Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
+20
Ken'ichi
Shiro Goen
Naomi Momochi
Uchiha Nakame
Daichi Terumi
Nai
Sho
Shiro Hyuuga
Dark
Sentoi
Tenshi Gurama
Uzumaki Aiko
Naruto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Kataro
Sasori
Ichiro Kiosho
Satoru Daimon
In-Admin
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptyMon Dec 12, 2011 2:52 pm

First topic message reminder :

Tiché náměstí Konohy vybudované v klasickém japonském stylu. Je zde "Brána" mezi světem smrtelných a bohů, jak je nazývá Šintoismus. Dále se nachází vlastně jen velká plošina, kde se rozestavují různé stánky s jídlem, oblečením. Je zde také větší množství laviček a odpočinkových koutků. Stinný kout na rohu náměstí zabraňuje samotářům stýkat se se světlem.

Náměstí - Stránka 4 Namast13
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 5:54 pm

Tendo
" Konečně je Tendo dost blízko ... " Zašeptal pravý Nagato a Tendo začal tvořit malou černou kuličku, kterou vyhodil do vzduchu. " Chibaku Tensei ! " Vykřikl jsem a Kyuubi se začal vznášet směrem k té hvězdě a byl pohlcován několika desítkami mohutných kamenů.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 5:57 pm

"Tenshi a Hinata jsou...."
nemohla jsem dopovědět tu větu.
Nebyli mrtví, ale Hinata byla v bezvědomí Tenshi byl na pokraji života a smrti.
Kousla jsem se do rtu, až mi z něj tekl pramínek krve.
"Ne."
řekla jsem si pro sebe.
Nemohla jsem je tam nechat.
Skočila jsem k Tenshimu a položila jsem si ho na záda.
Musela jsem být velmi rychlá, abych vzala i Hinatu.
Přiběhla jsem k ní a vytáhla jsem tu tyč.
Pravda, chvilku mi to zabralo, ale nakonec jsem jí vzala do rukou a běžela jsem pryč.
Musela jsem oba, co nejrychleji vyléčit.
/přesun/
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:03 pm

Kyuubi už byl skoro u Peina a byl připraven ho zabít. Ale v tom se něco stalo. Pein mrštil malou černou kuličku a ta začala přitahovat několik balvanů a i mě do jejího středu nemohl jsem nic dělat.Okolím se zase rozezněl ten pronikavý řev běsnícího Kyuubiho.Pak se kyuubimu objevily další 2 ocasy a začal rozbíjet ten malý měsíc.

Mezitím v Narutově podvědomí.

Jen jsem klečel na podlaze a v agonii vyřvával Proč? Proč se to stalo ? Já nevím bolí to .... už to nevydržím. řekl Naruto a v tom místnost naplnil jiný hlasitější hlas.Byl plný nenávisti a říkal. NARUTO!!! Znič všechno!! Znič všechno co tě zraňuje.Dej mi svou duši a já tě osvobodím od bolesti.Naruto, kterému začala krvácet jeho pečeť na břiše, pomalu kráčel ke Kyuubiho kleci s účelem strhnout pečeť Kyuubi si jen liboval Ano...To je ono
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:07 pm

Minato
Strhl jsem Naruta od té pečetě dolů a podíval se na něj. " Už nikdy jsem se nechtěl vidět s tím démonem .. Ale za těchto okolností je pěkné vidět jak můj syn dospěl ... " Usmál jsem se a natáhl k němu ruku, aby se mohl zvednout.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:11 pm

Naruto scela zmatený Yondaime ? řekl Naruto Jak to myslíš vidět jak tvůj syn dospěl s údivem jsem se podíval na Čtvrtého Hokage.
Celou místnost pak naplnil Kyuubiho řev Grrr TY ? YONDAIME HOKAGE Pojď jsem rozervu tě na kusy ! řval kyuubi na celé kolo.
Naruto si toho však vůbec nevšímal jen se zájmem sledoval Yondaimeho.


Naposledy upravil Naruto dne Sun Dec 18, 2011 6:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue300/300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (300/300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:12 pm

Cítil som, ako posledný Pein beží ďalej. Hokage-sama hovorila niečo o sile Kyuubiho. Potob zobrala zranených a bežala preč. Ja som beŽal za ňou aby som jej pomohol. Naruto-sama... Dúfam, že to zvládneš. Verím ti. Pomyslel so ms ia bežal som ďalej.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:15 pm

Minato
" Myslíš že když mi budeš vyhrožovat že přijdu ? " Usmál jsem se a pokračoval, tentokrát už směrem k Narutovi. " Ano, jak jsem řekl, JSI můj syn ... " Dodal jsem s úsměvem a lusknul prsty, kdy jsem se s Narutem objevil v prázdnu, bílém prázdnu a poté jsem Narutovi obnovil pečeť, naposled.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:20 pm

Usmál jsem se na něj a pak lusknul prsty a objevily jsme se v nějáké bílé prázdnotě ale pak ke mě dolehlo i ještě něco jiného pokud je Yondaime Hokage můj otec tak to potom můj otec do mě zapečetil tuhle blbou lišku tak která může za to co se mi těďka děje.
Tati řekl jsem se slzami v očích a udeřil ho pěstí do břicha.Proč si zapečetil tu debilní lišku do vlastního syna víš jak těžký stím bylo žít ? Teď nevím jestli jsem víc šťastnej nebo naštvanej. řekl jsem mu a to už jsem se rozbrečel na plné kolo.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:23 pm

Minato
" Omlouvám se " Řekl jsem s pokorou, kdy jsem začal mluvit o útoku na Konohu před šestnácti lety. Poté když se mne Naruto zeptal, jak ven z tohohle světa válek, chytl jsem ho za hlavu, kde jsem mu načepýřil vlasy a s úsměvem řekl. " Však ty na to přijdeš ". Zmizel jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:28 pm

Liška zmizela a já byl plně připraven k souboji a zpět v Sage módu.V hlavě se mi mýhali slova zvrhlého poustevníka,táty a aji Peinova.Byl jsem rozhodnut přijít na tu odpověď.Proměna do lišky spotřebovala všechnu moji chakru a kloni které jsem předtím vyvolal jsou už pryč. Pak se začal malý měsíc hroutit seskákal jsem tedy po padajících balvanech dolů kde jsem stanul tváří v tvář Peinovi a řekl. Chci si s tebou promluvit s očí do očí.Doveď mě za tvým pravým tělem. řekl jsem a věřil že tohle je ta správná odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:32 pm

Tendo
" Ohó, takže sji na to přišel, jsi samé překvapení " Dodal jsem úsměvně a společně s chakrovou tyčí v ruce jsem vykročil přímo proti Narutovi, mému cíli. " Vše co řekneš nic nezmění, čas pro rozhovory vypršel. "
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:39 pm

Dostal jsem nápad jak zjistit kde je pravý Pein jak ke mě běžel stou tyčí v ruce tak jsem mu tu tyč zlomil na půlku a jednu půlku jsem držel v ruce potom jsem ho odkopl pryč.
Tyč která mi zustala v ruce tak tu jsem si bodl do ramena. Né moc hluboko aby mi to nic neudělalo ale abych dokázal vystopovat chakru až k pravému Peinovi.
Což jsem taky udělal Chakra mířila k malé opuštěné hoře na které byl pravý Pein.
Mám tě řekl jsem a udělal jeden Fuuton Rasen shuriken a mrštil ho po Peinovi. Ovšem hned po tom jsem hodil další stínový Rasen Shuriken a vytvořil velké množství klonů které jsem zamaskoval pomocí henge aby vypadali jako kameny pak jsem jen čekal na svoji příležitost.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:44 pm

Tendo
" Parchante ... " Řekl jsem a začal se pomalu zvedat. Jakmile jsem stál na nohou, uviděl jsem jak proti mne letí FRS a tak jsem použil Shinra Tensei, čímž jsem ho vyblokoval. " Stínový shuriken ? " řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:48 pm

Poté co uviděl Pein stínový Shuriken přiskočily z boku dva kloni a chytli ho za nohy aby nemohl uhnout svoji sílu teď nemůže použít 5 sekund teď je to na mě abych ho dostal.
Stínový Fuuton Rasen Shuriken už byl skoro u Peina a byl připraven ho zasáhnout Teď mi neutečeš pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:50 pm

Tendo
Jen jsem klony probodl a vyskočil do vzduchu, odkud jsem sledoval Naruta. Shuriken přesekl kámen, který spadl a já se za něj skryl. čekal jsem na můj čas.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:52 pm

Najednou kolem Peina začali opakované malé výbuchy od toho jak se kloni přeměnily zrušily Henge. Pak všichni kloni najednou se rozeběhly a byli připraveni udeřit Peina vší silou.
Dle mého hrubého odhadu zbývala 1 sekunda.Měli by to stihnout.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 6:53 pm

Tendo
Klony už mne málem trefily pěstmi, když v tom. " Čas vypršel " Řekl jsem a použil Shinra Tensei, čímž jsem zničil všechny klony a spustil se zpátky na zem. " Tahle vzdálenost ... Pokud neznáš odpověď, vzdej se ! "
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 7:00 pm

Naruto tam zůstal stát a podpírali ho další 2 kloni slyšel jak na něj Pein pokřikuje a on si toho prozatím nevšímal.Kloni mu udělali na ruce Rasengan a pak naruto řekl.Ty se vzdej. řekl jsem a klon po mé pravé ruce semnou mrštil proti Peinovi.Myslel sis že to vzdám ? řekl jsem a to už jsem byl skoro u něj.Potom Pein musel cítit velkou bolest protože jsem ho trefil rasenganem přímo do břicha. RASENGAN! křikl naruto který byl skoro na pokraji svých sil.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 7:22 pm

Tendo
Nemohl jse nic udělat a byl jsem tedy zasažen rasenganem, který mne deaktivoval ... Poslední Pein byl zničen.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 7:27 pm

Přistoupil jsem k poslednímu Peinovi a pomalu z něj začal vytahovat ty chakrové přijmače aby se náhodou nemohl znova probrat.Hlavou mi stále zněla ta jeho slova.Chtěl jsem mu porozumět.Chtěl jsem si sním promluvit.Po vitažení posledního přijmače jsem si sedl a začal soustředit Senjutsu chakru.Poté šel k té hoře na které byl ten falešnej strom.Byl jsem připraven na vše. Chtěl jsem vidět jak zareaguju až ho uvidím.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 7:37 pm

Sedela som opretá o trosky len kúsok od miesta.. kde Pein prizabil moju sestru.. Z končekov prstov mi kvapkala krv no nebola moja.. Nehovorila som absolútne nič, dýchala som tak potichu že som to sama nepočula.. pohľad som mala prázdny a uprený niekam pred seba... znova.. stalo sa to znova.. najprv Nakame.. a teraz Hinata.. prebehlo mi hlavou, neplakala som .. nemohla som, proste sa vo mne niečo zmenilo, zlomilo. Nepociťovala som radosť.. ani smútok.. necítila som absolútne nič.. jediné k čomu by sa moje pocity dali prirovnať bola až taká chladná ľahostajnosť, proste som to už nebola ja.. znova mi pred očami prizabili jednu z mojich najdrahších osôb a ja som znova nič nespravila.. mala som nervy na šrot.. proste som necítila absolútne nič.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 8:09 pm

Přišla jsem na to, co zbylo z náměstí.
Rozhlížela jsem se kolem.
Pak jsem jí spatřila - Shiro.
Vypadala dost zdrceně, ale v první chvíli mi trochu nedošlo, proč.
Ale pak jsem pochopila, bylo to kvůli Hinatě.
Přišla jsem k ní blíž a viděla jsem, že sedí na troskách nějakého domu.
Sedla jsem si k ní.
"Hinata... je v pořádku."
řekla jsem a dívala jsem se do slunce.
Uklidňovalo mě i přes to, co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 8:11 pm

Uviděl jsem Hanaki a Shiro.
Přišel jsem k nim.
"Jsou všichni v pořádku?"
zeptal jsem se.
"Nevíte jak to dopadlo?"
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 8:14 pm

Podívala jsem se na Kiyoshiho s takovým mírným úsměvem.
"Myslím, že má Naruto přesvědčovací talent."
řekla jsem mile.
Na mém pohledu nebyla ani stopa smutku.
Byla jsem totiž šťastná, že jsou v pořádku všichni.
Na vesnici jsem ani nemyslela, protože jsem teď myslela jen nato, že jsou všichni živí.
To bylo to hlavní.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 EmptySun Dec 18, 2011 8:15 pm

Všimla som si Hanaki, no.. nejak mi nedochádzalo čo tu robí, myslela som si že sa bude starať o zranených.. bolo t.. divné. Pred pár hodinami by som bola rada že je tu no.. teraz mi to bolo viac menej jedno. Aj jej slová vo mne nevyvolali absolútne žiadne pocity. Vlastne som sa musela ovládnuť aby som len nemykla plecom na znak že mi je to jedno. Hmm.. dalo sa to považovať za moju odpoveď. Neusmievala som sa, no netvárila som sa ani sklamane či smutne. Stále som hádzala prázdny pohľad niekde pred seba. Prečo ma to neteší?.. šepla som po chvíľke, pre mňa logickú otázku, moja sestra predsa žila.. bola v poriadku.. tak prečo som necítila absolútne nič?.. žiadnu spokojnosť, radosť? nič ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: