Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie južného úkrytu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyTue Sep 13, 2011 2:42 pm

Okolo budovy je veľa stromov cez v ktorých sa nedobre orientuje aj veľmi skúsený Shinobi.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 6:30 pm

Kisame
Čakal som neďaleko od úkrytu aj so sanbim na oneskorenca.
Kde sa blondína toľko fláka.
Z ničoho nič sa však zozadu ozval známy hlas.

Deidara
"Fuuuuu, soráč za čakanie, sardinka. Obdivoval som krásy môjho veľkolepého umenia."
Dokráčal som až k nim a pobavene sledoval Kisameho rozzúrený pohľad.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 6:40 pm

Na Deidaru se mi při našem sporu podařilo umístit jakési sledovací zařízení, kterého bylo velice obtížné si všimnou, jakmile jsem se ujistil, že několik dní setrvávají na stejné pozici, vydal jsem se na tuto pozici a jelikož jsem chtěl mít jistotu, že ty dva zabiji, vzal jsem si sebou samehadu, tak jsem tedy šel podle signálu a došel jsem do akatsuki sídla, nikomu jsem o mém malém výletě neřekl, jelikož jsem nechtěl přidělávat další starosti
tak jsme tady
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 6:49 pm

Kisame
"Zdá sa, že nám niekto priniesol špeha."
Pomaly som sa začínal chystať na boj, keď ma Deidara z ničoho nič prerušil.

Deidara
Pochopiteľne som si uvedomil, že ma už nejakú dobu sleduje. Neváhal som ani na okamih a utvoril pečať.
Okolie južného úkrytu 29mwppl "Zožer si toto, Katsu!" vykríkol som a moja drobná vtáčia pasca splnila svoj údel.
"Kisame, tomuto zm*dovi ešte niečo dlžím. Je môj, hm."
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 6:53 pm

po rozptýlení kouře jsem stál narovnaný a z pusy jsem si utřel kapičku lávy
''vidím že jsem vás našel''
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:00 pm

Deidara
"Hoj, nečakal som, že by ti to mohlo ublížiť. S shinobim, ktorý by skočil na tak primitívnu pascu, by som si ruky na úkor môjho čase nešpinil, hm," než sa stačil nazdať, začal som s prípravou niečoho veľkého.
Okolie južného úkrytu Qqoldv "Tentokrát vyskúšame jednu z mojich bojových formácií, môžem ťa uistiť, že ju rozhodne nepoznáš," prehovoril som, zatiaľ čo sa pod mojimi nohami už niečo rysovalo. Bolo to čoraz väčšie a väčšie.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:03 pm

''teď ti už nedám šanci, deidaro !''
přiskočil jsem k němu a v té době jsem již držel v ruce samehadu kterou jsem švihl směrem k němu
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:06 pm

Deidara
Veľká časť z pripravovaného c2 draka bola už poskladaná, preto v momente ako stál pri mne, som po ňom už vystrelil.
Okolie južného úkrytu Thisissuperflat "Uvidíme, kto z koho. Katsu!"
Prebehlo to pomerne rýchlo, preto som si nestačil všimnúť, že to, čím švihol, bola samehada.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:08 pm

to co po mě vystřelil mne trefilo, avšak já jsem zároveň trefil jeho samehadou, odletěl jsem do stromu o který jsem se zastavil a podíval jsem se do kouře který zde zbyl po výbuchu, abych zjistil jak dopadl deidara
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:11 pm

Deidara
Môj drak vzhľadom na narušenie chakry samehadou neostal stabilným a tak vybuchol predčasne.
"A k*rva," bolo posledné, čo som stačil vysloviť, než došlo k výbuchu.

Kisame
Podišiel som s úsmevom na tvári smerom k mizukagemu.
"Takže je to ona. Moja milovaná samehada," vykoktal som zo seba nadšene s mierne sadistickým smiechom.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:13 pm

zapřel jsem se nohami o zem a pomocí stromu jsem se postavil s lehkým úsměvem na tváři
''tak, teď ty kisame''
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:20 pm

Kisame
"Použiť akurát proti mne v boji samehadu. Si si istý, že vieš, čo robíš?"
Behom sekundy som utvoril pečať.
Okolie južného úkrytu 8zmu7b "Suiton: Bakusui Shōha!"
Behom chvíľky som toto miesto naplnil vodou, pričom som si uvedomoval, že v nej mizukage nebude môcť používať lávu. Popritom som sledoval, ako sa za mnou už pomaly regeneroval Deidara.
"Prepáč, Deidy. Ako náhle vytiahol samehadu, je to osobné."
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:23 pm

rozeběhl jsem se směrem ke kisamemu, a v ruce jsem pevně svíral samehadu
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:30 pm

Kisame
"Suiton! Suikoudan no jutsu!" využil som chvíľu, kým bol pri mne a vytvoril vodného žraloka.
Okolie južného úkrytu 5733160 Na vyhýbanie sa bolo z tohoto uhlu už neskoro.
"Čo urobíš teraz, zelenáč?"

Deidara
Moje zregenerované telo hľadelo na zápas a dávalo pozor na sanbiho.
"Pche, toto si ešte vybavíme, Kisame!" vykríkol som rozčúlene.
Nemá to zmysel. Ako náhle príde na jeho samehadu, je ako utrhnutý z reťazí.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:32 pm

švihl jsem samehadou směrem ke žraloku, který z něj v tu ránu vysál charku a on se rozpadl na vodu ''tohle'' přiskočil jsem ke kisamemu a švihl jsem nyní samehadou po něm
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:38 pm

Kisame
"Echa cha cha, tak sa napokon samotný mizukage nechal nachytať!" ako náhle tak totiž učinil, samehada rozpoznala moju chakru. Preto hoci ma ňou Sho zasiahol, okrem úderu mi žiadnu inú ranu neuštedrila.
Okolie južného úkrytu Fly0ie_th Než sa Sho stačil nazdať, vlastná zbraň mu popichala ruky, kvôli čomu ju bol nútený pustiť.
"Moja chakra bola a vždy bude lákavejšia ako ten tvoj úbohý plamienok. Hoci vystriedala už mnoho majiteľov, iba jeden jediný je jej skutočný pán!" pozoroval som reakciu mizukageho so záujmom v očiach.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:44 pm

kso... co to.... o tomhle mě nikdo neřekl
podíval jsem se na zkrvavenou ruku a poté na kisameho
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:49 pm

Kisame
Konečne som svoju milovanú samehadu schytil do vlastných rúk. Úsmev na tvári bol ešte širší ako predtým.
"Tak, čo bude teraz? Bez samehady, bez lávy, zdá sa, že nám odbíja na nudu."
Napriahol som sa a pomaly chystal do útoku.
"Ale to je fuk. Spestríme si ju odtrhnutými končatinami!"

Deidara
"Hej! Svoju samehadu už máš, teraz to nechaj na mne, hm!"
Priskočil som na scénu pred Kisameho.
"Ako som už povedal, mizukage je môj!"
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 7:55 pm

začal jsem uskakovat, jelikož jsem neviděl jiné východisko
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 8:03 pm

Kisame
Podarilo sa mi ho zahnať až do rohu, odkiaľ sa naňho už vyrútil Deidara. Ako náhle som si všimol, o čo mu ide, uskočil som.
"Budiš, aj tak ma už tá hra prestala baviť."

Deidara
Okolie južného úkrytu 5vby8x "Katsu!" nenechal som na seba dlho čakať. Tentokrát mizukage schytal priamy zásah.
"To má byť všetko?" spýtal som sa sklamane potom, ako výbuch ustál.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 8:07 pm

po výbuchu jsem ležel na zemi obklopený krví, snažil jsem se ještě zvednout, avšak čím více jsem se snažil, tím více přibývalo krve
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 8:11 pm

Deidara
Pomaly som dokráčal k nemu.
"Tak, ako sa ti to páči teraz, ha?!" neodpustil som si kopnutie.
"Keď si sa nado mnou povyšoval, hral si sa na frajera. Kam sa to z ničoho nič podelo?"
Pokračoval som v úderoch i napriek tomu, že bol už na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue1200/1200Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 8:13 pm

s takovým, klidným úsměvem jsem jej sledoval
''j-jsi p-po-pouze m-m-mrtvola k-k-kterou n-někdo d-drží n-na ž-živu... j-jsi n-nic''
vykoktal jsem
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie južného úkrytu Left_bar_bleue2000/2000Okolie južného úkrytu Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu EmptyMon Nov 14, 2011 8:16 pm

Deidara
Jeho posledná poznámka ma vyviedla z miery.
"Čožeto?!" chystal som sa ho doraziť.

Kisame
"Zadrž. V tomto stave ho tu už aj tak nikto nestihne nájsť. Jeho zranenia sú vážnejšie ako predtým, toto už nerozchodí. Bude umierať pomaly a bolestivo, nie je to to, čo chceš?"
Po chvíľke váhania Deidara odsúhlasil a aj so sanbim sme sa spoločne vydali pečatiť. Neodpustil si však poznámku "uži si smrť".

- PRESUN PRE OBOCH -
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie južného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie južného úkrytu   Okolie južného úkrytu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie južného úkrytu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Okolie východného úkrytu
» Okolie severného úkrytu
» Okolie západného úkrytu
» Okolie podzemného úkrytu
» Okolie Zeme železa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Akatsuki :: Juh-
Přejdi na: