Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tréninková hala

Goto down 
+13
Karana Daihon
Sho
Inzuka Ashi
Yamakatasho Hundai
Michigo Kaguya
joukuu
Lein Amada
Daisuke Maeda
Yoki Akama
Marwin
Takeru Takahashi
Neome
In-Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Sep 02, 2011 4:27 pm

First topic message reminder :

Zde si můžete zkoušet svá ninjutsu na terči nebo cvičné figuríně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 8:45 pm

"Hmmm Jáj to aha že meškal som lebo som mal trocha problémi s očami tak preto som meškal"
Konečne som prestal ako keby šušlať až teraz som si byvral Samakuri s pusy.
Nechcel som jej hovoriť čo sa naozaj stalo lebo možno by ma ani na skušky nepustila ale čo bola kludná nebola v starostiach počul som ako jej srdce pravidlene bije.
Nahol som sa ku nej a jednu ruku jej položil na srdce pozrel som jej do očí a opať zavrel nahol som som sa nad jej ucho s perami.
Ticho som jej zašeptal do ucha"a čo máte ešte na srdci sen-sei neskrívajte to pretože mna neoklamete vaše srdce hovorí za vaše slová"povedal som potichšie a odtiahol sa od nej.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 8:49 pm

"Aha, no dobře." Dala jsem ruku na tu jeho a sklonila jsem hlavu. "Před tebou člověk nemá tajemství..." pousmála jsem se. "No... to vážně není důležitý. Netrap se s tím. Spíš by ses měl lámat hlavu ze skoušek."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 8:54 pm

"Veru nemá" dal som ruku preč a pozrel sa na nu.
"No ako som povedal tieto oči su darom ale aj prekliatím vidím veci ake iní videť nemožu začínam to aj pociťovať a ťaká ma to dole vodou cítim sa s toho čoraz viac a viac bez života"dal som ruku opať dole.
A pozdvihol som jej hlavu no tento krát som sa nepozrela do jej očí.
"Sensei všetko čo nam zdelíte je doležité takže rád by som o to vedel prosím".
"Ha skušky bud prejdem alebo nie je to 50 na 50 niesu skušky všetko však Shizuka"ani som nevedel prečo ale povedal som jej meno.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 8:57 pm

"To neříkej. Máš šanci tak 99,9 procenta! Musíš si jen věřit a když si nebudeš věřit ty, tak já to za tebe zvládnu." usmála jsem se. "To nevím jestli všechno co řeknu, je důležité, ale tohle není o tréninku nebo o dalších věcech kolem toho."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:02 pm

"Hm ja si verím pokial neuvidim čo bude super zač hh ale nie pre mna je podstata hlava a až potom sila"
Hm nemyslý nič ohladne tréningu ani tak o čo može ísť nechápem.
"To nevadí neni všetko len tréning a misie su aj doležitejšie veci tak prosím hovorte".
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:07 pm

"Hm..." pořád jsem se zfráhala. No tak, holka, tak už to řekni. Napomínala jsem se. "No... vlastně jde... o... o... tu... "nehodu"." šlo to ze mě jako z chlupatá deky.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:12 pm

Hmmm chvílu som musel premýšlať nehoda nehoda čo s stalo niečo.
"Jáj sensei vy myslíte to s tým gaučom čo sme sa prevrátili?"Nvedel som prečo ale mal som nutkanie sa zasmiať.
"No hej jasne že si pametám na to sa nedá tak rýchlo zabudnuť a čo s tým?"počul som v hlave ako jej srdce začalo viac pumpovať hm deje sa niečo zase som niečo spravil?
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:15 pm

"Nic, dobrý. Zapomeň na to." řekla jsem raději. Že jsem vůbec něco říkala.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:19 pm

Došiel som ku nej najbližšie ako som mohol.
"Chete sa ma opýtať prečo som vás potom opať pobozkal sám od seba však?"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:21 pm

Měl pravdu. Nějak mi to pořád vrtalo hlavou. "Ano." trošičku se mi zrychlil dech.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:25 pm

"Hm zaujmavé som myslel že sa už na to ani nespýtate"zasmial som sa.
"Možno k vám necítim lne to čo by mal študent k senseiovi možno je toho viac aj ked je to len par dní ale i tak"
"Niektoré veci su nevysvetlitelné však Shizuka"naklonil som k nej hlavu a opať ju pobozkal.

Tréninková hala - Stránka 6 Itazuranakiss7-1
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:29 pm

Zorničky se mi roztáhly. Zavřela jsem oči. Rukou jsem ho chytila zetadu za krk a nechala jsem ji tam. Polibek jsem mu opětovala.
Nemohla jsem se ubránit, prostě to bylo silnější než já.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:32 pm

Odtiahol som od nej kusok hlavu nech su naše tváre oproti sebe"
"Prepáčte sensei ak som vam týmto niečo sposobil alebo narušil ale bohužial je to ako to je a nič s tým neurobíte"
Teraz som bol na pokraji cesty bud ma pošle preč a nebude ma chceť videť alebo bude mprekvapený.
No nehal som to čisto na nej nehcel som to videť s jej srdca chcel som to počuť s jejich ust nech už to bude čokolvek.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:38 pm

Co jsem to udělala?! Tohle se nemělo stát! "Daisuke..." zašeptala jsem. Nevěděla jsem, co mu říct. Byla jsem překvapená. Nemyslela jsem si, že v tak krátké době lze si k němoku, koho téměř vůbec neznáte vytvořit vztah. Objala jsem ho. Hlavu jsem mu položila na rameno. ...asi tě mám ráda. Dořekla jsem v duchu.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyThu Oct 20, 2011 9:47 pm

Polžila mi hlavu na rameno a ja som trocha sčervenal nemienil som sa je jna nič pýtať chcel som nehať tento okamžik dlhým pretoež zajtra sa vidám na skušky a dohvie ako to tam dopadne no teraz som to neriešil.
Položil som svoju hlavu jemne na jej"a ako som ti slubil nedopustím aby si zomrela nech preto obetujem čokolvek"
"Milu -"ani som to nedopovedal a zavrel som oči nech tento okamžik trvá ako celu noc.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Oct 21, 2011 5:13 am

Mluvil o tom, že mě nenechá zemřít. Nevyvracela jsem mu to. Teď ne. Nechtěla jsem nato myslet.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Oct 21, 2011 10:22 am

Tento moment naozaj dlho a mne sa páčil,bol to pocit aký som už dlho nepocítil.
Odtiahol som sa od nej"tak sensei už by som mal vyraziť chuninske skušky začnu čoskoro a nerad by som došiel neskoro aby si hned o mne nespravili nejaké meno"usmial som sa.
Pozeral som na nu chcel som ju ešte posledný krát pobozkať pred tým peklom čo ma čaká len som nevedel či by to bolo vhodné.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Oct 21, 2011 2:38 pm

"To je pravda." pustila jsem ho. "A neříkej mi sensei. Je to takové... no divné." pousmála jsem se. Zvedla jsem ruku a rozčepýřila jsem mu vlasy. "Hodně štěstí, kdybychom se už neviděli, než ty zkoušky začnou."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1035/1035Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Oct 21, 2011 3:07 pm

"Tak dobre ehm Shizuka?"skor som sa opýtal ako povedal.
"Neeeeeeeeee sensei čo som vám povedal o mojích vlasoch to neni vobec vtipné a už to nerobte"
Bol som na odchode ked mi to zase nedalo podišiel som ku nej a dal som jej rýchli bozk.

Tréninková hala - Stránka 6 Anime%20kiss

Ootčil som sa a kráčal preč"a držte mi palce sensei ked tak sa uvidíme v treťom kole"ešte raz som sa na nu pozrel a usmial.
Musím vyhrať a stať sa silnejším aby som jej pomohl a beťal som preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Oct 21, 2011 3:17 pm

Nějak se mi to zalíblo. Vždycky ho rozchloupat. Tohle musím dělat častěji. Zase mě políbil. Tělem mi projel zvláštní pocit. Olízla jsem si rty. Také jsem odešla.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyFri Oct 21, 2011 4:23 pm

Dorazil jsem do Akademie. *No, co tu budu dělat?* po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl *Už vím, budu trénovat Juuken.* a z radostí začal trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptySat Oct 22, 2011 3:11 pm

Hned, když jsem se unavil jsem přestal. *Aaahhh asi se tu unudím.* pomyslel jsem si. *Kam půjdu? Co budu dělat? Hmm.... potřebuji misi!* napadlo mě a běžel jsem do budovy Hokageho. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptySun Oct 23, 2011 3:16 pm

Chvíli jsem ze střechy nedalekého domu všechny s úsměvem sledovala. Hlavně ty dva ze Suny. Nevím proč ale vykouzlili mi na očích úsměv. Po chvíli jsem se zvedla a pomalým krokem odcházela.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyWed Oct 26, 2011 4:55 am

Pomaly prišiel do tréningovej haly.Tak idem sa učiť nové techniky, no len ešte musím počkať na Joukua.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tréninková hala - Stránka 6 Left_bar_bleue10000/10000Tréninková hala - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 EmptyWed Oct 26, 2011 3:04 pm

pridem do haly a poviem leinovi ukáž čo dokážeš s klonmi proste ma pomýl povie a vytiahne shurikeni
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninková hala - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala   Tréninková hala - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninková hala
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková Hala
» Tréninková pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: