Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+23
Kagami
Sentoi
joukuu
Abandoned chair
Temarii
Killunia
Haku
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Chisuna
Midotsuchi
Toshi Terumi
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Keith Clay
Kitaru D. Sora
Ferii Fey
Manami Suzu
Ken Kuruima
Hatake Kakashi
Sabaku no Gaara
Kasume Uky
In-Admin
27 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Sep 05, 2011 3:48 pm

Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 11:55 am

Příjdu a vejdu dovnitř.



Prosím dejte mi někdo trochu vody. spadnu na zem z žízni.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:03 pm

Přelétl jsem očima po klukovi který přišel a svalil se na zem.Co to ksak..Hned jsem ukázal na přítomnou dámu,která zalévala kytky,aby mu podala trochu pitné vody.

Žena

Přiběhla jsem se sklenicí vody ke klukovi,posadila ho a do rtů mu vlila vodu.''Jsi v pořádku?''Optala jsem se mile a sledovala jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:12 pm

J..jo. řeknu a upadnu do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:20 pm

Gaara

Jen vydechnu a odložím tužku.''Prosím,odneste ho do vedlejší místnosti'',řekl jsem a snažil se o úsměv.Už mě to nebaví..Znuděně jsem dal ruce za hlavu a zatvářil se zamyšleně.

Žena
Doběhla jsem ještě pro jednu sklenici a nalila jí klukovi do úst,ale nechtěla jsem ho vzbudit.Jen jsem se usmála,odnesla ho do vedlejší místnosti na provizorní pohovku,a položila ho na záda.Docupilata jsem pro studený mokrý hadřík a položila mu ho na čelo.Položila jsem sklenici vody k němu na menší stolek,vstala od něj a zavřela dveře.Pomalu jsem přišla ke Kazekagemu,a pokračovala v zálévání.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:22 pm

Spadne mi na zem čelenka Konohy (nepřeškrtnutá) a pootevřu oči.pak je zase zavřu a spím.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:29 pm

Žena

Udělala jsem všechno co mi Kazekage zadal,a pomalu odtančila v dobré náladě směrem ze dveří.Ještě jsem pohledem přelétla ležícího kluka,no vypadal pořád ve stejném stavu,tak jsem zmizela..(přesun)

Gaara

Po chvíly přemýšlení jsem se rozhodl podívat se co je zač.vstal jsem z točící se židle a pomalým krokem se dostal ke dveřím.Naposledy jsem se rozmyslel a vzal za kliku.Uviděl jsem kluka ležícího na gauči a pod ním nějakou čelenku.Sehnul jsem se,vzal čelenku do ruky a prohlédl si znak na ní.Hmm..co tu dělá kluk z Konohy?Chvilku sjem ho sledoval,nic nápadného na něm nebylo,tak jsem se odklidnil i s jeho čelenkou k sobě.Sedl jsem si znovu za stůl,vyndal tužku,čelenku položil před sebe a začal něco psát..
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:31 pm

Otevřu oči a začnu hledat čelenku.Bylo mi docela horko.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:37 pm

Uslyšel jsem nějaký neurčitý šramot.Už se probudil?Odložil jsem tužku,upravil si Moddrý Kage plášť a vešel do místnosti.''Sate'',pozdravil jsem a sledoval ho.''Co u nás dělá ninja z Konohy?''Prozíravě jsem ho sledoval a nehnul ani brvou.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:48 pm

Kde je moje čelenka?! zeptám se ho naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 12:53 pm

Jen jsem přimhouřil oči a zahleděl se na něj.''Mám jí schovanou u sebe..Odpověz na otázku,s Konohou jsme v míru,ale žádný Shinobi nemá právo si jen tak napochodovat do Suny,navíc ke mě do kanceláři bez toho,abych se to nedozvěděl..''Řekl jsem s klidem v hlase a podíval se mu do očí.

(Gome jdu na zápas budu tu až večer xD)
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 1:01 pm

Začnu kašlat.Bylo mi špatně.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 2:28 pm

Po dlouhé cestě z Konohy jsem se přišel ohlásit.
" Fu ... " oddychnul jsem si a zakrýval unavenost.
Zaklepal jsem a vstoupil do místnosti
" Kazeka ... " zastavil jsem se když jsem viděl že v místnosti nikdo není
" Tak to tu budu muset počkat ..."

_________
BTW: Kasume Uky: Snaž se prosím psát delší posty, všechno jde nějak popsat nebo okecat. Děkuji :)
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:25 pm

Ucítil jsem že někdo přešel přez hranice Sunagakure,tak jsem zamířil ke mě.Když jsem vešel,všiml jsem si podivně vypadajícího muže.''Přejete si něco?''Řekl jsem polohlasně a sledoval ho,počemž jsem vzal čelenku toho kluka a hodil jí před něj.''Měl by sis ještě lehnout...''Hned jak jsem si všiml čelenky tohu druhého jsem patřičně zareágoval.''Copak chce Konoha zabrat tuto vesnici?''Ušklíbl jsem se a hlavou poukázal na toho mladého.Tak tohle bude asi ANBU?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:27 pm

" Zabrat Sunu ?!" vyjel jsem po Kazekagem
" Jak si to sakra můžete myslet !" zvýšil jsem hlas
Ze zdvořilosti si radši sundal masku, která měla na levé tváři tři modré pruhy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:31 pm

Jen jsem oddechl a sledoval ho.''Jen jsem vtipkoval'',našpulil jsem pusu a ukázal gesto,které mělo znamenat ať jde ke mě.''A kdo je tohle?''Ukázal jsem prstem,na kluka který stál za prahem dveří a kašlal.''Vůbec..Co tu chce ANBU?''Nespouštěl jsem z něj zrak,jen jsem o dva kroky ustoupil aby si mohl prohlédnou toho kluka.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:34 pm

Šel jsem za kazekagem a zježily se mi vlasy
" CO TU PROBOHA DĚLÁŠ !!! " zařval jsem na něj
" Nauč se slušnosti ! Proč vlatně nejsi v Konoze?" řekl jsem stále vysokým hlasem
Po chvíli jsem si uvědomil že je tam stále i kazekage
Otočil jsem se k němu a uklonil se
" Gomenasai ..." řekl jsem pokorně a čekal reakci
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:39 pm

''To je dobré a neprojevuj ke mě nějakou zvláštní úctu já si na tohle nepotrpím..Vlastně nejsem o nic starší než ty'',usmál jsem se a sledoval ho.''Dobře..A teď k věci.Co je důvod vaší návštěvy v Sunagakure?''Mluvil jsem potichu a bedlivě ho sledoval.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:47 pm

"Tohle ... " řekl a podal Kazekagemu balíček
" To vám posílá Godaime Hokage ..." řekl a pokračoval
" Možná se ještě zdržím ..." usmál se, načež se otočil na Kasumiho
a měl chuť ho zmlátit do bezvědomí
" Ty přijď na náměstí ... nebo rovnou jdi do Konohy"
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:55 pm

Převzal jsem balíček a přelétl ho pohledem.''Dobře..Klidně tu zůstaňte'',řekl jsem přívětivě a balíček schoval do pláště.''Já tu musím ještě něco dodělat...''Dodal jsem polohlasně,obrátil se a sedl si ke stolu.Achjo..Že by nějaká víla nebo něco co by mě dokázalo vysvobodit z téhle nudy..Vyndal jsem tužku,a začal vyplňovat osmisměrky xD.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 4:56 pm

Chvíli sledoval Kazekageho, ale po chvíli se rozpustil

____________
BTW: Osmisměrky ? Chichotání:D:D
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kasume Uky
Genin
Genin
Kasume Uky


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Sep 14, 2011 6:13 pm

Nekříčte na mě! zařvu na toho z konohy a spadnu na zem vyčerpáním.Byl jsem pořád hrozně slabý.Pak se zvednu a uteču pryč.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyThu Sep 15, 2011 5:59 pm

Příjdu dám na stůl svitky s jutsu a odejdu.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyThu Sep 15, 2011 6:15 pm

Chytil jsem tik do oka.Copak se to tady dějě?Chodí si sem každý jak se mu chce..Nechápavě jsem stal ze stolu,zal svitky do rukou a položil je o kůs dál.Vážně mi z toho hrábne.Svlékl jsem si nepohodlný Kage plášť a pověsil ho na věšák,který byl upevněný,nedaleko dveří.Postavil jsem se nakonec k oknu a pozoroval co se venku děje,přičemž jsem pomocí své techniky sledoval pohyby mezi Sunou a zbytkem světa..


Naposledy upravil Sabaku no Gaara dne Thu Sep 15, 2011 6:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyThu Sep 15, 2011 6:21 pm

Pomalým, istejším no viac menej kolísavý ma úplne ľahostajným krokom som prechádzal po uliciach Sunagakure, mal som momentálne jeden cieľ, a tým bol Kazekage, nie že by som ho chcel zabiť.. alebo tak no určite som chcel nejakú misiu, začínal som sa nudiť a zabíjanie ľudí v Sunagakure by sa mohlo poriadne vypomstiť. Takým desivým spôsobom som si oblízol spodnú peru a zatváril som sa obzvlášť "masožravo" xD. Nakoniec som prišiel až k dverám do kanclu Kazekageho, no, nikdy ma nikto klopať neučil takže som rovno vstúpil a svoj lačný pohľad som hodil priamo na neho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 17Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: