Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková hala

Goto down 
+13
Karana Daihon
Sho
Inzuka Ashi
Yamakatasho Hundai
Michigo Kaguya
joukuu
Lein Amada
Daisuke Maeda
Yoki Akama
Marwin
Takeru Takahashi
Neome
In-Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Sep 02, 2011 4:27 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete zkoušet svá ninjutsu na terči nebo cvičné figuríně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 11:48 am

Ešte nás nezavolal.Pozrel som sa na toho žiaka.Ahoj ja som Leina ty?Podal som mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 2:17 pm

Takže on je sensei?Bude to zaujímavé.Pomyslel som si.Ja som Michigo.Podal som mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 3:02 pm

Hundai máš NEPOVOLENÝ CHAR !!
PS: Leine příště si s ním dej víc záležet ... vím že jsi to ty ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 3:39 pm

no ani my niesme kompletný dvaja chýbaju a ty michigo povedz mi niečo o sebe povedal som obom a potom sa pozrel na michiga a počuval
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 7:49 pm

As s Aoem vstoupí do místnosti. "Dobrý den pane." Řekne směrem k Joukuuovi. "Vy tu také trénujete?" Zeptá se nevinně. Ao se přiblíží k neznámému a očichá ho. Potom si nerozhodně sedne a podívá se na Ashi. Nakloní hlavu na stranu, stoupne si a zvedne nožičku. V tu chvíli As vykřikne. "Ao ne!" Jenže pozdě, Ao si dotyčného už označkoval. Co je? Jako kdyby se ptal svého protějšku. "Ao fuj!" Řekne As a honem omluvně dodá. "Promiňte pane, Ao poslední dobou je nějaký divný a rád si značkuje území, i když to znamená, že počůrá člověka. Moc se za něj omlouvám." Poté se ukloní a obrátí se na Aoa. "Ty! To to nemůžeš udělat jinde? A hlavně venku? A ne na Člověku? Gr...." Zavrčí a výhružně se postaví. Je pravda že se mu moc nevěnuju a pak... Při běhu se mu asi nečůrá dobře... Ao provinile sklopí uši, připlazí se k As a zakňučí. Promiň, moc se omlouvám...
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 07, 2011 9:35 pm

To nic ty budes asi druhy člen týmu ja som joukuu tvoj sensei a ty si ten najkrajší psík akého som kedy vydelpovedal a potom si klakol a pohlatkal Aomaruho
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptySat Oct 08, 2011 8:33 pm

Ashi se udiveně podívala na muže před ní. "Eh, vám nevadí, že vás můj pes pomočil?" Zeptá se a přemýšlí o jeho příčetnosti. Protáhne se a chystá se trénovat, když v tom jí dojde smysl jeho slov. "Počkat, říkal jste sensei? Ještě jsem nebyla u Tsunade-sama, jelikož jsem byla na misi, ale... Tak to mě těší! Jmenuji se Ashi a jsem z klanu Inzuka, což je asi dle toho jaké značky na obličeji mám poznat a taky podle mého psa Aomara. Jsme hlavně Taijutsu typy a společné techniky jsou častější... A vy jste? A vůbec, druhá? Kdo je první?" Potom si sedne na zem. Ao se nechá pohladit a spokojeně si lehl. Potom se podíval na As. Vidíš? Já to věděl, že si mám tohohle označit, že je náš... Potom zavřel oči a pomalu začne usínat.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 7:55 am

Tsunade rozpisala tými ked si bola preč a nie nevadi mi to spominam na svojho najlepsieho priatela inuzuka kenjiho poviem a smutne sa pozriem na zem
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 12:21 pm

As se na něj podívá. Kenji? O tom jsme myslím i něco slyšela, ale já pomalu nevím, jak se jmenuje pes Tsume-dono... "Eh, tak co budeme dělat? Já jsem sem přišla s tím, že by tu mohl být expert na suiton, chtěla bych se něco přiučit..." Potom se podívá na Aoa. "Ao, vstávej, nebo tě vykoupu!" Řekne vůhružně. Ao jen neochotně otevře oči a podívá se líně na svou druhou já. Co je? Mám právo odpočívat...
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 2:42 pm

nechaj ho odpočívať ja možem nauiť ohnive techniki ale mam cestu do kiri opitam sa tsunade a pojdeete somnou poviem a pousmejem sa
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyMon Oct 10, 2011 7:04 pm

"Sensei, když jdete na misi, musíte nás vzít taky, ne? Alespoň to říkal Kiba-san." Potom se zahledí na Aoa. "No jo, ty můj psíku, lež a spi, brzy asi bude mise." Usměje se a pohladí ho po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 5:01 am

Započul som ako povedal Mám cestu do Kiri.Joukuu mohol by som ísť s vami? Pozrel som sa na Joukuu.Ešte nás sensei ani nezavolal. Čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 7:55 pm

Ao zvedne hlavu a podívá se na Leina. Potom se zvedne, očichá ho a podívá se na něj. Pak si u něj lehne, jako kdyby chtěl dát najevo, že chce, aby byl s nimi. As se podívá na svého věrného přítele potom na toho, u koho si Ao lehl. Usměje se, podrbe se za uchem. "Eh, Ahoj, já jsem Ashi a tohle je Aomaru. Jsme z klanu Inzuka, a ty?" Zeptá se a tázavě nadzvedne obočí.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 4:53 am

Pohladká Ao.Ja som Lein Amada bol som z klanu Amada kým ho nevyvraždili Akatsuki.Opäť pri tom vyslovení si zahryzol do pery.Máš pekného psa.Pousmial sa a vstal.Joukuu pokiaľ som dobre počul tak Takeru Takahashi je v tíme z Mizore a ešte niekým a ich sensei je Tenshi Yamadan.Tak on asi nepríde.
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 6:18 am

Ao se při oslovení pes naježí. Zavrčí a uraženě odejde k As. Ta se jen usměje. "Tak to mě těší Leine, ale prosím, neříkej o Aovi že je pes, on to nemá rád. Je to Ninja pes, má stejně jako já značku vesnice a hodnost. To jen já mu říkám pse, protože to odemě snese. Ví co je a já respektuji jeho, tak..."
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 3:16 pm

Tak prepáč Ao.Čupol si k Ao a vybral kosť.Tu máš.Usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 3:48 pm

Ao se na kost nejdříve podívá, jako kdyby to byla nejodpudivější věc na světě. Pomalými kruhy se k ní přiblíží, až je u ní. "Haf" Přikrčí se a skočí po ní. Začne ji žvýkat. As se zasměje. "Ao, ty jsi komediant!" Řekne.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 3:49 pm

Stále sa usmieva a pozrie na As.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 3:54 pm

Je strašne pekná.Pomyslí si.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyThu Oct 13, 2011 12:39 pm

Znova vstane a pozrie sa na Ao.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 10:31 am

no takze jasne pocuj as idete somnou a lein teba nezavolal tak ta zoberem za tsunade kde je assi tvoj sensei ok povedal som a pozrel som sa na nich
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 11:58 am

Tak ok.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 1:02 pm

Pomalu jsem přikráčel k jedné figuríně. V ruce se mi zjevilo chidori, které ihned projelo mou katanou a přeseklo ji napůl silným výbojem blesku, který zničil okolí dvou metrů. Chidori Kouken. řekl jsem předtím a soustředil se jen na to místo. Raiton: Sankaku. řekl jsem a v ruce vytvářel malé shurikeny tvořené bleskem. Ty se ale okamžitě rozpadávali a já to zkoušel znovu a znovu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 1:04 pm

a kedy pojdeme opytal sa a cakal na odpoved
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 1:53 pm

Asi teraz.Povedal trošku skleslo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková hala - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková hala
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: