Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ostrov Jinchuuriki

Goto down 
+9
Tobi
Tetsuo
Shu
Panosh
Shiki Takeru
In-Admin
Arame Akiyama
Killer Bee
Akahim Ukarai
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptySat Sep 10, 2011 6:49 pm

First topic message reminder :

Tento ostrov ktorý sa pohybuje na chrbte korytnačky predstavuje ostrov pre Jinchuuriki. Na tomto ostrove žije kopa zvierat a už od pradávna tu trénujú Jinchuuriki ovládnuť svojich Bijuu. O ostrove vie iba pár ľudí z Kumogakure a človek ktorý najviac navštevuje toto miesto je Killer Bee.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 6:39 pm

Nevěřícně jsem se na Hidana podíval. Pak jsem namířil svůj pohled na Kotokeho. Jeho tělo se sneslo k zemi a mě pohltil smůtek smíšený s nenávistí a hněvem. Udržel jsem si chladnou hlavu a objevil jsem se u svého týmu. Podíval jsem se smutně na Shua. Nepleť se do toho.. prosím. Dodal jsem. Radši odsud dostaň tyhle dva. Ukázal jsem směrem na Kotokeho tělo a Tetsua. Tetsuo pravděpodobně bude chtít bojovat, ale musíš ho zastavit a dostat se odtud co nejdál. Teď ho dostanu i za cenu svého života. Otočil jsem se na Hidana a chystal jsem se svůj tým ochránit.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 7:51 pm

Kakuzu
Neodpustil som si smiech. Naša situácia mi nepochybne prišla pomerne vtipná.
Zdá sa, že môj plán uhnať ju bezhlavo naproti sebe zlyhal. Našťastie je tu ešte stále "on" a očakávam, že ma pri najhoršom podporí, hoci to s najvyššou pravdepodobnosťou ani nebude nutné, jedna z mojich potvor z ničoho nič začala iskriť.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 23lmatl "Raiton Gian."
Na Arame sa obrovskou rýchlosťou valila gigantická vlna bleskov. Rozhodne sa jednalo o nebezpečný druh techniky, neočakával som, že by sa jej stačila vyhnúť. Mohla to však obrániť, avšak ten moment som sa chystal využiť na použitie ďalšieho jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 7:55 pm

Hlasitě jsem se začal smát... pokud budou utíkat půjdu po nich pomyslel jsme si a podíval jsem se na shikiho... tak co jeden na jednoho? ale oni tady zůstanou aby viděli jak jejich senseii umře... začal jsem se smát jak jsem to dořekl a mírně se rozkročil a byl připravený se bránit...
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:00 pm

Použila jsem větrný ocas a s jeho pomocí jsem techniku vykryla. Při tom jsem měla docela omezené vidění, takže jsem se začala rozhlížet okolo, kdyby náhodou chtěl zaútočit z jiné strany. Koneckonců, měl nade mnou výhodu díky početní přesile.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:07 pm

Kakuzu
Jej predpoklad bol správny. Ako náhle sa totiž vlna bleskov rozplynula, nestál som už na mieste ani ja, ani žiadna z mojich potvoriek. Objavil som sa až na vode, ktorú za nami tvoril oceán, keďže sme sa nachádzali na kraji ostrova.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 O60d8x Okamžite potom som po nej zozadu skočil. Vo svojom vlastnom tele som mal totiž ešte od predchádzajúceho Shikiho vykrytia katonov stále suiton, preto som ho i chcel využívať. Nebolo to však všetko, dve z potvoriek sa vynorili z opačnej strany, než z akej som po nej skočil ja.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:24 pm

Nejdřív jsem se chtěla vyhnout, ale to moc nešlo, protože druhou únikovou cestu mi zatarasily ty příšery. Zemním ocasem jsem bouchla do země, abych vytvořila hliněnou zeď. Nešlo moc o to, aby Kakuza zastavila, spíš jsem ho chtěla zpomalit, abych měla čas vypořádat se s těmi příšerami. Nevěděla jsem, jaké mají schopnosti, tak jsem zkusila svůj původní element.
"Katon: Gōryūka no Jutsu!" vykřikla jsem a poslala ohnivého draka jejich směrem.
*Snad to bude účinkovat aspoň na jednu,* doufala jsem a podívala se směrem ke Kakuzovi.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:26 pm

Konečne som to našla aj s tými súradnicami to bolo ťažké .. alebo som slepa? Ale to je jedno idem sa rozhliadnuť vyšla na korytnačom ostrove na nejaký vysoký strom a hľadala niekoho a zrazu zbadala 2 ľudí ako bojuju a jeden s nich mal kosu a boli tam aj nejaký iný ľudia sa rozhodla ísť tam kde bol ten chlapík s kosou a rozbehla sa priamo tam Hmm už sa teším ako otestujem svoje nové techniky a tajne sa schovala za kríky a všimla si že jeden ma čelenku Kumo Kurai Mondai : Chēn pred Saki sa objavila hmota sformovaná do reťazí 3 reťaze leteli veľkou rýchlosťou priamo na Hidana jedna reťaz zprava druha zľava a tretia zhora a reťaze leteli dosť rýchlo a Hidan nemal takmer žiadnu šancu na odrazenie keď že nevedel že som tu a nevedel ani odkiaľ pôjde útok a však Saki si dávala veľký pozor na seba aby sa jej nič nestalo a pozerala sa na chlapíka s kosou a Saki sa opýtala Kto to je ? čo dokáže? som s tebou neboj .. teraz bojujeme spolu som Saki a rýchlo vrav!
(700-40 = 660 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:34 pm

Kakuzu
Vzhľadom na moje skúsenosti a inteligenciu mi to absolútne stačilo na analýzu jej schopností. Uvedomil som si jedno, že to, čo predvádza, nie je plná kontrola nad gobim, ale iba jeho chakrou a tak má v elementoch isté obmedzenia, ako napríklad to, že naraz nemôže používať viac elementov a vzájomne ich kombinovať, ak sa nejedná o jej vlastný. Z toho som si vyvodil, že jej pôvodná podstata je oheň. Dotonu som sa vyhol a priskočil k miestu, kam namierila ohňom, aby som ho vykryl vodnou vlnou. Medzitým na ňu moje potvorky zaútočili zo všetkých strán naraz.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 25sxtw2 Útočili jak ohnivými, bleskovými, tak i vzdušnými útokmi. Bolo to priveľa i na ňu, aby po tomto ostala nezranená. Medzitým sa zo zeme vynorila posledná potvora, ktorá sa v nej celý čas schovávala a vliezla naspäť do môjho tela, aby som mohol naraz využívať jak doton, tak suiton a zbaviť sa tak prípadných slabín. V mojom vlastnom tele teda momentálne bola doton a suiton podstata, zatiaľ čo naokolo útočili tri potvory s fuutonom, katonom a raitonom.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:42 pm

všiml jsem si že na mě letí nějaké řetězy ale dost pozdě na to abych uhl...Tak jsem 2 srazil kosou a jden z řetězů mi chytl nohu... tomu říkáš jeden na jednoho? začal jsem řvát jak magor a škubl jsme nohou abych věděl odkud ten řetaz vede... Usmál jsme se a nečekal jsme odpověď a vydal se přímo ke zdroji.. když jsem byl kousek od té holky co na mě šla zezadu... zapřáhl jsme se a sekl vší silou po ní... z kosy vyjelo lano a dostalo a kosa se dostala za ní.. pak jsem za lano zatáhl a kosa jí letěla přímo do zad... snad to kakuzu zvládne rychle.. nemám moc šancí vyhrát...

(já vím je to staré ale účinné Chichotání Chichotání)
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 8:52 pm

*Tohle vážně nevypadá dobře!* zpanikařila jsem a pokusila s uhnout, těch útoků ale bylo moc.
Energie z nich mě zasáhla a na těle se mi vytvořila spousta malých ran a popálenin, z nichž některé i trochu krvácely. Gobiho čakra je sice zčásti léčila, hodně jich ale zůstalo. Nevěnovala jsem tomu pozornost a snažila se dostat od příšer co nejdál. Stále jsem se po nich ohlížela a když jsem byla o kousek dál, vytvořila jsem tři stínové klony. Jeden se rozběhl k ohnivé příšeře a začal po ní "střílet" vodní koule z ocasu, druhý útočil ohněm na vzdušnou příšeru a třetí vzduchem na tu bleskovou. Já sama jsem tam jen stála a pozorovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:00 pm

Kakuzu
Tak klony? To by ma teda nenapadlo, napokon to nebude až tak jednoducho zvládnuteľná súperka. Vonkoncom, čo iné by sa dalo čakať od gobiho jinchuurikiho, avšak...
Ako sama uviedla, pozorovala úspešnosť jej útokov proti potvorám a pritom úplne zabudla na mňa. Túto skutočnosť som využil a napadol ju zozadu prostredníctvom naťahovacej ruky.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 3vvcg Chytil som ju za krk a priťahoval k sebe. Medzitým moje potvory využili zaujímavú stratégiu. Obetovali srdce s raitonom, ktoré všetky tieto zásahy schytalo namiesto tých zvyšných dvoch. Arame sa teda konečne podarilo vyradiť prvé srdce (raiton xD). Zvyšné dva sa však spojili do jedného.
Nemysli si, že neexistuje spôsob na prekonanie tvojej elementárnej výhody.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:09 pm

V mojí situaci se nedalo nic moc dělat. Klony začaly mizet, když jsem byla škrcena, svůj účel už ale splnily. Hluboko do země jsem zabodla kunai a všemi ocasy jsem "mlátila" do ruky, zatímco jsem se zoufale držela kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:10 pm

Kurai Mondai Sakusei (B-rank)jak videla že Hidananová kosa letí za ňu tak urobila z čiernej hmoty veľku ťazkú kládu za seba a bola trocha nahnutá a keď kosa narazila do klády tak ťažká veľka kláda sa zvalila priamo na lano a tak Hidan nemohol zobrať svoju kosu a Saki dávala pozor aby sa kosa neuvoľnila a odskočila pre istotu ešte dozadu za kosu a Saki čakala čo spraví Hidan a popri tom si dávala pozor aby sa jej nič nestalo a povedala Hoď katanu ak máš 2
(660-75=585chakry)
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:14 pm

Překvapeně jsem sledoval řetěze, které obklíčili Hidana. Právě jsem měl v plánu roztrhat ho na kousky, no tohle se mi hodilo víc. Zaslechl jsem, jak se ptá na jeho schopnosti, kterými jsem si nebyl ani já moc jistý. Kdo to sakra je? Další Akatsuki? Je to snad past? Neměl jsem ale čas to řešit a vsadil jsem na to, že mi pomůže. Je to člen Akatsuki. Neznám jeho schopnosti, ale pravděpodobně dokáže spojit své cítění s někým jiným, aby ho tak zabil. Jednoho mého podřízeného se tak už zbavil, ale on nezemřel. Buď je nesmrtelný, nebo to tkví v něčem jiném. Odpověděl jsem trochu smutně, no sebral jsem se. Podíval jsem se na protivníka. Rozběhl se za mou právě příchozí pomocí a já jsem to nehodlal tolerovat. Rozběhl jsem se za ním. Snažil se zaútočit, jako tehdy na mě, no tentokrát se mu to nepovedlo. Jeho kosa se zasekla a on ji nemohl vyndat. Našel jsem v tom obrovskou šanci a pln odhodlání a vzteku jsem se proti němu s katanou v rukách rozběhl. Popři tom jsem uslyšel, jak ode mě Saki žádá katanu. Měl jsem 2, jelikož jsem je nosil stále u sebe. (Dostal jsem je od otce). Vytáhl jsem tedy jednu (ne opravdu ji nebudu házet jen tak, je stále v pouzdru.) a hodil jsem ji směrem k Saki, zatímco jsem mířil na Hidana.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:19 pm

Kakuzu
Niečo však nehralo. Jej sila by mala stačiť, avšak moja ruka mala akúsi zvláštnu čiernu farbu. To bol dôvod, prečo nech sa snažila akokoľvek, nemohla ju povoliť. Správne, jednalo sa o aktivovaný Doton Domu, no teraz už bolo neskoro. Moje telo sa začalo roztekať na vodu a naproti Arame stáli zlúčené potvory katonu a fuutonu, ktoré z ničoho nič vystrelili.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 R7mwk1 "Je koniec."
V takejto situácii by vzhľadom na to, že bol oheň posilnený fuutonom, túto techniku nezastavila ani len voda, keďže by vzdušnou vlnou bola odklonená. Vytvoril som tak ultimátnu zbraň, ktorá pohltila aj Arame, aj mňa, čo sa však na mne samozrejme nepoznačilo, keďže som sa stačil rozdeliť na vodu a zložiť na inom mieste.
Dúfam, že to nebolo prisilné. Mŕtvu ju nechcem, pozoroval som situáciu a čakal, čo sa z toho vyvinie.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:26 pm

Tomuhle už vážně nešlo uhnout. Samozřejmě, že jsem se pokusila ubránit štítem ze všech pěti ocasů, to mi ale nebylo moc platné. Aspoň jsem si uchovala vědomí, i když moje tělo nebylo schopné hýbat se po takovém útoku. Zavřela jsem tedy oči a doufala, že se mi naskytne ještě nějaká příležitost k osvobození. Šance byla téměř nulová, ale jak se říká, tonoucí se stébla chytá.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:29 pm

No nic asi to bue zajímavější než jsme si myslel...oročil jsem se na Shikiho tak abch měl tu holku v zádech... Kosu jsem nechal ležet na místě ale lano jsem pořát držel v ruce... ďábelsky jsem se usmál debil kakuzu si odejde a já tu jsme proti 2 najednou ne? přemýšlel jsme spíš nad tím než nad tím jak je porazit... Když se na mě shiki rozběhl připravil jsem se že uskočím.. ale pak kolem měl letěla katana.. pokoušel jsme sjí chytit ale nepovelo semi to.. Ale změnil jsme směr jejího letu tak že dopadla kamsi pryč do křoví... tak pojďte... pousmál jsem se když jsem viděl ten jeho naštvaný a zároveň smutný výraz...
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:34 pm

Kakuzu
Už som viac svoju potvoru nepoužíval, tá ostala postávať vzadu, zatiaľ čo ja som skleslo hľadel na Arame.
"Po tom všetkom sa zdá byť stále pri vedomí, každopádne... ja z nej už to vedomie vytrieskam!"
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 24pcvf6 Zovrel som ju za nohu a pohadzoval po zemi. Už to samo o sebe bolo nebezpečné, vedel som však, že minimálne v tom ju gobi pri živote udrží, vonkoncom som ju len chcel pripraviť o vedomie. Nedával som si však nijak zvlášť veľký pozor, ako som už naznačil predtým, považoval som ju za zrúdu, nie za dievča.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:36 pm

rychlo skočila po Katanu a odsekla Hidanovu kosu od lana a kosa tam ležala a Saki si pomyslela snáď na tom druhom bojisku to zvládajú ,lebo ak by tu dosiel druhy taký to šialenec bolo by to dosť náročné a povedala Ok ako chceš ,Kurai Mondai : Chēn predo mnou sa sformovali reťaze,reťaze priamo leteli na hidana no tento krát boli štyri keď že sa mi otočil zády tak nebola šanca sa im ubrániť reťaze boli nasmerované na Hidana a zviazali ho a ja som zakričala Tvoja šanca ! a Saki si dávala pozor (Hidan je celý spútany)
(585-40=545chakry)
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:40 pm

Trochu jsem se pousmál a moje nenávist se konečně mohla projevit naplno. Pevně jsem uchytil katanu a co největší silou jsem sekl. Řez byl přímí a jelikož byl Hidan svázán řetězi, neměl šanci uhnout. V té chvíli jeho hlava dopadla na zem.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 9:52 pm

Z ničoho nič sa na mieste objavila pomoc ako blesk z jasného neba.
"Okamžite ju pusť inak ťa na smrť domlátim!
I za ňu ti to všetko desaťnásobne vrátim!"

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Dfa6aa Uštedril som zozadu Kakuzovi obrovskou rýchlosťou nepríjemný zásah. Pôsobil na mňa pomerne tvrdo, preto som ho ešte posilnil raiton podstatou.
"Na mojich priateľov si ty dovoľovať nebudeš!
Postarám sa ti ja o to, že mojou rukou zhebneš!"
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 10:00 pm

Kakuzu
"Argh!" pochopiteľne mi to nemohlo nijak zvlášť ublížiť, alebo ma nebodaj zabiť, keďže som bol Edo Tensei vyvolancom. Napriek tomu ma to naštvalo, keďže mi týmto zásahom vyradil doton srdce.
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Kakashifinalvn1 Idi*t s čiernymi okuliarmi a trápnym prízvukom, nepochybne je to on, hachibi!
Rozdelil som sa na vodu a uštedril mu tak na oplátku zásah ja jeho vlastným raitonom. Potom som sa však spojil neďaleko mojej potvory, ktorá do mňa okamžite potom zasa vliezla a tvorili sme už opakovane jeden celok.
"Toto mi zaplatíš, odoprieť mi môj plat," analyzoval som svoju situáciu.
Toto je hachibi, jeho úroveň ovládania bijuu je na vyššej úrovni, navyše som stratil dve zo svojich sŕdc a neďaleko sa ešte bojuje. Nech sa na to pozerám akokoľvek, táto situácia je mi nevýhodná. Zdá sa, že pre tentokrát budem musieť zdúchnuť.
"Oj, hachibi, na tvojom mieste by som jej čo najskôr poskytol lekársku starostlivosť, inak by to nemusela prežiť," podotkol som a vydal sa preč. Vedel som, že ma kvôli nej nebude prenasledovať. Šiel som za Hidanom.
Zbehlo sa ich tu priveľa, toto je príliš aj na nás.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 10:03 pm

(přesekneš ocelové lano čím? katanou ze křoví? ono to tvá než jí najdeš Chichotání )

Když ta holka lezla pro katanu tak jsme se po ní díval... Když skočila po lanu aby ho přesekla tak jsem jenom uskočil a lanem jí nabral kolem pasu a ona upustila katanu...poté jsme jí přidusil jí u stromu pomocí lana... kosa byla zaklíněná a Ta holka se dost dusila na to aby tu techniku uvolnila a kosu taky..... Pokud chcete, můžeme tu šaškařit celé dny... začal jsem se smát... Pak na mě vyletěly řetězy.. Ale jelikož to jelo naslepo tak nebyl problém jim uhnout...


(nevím jestli je shikiho post aktualní když jsem se ubránil tomu postu co udělala ta holka (nevím jméno) pokud ano tak tady je pokrčování... Chichotání )

Když na mě shiki letěl moc jsem si ho nevšímal ale když na mě udělal ten výpad byl ví naštvaný než soustředěný.. tak jsem ho jenom odkopl... .
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 10:11 pm

"Nenechám ťa!" už som sa ho aj chystal nasledovať, no zastavil ma hachibi.
Nerád to priznávam, ale má pravdu. Ak ju tu teraz takto necháme, i napriek jej regeneračným schopnostiam to nemusí prežiť.
Tse, odfrkol som naštvane a podišiel k jej bezvládnemu telu.
"Vzchop sa, dievča... vydrž," vzal som ju na ruky a utekal s ňou do najbližšieho medického centra na ostrove. Tam som ju položil na posteľ. Hoci shinobi z ostrova umreli rukou akatsuki, lekári boli i napriek tej katastrofe po ruke. Na tom mieste som našiel aj nepríjemne zraneného Motoia. Pohľad na jednej strane naňho a na druhej strane na Arame dokonca i v tak tvrdom chlapovi, ako som ja, vyvolával veľmi nepríjemný pocit.
Keby som len-
Bee, sám vieš najlepšie, že sa teraz nemá zmysel ľutovať.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 EmptyMon Nov 28, 2011 10:18 pm

AAAA skríkla ale techniku ešte chviľu dokázala udržať techniku a sústrediť sa a Hidan nepočítal s tým že tie reťaze dokáže ovládať podľa mysle ( moje techniky)a keď to pre Hidana vypadalo nádejne tak 4 reťaze zospodu obmotali celého Hidana a ja som uvoľnila techniku s veľkou kladou a však hidan nemohol ničím hybať keď že bol spútaný tak kosa ležala na zemi síce s lanom a mňa dusilo to lano ale nepovolila som reťaže keď že to mohol využiť ninja s kumo pomaly som sa dusila tak bolo na čase (Kakuza ešte nedošiel tak že asi ťažko tu je, s tými reťazami si nepočítal tak že ťa museli spútať ... a ak vymyslíš proti post bude to asi blbosť )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ostrov Jinchuuriki
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: