Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ostrov Jinchuuriki

Goto down 
+9
Tobi
Tetsuo
Shu
Panosh
Shiki Takeru
In-Admin
Arame Akiyama
Killer Bee
Akahim Ukarai
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptySat Sep 10, 2011 6:49 pm

First topic message reminder :

Tento ostrov ktorý sa pohybuje na chrbte korytnačky predstavuje ostrov pre Jinchuuriki. Na tomto ostrove žije kopa zvierat a už od pradávna tu trénujú Jinchuuriki ovládnuť svojich Bijuu. O ostrove vie iba pár ľudí z Kumogakure a človek ktorý najviac navštevuje toto miesto je Killer Bee.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyMon Nov 28, 2011 10:25 pm

(ok.. takže když se to vezme kolem a kolem, mám nějaký ten čas na to, uříznout ti hlavu.)

Hidan využil situace a Saki přiškrtil o strom. V té chvíli ale aktivovala další svou techniku a Hidan byl (tentokrát opravdu) spoután. Šance! Proběhlo mi hlavou, ale stále jsem byl koncentrován na boj. Namířil jsem katanu proti Hidanovi a udělal jsem výpad, kterým jsem mu uřízl hlavu.

Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 12:16 pm

Nastavil som obrannú pozíciu ak by sa niečo stalo. Zaujímavý boj. Kiežby som bol len silnejší. pomyslím si a potom si spytujem svedomie.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 3:32 pm

když na mě letěly řetězy pokusil jsem se uskočit.. sice jsem vyskočil a tak o něco víc dotáhl lano ale řetězy mě svázaly a přivázaly mi k tělu i lano.... snad ten kakuzu brzo dojde pomyslel jsem si jak jsme byl svázaný a shiki na mě letěl sra......ani jsme to nedořekl a Pokousil jsem se uhnout ale marně... Hlava ležela vedle mého těla... Radši jsme zavřel oči a dělal že jsme mrtvý ikdyž jsem měl nutkání jim všem nadávat...
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 3:46 pm

Kakuzu
Keď som sa už konečne dostavil, Hidanova hlava bola na zemi. Nijak zvlášť mi to však neprekážalo, akurát ma malinko prekvapila prítomnosť ďalšej osoby. Využil som moment prekvapenia a omotal jak Saki tak i Shikiho naraz zozadu.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 142bsky "Ani hnúť," podotkol som sarkasticky.
"Ako som si myslel, nebol mi k úžitku," poznamenal som na Hidanovu adresu. Oboch som ich naďalej pevne zovieral.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 4:02 pm

uslyšel jsem kakuzuv hlas a otevřel oči... ti dám nebyl k užitku pokud sis všiml je jich tu víc... Navíc kde máš to pro co jsme šli? začal jsme řvát a pak jsem se na něj podíval... když mi tu palici nehceš nechat zpravit tak mi ju aspoň přijíš... pak jsme se tvářil dost naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 5:43 pm

Pomalu a těžce jsem otevřela oči. Probudila jsem se v pečlivě ustlané, čistě bílé posteli. Na sobě jsem měla pár měřicích přístrojů, ale to bylo všechno. Hrozně mě bolela hlava, tak jsem ty oči zase zavřela. Po chvíli jsem je zkusila ještě jednou otevřít a rozhlédla jsem se kolem. Na posteli vedle mě ležel cizí muž. Vypadal hodně zraněně, mnohem víc než já. Okamžitá pomoc a Gobiho čakra holt zapůsobily. Když jsem se podívala před sebe, zaregistrovala jsem tam Beeho. Napadla mě teorie o tom, co se asi mohlo stát, ale přesto jsem se mírně zdrogovaným hlasem zeptala:
"Bee-sama... co se to tam vlastně stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 6:49 pm

Moja nálada sa potom, ako som zbadal prebudenú Arame, náramne zlepšila.
"Viem to, že som zažil muky,
keď bili ťa akatsuki,
očividne idú po nás,
už ti však viac neskrývia vlas,
si piš!"
povzbudil som ju a utešil zároveň. Vedel som, že tam niekde s najvyššou pravdepodobnosťou pokračuje boj, no nemohol som tu takto Arame zranenú nechať, nehovoriac o Motoiovi, ktorý sa zo svojho stavu bezvedomia ešte stále neprebral.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 6:58 pm

Trochu jsem se pousmála a pokusila se vstát, moc to však nešlo, tak jsem se jen klidně položila zpátky na postel a vdechovala vůni aviváže.
"Takže jste mě zachránil..." oddechla jsem si, "co se stalo s tamtím chlapem?"
Snažila jsem se získat trochu obraz o událostech po mém...odpadnutí.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 7:07 pm

Už som sa jej to chystal vyklopiť, no v tom ma zastavil hachibi.
Naozaj myslíš, že bude dobrý nápad jej to vyklopiť?
Čo tým chceš povedať?!
No, ak zistí, že sú jej "priatelia" v problémoch, nečudoval by som sa, keby sa i napriek zraneniam okamžite zdvihla a bežala im na pomoc. Z toho, čo ju poznám, mi to na ňu sedí.
Tí ľuďia z kumogakure... sú aj mojimi priateľmi, odpovedal som hachibimu po značnej pauze na uvažovanie.
"Nemám veľmi dobré správy,
mnou trafený nebol pravý,
vlastnou technikou ma lízol
a než nazdal som sa zmizol,"
prehovoril som nie veľmi nadšene.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 7:21 pm

"Aha, no to je dobře", uklidnila jsem se, "zajímalo by mě, jak si vede Shiki... jsem si jistá, že to zvládne, když je to jeden na jednoho. Děkuju za záchranu."
Po těchto slovech jsem se uvolnila a zavřela oči.
*Čím víc budu odpočívat, tím rychleji se uzdravím, čím rychleji se uzdravím, tím rychleji budu v Kumo a čím rychleji budu v Kumo, tím rychleji zesílím, aby se už nikdo nemusel obtěžovat mojí záchranou...* přemítala jsem si v duchu svou teorii.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 7:32 pm

Saki hrala to ze ju to lano od kosy drží keď že kosa už nebola zaťažená a zrazu ju v ovzduchu niečo spútalo a padla rovno na zem Ok uznávam ten s tou kosou mi ani nepripadal ako tvoj spoločník no ty máš väčšie grády a vypadá to že si aj silnejší pretože tak dokonale naplánovať útok nedokáže len tak hoci kto . povedala zachrípnutým hlasom ako uznanie protivníka a dodala Ak budem s tebou bojovať najskôr prehrám lebo som minula celkom dosť chakri v minulom zápase. A obávam sa toho že aj umriem . No toto nieje taká silná bolesť akú som zažila. A preto sa nemienim vzdať bez boja . A ani nemienim umrieť bez boja Saki sa sústredila tie reťaze zdvihli Hidanove telo a hodili ho po Kakuzovi no potom už reťaze zmizli a ja som si pomyslela Toto nemôže byť koniec!!
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 7:37 pm

Kakuzu
Pohliadol som mierne udivene na Hidana. Vôbec ma netrápilo, že je to telo môjho spoločníka, jednoducho som doňho čo najsilnejšie udrel, čoho následkom len spadlo na zem. Vlastne som niečo podobné chcel urobiť už dlho.
"Bolelo?" spýtal som sa Hidana pobavene.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Wkfvh5 Medzitým predo mňa skočila potvora s dvomi hlavami / srdciami, očividne fuuton a katon. Namierili a vypálili naraz jak po Shikim, tak po Saki obrovskú vzdušno / ohnivú vlnu.
Konkrétne u týchto dvoch môžem bojovať absolútne naplno, vonkoncom ich smrť mi akurát príde vhod.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 7:58 pm

Po odseknutí Hidanovi hlavy, se události událi opravdu rychle. Kakuzu se k nám vrátil a mě i Saki znehybnil. Hidanova hlava začala mluvit, což mě dost překvapilo a znechutilo zároveň. Pak ale řetězy, které ho drželi zmizeli. V té chvíli se na nás chystali zaútočit nějaké neznámé příšery, které tam teď byli také. Jak jsem zpozoroval, jednalo se o ohnivou techniku, nebo spíš výbuch. Snažil jsem se vytvořit pečetě, abych byl schopen jí alespoň zdržet, nebo odrazit. Nešlo to moc dobře a mě se chopil pocit, že jí nestihnu použít..
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 7:59 pm

Saki čosi urobila s prstami ale pomaly a pomyslela si dobre že som získala čas zrazu sa tam zjavili nejaké potvory ktoré zrejme niečo chceli urobiť a ona si pomyslela menšia zmena plánu a ja som mu vravela že ja neumriem a cely čas plánovala že plynnú hmotu premení na stvrdnutú(tuhú) a urobí ako keby vezenie ale keď videla že potvory sa na niečo chystajú spraviť tak plynnou hmotou obalila priamo potvory a zrazu šli ako keby niečo vystreliť ona aktivovala techniku zrazu sa hmota stvrdila a tie dve potvory strelili techniku priamo do mojej hmoty a ich technika vybuchla na mojej hmote a tá hmota bola pri tých potvorách tým pádom sa celá hmota rozbila ale Potvory sa zabili sami (taká silná technika by ich mala rozbiť,skôr musí )
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 8:05 pm

debile když tam nemám hlavu tak určitě nic cítít nebudu to by ses mohl naučit řval jsme na celé kolo pak jsem zjemnil hlas Kakuzíčku můj strážničku přišíj mi mou paličku a začal jsem se smát...

Když jsem ale uviděl co se stalo tak jsem začal řvát jak magor a pak kdo je neschopný... vžyť tě sundala sama.. na mě museli bejt dva...
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 8:07 pm

Kakuzu
Pohliadol som na ňu naštvane. Naďalej som však ani ju, ani Shikiho nepúšťal.
"Za toto zaplatíš!" kým sa sústredila na hmotu, moje nite začali prenikať priamo do Sakinho vnútra prostredníctvom hrudníka. Pomaly, no isto som z nej vyťahoval srdce, pričom Shikiho moje nite kompletne obalili, aby sa do toho nejakým zázrakom nestačil zapojiť. Hidana som ako vždy pochopiteľne ignoroval.
"Máš zaujímavú techniku, hádam nebude vadiť, ak si ju od teba vezmem i s tvojim životom."
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 8:56 pm

Keď si Saki všimla že tie nite sú dosť hlboko skoro pri srdci tak pozbierala posledné sily a pomocou ruky vytvorila Guľu cez ktorú neprejde žiadna chakra a Guľa s čiernej hmoty stvrdla a nite sa viac nehýbali saki sa dostala z niť na ruke čo jej malo trvalo potom si tie nite pomaly vytiahla a dala do plášta ale pred tým ich odrezala Kunaiom posilnený raitonom trocha (aj jeho ruku odrezal ) v saki boli malé bodky a však ona si pomyslela Toto nesmie byť môj koniec . Táto bolesť je už veľmi silná a však nemá to na tú vnútornú bolesť a mojim cieľom je zistiť kto zabil rodičov a nemôžem si dovoliť umrieť !!trocha krvy čo kvapkalo z dierok sa vsiaklo do čiernej hmoty a potom jej prestala tiecť krv pretože si do dierok dala trocha ciernej stvrdnutej hmoty a Saki sa nevzdávala v sekunde sa vytvorili v guli 4 diery a automaticky vybehla spodnou dierou ktorá mierila priamo k Shikimu a Saki pri tých nitiach si dávala sakramenský pozor aby nič na ňu neviletelo a presekla ich kunaiom ktorý bol trocha podporovaný raitonom a nitky odpadli keď že neboli spojené s uživateľom ( ak nie tak ju oslobodzujem a pri tom si davam pozor aby ma nič nezasiahlo a od hoci kiaľ )a ja som povedala potichu si na rade a dávala si veľký pozor a stála pri Shikimu

(teraz som pouzil/a Kurai Mondai: Kyūshū-tai no jutsu a predtym Kurai Mondai : Kitai keimusho B a A rank a zostava mi 505-175= 330 chakry .. k sakru )
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:06 pm

Kakuzu
"Tse," už viac nemalo zmysel snažiť sa držať Shikiho spútaného.
"Ak si myslíte, že máte dostatok chakry na to, aby ste nás po tom všetkom mohli poraziť, pokojne nás skúste sledovať," pousmial som sa a pomocou nití vzal jak Hidanovu hlavu, tak aj telo. Spoločne s nimi som sa vydal na útek.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:12 pm

Začalo se mi dýchat trochu špatně, když Kakuzu upevnil sevření, no mohl jsem vydržet. Pak mi Saki pomohla zbavit se nití kolem mého těla, za což jsem byl opravdu vděčný. PO tom, co jsem byl osvobozen se Kakuzu i Hidan vydali na útěk a já jsem neměl nejmenší chuť je následovat. Když zmizeli, přiskočil jsem ke svému týmu a smutně jsem se podíval na Tetsua.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:20 pm

Kakuzu
"Plán na odchytenie gobiho zlyhal," podotkol som, zatiaľ čo som utekal s Hidanovou hlavou a telom.
"Nečudo, mali sme česť s dvomi jinchuuriki, loveckým potulným ninjom a špičkovým pravdepodobne jouninom naraz. I súboj proti jednému bijuu dá zabrať," povzdychol som si nad myšlienkou, že som týmto neúspechom prišiel o predčasnú výplatu. Prostredníctvom oceánu sme opustili ostrov.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:29 pm

otočila sa na Shikiho Uff vidím že ten Kakura či ako sa to volal bol mocný a skoro ma zabil naštastie zistil že tu zbytočne stráca čas a potom som si uvedomilaKeby že dôjdem skôr tak by nemusel zomrieť ten genin ah zasa kvôli mne niekto umrel (moje nove myslienky lebo bielov to je neprehladné ) .. povedala a pomyslela si saki Saki a potom si domyslela ja som si myslela že som silná a aj tak som slabá tento tu ma takmer zabil len vďaka svojej vynaliezavosti som prežila videla mřtveho genina a do oka jej vtiekla slza ale moc si to neuvedomovala aká to bola bolesť pre Shikiho ale ona už poznala tú bolesť tak radšej nič nevravela a povedala si že ona si to musí vyriadiť sama zo sebou pocítila vyčerpanosť a únavu na chvíľu sa jej podlomili nohy a spadla potom si sadla a chvíľu odpočívala
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:41 pm

když mi kakuzu přišil hlavu začal jsem mu nadávat... a vydal se pro svou kosu... neshcopný debil a mi něco bude říkat... přemýšlel jsem když jsem šel zpátky...
Když jsme byl kousek od místa boje nemělo cenu nějak se schovávat tak jsem si stoupl na místo aby mě viděli... tak jsem tady zase.. tentokrát bez boje přišel jsme si pro něco co mi patří... řekl jsme dost naštvaně a počátal s tím že nebudou chtít bojovat... ikdyž moje předtuchy bývaly hodně špatné...
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:47 pm

Pristúpila ku kose hodila ju po Hidanovi a povedala Len na mňa neútoč .Myslela som to ako vtip s tym že si slabý si tiež silný ninja aj keď divný a ak sa stretneme tak nech vyhrá ten lepší ale radšej nech sa nestretneme mam s teba husiu kožu a zimomriavky si fakt čudný a hlavne že po odseknutí hlavy ešte žiješ čo to ma byť ? a ako si ziskal zasa svoje telo? ... Radšej to nehajme tak lano doletelo k Hidanovi a ja som si dávala pozor pre istotu a pomyslela si ďalší boj by ma zabil
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyTue Nov 29, 2011 9:51 pm

začal jsem se smát... Vytýhl jsme řetízek a ukázal ho holce... to je jediné co ti k tomu ukážu...A díky za kosu... příště to bude boj jeden na jednoho... pak jsem se podíval na Shikiho a jenom mu řekl sám jsi mi to nařídil tak te´d toho nelituj, sám si za to můžeš začal jsem se smát otočil se a šel pryč.... snad toho kakuza doženu pomyslel jsem si a zmizel pryč...
(přesun - přesuny už postuje Kakuzu- tobi))
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 EmptyWed Nov 30, 2011 2:53 pm

Pozriem na sensei-a a poviem:"Už je koniec. Sensei nemali by sme nájsť Beeho-sana?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ostrov Jinchuuriki
Návrat nahoru 
Strana 8 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: