Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková Hala

Goto down 
+9
Yukki Maeda
Narumi Kaname
Haku
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Manami Suzu
Keith Clay
In-Admin
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptyMon Sep 05, 2011 5:24 pm

Zde si můžete procvičit jutsu na terčích


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySun Sep 25, 2011 10:26 am

Přijdu do haly a rozhlížím se, nikoho nevidím a proto promluvím tak, aby to bylo slyšet v celé hale. ,,Je tu nějaký Sensei?'' Pak popojdu o kousek dál a zamyslím se. Pořád je to tu hodně zajímavé, člověk se nestačí divit.

OFF: V profilu mám mít napsané Katon, ne Kaotn.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySun Sep 25, 2011 3:55 pm

_______________-
Kampak asi patří Konoha Senpuu ? Pokud sem přehlédl omlouvám se, ale smaž ho.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptyMon Sep 26, 2011 6:35 pm

Můžu si místo toho dat Suna Senpuu? + Budeš mi pls postovat nějakého senseie?
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptyTue Sep 27, 2011 1:30 pm

*Když mi nikdo dlouho neodpovídá, rozhodnu se že si zajdu za kagem.*
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptyFri Oct 07, 2011 8:59 pm

Přišel jsem do haly a postavil se do prostřed haly a řekl jsem Manami. ,,Všiml jsem si že bojuješ pomocí taijutsu, ale ještě nejsi dost zběhlá....'' Na chvíli jsem se odmlčel a pak jsem dodal. ,,Tak jsem si řekl že tě trochu zaučím.''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptyFri Oct 07, 2011 9:04 pm

Došla jsem hned za ním. Tak tohle chtěl?
"Umm, hai. Na Taijutsu se specializuji už odmalička. Už kvůli Jintonu, ale stejně máte pravdu budu potřebovat se zlepšit. Jsem ráda, za vaši pomoc.." Pousmála jsem se, fakt, že mě Jinton při tom zápase zmohl jsem ignorovala. Přitáhla jsem si triko blíž ke krku, aby nevyčuhovala pečeť. O tomhle vážně nikdo vědět nemusí.
"Umm, to chcete trénovat teď?" Zeptala jsem se a přeměřila si ho pohledem. Že by se taky specializoval Kazekage na Taijutsu?
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 8:08 am

Přišla jsem do haly. Hm... Ještě tu nejsou. Posadila jsem se na lavičku, co tu byla u stěny. Opřela jsem se. Čekala jsem na svůj tým.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 8:33 am

Prišiel som sem a videl som že sensei už tu bola hm asi budu s toho problémi.No videl som že som tu vlastne jediný ah jo takže si o všetko zliznem já pomyslel som si.Podišiel som pomali k nej."Zdravím sensei ospravedlnujem sa že meškám už s to viac nestane slubujem".Odvetil som a bol som pripravený na dosť velký krik.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 8:44 am

"Hm..." podívala jsem se na hodinky. "Jen o půl hodiny, to je slušný." Povzdechla jsem si. "Ještě chvíli počkáme, když nepřijdou, tak mají smolu."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 8:50 am

,,Začneme trénovat tvé Taijutsu.'' Řekl jsem a pak jsem dodal. ,,Udeř mě.''


Naposledy upravil Spectra dne Sat Oct 08, 2011 9:01 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 8:52 am

Milo ma prekvapilo ako sa ku mne zachovala,čakal som ovela niečo horšie.
Takže možno nakoniec nebude až taka tvrdá ako to vyzeralo.
"Tak dobre ale včerajšom boji si myslím že asi nikdo nepríde pretože Ferry bola zranená, a tu druhu si zavolal Káge".
Sadol som si na lavičku čo bola hned vedla senseia.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:01 am

"Ale přijít by mohla. Bojovat jsem neměla v plánu, spíše se o vás něco dozvědět. Zodpověděla bych vaše otázky. A... Co? Ona nešla do nemocnice?" znovu jsem si povzdechla.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:05 am

Pohlad som upieral do zeme.
"Nie nešla povedala že to neni nič vážne len si dala na to lad a vyzeralo že ju to ukludnuje".
Odvetil som a dalej som tam sedel.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:12 am

"No nutit ji nemůžu, aby tam šla. Příště ji tam přivážu k posteli a bude to." pousmála jsem se.
Uprostřed haly byl kage. Jen jsem se na ně podívala a pak jsem svůj pohled upřela na protější stěnu.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:28 am

Nevedel som čo mám dalej hovoriť bola to trapná situácia.
Pozdvihol som hlavu a videl som Kágeho,kývol som na neho hlavou a opať sklonil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:37 am

Všiml jsem si Shizuky a Daisukeho, kývl jsem jim na pozdrav a pak jsem dál sledoval Manami.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue400/400Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (400/400)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:42 am

Doběhla jsem do haly a sípavě se rozdýchávala, zatím co jsem si jednou rukou držela bolavá žebra a druhou se opírala o zeď. "Gooome!" zamumlala jsem a zpola jsem se narovnala. "Chtěl mě sežrat pes, omlouvám se!" došla jsem až k nim.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue650/650Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:47 am

Sežrat pes? To bude! Podívala jsem se na ni. "Jen o hodinu a třičtvrtě. No vidím, že jsme tu všichni. Manami je s kagem, tak je nebudeme rušit. Takže půjdeme někam, aby jsme se do něčeho nezapletli." Stoupla jsem si. "Jdeme třeba na... hřiště."
Hřiště jak ironické. pomyslela jsem si. Vyšla jsem z haly.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue400/400Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (400/400)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:50 am

Že já si nezasimulovala aspoň pár dní! Ušklíbla jsem se, ale vydala se za ní. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 9:52 am

Bez nejakých námietok som sa vidal za nimi.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 11:39 am

Probrala jsem se. Udeřit? "Ehm.. Já.." Pak jsem jen zavrtěla hlavou, rozběhla jsem se na Kazekageho a mířila na něj kopem ze strany. Neměla jsem tak špatnou rychlost, ovšem využívat Jinton se mi nechtělo.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1035/1035Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 11:46 am

Podišiel som opať tréningovej haly kde prebiehal zápas medzi tymito shinobi.
Oprel som svoju váhu o storm ktorý bol trcoha dalej od ních aby ma jejich utoky nezasiahly a slevodal ich.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue1100/1100Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 11:47 am

Bleskověj jsem jí chytil nohu a žduchl ji zpět. ,,Říkám udeř mě.''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková Hala Left_bar_bleue550/550Tréninková Hala Empty_bar_bleue  (550/550)

Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala EmptySat Oct 08, 2011 11:51 am

A o co se asi tady tak snažím?! Odskočila jsem zpátky. Měla jsem sto chutí říct mu, že udeřit Kazekageho opravdu nejde, ale mlčela jsem. Byla jsem blízko něj, tak jsem se ho pokoušela udeřit jak kolenem, tak i pravou rukou. Ksoo!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková Hala Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková Hala   Tréninková Hala Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková Hala
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Tréninková hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: