Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie podzemného úkrytu

Goto down 
+11
Kimimaro Kaguya
Yakushi Kabuto
Ken Kuruima
Hoshigaki Kisame
Takeru Takahashi
Marwin
Takeshi Kesshouryuu
In-Admin
Hatake Kakashi
Ansella
Akahim Ukarai
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Sep 09, 2011 7:06 pm

First topic message reminder :

Okolie úkrytu tvorí hustý les ktorý pokrýva značnú časť plochy a dobre zakrýva Orochimarovu skýš. Ďalej ho tvoria farmárske oblasti a iné budovy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 2:22 pm

" Zachránit ? " zeptal jsem se. " Pokud to bude možné najít a zabít. Ale teď tu jsme hlavně kvůli té nukenince. " řekl klidně a hledal dál. Po chvíli našel nějaké víko, dveře. " Dokáze je někdo prorazit ? " řekl, pro jistotu aby zjistil že i oni se konečně zapojí.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 2:24 pm

Takeru Takahashi

Prorazit? Ale Sen-seii... snad nejste tak staromódní... řekl jsem a zasmál jsem se, potom jsem se podíval na ty dveře a ty začaly krystalizovat, dokud se celé nezměnily na krystal, ihned poté se rozpadly na tisícovky miniaturních krystalů Jednoduší a hlavně víc potichu... pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 2:28 pm

Toshi Takari

To bolo slušné, pomyslel som si, a vošiel som teda do vnútra, vediac len to, že hľadáme Nuukeninku, a to, že prípadnému kontaktu s Orochimarom by sa mal niekto ako mi vyhnúť, hoci význam pre mňa malo len slovo "mal".
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 2:30 pm

" Konečně aspoň trocha zapojení ... " řekl a seskočil dolů, tiše jako myška.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 2:37 pm

Takeru Takahashi

Seskočil jsem dolu a následoval jsem je.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 3:07 pm

Toshi Takari

Ktovie čo ma v pláne teraz... pomyslel som a pohľad mi padol na senseia.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:00 pm

Přišel jsem a pevně stiskl Samehadu. Cítil jsem něčí přítomnost, ale přesto jsem stále hledal toho slizského hada.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:08 pm

Wheeej !! zasmiala som sa keď som sa kĺzala po zladovatelej podlahe, vlastne som sa kĺzala kvázi vpred !! do nôh som mala nakoncentrovanú chakru čo mi vlastne nežralo nič nooo spôsobovalo to tenkú vrstvu ľadu asi všade kde som vstúpila.. Ruky som rozhazovala do všetkých strán pri čom som robila všelijaké šikovné piruety, grimasy a podobne !! proste som sa škerila na všetky strany až.. až som ho konečne našla !! vlastne som ani nevedela kto to je.. mne stačilo źe mal plášť Akatsuki.. prečo? no PRETOŽE ! Pokus o zastavenie skončil dlhou šmíkačkou a nabúraním do stromu, ktorý sa div svetu neprelámal !.. A..aaaau !! zamumlala som nešťastne po čom som si začala šúchať rukami hlavu.. ani som sa pri tom nepostavila.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:13 pm

" Kdo je to malý pako ? " ušklíbl jsem se a Samehadu zarazil do země před sebou. " Kimi wa ? " řekl jsem posměvačně a pomalu kráčel k ní.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:22 pm

Heooueee !! zamumlala som ako nejaký neandrtálec keď som si pozornejšie prezrela Kisameho.. Vyvalila som oči.. naširoko som otvorila ústa a tvárila som sa veľmi.. prekvapene !! nakoniec som ich len zatvorila a zase som nahodila šibnutý úsmev.. nie nepoznám ! zakričala som a očividne mi bolo úplne šumák či ma niekto počuje alebo nie.. Presunula som sa do takého tureckého sedu, ruky som položila do lona a so psycho výrazom som sledovala blížiaceho sa Kisameho.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:25 pm

Stoupl jsem si přímo před ní a složil pár pečetí. Suiton: Daibakufu Suishoha. Okolo nás jsem vyplivl obrovskou kouli vody. Same Odori no jutsu. Pomalu jsem se měnil na žraloka a spojoval se se Samehadou.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:31 pm

Hee.. HEEEE? WHu... nestihla som dopovedať keď ma zaplavila voda.. rozhodne som sa správala ako niekto s nejakými bojovými schopnosťami !! Vlastne som rukami sotva vyplávala na povrch a tam som ešte aj začala kašľať páč som kúsok vody aj prehltla.. ako tak som sa vyškrabala až na vodu a podo mnou sa takmer okamžite vytvorila ľadová kryha.. ja som na nej doslova "plávala".. lepšie povedané kľačala som na nej a ona plávala na vode.. MUeee !! som mokrá !! celá mokrá !! zamumlala som nešťastne až sa mi do očí nahrnuli slzy !
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:35 pm

" Baka da ... " uškrnul jsem se a vysokou rychlostí doplaval k ní. Chytil jsem ji za ruku a držel pod vodou. " Nemáš problémy s dýcháním ? " zeptal jsem se s šíleným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:44 pm

Keď ma stiahol pod vodu tak som začala kopať a proste .. !! plašiť sa !! takto som vydržala asi minútu.. po tom som mierne ochabla.. vlastne to vyzeralo že sa začínam topiť.. následne som len mierne pohla halvou a na Kisameho som sa pozrela dosť.. prazvláštnym úškrnom.. oči sa mi doslova rozžiarili do červenej farby.. bola zo mňa cítiť túžba.. túžba zabíjať.
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 625089

Mohol pocítiť že odo mňa nemôže odtrhnúť ruku, mal ju s tou mojou doslova zmrazenú ! .. v druhej som bleskovo vytvorila Kuteiton: Ken a snažila som sa mu s ním prebodnúť srdce.. meč sám o sebe nevytváral žiadne zranenia ale doslova zmrazil všetko až do tej najhblšej podstaty.. vo vode sa zebou nechával zmrznutú čiaru a vlastne všetko v mojom okolí.. a v okolí meča začalo zamŕzať veľkou rýchlosťou.. zásah týmto do srdca by pre Kisameho bola okamžitá smrť.
__________
Kuteiton: Ken -C rank - 20 (?)
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:47 pm

Uhl jsem ale moje ruka zůstala ... Na té její. " Takže ty jsi ta lovkyně ... Kde máš svého přítele ? " Zasmál se a lehce plavat ve vodě. Dával si pozor na led okolo něj.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 6:52 pm

To ťa nemusí zaujímať !! síce som to nepovedala priamo ale môj výraz hovoril za všetko.. ja som len pevnejšie zomrela jeho primrznutú ruku o tú moju a on mohol pocítiť taký ohromný tlak.. po tom len znecitlivenie.. tento pocit sa mu začal ťahať celou rukou a takto som ho mienila zabiť úplne celého !.. proste som vytvorila v jeho ruke taký silný mráz že mu doslova umrzli všetky bunky čo v nej mal, dokonca aj chakravody a podobne..
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 7:59 pm

Snažil jsem se ucuknout, ale poté mi to došlo. Usmál jsem se při té myšlence a v tichosti se nechal zabít. Jen jsem si chakrou odtrhl živou ruku a odhodil ji někam do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 8:16 pm

Len som sa pousmiala.. začala som kopať do mŕtvoly Kisameho a nakoniec som si len povzdychla.. znova som k nemu priložila ruku a začala som ho "mraziť".. toto však bolo o niečom inom, vyvolala som taký silný mráz že sa všetok ľad začal doslova vyparovať /Existuje to!! keď dáte mokré prádlo v noci na sušiach a sú mínusové teploty tak je do rána suché a nezamrznuté Chichotání/ Chvíľu som tam ešte počkala.. vlastne som tam čakala ešte asi hodinu kým sa jeho telo rozpojilo zo samehadou.. vyvolala som Kuteiton: Kage bunshin no jutsu ktorý chytil Kisameho.. ja som zobrala Samehadu a pomaly sme sa rozišli smer Kirigakure.. Odmenaaa !! zaškerila som sa a už som si v hlave hovorila ako sa asi zatiaľ má môj priateľ Chichotání (presun)

/ Kuteiton: Kage bunshin no jutsu- 20- všade je voda preto tak málo ^^
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 11:58 am

Vracel jsem se k úkrytu pro oběti na svůj riuál pro Edo tensei, ale pak jsem sledoval krátký a ne moc zajímavý boj. Jen jsem se pousmál když si mne Kisame všimnul a odhodil svou ruku pryč. Moji hadi se pro ni okamžitě doplazili a já se mohl jen radovat. Jakmile ta holka odkráčela pryč, začal jsem znovu přetvářet oběti pro své účely na důležité osoby.
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 2:06 pm

Kimimaro došel. "Kabuto,co semnou chceš dělat?!"
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 2:12 pm

" To nemůsíš vědět " ušklíbl jsem se a jen pokračoval. " Budeš válčit na mojí straně ... Jinak se stane to co by se určitě člověku s tvou nemocí dříve nebo později stalo ..." řekl vážně a když přetvořil poslední mrtvolu řekl. " Dojdeš pro Haka .. Chci ho mrtvého .. Doneseš mi ho sem "
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 2:15 pm

"Ha-Haka! to nemyslíš vážně.!!! Proč bych měl válčit po tvojem boku Hakua nikdy nezabiju! Zachránil mi život"
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 2:19 pm

" A ty o něj můžeš rychle přijít ... " řekl jsem a byl si jistý že už ho nepřemluvím. " Jsem si vědom tvé síly, ale ... Co zmůžeš proti mne ? Nakráčel jsi do mého území a vlastníš Orochimarovu prokletou pečeť .. Patříš mi ! " řekl jsem klidně a za Kabutem se objevila mohutná postava. " Představuji ti ... Sandaime Raikageho ! " řekl už drsněji a Raikage aktivoval své Raiton no Yoroi.
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 2:26 pm

"Jestli si vědom mé síly tak to by jsi nikdy neudělal!!" Kimimaro si připravuje k boji a má v mysli to že bude muset použív svoje Kekei Genkai.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 2:29 pm

Raikage
Mohutně jsem se rozpřáhl a chtěl trefit Kimimara do hrudi.

Kabuto
Mazitím jsem poskládal další pečetě a ze země vyjela další Rakev. " Nyní .. Yondaime Kazekage ..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie podzemného úkrytu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Okolie východného úkrytu
» Okolie severného úkrytu
» Okolie južného úkrytu
» Okolie západného úkrytu
» Okolie Zeme železa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato-
Přejdi na: