Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková hala

Goto down 
+13
Karana Daihon
Sho
Inzuka Ashi
Yamakatasho Hundai
Michigo Kaguya
joukuu
Lein Amada
Daisuke Maeda
Yoki Akama
Marwin
Takeru Takahashi
Neome
In-Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyFri Sep 02, 2011 4:27 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete zkoušet svá ninjutsu na terči nebo cvičné figuríně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyFri Oct 14, 2011 2:30 pm

As se podívá na Leina. Hm, zajímalo by mě, kdo jsou jeho rodiče... Jestli nějaké má... "Sensei? Mohli by jsme jít už teď, i s Leinem, ne? Půjdeme za tsunade-Sama a potom..." Ao opětuje Leinův pohled, jako kdyby chtěl říci. Jsi kamarád, líbíš se mi.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptySat Oct 15, 2011 10:16 am

jos ideme povedal a pohol sa s as a leinem smerom k tsunade Yeah
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptySat Oct 15, 2011 7:11 pm

Ashi se znovu podívá na ty dva. Co mají společného? No, nebudu to teď řešit. "Dobře, sensei." Řekne a vyrazí za Joukuuem. Ao se jen nerad vydá za nimi. Pořád někam chodit...
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptySun Oct 16, 2011 10:45 am

as mozno premyšlaš prečo ja beriem leina za tsunade ved niesom jeho sensei mas praudu ale pred tym jak som sa dozvedel ze mam vás tak som bol s leinom a tak trochu mi prirástol k srdcu poviem a pozrem na as ao vyzerá unavene
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptySun Oct 16, 2011 11:14 am

Dá si ruky do vreciek a bez slova ide za Tsunade-sama.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 1:23 pm

som zvedavý ako si sa zlepšil lein pri najblišom stretnutí si chráň chrbát dáme skúšobný zápas povedal a pozrel sa na neho tak škaredšie prepač ale nedovolím aby s teba vyrástol slaboh a grázel s teba raz bude skvely ninja len trenuj
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 1:49 pm

Takeru Takahashi

Po několika minutách, co jsem v podstatě neustále pouze obcházel po vesnici jsem se vydal do Akademie. Již před několika minutami jsem vyrazil z Kesshogakure no Konohagakure, hodlal jsem tady natrénovat svou novou techniku, protože jsem nechtěl jít na zkoušky zbytečně. Proto jsem se ihned vydal do Tréninkové Haly, po tréninku jsem měl v plánu najít, kde bydlí Mizore, ale hlavně jsem tu teď byl právě kvůli tréninku. Přišel jsem do Haly a porozhlédl jsem se, uviděl jsem několik lidí, ale jako vždy jsem je ignoroval a dělal jsem, že tam ani nejsou, vůbec jsem si jich nevšímal, pouze jsem přišel k jedné z mnoha desítek tréninkových figurín zde a pousmál se, natáhnul jsem ruce a máchnul jsem jimi oproti loutce, v tu chvíli z nich vyletěly jako kdyby krystalové "rohy", které se do loutky postupně zabodaly...

Tréninková hala - Stránka 4 Shoton_Technique_Non_Name
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 2:52 pm

As jen pokrčí rameny a vydá se za Leinem. Ao se jen nerad zvedne a doběhne svou druhou já.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 3:18 pm

Pomalu jsem přikráčel a mezi chvilkami přemýšlení jsem si vytvářel menší plamínek temnoty na prstu. Došel jsem až na místo kde několik Geninů už trénovalo. Všiml jsem si několika talentovanějších a jen je se zájmem sledoval. Poté jsem se zastavil a trochu pootočil, očekávajíc že je Kenta za mnou.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 3:35 pm

Takeru Takahashi

Do místnosti vešla nějaká dvojice, ale nějak extra sem si ji zrovna nevšímal. Jeden z nich byl ale očividně starší než ten druhý, možná bratři, i když jejich podobnost byla teda nulová. Jako povětšinou jsem oba dva ignoroval, chtěl jsem se dál věnovat tréninku, ale už mě to nějak nebavilo. Otec mi slíbil, že mne naučí jednu techniku, která bude silnou zbraní proti nepřátelům, a to ještě do Zkoušek, takže jsem pouze hádal, co by to mohlo být. Z nudy jsem se opět podíval na ty příchozí, sice jsem vůbec neznal obyvatelé konohy, ale nevypadali místně...
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 3:39 pm

Pořád po nás jeden Genin pokukoval tak mi to nedalo a řekl jsem klidně. " Potřebuješ něco ? " a dal jsem ruku podél těla, přičemž mi na prstu okamžitě zhasl ohýnek temnoty. Stál jsem a vyčkával jeho odpověď, nacož mi z pod bundy vykoukla čelenka Iwy, připevněná na krku.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 3:44 pm

Prišiel som na tréningové pole a len som sa rozhliadol a chvíľu som pozoroval ako trénujú. Potom som si všimol Nagiho ako sa tam s jedným rozpráva. Prišiel som k nemu a znova som sa zamyslel aké to asi bude byť otcom. Pozeral som do zeme a vypadal som ako keby som celé týždne nespal.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 3:58 pm

Takeru Takahashi

Takže Iwagakure no Sato, jaká ironie... zrovna tahle vesnice a já se musím potkat. pomyslel jsem si a pousmál jsem se, v duchu jsem si pouze řekl Jo potřebuju, zničit vaši vesnici... ještě něco? ale ve skutečnosti jsem to neřekl, sice jsem už potom souboji s golemem měl chakru i sílu zpět, ale nehodlal jsem vzbuzovat mezinárodní konflikty. Pouze jsem se chladným pohledem podíval na toho muže, který na mě promluvil a potom jsem se otočil zpět k loutce, vzal jsem si velký svitek se smlouvou na kuchiyose, který jsem musel ještě tak dvě hodiny táhnout a vydal jsem se směrem pryč...
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyMon Oct 17, 2011 4:15 pm

Poté co jsem nedostal jediné slůvko odpovědi otočil jsem se na Kentu. " Můžeš se začít připravovat ... Jen to nevyhoď do povětří ..." řekl jsem s mírnou ironií v hlase a pomalým krokem odcházel do kanceláře Hokage, takzvané Tsunade-hime
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyTue Oct 18, 2011 5:38 pm

Takeru Takahashi

Iwagakure no Sato... podle jeho tónu a toho, co řekl tomu chlapci, stejně jako dle jeho věku to bude minimálně Jonin, ne-li Jonin vyšší úrovně. Kdopak ví, třeba zná ještě ze starých zatoulaných spisů zmínky o mém klanu, o zradě... o tom, co musel zakladatel udělat. V tom případě ale bude vědět i to, jak hrozivá vojenská síla klan Takahashi je, až taková, že stál za zničení... pomyslel jsem si a jen jsem se mírně pousmál, rozhodně mi už aktuálně nebyl lhostejný jako ostatní, ba naopak, cítil jsem k němu zvláštní zášť, nebo něco tomu velice podobného Určitě sem přišel kvůli zkouškám, jiný důvod nevidím... řekl jsem a pousmál se, pomalým krokem jsem se posbíral a následoval jsem ho...
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:08 pm

Přišla jsem přes bránu u které mne okamžitě poznali. Sedla jsem si na blízkou lavičku a jen lehce vydýchávala cestu pohledem na Kentův trénink. Jen jsem si rukou přejela po břiše a s úsměvem sledovala přípravy na Chuuninské zkoušky. Jen chvílemi jsem pochybovala jestli budu stále Tsuchikage.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:25 pm

Po tom čo som tam asi hodinu len tak stál a rozmýšľal som som sa konečne rozhodol, že si trochu zatrénujem. Začal som trénovať C3. Splácal som sošku a hodil som ju po figuríne. Nastal výbuch a figurína so zemou bola preč. Usmial som sa a radoval som sa z toho, že mi technika už pomaly ide. Síce sa tento výbuch ani v najmenšom nemohol rovnať pravej sile ale aj tak som bol rád, že to aspoň vybuchlo a urobilo to aký taký svinčík. Mal by som sa vrátiť a vyhľadať strýca. Mal by ma naučiť ešte nejaké techniky. Sám to určite nezvládnem. Pomyslel som si a sadol som si pri kráter ktorý som vytvoril. Je to divný pocit zistiť, že mám strýca. Vlastne o ňom nič neviem a nemôžem vedieť či je to naozaj môj strýc. Kde vôbec býva? Kde ho nájdem? Dával som si otázky na ktoré som si nevedel odpovedať a stále som bol trochu mimo. Po tom, čo som si to v hlave trochu zrovnal som sa postavil a poobzeral som sa. Okolo tréningového poľa som začal behať kolečká poklusom. Kolečko po kolečku som strácal sily ale chcel som dať aspoň tých 50 kolečok. Pri 43 kolečku sa mi už začala točiť hlava a myslel som si, že odpadnem. S taijutsu som na tom bol biedne. Do chuuninskej skúšky som sa musel zlepšiť. Ak chcem uspieť musím sa zlepšiť. Po dokončení kolečok som doslova padol na zem a vydýchaval som sa. Po tom čo som sa upokojil a nebol som taký unavený som sa rozhodol, že sa znova pokúsim vytvoriť C3. Vytvoril som sošku a hodil som ju do figuríny predo mnou. Výbuch bol o niečo slabší, ale figurínu vyhodilo do vzduchu. Pri pomyslení, že túto techniku ešte neovládam mi prešiel mráz po chrbáte. To bude výbuch ak sa tú techniku naučím. Pomyslel som si a potom som sa radšej sústredil na techniky ktoré som už ovládal. Snažil som sa vyhodiť do vzduchu časť tréningového poľa. Len som dúfal, že to nikomu nebude vadiť.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:34 pm

Jen jsem nechápavě sledovala Kentovy pokusy o vyhození tréninkových místností do vzduchu. " Nemyslíš že by jsme s Konohou měli vyjít za dobře ? " usmála jsem se směrem ke Kentovi. Bylo zde už krásně prázdno jen jsem se zvedla. " Co tě vlastně vedlo k použití našeho Kinjutsu ? " zeptala jsem se ze zvědavosti.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:38 pm

Otočil som sa a uvidel som za sebou Karanu. Vyvalil som oči a prišiel som k nej. čo tu robíš? Nemáš sa namáhať prečo si šla až sem? Spýtal som sa a prišiel som až k nej. Usmial som sa na ňu. Už si ani poriadne nepamätám. Chcel som byť silnejší alebo ma proste výbuchy. Povedal som a prešiel som jej rukou po brušku.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:41 pm

" Měla jsem chuť se projít " Usmála jsem se. " Padesát kilometrů mě neskolí. Nechceš si zaběhat ? " zeptala jsem se s úsměvem. " Jakmile si udržím kondici, máme lepší šance " zasmála se a pak pokračovala " Co by jsi vlastně chtěl ? Holku ? Kluka ? " řekla a připravila se na pomalejší běh, nanejvýš jen procházku.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:44 pm

Prekvapilo ma, že chce behať. Nemala by si behať! Povedal som. Potom som sa sústredil na otázku ktorú mi položila. Chlapca. Usmial som sa. A čo ty?
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:51 pm

" Já si myslím že to moje přání v tom nehraje roli " Usmála jsem se. " Buď to bude silný Shinobi po otci nebo .. Při opilosti výbušná princezna ..." usmála se a aspoň se procházela po tréninkových polích. " Jaké by mohlo být ? ..." zeptala jsem se. " Kam bude chodit ? Bude mít přátele ? " ptala se a bylo vidět že jí už těhotenství leze na mozek.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:53 pm

Zasmial som sa keď povedala o opitej výbušnej princeznej. Na tieto otázky ani neviem poriadne odpovedať. Ale myslím si, že bude šťastná/ý Usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyWed Oct 19, 2011 7:56 pm

" Ah ... " vzdychla jsem a chvíli si broukala. " Poté jsem se začala nudit ..." Vyskočila jsem na střechu na kterou jsem si sedla ...." nevím proč ale začala jsem si prozpěvovat. " Tomodachi ni funene wa shinu bakari no ... Doku no namida wa kira kira hikaru ..."
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Tréninková hala - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 3:56 pm

Po tréningu jsem přišel trénovat sem, abych jsem změnil terén. Našel jsem si vhodné místo a zkoušel použít Kuchyiose no Jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková hala - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková hala
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: