Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková hala

Goto down 
+13
Karana Daihon
Sho
Inzuka Ashi
Yamakatasho Hundai
Michigo Kaguya
joukuu
Lein Amada
Daisuke Maeda
Yoki Akama
Marwin
Takeru Takahashi
Neome
In-Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyFri Sep 02, 2011 4:27 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete zkoušet svá ninjutsu na terči nebo cvičné figuríně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 6:05 pm

Hiyoshi Uchiha
Následujúcim letiacim kryštáľom sa vyhol, bol to už prirodzený reflex. Nebol si istý, čo práve robí, ale v uhýbaní bol veľmi dobrý, predsa len už mal plne vyvinutý Sharingan. Už Hiyoshimu došlo, že genjutsu asi nepoužije, a vypaľovanie Goukakyu no Jutsu je asi jediná možná cesta, ako uspieť. Trebalo veriť, že sa nepohol od posledného kroku, pri ktorom ho Hiyoshi ešte videl, a tým pádom všetko zameril na ten smer.
"Katon: Goukakyu no Jutsu" vykríkol, a ohromný firebal mieril na miesto, kde by potenciálne mohol byť Takeru.
"Ten shinobi je iná trieda, jeho KG ho robí veľmi dobrým bojovníkom, avšak on sa skôr vyžíva v stratégii" pomyslel si, a čakal na ďaľší krok.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 6:17 pm

Takeru Takahashi

Jeho rychlost. Určitě musí mít plně vyvinutý Sharingan, to z jeho pohybů doslova vyplývá. Tím pádem budu muset přejít na jinou strategii, zatím jsem nepoužil moc chakry, za to on už použil dvakrát C-rank techniku... přemýšlel jsem, přitom na mně letěla ohnivá koule, která se však rozbila opět o krystalovou stěnu, která se sformovala téměř už když vznikla. Díky krystalů ve vzduchu jsem totiž v tuhle chvíli dokázal téměř okamžitě vytvořit skoro cokoliv a nemusel jsem na to použít tolik chakry, proto jsem použil z části chakru, která byla uložená v nanokrystalech Určitě musí mít ještě nějakou ohnivou techniku kterou si nechává do zásoby, proto musím být připraven na útok z dálky. Stále mám eso v rukávu proti jeho genjutsu... je víc než jasné, že ovládá minimálně jedno genjutsu, musí však mít oční kontakt, aby ho mohl použít, a to... mu nedovolím pomyslel jsem si ještě. Jeho dosavadní strategie mi celkem dost solidně nahrávala do karet, protože tím pádem přijde dřív o chakru než já, ale na druhou stranu mi přišel takový souboj celkem dost nudný, proto jsem se rozhodl mu mírně pomoct Shōton Hijutsu: Raibutsurī! (Tajná Krystalová Technika: Strom Života) vykřikl jsem, v tu chvíli se přímo pod jeho tělem zformoval strom, který začal jeho směrem doslova vyrůstat...

Tréninková hala - Stránka 2 Shoton_Raibutsuri-1
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 6:39 pm

Hiyoshi Uchiha
Hiyoshi pocítil, ako pod ním niečo stúpa. Netušil čo by to mohlo byť, tak len rýchlo vyskočil, no v tom momente na neho miero niečo. Zase. Takto to pokračovalo dosť dlho, bolo zreteľné, že táto techniká je pokročilá, no Hiyoshi sa nedal. Jeho Sharingan pracoval na plné obrátky, a preto síce trocha zbrklo, ale vyhýbal sa výrastkom kryštálu. Nebol si istý či takto dlho vydrží, ale skôr ho zaujímalo, aký dosah má táto jeho hmla. Nebol si istý, ale asi zistil, že musí urobiť nový krok, a to bol celkom revolučný.
"Hm, ako si si mohol všimnúť. Moja doména sú genjutsu. A sám dobre vieš, prečo žiadne nepoužívam" pošeptal, dosť s otráveným tónom.
"Prakticky, ty si dokonalý protivník, proti mne" pošeptal, a začal uvažovať čo bude následovať. Hiyoshi už videl, že tento boj nemá žiadného pokračovania, no nebol si istý, či to tak isto vidí Takeru.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 6:48 pm

Takeru Takahashi

Hudba:

Až příliš zmatená reakce... udělal si chybu, a za chyby se platí, drahý Uchiho.. řekl jsem a beze slova jsem zvednul hlavu nad sebe, v tuhle chvíli totiž moje technika toho Uchihu dostala do celkem solidní výšky nad mlhu, což na jedné straně byla výhoda, avšak též nevýhoda, protože znal mou polohu, koukal jsem však pouze na jeho tělo, nehodlal jsem se nechat chytit do jeho genjutsu Je konec... Shōton: Suishōbaku šeptnul jsem celkem potichu, v tu chvíli velká část stromu, která byla nejblíž k tomu Uchihovy vybuchla, síla toho výbuchu byla obrovská, jako několik desítek lístků dohromady, nejen, že ho musela pořádně popálit, ale též střepiny z výbuchu krystalu udělali své, výbuch byl však směřován spíše jako uvolnění stlačené energie, takže v podstatě neodhodil Uchihu ani o metr dál, než byl. Aktuálně ho strom donutil jít v podstatě asi tak 2 metry od Takera, skoro uprostřed mlhy, který se rozprostírala bezmála na území 15 metrů na zemi. Po výbuchu se strom rozpadl a na zemi po celé ploše mlhy se vytvořily v sekundě asi tak 30 centimetrů dlouhé ostny z krystalu, které Takeru připravil pro Uchihu, kdyby náhodou dopadnul na zem. Díky mlze totiž nemohli jít ony ostny vidět...
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 7:12 pm

Hiyoshi Uchiha
Výbuch nečakal, a ten ho dosť poranil, avšak len prednú časť tela, mal ohorené ruky, a nohy, našťastie si tvár vykryl rukami. Bolelo to, ale predsa len katon bol jeho element, a popálenín mal už celkom dosť, hlavne z tréningu Goukakyu no Jutsu, keď sa so svojím elementom zoznámil prvý krát. Neodhodilo ho to celkom ďaleko, vlastne len trocha. Po celom tele mal taktiež pozapichované črepy z predchádzajúceho výbuchu. Nebol si istý, čo bude robiť, pretože už toho nebolo fakt moc, jediné šťastie bolo, že hlavu mal jedinú nedotknutú. Okrem iného ho celkom veľké využívanie Sharinganu stálo svoju cenu. Nebolo to až tak moc, ale bolo to v hmle, kde jeho zmysli museli nabrať nový rozmer, a to stálo oveľa viac chakry, než obyčajné používanie. Pomaly sa jeho pristávanie blížilo, a to ešte nečakal čo ho čaká. Ako už bol blízko uvidel odrazu niekoľko výlomkov kryštálu, teda bolo ich dosť viac. Rýchlo sa aktivovali reflexy, a znova si dal ruky pred tvár, a nohy skrčil, takže to síce bude bolieť, ale nestratí životupotrebné orgány.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 7:21 pm

Takeru Takahashi

Fajn, konec našeho souboje řekl Takeru a mávnul rukou, v tu chvíli se krystaly na zemi rozpadly na prach a stejně tak mlha zmizela, pádem z takové výšky o zem však způsobil, že se střepiny v jeho těle zabodaly ještě hlouběji pod kůži. Takeru se pouze otočil směrem k Mizore a pousmál se na ní, přišel pomalým krokem k ní a podal ji ruku, aby mohla lépe vstát, tentokrát však při její odmítnutí nehodlal nějakým způsobem dělat opět povyk, podíval se na toho kluka, který předtím vtrhnul ještě s těmi dvěma ostatními Hej ty... měl by si mu pomoct, bude to velice silný spojenec dodal jsem a pomalu jsem začal odcházet. Už jsme skoro vycházeli z místa, kde jsme bojovali, mohli jsme být tak 10 metrů od toho místa, kde se to stalo a Takeru dělal, jako kdyby se vlastně ani nic nestalo...
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 7:41 pm

Toshi Takari

Sledoval som súboj, pričom som zostal pokojnejší ako ktokoľvek by sa nato pozeral. Niežeby ma tento súboj nezaujal, práve naopak, on ma nezaujímal absolútne, pretože som práve opravil kov na svojich kolenách, akonáhle sa tak stalo, sledoval som toho čo mi pomohol ležať na zemi. Prešiel okolo mňa ten týpek so svojou priateľkou, a ozval sa na mňa.. zvláštna požiadavka, od niekoho kto predtým človeka urazí, alebo tak niečo .. nevedel som si spomenúť čo presne mi povedal.

Postavil som sa a podišiel som k tomu Uchihovi, pootočil som hlavu do strany, a položil som ruku k bielym vlasom, pričom sa mi na tvári zjavil trochu ľahostajne otravný výraz a spýtal som sa, "si v pohode ?" .. načo som si okamžite pomyslel, ak povie áno, mám po probléme, a môžem si robiť čo chcem, ak však povie nie, .. hmm.. nebudem si to všímať, a opäť si môžem robiť čo chcem, ktovie akoby som sa mal zachovať, zvláštna situácia..
Návrat nahoru Goto down
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 7:52 pm

Hiyoshi Uchiha
Po tvrdom náraze na zem sa kúsky kryštálu zapichli ešte hlbšie, avšak Takeru zruštil tie ostne, čo mu zachránilo život. Hiyoshi sa zahrýzol, pretože to bola celkom tuhá bolesť. Ťažko sa posadil, a začal skúmať svoje zranenia. Bol celkom rád, pretože kebyže si predstaví, čo sa mohlo stať, tak je dosť šťastný. Tých črepov bolo asi 20, našťastie, ani po hlbšiom prepichu sa mu nezranili životupotrebné orgány, skôr ruky a nohy to schytali. Pomaly si začal vyťahovať všetky tie črepy, celé toto sprevádzala obrovská bolesť, ale Hiyoshi to už nejak prežiť musel. Po dotaze Toshiho sa len trocha neprítomne usmial. Nebol si istý, či potrebuje pomoc, pretože pokiaľ si to všetko vytiahne, už len treba čakať kým sa vytvoria krvné zrazeniny, no ešte moc do chôdze nemohol, takže len pošpetal.
"Myslím že to zvládnem aj sám" a následne pokračoval v bolestivom vyberaní črepov.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 8:05 pm

Takeru Takahashi

Takže, co máš ráda? optal jsem se a zatočil jsem mírně doprava, kde jsem předtím viděl něco jako restaurace nebo obchody Její flegmatická povaha, je úplně jako Kagura... pomyslel jsem si a podíval jsem se ještě naposledy, než jsme zašli za roh na toho kluka, jen jsem pokroutil očima a pousmál jsem se, potom jsem se společně s Mizore vydal k jedné z mnoha restaurací, v restauraci jsem ji ještě odsunul židli, aby si mohla sednout a vyčkal jsem, jestli to přijme...
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 8:50 pm

Toshi Takari

"No, to je fajn.." povedal som trochu rozpačito, nevedel som či už mám radšej odísť alebo zostať, netušil som ako sa mám chovať v takejto divnej situácií. "Mimochodom.. čo to bolo ? Ten chlapík ťa musí mať pekne v zuboch" naznačil som rukou približne jeho výšku, aby nebol zmätený koho myslím.
Návrat nahoru Goto down
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 5:55 am

Hiyoshi Uchiha
"Myslel som si, že je to ten typ, ktorý kecá a nič nedokáže, no on prakticky opovrhuje všetkými, ale je mocný. Dosť strategický nepriateľ" pošeptal a dokončil vyťahovanie črepov. Následne sa poplazil k stene, a pomocou tej steny sa zodvihol. Ešte to stále nebolo moc na rýchly beh, ale pomalým rozbitým krokom začal kráčať vpred. Musel hlboko dýchať, no jediné čo teraz potreboval bola sprcha, myslel si že nepotrebuje doktora, ale niečo, čím by tie rany vyčistil. Otočil sa na Toshiho, a s úsmevom pošeptal.
"Môžeš ísť, ja si idem dať sprchu" a potom sa rozkráčal, k svôjmu domu.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 3:51 pm

Príde od Hokageho,sadne na zem a vyberie kunai.Pichne ho do stromu a začne niečo vyrezávať.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyMon Oct 03, 2011 6:17 pm

prišiel som k leinovi a sadol si k nemu ahoj neruším opytal som sa
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyMon Oct 03, 2011 6:29 pm

Otočil som sa.Nie vôbec.Pousmial sa a prestal do stromu rezať svoje meno.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 12:04 pm

ja som joukuu a mam na teba dohliadnuť čo by si povedal na jeden rámen dopovedal a pozrel sa na neho s usmevom na tvari a poškrabal sa na hlave zo zadu
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 12:07 pm

Už mi aj celkom vyhladlo.Pousmial som sa a zdvihol zo zeme.Tak poďme.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 1:23 pm

ok ideme na ramen a vistrel som sa a ukazal smerom vpred a potom sa presunul do reštauracie
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyThu Oct 06, 2011 7:53 am

cakal som na ziakou
Návrat nahoru Goto down
Michigo Kaguya




Počet příspěvkù : 4
Narození : 02. 10. 11

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyThu Oct 06, 2011 12:04 pm

Pribehol som.Dobrí deň.Pozrel som na nejakého pána.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyThu Oct 06, 2011 1:12 pm

ahoj ty si ? opytal som sa lebo som čakal členou týmu
Návrat nahoru Goto down
Michigo Kaguya




Počet příspěvkù : 4
Narození : 02. 10. 11

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyThu Oct 06, 2011 1:49 pm

Som Michigo Kaguya pane.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyThu Oct 06, 2011 6:28 pm

Dnes to vyzerá na dobrú noc.Ľahnem si k blízkemu stromu a zatvorím oči.Pomaly zaspávam.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyThu Oct 06, 2011 6:32 pm

Tešíma ja som tvoj sensei joukuu predstavil som sa a uvidel leina ako leži pri strome ahoj lein zakričal som na neho
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyFri Oct 07, 2011 4:36 am

Započul som svoje meno.Ahoj joukuu vidím, že už máš tým.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 EmptyFri Oct 07, 2011 10:27 am

ano ale ešte dvaja chýbaju a ty čo niesi zo senseiom ?? opýtal som sa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková hala - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková hala
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: