Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková hala

Goto down 
+13
Karana Daihon
Sho
Inzuka Ashi
Yamakatasho Hundai
Michigo Kaguya
joukuu
Lein Amada
Daisuke Maeda
Yoki Akama
Marwin
Takeru Takahashi
Neome
In-Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyFri Sep 02, 2011 4:27 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete zkoušet svá ninjutsu na terči nebo cvičné figuríně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:23 pm

Čo?Zarazilo ho že to bral tak vážne.No nedá sa nič robiť.Technika klonovania.Vykríkol a objavilo sa tam 10 klonov.Dvaja chodte dopredu, dvaja sa držte v zadu a ja.Vytiahol shurikeny.Túto techniku som zdokonalil,Shuriken veterného démona.Hodil shuriken ja Joukua a vyrazil dopredu, vytiahol kunai a obišiel Joukua.Technika klonovania.Zjavilo sa ďalších 10 klonov.Naňho.Vykríkol a osem z nich sa vrhlo na Joukua.No bol tam Lein? To vedel len on.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:32 pm

no ok vyskočil Katon: Goukakyuu no Jutsu Oheň: Technika velké ohnivé koule a jeho klony zmyzly az na neho ale ten shuriken si nevšimol iba ked bol pry nom hodil do neho shurikeny a shuriken padol na zem joukuu dopadol
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:37 pm

Pousmial sa.Pametáš na tých dvoch ktorím som prikázal aby ostali vzadu? tak tu sú.Jeden klon cho chytil za pravú a druhý za ľavú ruku.Určite niečo urobí.Pomyslel si a rozbehol sa k Joukuovi a čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:41 pm

jouku este pri dopade spravil stinovy klon pravy jouku stal tam kde ho oni držaly ale ten klon bol za leinom chitil mu ruky vykopol nohu a držal ho pri zemi potom pravy joukuu vyskočil kopol do hlavy jedného a potom druhého posobive lein
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:46 pm

Viem, pousmial sa.Zrazu vybuchol a zmizol.Zabudol si ešte na dvoch.Praví Lein sa zjavil za klonom a kopol ho.Klon č.1 vyskočil k Joukuovi a podkopol mu nohy.Klon č.2 vytiahol kunaie a dal ich pár cm od Joukuovej hlavy.No čo povieš na toto?
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:50 pm

toto Katon: Hibashiri Živel oheň: Rychlý oheň okola leina sa objavi ohen keby sa pohol tak sa spály a joukuu s nohamy chytil klonovy hlavu a odhodil ho do steny ten zmizol jouku spravil dva klony tak aby to lein nevedel potom sa premenil na kunai ohen zmizol a klon č.1 hodil joukuua po leinovi lein nevedel ze je to joukuu
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 3:56 pm

Čo?Videl, že Joukuu hodil po ňom jeho klon vytiahol kunai a hodil ho po klonovi, vytiahol ešte jeden.Tak poď.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:00 pm

kunai odrazeny padne na zem oba klony sa chitia za ruky začnu sa točiť toto je zdokonalena technika juhuuuuuuuuuu rotujuci klon nakoniec jeden druhého pustil a rotoval sa smerom na leina a druhi klonsa rozbehol za nim
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:06 pm

Si dobrí.Vykríkol.Technika klonovania.10 klonov vyrazilo oproti nim so shurikenmi a kunaimy.Ešte raz, Technika klonovania.Ďalších 5 klonov sa zmenilo na vtákov ktorí preleteli nad Joukuom.Zrazu sa otočili na Joukua a premenili sa na ľudí, medzi nimi bol Lein.A ďalších 5 hodilo kunaie a shurikeny oproti Joukuovi.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:12 pm

dva klony zmizly ale joukuu bol kunai ale lein to nemohol vediet premenu zrušil ked bol pred piatimi ludmi pet dal som dole desať hehe skočil nohamivpred dvoch som odkopol zmizly potom som vyskočil a shurikeni hodil do nich som zvedavi čo spraví vytiahol zas try kunaie a hodil to po nom a potom tri kunaie a hodil to po nich išlo na nich 6 shurikenou a tri kunaie som zvedavi čo spravýš potom sspravil klon keby uz nevladal vyhnuť nech sa hodi do ran
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:18 pm

Kunaiom si zarezal do prsta.Tak ideme na to povedal, skočil pred klony a vybil všetky kunaie.Technika klonovania.Všetci skočili na tých dvoch.Teraz sme silnejší.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:26 pm

Katon: Endan Ohnivá bomba a zdola vybuch vsetkych klonou spolu s nim odhodilo vytiahol kunai potočil na prste a rozbehol sa na leina chytil ho pod krk kunai som mu prilozil k čelu a potiahol cez celo hehe lein toto je znamenie ked budeš lepši nebudeš mať rany kunai potom zmizol spolu s ranou a joukuu sa objavil na druhej strane tak fajn to mi stačí teras tu techniku sprav kloni kolko len vieš vyskoč do vzduchu a pokus sa rotovať do klbka pri dopade vystry nohu a dokop tento klon a v strede haly stál klon povedal
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:36 pm

Dobre,Technika klonovania.Strašne sa sústredil a podarilo sa mu vytvoriť 40 klonov.Fíha.Vyskočili do vzduchu a pokúšali sa rotovať do klbka Leinovi a pár klonom sa to podarilo, no tým druhým nie a spadli na zem.Pomaly začali dopadať a vystreli nohy.Asi nevie, že čím mám viac zranení tým som silnejší.Pomyslel si.Zrazu zacítil pod nohamy niečo pevné a začali kopať obrovskou silou.Hneď po jednom kope klon zmizol a v zemi ostala veľká diera.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:40 pm

krása si silny šikovny ako ja ale malo to vizerať takto vytvoril 31 klonou 1 klon poslal do stredu a potom vyskočil začaly sa rotovať a mierit na klon pri dopade vystrel nohu a rozkopaly klon a jamu raztaku velku ako lein ale si na dobrej cesťe
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 4:44 pm

No počkaj.Ideme chlapci.Jeden išiel do stredu a zopakovali to isté čo Joukuu.Ták čo si o tom myslíš teraz. Yeah
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 5:05 pm

ujde to bol som hrdy na neho ale nechcel som abi to videl lebo by to flakal este trénuj a mozeš to zdokonalovať poviem
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 5:11 pm

Čo tak pozmeniť rotáciu a spojiť!Prebehlo mu hlavou.Technika klonovania.40 klonov skočilo a začalo sa krútiť všetkými smermi.Teraz!Vykríkol a sústredil sa na jeden bod a hodil doňho shurikeny a kunaye.A k tomu ešte.Vystrel nohu a všetci sa trafili do hlavy klona.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 5:13 pm

Tak čo.Som na kraji síl s mojou chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 2:48 pm

Joukuu, chcem sa ťa na niečo spýtať.Pomôž mi získať tri legendárne zbrane klanu Amada.Pozrel na Joukua a čakal čo povie.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 2:51 pm

teras si myslym to ze si obyčajný a naprosto totalny ninja pripraveny na sk´šky vytiahol papier v tvare malej kocky tento papier chyt a daj do neho chakru ked sa roztrhne trhavo tak mas bleskovu podstatu ak zvlhne vodnu ak sa zapály maš ohnivu podstatu ak sa rozpadne na kamene mas zemskú podstatu povie a pozre na neho hm no čo to bude dufam katon
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 2:55 pm

Chytil papier a čakal čo sa bude diať.No tak odpovedzte mi!Sústredil sa.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 2:56 pm

bude to tažke chceš to tajne ? opytal sa
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 3:03 pm

Áno najradšej tajne.Povedal a čakal ako zareaguje.










(neviem aká je to Inton podstata :> )
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 3:11 pm

velmi rad no s tim papierom to este počka som na teba moc rýchly ale bude tu háčik as ona je verna konohe a ja konohu nenavidim ale lein toto nikomu nepovedz lebo ta zabijem mna konoha zradila kvoly nej som prišiel o naj priatela hral na dve strany donášal jednej organizaci a potom konohe a dali mi naviber on alebo ja preto v konohe dlho neostanem iba pokial as uroby skúšky potom bude pripravena žiť aj tak v konohe neni nik komu by na mne záležalo poviem a zatvarim sa tak smutne lebo spominam na rukiho vies co mi ruki povedal než zomrel že som bol jediny pre koho žil a slza mi stiekla po lici a ja som ho zabil jediného človeka ktorému na mne záležalo a mne na nom













(to je co)
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 3:37 pm

Tak poďme.Vykročil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková hala - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková hala
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: