Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková hala

Goto down 
+13
Karana Daihon
Sho
Inzuka Ashi
Yamakatasho Hundai
Michigo Kaguya
joukuu
Lein Amada
Daisuke Maeda
Yoki Akama
Marwin
Takeru Takahashi
Neome
In-Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyFri Sep 02, 2011 4:27 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete zkoušet svá ninjutsu na terči nebo cvičné figuríně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 4:06 pm

Hej Kiyoshi nejdeš si dát přátel
ský boj?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 4:24 pm

Pro Kiyoshiho: Žádného tygra nemáš, jasně jsou napsaná pravidla, že SUMONNA si musíš CHYTIT na TUBAKI ISLAND a pro Sumonna, kterého chceš, se máš obrátit na nás.
Nezajímá mě co řekla Tsunade
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:29 pm

"Přátelský boj? No dobře, kde?" řekl jsem. Sice se mi moc bojovat nechtělo, ale chtěl jsem trochu potrénovat.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:43 pm

Prišiel som do treningovych halí aj so senseiom.
"Hm vyzerá to tu inač ako u nás že sensei? Bolo to tu docela velké a velky priestor na bojovanie.
Uff neviem či to bol ten najlepši nápad sa tam prihlásiť.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:55 pm

"To teda ano. A s čím chceš pomoci? A jak jsi na tom s čakrou? Teda jako umíš ji koncentrovat a vylést na strom a nebo jít po vodě?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:59 pm

"Len ide o trénig nič extra chcem si vyskušať kombináciz swvojích schopností to je všetko"
"A áno takéto veci viem to ma naučila Yuuk-"nedopovedal som a mlčki som ostal stáť.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:01 pm

Usmála jsem se. "To je dobře. Jedna starost mi odpadla." řekla jsem s žertem. "A co tedy chceš zkoušet. Nebo chceš na mě jen útočit?" Chtěla jsem se optat na jiné věci, ale teď chce trénovat, tak to sem tahat nebudu.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:14 pm

"Hm popravde aj áno chcem si zabojovať ale aj som vám chcel niečo ukázať pozrite"
"Toto je jeden so svitkov čo mi doniesol Ryo"spravil som pečate
"wuaaaa" zrazu mi ruky obalili blesky


Tréninková hala - Stránka 5 Chidori

"Tak sensei čo poviete nevyzerá to super".
Blesky z ruk pištali a svietili ako jasné nebo
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:16 pm

Co to má bejt Daisuke vždy´t Chidori neumíš c oto má teda bejt
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:22 pm

Překvapeně jsem se na něj dívala. "No teda. Myslím, že se o tebe nemusím vůbec strachovat."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:25 pm

Tak nesmím zůstat pozadu Přece jenom jsem byl druhý co uměl tuto techniku(používám mou verzi chidori)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:26 pm

"Ale má to nevýhodu"v tom technika z ruk zmizla.
"Neviem to udržať par sekund a zmizne to a to chuninske skušky sa to nestihnem naučiť len som chcel aby ste videli na čom budem pracovať"
"Tak mohli by sme začať s tréningom ak nevadí alebo máte na mna nejake otázky sensei?"



(Zoban to je moja vlastná technika bleskové čepele obrázok chidori som dal len ako predstavivosť)
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:29 pm

hahá ještě se musíš u této techniky co učit zatím ji dokážeš použí maximálně 3x za den.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:31 pm

Neviem čo sa tu deje ale Daisuke ty si nemusel použiť ten obrázok chidori lebo to tak vyzerá že ho teraz máš.
Zoban a ty nepoučuj je to jeho vlastná technika tak jak možeš vedeť že ju može použiť 3x táto technika neni chidori.
Shinobi zo Suny nemože ovládať chidori.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:32 pm

"Ne, nemám. " řekla jsem, i když jsem měla. "Zaútoč vším, co umíš! Jako by ti šlo o život." ruku jsem si položila na rukojeť katany.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:33 pm

JJ sorry
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:37 pm

Díval jsem se na techniky těch dvou, ale přestalo mě to bavit, rozhodl jsem se, že znovu zajdu za Tsunade. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:37 pm

Hm ked so msa pozeral do jej očí hovorili niečo iné no nehal som to tak aspon na teraz.
"Tak dobre sensei"vytiahol som kunaie a hodil po nej medzi tým som hodil fuuma shuriken(fuuma shuriken kage fusha)
Vyskočil som do vzduchu a medzi tým vyhodil na nu kaiken(skritý nož) ktorý musel leteť pomerne rýchlo.

(Pardon)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:13 pm

Katanu jsem vytáhla a kunaie bezproblému odrazila. První shuriken mi taktéž nědělal problémy. Druhého jsem si všimla později. Katanu jsem zabodla do země a vyskočila jsem do vzduchu. Jedinou oporu mi tvořila katana. Shuriken mi do něj narazil a vyletěla mi z ruky a skončila na druhé straně. Tím, že jsem změnila pozici, tak mě jeho hozený nůž minul. Skončila jsem v dřepě pár metrů od místa, kde jsem původně stála.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:18 pm

Kso všetko to odrazila to neni možné ah jo zase budu problémi.
Ale teraz využijem moment padol som na zem spravil pečať a pozrel sa jej do očí popri tom som si neičo brblal.
V tom bola chytená v genjutsu)



(obraz znetvorenia ide o to že všetko ej ako má byť len pred tebou sa vytvorí akokeby tvoja silueta ktorá bude s ohavená znetvorená.)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:23 pm

Stoupla jsem si. Hm...? Nedala jsem na sobě znát nějakouzmínko o tom, že jsem byla překvapená nebo rozčarovaná. Překvapilo mě to. Netušila jsem, co s tím chce dělat. Rozeběhla jsem se pro katanu.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:27 pm

Silueta zmizla ah jo ešte som to nedopracoval no nič.
Pozrel som sa na senseia"tak sensei myslím že tým sme skončili sotatné už ste videli čo ovládam takže toto je všetko"
Ah jo s týmto na skškach nemám ani z daleka šancu prečo nemožem byť silný mať moc ako niektory iní shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:31 pm

"Hrál jsi někdy šachy?" zeptala jsem se najednou. Nečekala jsem na odpověď. "Musíš uklidnit svou mysl a předpokládat, co tvůj soupeř udělá. Pak stačí dát jen šach mat." usmála jsem se na něj. Pořád jsem se chtěla na něco zeptat, ale nechtěla jsem ho tím zatěžovat.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:36 pm

"Hm šach,šach,šach to mi nič nehovrí ale hrával som shogi ale nudilo ma to pokažde som vyhral šach mat to znie dobre"
Pozdvihol som hlavu a pozrel sa jej do očí chvílu som na nu pozeral potom zavrel oči a opať otvoril.
"Sensei vy máte niečo na srdci nevime čo to je ale niečo áno prečo mi to nepoviete než sa trápite a budete to odkladať na inokedy?Možno už potom bude neskoro".
Vybral som si Samakuri a dal si ho do ust zavrel som oči a čakal čo povie.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 8:39 pm

Povzdechla jsem si. Jak jen to dělá? "Myslím, že jsi mi chtěl něco u brány v Suně říci, nemám-li pravdu?" Byla to jedna z věcí, ale na ty druhé spíš na tu druhou jsem se ptát nechtěla.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Tréninková hala - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková hala
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: