hokageho. Doufám že si všemu rozuměla jestli ano tak ti přeji šťastnou cestu.''řekl jsem jí a zeširoka se na ni usmál.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 6:27 pm

"Děkuji, Kazekage-sama. Hned to doručím." Dopis jsem si vzala a poklonila jsem mu. Otočila jsem se a odešla.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 6:52 pm

Vtrhol som do miesntosti... teda kancelárie Kazekageho. Ehm.. s..som tu.. zamumlal som a začal som sa rozdýchavať.. v skutočnosti som bol úplne v poho.. len som to rozdýchavanie hral.. predsa len chunin nemá takú kondičku, akou ovplývam ja. Keď som konečne popadol dych, tak som len vytiahol malinký zvitok a hodil som ho Kazekagemu.
Stálo na ňom že sú banditi traja, presnú polohu jaskyne, dokonca aj popis okolia a približný odhad ich schopností.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 7:08 pm

To je tak rychle hotový? podivil jsem se když Ken dorazil po méně než hodině.
Cesta z vesnice k jeskyni trvá zhruba 20 minut není možné aby Chuunin o kterém jsem si četl ve složce dokázal dojít poblíž jeskyně ,už jen úkol najít jeskyni samotnou je oříšek je totiž dobře skryta ,a pak se vrátit zpět do vesnice za tak krátkou chvíli.
A bylo toho víc.Poté co mi Ken hodil Svitek s podobnými popisy banditů , odhadem jejich schopností a jejich přesnou polohu mě bylo již jasné že Kenova složka s jeho schopnostmi byla padělaná.
''Jsi Ken že ? Řekni mi Kene jak je možné že Chuunin podprůměrných schopností dokáže vystopovat lupiče za tak krátkou chvíli a nejen to dokáže dokonce odhadnout jejich schopnosti a dostat se z vesnice k jeskyni za tak krátkou dobu a být jenom takhle málo zadýchaný?
Řekni mi Kene kdo doopravdy jsi ?''
řekl jsem to přímočaře a bez obalu jen jsem čekal co zněj vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 7:17 pm

Hee?:. ja ? ja nie som absolútne nikto .. som iba obyčajný Chunin ktorý má silného Kuchiyosena.. zaškeril som sa po čom som si len rukami prehrabol vlasy.. viete.. dlho som ako Chunin nevystupoval.. teeeda.. už je to nejaký čas čo som mal misiu.. ten čas som však venoval tréningu a tá zložka.. je už nejaký ten rok stará.. Vysvetlil som znova a znova som nahodil taký "úsmev".. Vôbec na mne nebolo poznať že klamem.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 7:34 pm

Nevím proč ale něják jsem věděl že lže ale na venek jsem vypadal že jsem mu uvěřil
''Dobrá tedy je možné že se někde stala chyba v aktualizaci tvé složky.I když je to divné.Tím pádem jsi na úrovni lepšího Chuunina promiň že jsem tě tak podceňoval.''
Na tom chlapovi se mi toho nezdálo až příliš mnoho ztráta čelenky,nedostatky ve složce ... vypadalo to jako by někdo záměrně chtěl z něj udělat ninju o dost slabšího než doopravdy je.
Nechal jsem to být a řekl jsem si že pro příště si na něj budu dávat pozor.
''Jinak k misi jak říkám výborná práce za neuvěřitelně krátký čas.Tady máš peníze.''řekl jsem a podával mu obálku s penězi.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 EmptySat Dec 03, 2011 7:44 pm

Hm.. peniaze? heeh.. nechajte si ich Kazekage-sama.. ja peniaze naozaj.. nepotrebujem.. pousmial som sa pri čom sa mi v očiach zaleskol taký zlatý záblesk. Sám by som mohol utiahnúť celú Ekonomiku Sunagakure no sato.. a on mi chce dať peniaze? no.. vlastne on to nemá odkiaľ vedieť.. necháme ho troška v tejto nevedomosti podusiť.. Pomyslel som si a následne som len založil ruky do vreciek.. máte ešte niečo ? či už môžem ísť? spýtal som sa takým
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 14 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: