Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie podzemného úkrytu

Goto down 
+11
Kimimaro Kaguya
Yakushi Kabuto
Ken Kuruima
Hoshigaki Kisame
Takeru Takahashi
Marwin
Takeshi Kesshouryuu
In-Admin
Hatake Kakashi
Ansella
Akahim Ukarai
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyFri Sep 09, 2011 7:06 pm

First topic message reminder :

Okolie úkrytu tvorí hustý les ktorý pokrýva značnú časť plochy a dobre zakrýva Orochimarovu skýš. Ďalej ho tvoria farmárske oblasti a iné budovy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 8:18 pm

podíval se na mizukagho a škeble se otevřela všeci naskákali dovnitř a pak zmizela v jiné dimenzi
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySat Oct 29, 2011 5:50 pm

vyšel jsem ven před úkryt a díval jsem se co je kolem... asi je čas se naučit něco novýho pousmál jsem se a natáhl ruku poté jsme jenom tiše řekl Jūha Reppū Shō a kolem ruky se mi začala hromadit fuuton chakra nic moc musím přidat a přidal jsem chakru a ruka se trošku zvětšovala... ale najednou zmizela musím se víc soustředit pomyslel sia zkoušel techniku znova udělat
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:30 am

Vyjdu ven z úkryt "čau Haku" řeknu a poté s opřu o opodál stojící strom ale nejdřívsi sundám Karasu a Kuoari které mám pořád na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:33 am

ruka se už dost zvětšila ale ještě to nebylo ono...
otočím se a uvidím loutkaře zdravím... rozmyslel sis to s tím bojem? usmál jsem se a mírně jsem se rozkročil
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:38 am

kouknu ma něj když řekl tu otázku "ale jo pročné" řekl a pokrčil jsem rameny
poté jsem si ro zmotal Karasu a Kuoari obvazů nandal jsem naně čakrová vlákna
a pak jsem vyskočil na strom okterý jsem byl předtím opřený a řekl jsem mu "doufám že má Kabuto proti jed" s ůměvem
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:45 am

usmál jsem se tak konečně.... udělal jsem pečeť a řekl Sensatsu Suishō v ten moment se okolo loutkaře udělalo asi 1000 jehel které na něj letěly zespoda seshora i z boku usmál jsem se a čekal jeho útok tak jsm byp připravený se bránit

chakra -75
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:51 am

Potom co to udělal vytáhl jsem svitek se salamandrem řekl jsem "Kurohigi: Sanshōuo" a pak se všechny jehly zabodli do samamandra no aspoň jsem si to myslel jedna prolítla a trefila mě do nohy "kruci" řeknu si a pak čekám na jeho teh když jsem shovaný v salamandrovi
-75
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 10:55 am

zasmál jsem se tak vevnitř jo? udělal jsem pečeť a řekl Hissatsu Hyōsō a pod salamandrem se začali vytvářet velké bodce které ho probodly


pro představu
Spoiler:
chakra -75
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:04 am

Pod Salamandrem se ojevili bodce které ho jen nadzvedly salamandr se pak otevřel já přeskčil na jiný strom vytáhl jsem 6 kunaiu a udělal Soushuuha a pak jse m je hodil na Haka

taky pro představu je to trochu velký
Spoiler:
-40
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:06 am

pojď dolů řekl jsme a přitom jsme házel kunaie abychy ty jeho odrazi a pak jsme uskočil ano jsi loutkař ale honit po stromech se mi nechce zasmál jsem se a čekal na jeho další tah
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:09 am

"proč bych slejzal poďty nahoru" řeknu mu a vyšlu na něj z Karasu jehly apomalu se snažím aby se Kuoari dostala za něj.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:13 am

jehly na něj letěly jenom jsme se usmál a vytáhl svoje 2 jehly pak jsem použil sushin no jutsu a dostal jsem se mu do zad... a ty 2 jehly mu chtěl zabodnout do krku tak aby paralyzovaly jeho celé tělo tak dobrá jdu nahoru ale oto to bude horší usmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:17 am

Než doletěly kněmu moje jehly tak jsem se mezitím vyměnil s Karasu a já jsem se schoval do koruny stromu apak jsem zaněj dal Kuoari která ho měla chytit až ho chytne Karasu a hodí ho dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:21 am

když se začalo z něho něco loupat došli mi že je to špatně... ohlédl jsme se za sebe a tam byla další loutka Protective Ice Dome a kolem mě se vytvořila velká nepropustná koule z ledu do které ta loutka narazila

chakra -75
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:26 am

Kruci ale mě senechce použít Nakami pomyslim si ale pořád jsem byl schovaný čekal jsem co udělá teď když je vté své kouli i smou Karasu která ho pořád držý.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:37 am

jenom jsem se zasmál.. pořát jsme držel koupi pohoromadě a druhou rukou jsme udělal pečeť a řekl Hissatsu Hyōsō a kolo mě se zase začli dělat bodce které karasu museli nějak poškodit... pak jsem zrušil i kouli a odskočil pryč a díval jsem se po loutaři... pak jsme viděl kapající krev která mu tekla z nohy... a hodil tam 4 jehly
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:41 am

Karasu se poničila a pusila Haka A poté jsem si všim žepomě hází jehly vytáhl jsem svitek s Nakami Tak mě dnutil jí použít pomyslím si a vyvolám Nakami a udělá Kiko Junbu

-75
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:54 am

usmál jsem se a řekl dobrá přece jen v sobě něco máš... nechci používát svoje eso tak to ukončíme usmál jsem se a čekal na jeho odpoveď
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Oct 30, 2011 11:59 am

"hmmm no dobrá" řeknu mu a zase dám salamandra do svitku a Nakami taky poté si podám vláky Karasu a Kuoari svitky dám do brašny a loutky dám na záda po té seskočím dolu a sundám Karasu azačnu jí opravovat.
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 4:33 pm

Opravil jsem Karasu a rozhodl jsem se jít zpět do úkrytu a tak jsem pomalu šel dovnitř.
přesun
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptySun Nov 06, 2011 7:58 pm

po tréninku jsem se začal nudit tak jsme si sedl na strom a přemýšlel jaké to bude když bude válka. co se bude dít.. a přitom jsme se díval na sharingany co mám na ruce. Jenom jsme se usmál a přemýšlel dál
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyMon Nov 07, 2011 2:53 pm

Přikráčel jsem zpět k zničenému úkrytu, kde jsem se rozhlédl a nikde neviděl Haka. Usmál jsem se a vyrazil sem. " Haku ... Jdeš pro Rokubiho ... Měl by být někde v okolí Kiri, ale nejdřív si nashromáždi informace v Kiri, kde přesně by měl být ... " řekl jsem a čekal jeho reakce. Pokud by odmítl, zjevně nežije, pokud přijme, jen lépe pro něj. Sám jsem poté odcházel, samozřejmě až po Hakovi.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyMon Nov 07, 2011 2:55 pm

¨podíval jsem se na Kabuta a seskočil ze stromu Pocházím s kiri a byl jse mtam Anbu takže o ní vím téměř vše usmál jsem se ale i ty dobře víš že shnobi se nemůže rovnat jicburiiky...
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyMon Nov 07, 2011 2:59 pm

" Poté mi vysvětli, jak jsem mohl sám chytit Yonbiho ? " Zasmál jsem se ironicky. " Tvůj Hyoton by to mohl zvládnout ... A Rokubi má svého jinchuuriki co ho nerad používá .. takže ... " řekl a zmizel za šumění letního listí, kdy se prohazoval s podzimem. " ... Ho porazíš ... " Ozvalo se lesem naposled.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 EmptyMon Nov 07, 2011 3:01 pm

debil pomyslel jsem si a ušklíbl se.. pak jsem vyšel směrem do kiri kde by se mohl nacházet rokubi a cestou jsem v duchu klel však jasné... polohad má u sebe bůh ví co a já tam elzu jak blbej
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie podzemného úkrytu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Okolie východného úkrytu
» Okolie severného úkrytu
» Okolie južného úkrytu
» Okolie západného úkrytu
» Okolie Zeme železa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato-
Přejdi na: