Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+23
Kagami
Sentoi
joukuu
Abandoned chair
Temarii
Killunia
Haku
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Chisuna
Midotsuchi
Toshi Terumi
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Keith Clay
Kitaru D. Sora
Ferii Fey
Manami Suzu
Ken Kuruima
Hatake Kakashi
Sabaku no Gaara
Kasume Uky
In-Admin
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyMon Sep 05, 2011 3:48 pm

First topic message reminder :

Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySat Dec 03, 2011 7:52 pm

No dobře.Když nechceš.. řekl jsem a peníze uložil zpátky do šuplíku.
Ne pro dnešek je to vše můžeš odejít. řekl jsem mu a tím pro mě rozhovor skončil.
Zřejmě je to nějákej zbohatlík když odmítne peníze. pomyslel jsem si a dál už jsem se stím nezaobíral.
Poté jsem dostal chuť na Sake tak jsem si otevřel láhev a vypil jednoho panáka.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySat Dec 03, 2011 8:10 pm

Len som prikývol a následne som sa len otočil.. a odišiel som z miestnosti preč.. bolo mi jasné že niečo tuší no ... bolo mi to jedno. Bolo celkom fajn pre zmenu žiť život obyčajného shinobi.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 11:26 am

Vošiel som do budovy kde sídlil Kazekage. Ruky som mal ako vždy vo vreckách a na tvári som mal pre tentokrát taký unavený výraz. Zaklopal som na dvere no hneď na to som ich aj otvoril a vstúpil som dnu. Ohayo Kazekage-sama.. zamumlal som s veľkým zívnutím a pošúchal som si oči.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 11:31 am

Právě když jsem se chystal odejít z práce a dopřát si oběd měl jsem už všechno pozavírané a byl jsem na cestě pryč přišel dovnitř Ken.
Zdravím Kene co ode mně potřebuješ ? řekl jsem mu.
Poté jsem si znovu sedl na své místo za stůl a čekal co z něj vypadne.
Neměl jsem už moc chuť pracovat a chtěl jsem si na chvilku odpočinout a dopřát si oběd ale jak je vidět práce je přednější.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 11:45 am

Jo no.. ehm.. chcel by som misiu etoo.. začal som trocha nesovojo.. dúfal som že mi nedá niečo na štýl včerajška páč.. to bola naozaj nuda.. nikoho som nemohol ani len zabiť .. nemal som moc také misie v láske. Len som sa na neho tak ospravedlňujúco zaškeril páč to vyzeralo že už plánoval odísť.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 12:13 pm

Zase misi jo ? pomyslel jsem si
Tak jo počkej podívám se co by se tu pro tebe našlo.řekl jsem a začal pro něj hledat misi.
Tentokrát mu vyberu něco težšího abych zjistil jeho schopnosti.jen zjistit co.Misí tu bylo hodně stačilo jen vybrat tu která by Kenovi seděla.
Jo tohle je přesně pro tebe.řekl jsem a podával mu papír s popisem mise.

ve složce.

Spoiler:

Ve složce je všechno potřebné co o misi potřebuješ vědět Wong nedosahoval jako ninja žádných extra výsledků ale dej si pozor kdo ví jak se za tejch sedm let zlepšil.řekl jsem mu a čekal jak na to bude reagovat
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 12:23 pm

Pozorne som si prečítal zložku misie. Musel som priznať že som chvíľku váhal. Toto by priemerný chunin nezvládol.. prebehlo mi hlavou a následne som len prikývol. Bude ma sledovať.. musím si dávať pozor aby som neodhalil viac .. než sa očakáva.. v horšom prípade zabijem aj toho jeho špeha.. Rozmýšľal som po čom som si len povzdychol.. tak.. za chvíľku som tu.. zaškeril som sa a následne som sa doslova rozpadol na zlatý prach.. (Sakin shunshin).. ten len vyletel otvoreným oknom.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 12:32 pm

Po té jak odešel Ken se v místnosti objevil anbu
Viděl si toho chlapa ? Ken se jmenuje pověs se mu na paty a sleduj jak si povede jestli by to vypadalo že prohrává pomoc mu.řekl jsem a uvelebil se v židli.
Hai řekl anbu a pomalu se začal ztrácet ve vzduchu.
Anbu jsem tam neposlal jen kůli kenově ochraně ale aji díky tomu abych se dozvěděl jaké schopnosti vlastně ovládá.
Sice jsem chtěl jít na oběd ale už nebyl moc čas a hlad mě něják přešel proto jsem si vytáhl sake a jen jsem se napil pak jsem skočil na blízkou pohovku lehl si a začal relaxovat.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 5:25 pm

Vstúpil som do kancelárie Kazekageho.. som tuu.. zamumlal som unaveným hlasom. Splnené, shinobi je mŕtvy.. dodal som s menším úškrnom. V ruke som stále tržal katanu ktorá bola trocha od krvi no.. nemal som to srdce utrieť si ju do oblečenia. Čakal som ako na to Kazekage zareaguje, vlastne som očakával že sa začne vypytovať. Trocha túžobne som si povzdychol.. kde sú tie staré dobré časy chunina? prebehlo mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 5:35 pm

Tak to je výborný řekl jsem s menším úsměvem jak říkám na chuunina velice obdivu... více už jsem nedořek protože z hlasitým prásk se u mě objevil ten muž z anbu kterého jsem poslal aby Kena sledoval.
Naklonil se ke mně a potichu mi zdělil co se během souboje odehrálo.
Po skončení konverzace mezi námi dvěma opět z hlasitým prásk zmizel.
Takže Kene dorazily zprávy o tvém souboji tenhle člověk Anbu mi zdělil vše co se během souboje odehrálo porazit člověka který ovládal Jinton...no páni na Chuunina obdivuhodný výkon..až moc obdivuhodný.Také mi zdělil vše o tvém Summonovi nikdy jsem neslyšel o někom kdo by něco takovýho dokázal přivolat.Řekni mi proč přede mnou tajíš tolik věcí? řekl jsem ruce jsem si položil na stůl a naklonil se blíž ke Kenovi.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 5:42 pm

Pozorne som si prezrel Anbuho ktorý.. očividne nedodržal slovo. Zabijem ho.. zachechtal som sa keď zmizol a následne som sa len tak.. nepríjemne uškrnul. Kto som?.. ja nie som nikto.. som iba tieňom bývalej Sunagakure no sato. Zamumlal som s menším uchechtnutím. Stačia vám tie informácie?.. o tieňu toho moc nevie ani sám tieň.. dodal som po čom som sa len otočil na päte.. keď budete niečo potrebovať.. nejakú misiu.. alebo keď mi konečne nájdete ten tým.. tak sa ozvite.. viete kde.. zamumlal som pri čom som mal v pláne opustiť budovu.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 5:55 pm

Stínem bývale Suny ? pomyslel jsem si ten chlap mi připadal čím dál tím víc divnější.
Ještě bych se chtěl zeptat na jednu věc je teď samozřejmě jasné že ten tvůj spis byl padělaný rozhodně nejsi na urovni Chuunina a ani Jounina si silnější než Anbu řekni mi tedy Kene proč si předemnou tajil tvoje schopnosti?
Zachovával jsem si od něho odstup nic jsem o něm nevěděl a netušil co od něho mám očekávat.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 6:03 pm

Prečo by som vám mal hovoriť niečo.. o svojich schopnostiach? odpovedal som mu otázkou a len som sa zastavil vo dverách. Tajil? .. stále tajím.. neviete o mne absolútne nič.. viete.. keď človeka uchváti temnota.. tak si pred ostatnými dáva pozor.. aj keď je to kage dediny z ktorej pochádza.. kým som ešte žil.. tak som si pozor nedával aa.. vidíte ako to dopadlo.. pousmial som sa znova.. mohli by ste ma naďalej brať ako Chunina.. nestojím o žiadny špeciálny post.. post neudávaj silu daného jedinca.. je to len hodnosť.. nič viac..
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 6:17 pm

Na tom chlapovi něco nehraje ... pomyslel jsem si ten chlápek byl opravdu zajímavej čím víc jsem o něm věděl tím víc se mě zdál záhadnej.
Dobře chceš tým máš ho mít.Tvoje senseika se jmenuje Yukki Maeda běž za ní a řekni jí že tě posílám k nim a že budeš nová posila do jejich týmu.Teda jestli nebude mít něco proti.řekl jsem mu a usmál se na něj i když jsem chápal že úsměv pro něj neznamená to co pro mě.
Nejvíc mě však zarážela ta jeho věta ''Když jsem ještě žil..'' nevěděl jsem jak ji mám chápat.
Jo a ocenil bych kdybys mého podřízeného nezabíjel ukázal se být velice loajální.


Naposledy upravil Shiro Goen dne Sun Dec 04, 2011 9:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 6:23 pm

Len som potichu prikývol. Yukki Maeda.. to som teda zvedavý čo je to za osobu. Pomyslel som si po čom som si len poriadne zívol. Oyasumi nasaaai !! rozlúčil som sa a len som vyšiel z budovy Kazekageho.. pri vchode ku mne priskočil jeden z Anbu ROOT.. podal mi zložku ktorú som si prečítal.. niečo som mu zašomral a on znova zmizol. Vydal som sa k miestu kde Yukki Madea býva.. Ruky som si pri tom založil na hrudi a do tváre mi popadali vlasy takže mi ani nebolo vidieť do očí.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptySun Dec 04, 2011 6:30 pm

Nahlas jsem si oddechnul a zaklonil hlavu.
Jestli tady tohle budu mít na pořádku každý den tak se z toho snad zblázním. pomyslel jsem si.
Poté jsem pomalu zašátral rukou do šuplíku po jediné věci která mě teď mohla uklidnit.
Konečně jsem našel sake a nalil si jednu skleničku.Jedním srkem jsem sake vypil a hned jsem se cítil lépe.
Pak jsem si lehnul na pohovku a řekl si že si na chvilku zdřímnu.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 7:52 am

O nejaký čas som.. tak úplne klasicky vošiel oknom (xD).. Naah.. Kazekage.. to ste ma vážne museli pridať do týmu kde..ehm.. no.. radšej som ticho.. Zaškeril som sa a len som sa oprel o parapetnú dosku. Hmm.. viete o tom že sa k vašej budove približuje.. "niekto"? nieže by som o tom ... teda skôr o nej niečo vedel ale.. no.. dávajte si pozor.. dodal som potichšie .. bože to je leňoch.. vníma ma vôbec ?.. šepol som skôr do vzduchu keď som zaregistroval že... vlastne leží na pohovke. Ostal som tam oprený a ďalej som sa sústredil na sakin sensing.. ktorý sa vlastne nachádzal v celej dedine.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 11:53 am

Zrovna když jsem byl v naprostém klidu a lenošil když mě probudil rámus.
Rozespale jsem otevřel jedno oko a podíval se co se vlastně děje a kdo je ten kdo může za ten rámus.Podíval jsem se po místnosti a uviděl Kena jak leze dovnitř oknem.
Chtěl jsem na něho vijet ale rychle jsem se uklidnil a poslouchal co se mi Ken snaží zdělit.
Mohly by si od té osoby zjistit co tady dělá ? řekl jsem Kenovi.
Vypadalo to že nejde o útok spíše o potencionální hrozbu ale stejně jeden nikdy neví.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 12:03 pm

Hee?... mám to brať ako misiu? zaškeril som sa no len som prikývol. Ak bude robiť problémy.. eliminovať? navrhol som a len som si popukal hánkami. Vlastne som danú osobu ani nevidel, len som ju pomocou sakin-sensing cítil a od Rootu som vecel že nepatrí pod Sunagakure no sato, a vlastne ani pod "žiadnu" dedinu.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 12:08 pm

Ano ber to jako misi ale vyhni se násilí jak budou problémy bylo by lepší toho člověka zajmout a pokusit se z něj dostat co nejvíc informací.Rozuměl si mi dobře? řekl jsem Kenovi.
Pokud by ten člověk pracoval sám asi by nevadila jeho eliminace ale kdyby byl náhodou částí nějáke organizace nebylo by nejrozumnější je rozdráždit.
Byl jsem sice opatrný ale v téhle době člověk nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 12:39 pm

Okheeej.. tak satee !! uškrnul som sa a takým laxným krokom som prešiel k dverám. Následne som ich otvoril a len som sa stratil von z miestnosti.. mieril som práve k tej osobe o ktorej ma moji osobný Anbu infornovalu už pred tým.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 5:43 pm

Přojdu po dlouhé době zase ke kanceláři kazekage. Před zaklepáním jsem se třikrát nadechla a promýšlela, co řeknu. Často jsem měnila názory, takže tentokrát jsem chtěla misi. Nebýt mu na očích. *Ano!*ťukla jsem se do dlani. Trošku si upravila vlasy, neboť jsem to tak trochu neztihla a zaklepala.Z okénka na chodbě na mě krásně foukalo a tak jsem pustila starosti za hlavu a čekala na vyzvání.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 7:27 pm

Hned poté co odešel Ken jsem ještě trochu uvažoval kdo je ten Ninja v naší vesnici a co si slibuje od toho sem takhle vtrhnout.
Na nic jsem však nepřišel takže jsem musel počkat dokud Ken nepřijde a neobeznámí mě se situací sám.
Po krátkém přemýšlení jsem se zvedl z pohovky a sedl si zpátky ke stolu.Kde už byli opět papíry na vyplnění.I když se mi nechtělo někdo to musel udělat.Začal jsem tedy z papírováním ale vydrželo mi to jenom chvilku,protože vzápětí někdo zaklepal na dveře.
Dále řekl jsem a přestal vyplňovat papíry.Že by to Ken zvládl tak rychle ? pomyslel jsem si u něj by mě už nic nepřekvapilo.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 8:13 pm

Vstoupila jsem na přizvání. Podívala se na kazekage. Popravdě jsem ho ještě neznala a tak.
"Zdravím jsem Yukki Maeda. Prosila bych nějakou misi." řeknu a mile se usměji na našeho kazekage.
Pravděpodobně jsem čekala, že bude dneska zataženo. Ani jsem nevěděla proč, ale vážně jo...
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Left_bar_bleue1035/1035Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 EmptyTue Dec 06, 2011 8:39 pm

Konenčne som dokončil tréning bol som s toho nadšený z dnešného pokroku ale bolo toho aj moc no nechcel som otálať dneska som bol taky nabudený ako nikdy v živote.Rozhodol som sa že pôjdem za Kazekagem a vypýtam si nejak§ poriadnú misiu že nieje na čo čakať.Tak som sa vydal preč z cvičiska do Budovy Kágeho no nezabudol som na slová Fénixa. Hm Daisuke táto technika vyzerá byť naozaj ultimátna no ked si nebudeš dávať pozor môže ťa pripraviť o život . Nevedel som prečo ale stále mi to kolovalo v hlave až som nakoniec s rukami vo vreckách sa opäť objavil pred kanceláriou Kazekageho.Nadýchol som sa sice on mňe neveril a ja jemu ale i tak potreboval som misiu potreboval som niečo čím sa zabavým pretože kedby som mal premýšlať nad tým čo sa v poslednej dobe stalo tak by som sa asi naozaj zbláznil.Takže pred dverami som zaklopal no nečakal som sa vyzvanie pretože by t bola stráta času a tak som vstúpil dnu.Mierne som uklonil hlavu a hned spustil."Dobrí den Kazekage-dono chcel by som sa opýtať či by ste nemali pre mňa Daisukeho Maedu nejakú misiu". No zbadal som že v miestnosti ešte niekdo je a nanešťastie to bola Yukki.Takže som radšej sklonil hlavu a čakal na to čo povie Kazekage.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 15 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: