Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie podzemného úkrytu

Goto down 
+11
Kimimaro Kaguya
Yakushi Kabuto
Ken Kuruima
Hoshigaki Kisame
Takeru Takahashi
Marwin
Takeshi Kesshouryuu
In-Admin
Hatake Kakashi
Ansella
Akahim Ukarai
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyFri Sep 09, 2011 7:06 pm

First topic message reminder :

Okolie úkrytu tvorí hustý les ktorý pokrýva značnú časť plochy a dobre zakrýva Orochimarovu skýš. Ďalej ho tvoria farmárske oblasti a iné budovy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 2:34 pm

Kimimaro svojí rychlostí se jen tak tak vyhnul / Kimimaro je jako Sasuke je velmi rychlí/
Pak si řekl v duchu Edo Tensei! bože..Musím útočit na Kabuta!! Rozběhl se na Kabuta.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 2:42 pm

Raikage měl možnost. Kimimaro nemohl vidět dozadu a tak na něj obří rychlostí vylětel s aktivovaným nukite, čtyřmi prsty. Zaútočil mu na ruku, kterou nemohl uhnout, jelikož byl Raikage ve slepém bodu. Aby jsem si trefu pojistil, Kazekage ho připoutal k zemi pomocí zlatého písku. Saki no Jutsu.
/ Nechápu jak můžeš být rychlejší než Raikage, ale budiž.
Písek je těžký a přilepený k zemi, takže nemáš možnost se z něj dostat
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 3:21 pm

Kimimaro použil svoje kekei genkai Shikotsu myaku hned jak aktivoval Shikotsu myaku vysvtřeli s ruky špičaté kosti které leteli velků rychlostí na Raikageho.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 3:23 pm

Raikage uhl do strany a aktivoval nukite se třemi prsty. Provedl ještě další výpad na Kimimarův bok, kde chtěl zasáhnout ledviny. Kazekagův zlatý písek se rozlezl po jeho nohách až po stehna, takže nyní už tuplem neměl šanci uhnout. Já jsem jen vyvolal Další rakev, jejíž obsah použil Kuchiyose no Jutsu
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 3:40 pm

/JAK SI MOHL UHNOUT DO STRANY?/ CHCI ABY TO ROZHOL ADMIN JESTLI SI UHL PTŽE JÁ SI MYSLÍM ŽE JE TO BLBOST/
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 4:34 pm

takže si uhl.a útočí kazekage.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 6:05 pm

Kazekageho písek ti vylezl až po břicho a začal ti drtit hruď, nohy, břicho. Mizukage vyšel z rakve a pomocí vyvolané škeble se vydával za odraz, a dostával jsi jednu ránu za druhou. Kabuto vyvolal další rakev, ze které vyšel Gari. Ten pomalu přišel ke Kimimarovi svázenému pískem zlata. Kabuto odešel.
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 6:12 pm

Kimimaro s zajistil super tvrdými kostmy.a čekal co se bude dít a říkal si že se bude muset zdát a nakonec Kabutovi pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 4:13 pm

Raikage jen aktivoval další level nukite, dva prsty. Nyní už byl Kimimaro až po břicho lapen v písku upevněném i po zmizení Kazekageho, a při Raikageho rychlosti nemohl uhnout. Nukite by prorazilo téměř cokoliv a Kimimarova smrt zde byla jistá ...
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 5:24 pm

Kimimaro před sebou udělal před sebou asi 2 metrovou stěnu s kostí /super tvrdou/
Kimaro jen tak tak ubránil svůj život a začíná se bát.¨¨
___________________________
nevím jestli bych to zastavil když tak napiš budu death;)
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 5:48 pm

Když se ubránil, začal mne štvát. Aktivoval jsem Jigokuzuki jednoho prstu, které useklo i sedm ocasů Hachibiho. Jen ho vrazil do Kimimarova srdce a po jeho smrti si vzal i jeho DNA.
/ Tomuhle jsi se nemohl vyhnout, jsi uvězněný ve zlatě.
Návrat nahoru Goto down
Kimimaro Kaguya
Death
Death
Kimimaro Kaguya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 6:35 pm

DEATH:(Chichotání
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 6:33 pm

Šel jsem krajinou foukal příjemný vítr a vžude bylo hezky na zádech jsem měl Karasu a Kuroari pochvíli jsem do šel klesu šel jsem do něj a jak jsem nim procházel tak jsem se unavil chjo tak si odpočinu řeknu se zívnutím poté si sundám loutky a položí je vedle sebe a odpočívám.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:14 pm

Vyšel jsem ven. " Hledáš něco chlapečku ? " řekl chladně a vedle tebe už stál Raikage. " Přesvdč mě proč tě nechat žít ... " řekl ještě chladněji než kdy předtím.
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:21 pm

"Jsem loutkař ze Suny a kdo si ty a co je tohle za body guarda" řeknu a pomalu nandavám chakrová vlákna na Kuoari a druho u ruku na Karasu "můžem to vyřešit podobrém mám jen jeden cíl a to spojit se " řeknu mu trochu přátelsky a poté chytám mizukageho do Kuoari "jen pojistka" řeknu
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:31 pm

škeble se oběvila v oblacích
mizukage
dal povel aby se škeble otevřela a vyskočil naní pak se zase zavřela a udělal odraz vedle Kabuta Haku už je tady i s tím co jsi po něm chtěl a podíval se po tom frajerovi
Haku
kazekage popisujte mi situaci venku řekl chladným hlasem
kazekage
pořát tam má jedno oko které vytvořil už v úkrytu a vše hakuovi podrobně popisuje
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:39 pm

" Ok ... Spojení nepotřebuji .. " Zasmál jsem se a Raikageho nukite přeřízlo vlákkna ještě než stihl něco udělat. " Vypadni jestli nechceš zemřít " řekl a natáhl ruku aby dostal její DNA.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:42 pm

odraz zmizel škeble se otevřela a kazeakage na ní vyskočil Haku skočil vedle Kabuta a dal mu vzorky DNA... chceš pomoct? nebo máš další práci? usmál se když mu ty vzorky dával
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:46 pm

"no dobrá" řekl obnovil vlákna a vyskočil na strom avzal sebou i své loutky mezi tím vydí jak se nad ni mi odjevila škeble Co škeble? a co toje pomaslím si ale pořád hlídám Raikageho a Kabuta pokterém vystřelím otrávené jehly z karasu
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:53 pm

Kabuto jen lehce uhnul a raikage svou silou strom porazil. " Nebudu to opakovat ... " Raikage zatím aktivoval Raiton no Yoroi a já dal příkaz Hakuovi. " Nudíš mě ... " odsekl směrem k loutkaři
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:58 pm

Uhnul se dalo čekat řeknu si poté co se Kabuto vyhnul tak vystřelím z Karasu znovu jehly ale na chlapce vedle něj mezi tím raikage schazu je strom a já uskakuji
" s tebou je taky nuda " řeknu mu a jdu pryč (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 7:59 pm

Haku
odrazil kunaie co na něj letěli a vyskočil nahoru na škebli a dal povel kazeakgemu a mizukagemu
kazekage
zničil lolutku co letěla na kabuta a 3. okem sledoval toho loutkaře a dával povely mizukagemu kam má letět
mizukage
řídil se pokyny kazekageho a letěl směrem za loutkařem

(přesun )
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 8:06 pm

Jen mlčky jsem stál a vyvolal rakev s Muuem. Raikageho i Tsuchikageho jsem přenechal pro Hakovi plány. "Poté ti skrz Muua předám práci ... " ušklíbl jsem se a vracel do úkrytu.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 8:11 pm

Muu i Raikage naskočili na škebli a letěli spolu s Hakem na toho loutkaře
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 8:15 pm

Sice jsem byl už pryč, ale Muu cuknul a promluvil. " Jdi pro Jinchuuriki ... Těla dvou jsou v Suně ... A Měla by tam být i Jinchuuriki Niibi .... Najdi jí a polomrtvé tělo pohoď před Úkryt Akatsuki ... Poté najdi Utakatu ... A udělej to samé ..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie podzemného úkrytu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Okolie východného úkrytu
» Okolie severného úkrytu
» Okolie južného úkrytu
» Okolie západného úkrytu
» Okolie Zeme železa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato-
Přejdi na: