Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie východného úkrytu

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptyThu Sep 08, 2011 6:40 pm

Okolie tohoto úkrytu tvorí hlboký les, aby zabránil objavenie Akatsuki skrýše.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptyFri Oct 07, 2011 4:25 pm

procházel jsem lesem "Podle informací co sem získal v ukrytu od orochimara mělo by to být někde tady" hledal jsem úkryt Akatsuki
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 7:46 pm

Pomalým krokem jsem přišel k Sasukemu a rozhlédl se.''Co vlastně hledáme?''Řekl jsem zmateně a strčil do úst brčko,od kelímku který byl plný jogurtu.Mé emoce byli smíšené,avšak něco tu určitě muselo být,nebo ještě stále je.Vyjel mi mráz na zádech,což mě donutilo oklepat se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 7:47 pm

"Itachiho" jedno slovně jsem dpoveděl a pokračoval v hledání
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 7:55 pm

''Heh?Takže tady má být úkryt Akatsuki?''Řekl jsem pobaveně a znovu se pozorně rozhlédl.''Třeba najdeme Kisameho..Rád bych si vzal jeho meč'',dodal jsem polohlasně a zaměřil se na Sasukeho.''Stejně je to zbytečné..Šel bych spíše najít něco kde se dá spát''
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 7:56 pm

mlčel jsem a pokračoval v hledání
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 8:11 pm

Vydechl jsem a obrátil se.''Takže..Zase mlčíš?Hmm..Asi si najdu něco sám v nějaké z velkých vesnic..Přece jen nejsem zatím hledaný,nikdo mě s tebou nespojuje,mohu si dělat co chci'',řekl jsem pevným hlasem a znovu se otočil na něj.Dosrkal jsem jogurt a odhodil kelímek do křoví.''To tu budeš napořád?''
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 8:13 pm

"jdi si kam chceš nedrží tě"
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 8:17 pm

''To řekneš vždy..Ale víš že dokud nebudu legendární šermíř a nebudu mít všechny meče,neopustím tě.No nic..Pro dnešek tě zdejchnu.A navíc jestli by si potkal silného soupeře,použil bys techniku spojenou s tímhle'',zamával jsem mu před očima svitkem,který měl na sobě hada a pak jsem se otočil.''Budu v Suně,maximálně do zítra,snad mě tam minule neviděli jak jsi zabil tu mladou holku..Ale byl jsi ted dost zlej,chudák mladá'',ušklíbl jsem se a rozeběhl se směrem do pryč.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySat Oct 08, 2011 8:19 pm

pokračoval jse dál...po chvíli jsem našel ukryt a vešel do něj
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 4:35 pm

Dorazili jsme na místo a já hledal pohledem Sasukeho.''Sasuke..Mám nového pomocníka'',zvolal jsem a čekal na jeho odpověď .''Jinak..Akio Hoozuki'',obrátil jsem se na Haku a pak hned zase zpět do křoví.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 4:36 pm

přišel jsem s Akiem... zajímalo by mě co ze Sasukehho vyroslo usmál se a držel se u Akia
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 4:43 pm

vyšel jsem z úkrytu a pokračoval dál v cestě pryč toho lesa....když jsem procházel lesem všíml jsem si někoho kousek ode mne tak jsem šel blíž až jsem uviděl Akia "Kdo je to ?" zeptal jsem se při pohledu na tu holku
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 4:45 pm

''Hmm..?To je Haku..''Řekl jsem sklesle a pozoroval ho.''Pomůže nám dostat Itachiho a Kisameho..Za to že mi pomůžeme jemu.''Dodal jsem polohlasně a sledoval Sasukeho i Haku.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 4:49 pm

mohl jsme si myslet že si mě nebudeš pamatovat řekl a sjel ho očima zespoda nahoru... ale ty jsi se moc nezměnil usmál se
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 4:52 pm

"a s šímpak by neznáma chtěla pomoct ?"podíval jsem se na Hakua (nebo jak se to píe xD)
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:00 pm

chic splnit sen jednoho člověka.... a jsem kluk řekl a usmál se...
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue800/800Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:12 pm

Kimimaro došel...Když Kimimaro vyrazil na procházku světem narazil na Sasukeho Hakua a Akio. Když se na Sasukeho podível hned se zamyslel.
Po zamyšlení si Kimimaro myslel že bude lepší se neukazovat a pozorovat co Sasuke dělá.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:19 pm

"Nemysli si že tě vezmu jenom tak....nejprvé...potřebuju vydět že jsi schopný a za druhé mi musíš dokázat že nejdeš proti mě" všiml jsem si Kimimara který udělal kravál "Zabíj ho...tím mi ukážeš schopnosti" ukázal jsem na místo kd se Kimimaro schovával
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:23 pm

zasmál se a řekl... chci splatit dluk Akiovi s tebou nemám nic společnýho a podíval se směrem ke Kimimarovi pak zpátky... a ušklíbl se... to jsi pořát tak obklopený hněvem? otočil se směrem k Akiovi a řekl mu promiň ale tady tohle nemám zapotřebí pak mě najdi v Kiri a odcházel pomalým krokem ke Kimimarovi
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue800/800Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:31 pm

Kimimaro vyšel s poza stromu s úsměvem na tváři
"Sasuke si tak mladý i vydím v tobě jen úmysl zabijet tvoje krvežístnivost se skoro rovná mé,
a to se jentak nevidí" Hned jak dopověděl větu tak se podíval zděšeně na Hakua
"Hle ty v masce neviděl sem tě už nikde v mlžné vesnici"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:32 pm

"Nemám sebemenší důvod hledat tě....Dělej Akio" šel jsem směrem ven z lesa
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:35 pm

tvá hrdost tě zabije...Navíc nemluvil jsem s tebou zasmál se a ani se kněmu neotočil.... došel ke Kimimarovi a řekl zdravím jsem Haku nevím je to možné... právě teď tam mám namířeno....
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue650/650Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:37 pm

''Ještě jedou řekneš něco na mě jako na psa a zaseknu ti hrdlořez do zad..A počkej chvilku ten Kaguya mě zajímá'',ušklíbl jsem se a otočil se na něj.''Sleduješ nás?''Řekl jsem a hodil po něm velkou rychlostí kunai.
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie východného úkrytu Left_bar_bleue800/800Okolie východného úkrytu Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu EmptySun Oct 09, 2011 5:38 pm

"Hm Já jsem Kimimaro jediný s klanu Kaguya,do mlžné? nemohu jít stebou abych pravdu řekl hledám důvod proč žít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie východného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie východného úkrytu   Okolie východného úkrytu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie východného úkrytu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Okolie severného úkrytu
» Okolie južného úkrytu
» Okolie západného úkrytu
» Okolie podzemného úkrytu
» Okolie Zeme železa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Akatsuki :: Východ-
Přejdi na: