Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
+8
Shizuka Yoru
Daisuke Maeda
Ferii Fey
Akio Hoozuki
Haku
Ken Kuruima
Sabaku no Gaara
In-Admin
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí EmptyTue Sep 13, 2011 2:45 pm

Poměrně rozlehlé náměstí, po kterém sem tam přeletuje písek. Najde se tu několikatero laviček a koutků pro děti. Každé odpoledne se tu nejmíň jedno objeví a v noci tu přejde nejméně jeden Jounin. V noci je zde příjemné teplo, kdy zde vysedává několik zamilovaných párů, hledících na měsíc. Zatímco odpoledne, v největším vedru, zde běhají děti a hrají si s létajícím pískem a kutálejícím se pískem. Prostě je to tu klidné, relaxující a překrásné prostředí pouště.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 6:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 3:17 pm

Po chvíly kolísavého toulání jsem dorazil na náměstí.Byli tu skoro prázdno,také kdo by vylézal,když slunce takhle šíleně paří.Pomalu jsem přišel k lavičkám,sedl jsem si na opěrátko a nohy si položil nasedadlo.Sledoval jsem,občasné lidi co přeletovaly z místa na místo a letající písek.Jen jsem nahlas vydechl,podepřel si hlavu rukama a zavřel oči..
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue995/995Náměstí Empty_bar_bleue  (995/995)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 6:53 pm

Prechádzal som ulicami, hľadal som ho páč v kanclu nebol a tak som si pomyslel, že bude niekde tu. Osobne som mal rád dlhé prechádzky. Bingo ! pomyslel som si nadšene páč som si Gaaru všimol, podišiel som o niečo bližšie a keď som bol od neho len pár metrov tak som si odkašlal aby som ho na seba upozornil.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 7:09 pm

Jen jsem pootevřel oči,dokud jsem nespatřil znovu toho blonďáka.Naposledy jsem se nadechl a pak vstal.''Chcete ještě dům?''Řekl jsem chladným hlasem a sledoval ho.Něco se určitě brzy stane.Stiskl jsem ruku v pěst a zakoukal se do osvětlené Suny.Nikdy to tu neopustím.Znovu jsem se zamyslel,ale pak se podíval na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue995/995Náměstí Empty_bar_bleue  (995/995)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 7:33 pm

Hem.. kludne mi môžeš tikať, zas taký starý nie som.. Odpovedal som mu Ironicky po čom som sa však viac menej tak normálnejšie zazubil. Aj keď u mňa nebolo normálne nič, sadol som si na lavičku ktorá sa nachádzala pred tou Gaarovou. Hm.. popravde nie, len.. chcel som ti niečo povedať .. vieš, ty.. ty si Jinchuuriky nie? nadhodil som otázku páč som sa v polke mojich slov viac menej zasekol.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 7:40 pm

Smutně jsem se podíval do země a stiskl okraj lavičky.''Ano jsem..''Chvilku sjem se odmlčel a pak se podíval na něj.''Proč tě to zajímá?''Dodal jsem chladně a zakoukal se znovu někam pod sebe..
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue995/995Náměstí Empty_bar_bleue  (995/995)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 7:48 pm

Hmm.. aspoň to neberiem tak.. sklesnuto ako on.. prebehlo mi hlavou pri čom som sa proste musel zaškeriť. Chcem aby si bol mojim senseiom.. sám sa Gobiho naučiť neovládam.. myslím že ako Jinchuuriky nejaké skúsenosti máš. Zazubil som sa znova až takým pomäteným spôsobom. Vyzeralo to že som viac menej mimo, žijem vo svojom vlastnom svete, vo svojej vlastnej realite a to mohlo pôsobiť trocha zvláštne.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 8:02 pm

Další Jinchuuriki u nás?''Nikdy jsem Shukaka neovládl,ani si s ním nerozumněl,bojím se že ti v ničem nepomohu'',řekl jsem zklamaně a vstal.''Navíc..Jsme na tom stejně..A cítím že Akatsuki mají něco v plánu,takže se ode mě držte v blízké budoucnosti co nejdál..Hlavně ty,ať o tobě nic neví..''
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue995/995Náměstí Empty_bar_bleue  (995/995)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 8:09 pm

Trocha mi sklesla nálada po jeho odpovedi po čom som sa však znova schopil. Behom pár okamihov som čupel pred ním tak aby nemohol uprieť znova zrak do zeme. Na tvári som mal roztiahnutý pre mňa typický zubatý úškrn z ktorého doslova sršela veselosť, aj krvilačnosť a niečo v štýle "všetci ste moje granule" no to bolo skôr vedľajšie, zodvihol som jednu ruku, jemne som privrel prsty na nej a ešte zoširšia som sa zazubil.
Náměstí 1259789814_2964_full
Nerob si falošné nádeje že tak rýchlo zdrhnem a spamätaj sa. Si kazekage preboha, ak sa ti to nepodarilo ovládnuť doteraz.. tak to môžeš skúšať znova, tento krát so mnou páč já som v tom úplný debil ! .. a čo tam po Akatsuki, vysnoria ma hocikde, keby som povedal že sú otravný ako osina v zadku tak by som jej otravnosť a schopnosti až príliš preceňoval, a ich podceňoval. Prehovoril som nadšene po čom som len čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 8:31 pm

''Hmm..Snad nám to pomůže..''Trochu jsem se usmál a prohlédl si ho.Zase mě chce sežrat?Ušklíbl jsem se znovu nad touto myšlenkou a porozhlédl se.''No..Tak zatím nikdo přez hranice nepřešel,tak proč sklápět hlavy'',řekl jsem spíše optimisticky a sledoval ho.Je jako ty Naruto.''Ještě popřemýšlím o tom týmu...Mám ještě mnoho práce s tímto tématem..A pravděpodobně jestli se toho dožiju budou chunninské zkoušky zde''dodal jsem a znovu se rozhlédl.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue995/995Náměstí Empty_bar_bleue  (995/995)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 8:41 pm

Heee ? nemáš to teraz aj tak jedno? podla toho čo som zazrel tak si tých.. no .. toho niekoho poslal do konohy ! rozmýšľať o týmoch môžeš aj potom Bwooouw whoouw ! zasmial som sa po čom som sa len zvalil na zem a až takým fanaticky divným vyškereným zubatým pohľadom som mu pozeral niekam smer face.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 8:53 pm

Sledoval jsem ho a pak jsem zapátral v kapse.''Jestli chceš..můžeš se vyspat u mě..já stejně spát nemusím,budu přez noc v kanceláři.''Řekl jsem pevným hlasem a hodil po něm neváhavě klíčky.''Jestli se tam něco ztratí vím koho si mám najít.''Ušklíbl jsem se a otočil se k němu zády,přičemž jsem pomalu odcházel směr kancelář.''Tak zatím'',zabručel jsem a proměnil se v písek.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue995/995Náměstí Empty_bar_bleue  (995/995)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptyFri Sep 16, 2011 9:00 pm

Okej.. dik.. zaškeril som sa a pohotovo som chytil jeho kľúčiky. Zastrčil som si ich niekam do vrecka po čom som sa za ním ešte chvíľu pozeral, až kým nezmizol vo víre piesku. Po tom som sa len vyrovnal, nahodil som svoj typický úškrn s ktorým som každodenne desil obyvateľov Sunagakure no sato, po tom som sa vydal do domu, od ktorého mi dal klúčik Gaara.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 4:04 pm

cestou když šel z akademie tak si sedl na náměstí a přemýšlel o splnení jeho a Zabuzova snu.... už je to dost dlouho za nějakou dobu bych se tam mohl vrátit a znovu se pokusit se stát kagem... přemýšlel a přitom se ušklíbl ale pořát nejsem tak silný... asi půjdu trénovat dopřemýšlel vstal a šel na tréninkáč
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 8:28 pm

Projít přes bránu nebylo těžké,prozatím nejsem hledaný a nemám nic v rejstříku.Na chvilinku jsem sevřel Hrdlořez na zádecha hned ho pak pustil.Pomalým,kolíbavým krokem jsem přišal k lavičkám,na které jsem se posadil.Chvilku jsem zamyšleně koukal do země a hned na to si začal prohlížet svitek s hadem,počemž jsem ho znovu schoval do kalhot.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue400/400Náměstí Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 8:46 pm

Šla jsem po náměstí. Ruce v kapsách, hlavu skloněnou. Přemýšlela jsem o Ami, kde by asi mohla být, ale protože byla s Kazekagem, určitě bude v pořádku!
Vůbec jsem si nevšímala puštěného psa, který si noční tmou razil cestu k lavičce. "Freyino ty huso!! K noze!!" začala jsem na ni křičet, ale totálně mě ignorovala. "Freyino!!" doběhla jsem k nim. "Omlouvám se!" chytila jsem psa a zvedla ho do náruče. "Příště z tebe udělám rohošku ty koště!" vrčela jsme na ní.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 8:55 pm

Cukl jsem s sebou když se mi něco zakouslo do nohy.Hned na to nějaká holka vzala toho trhače to náručí.Po chvilce civění do země jsem se na ni podíval a zmateně se usmál.Cože?Vždyt jí Sasuke zabil!Určitě to je ona.''Nemáš být náhodou mrtvá?Myslím že tě Sasuke sejmul..''Řekl jsem pobaveně a sledoval ji.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue400/400Náměstí Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:02 pm

Sasuke?! Pustila jsem Freyu na zem. "Freyo trhej!!" ukázala jsem na kluka. Jenže pes se na mě uraženě otočil a odcupital do záhonku vykonat potřebu. "Co?!" vyjekla jsem. "Nesnáším tě ty čokle!!" zavrčela jsem rozmrzele. "Cos to říkal ty, ty... ehmm jméno?!"
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:05 pm

''Hmm..?Je srandovní pozorovat tvé reakce'',usmál jsem se,přičemř mi byli jasně vidět dva velké špičáky v puse.''Jsem Sasukeho přítel...A ty máš být mrtvá'',ušklíbl jsem se a sedl si ještě pohodlněji.No..Tak přítel zase ne.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue400/400Náměstí Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:07 pm

"No tak vidíš, že živá jsem až dost..! Nějaká rána od takovýho paka jako je ten černovlasej mě nerozhází!" ušklíbla jsem se. Jasně... být tu Ami, vylíčila by mi to ustavičný hekání a stěžování si na ukrutnou bolest, ještě měsíc po tom zranění! "A mimochodem... co tu děláš?!"
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:10 pm

''Černo-co?''Procedil jsem skrz zuby a vstal.Na chvíly jsem chytil Hrdlořez,ale pak ho zase pustila uklidnil se.''Takové zakrslé stvoření jako ty má celkem velké slůvka'',řekl jsem polohlasně a sledoval jí z vrchu,jelikož mi sahala asi po nos.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue400/400Náměstí Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:13 pm

Kolem mě se vznesla černá aura. "Já NEJSEM malá!!!" procedila jsem skrze zuby a zvedla k němu pohled masového vraha. "Řekneš ještě něco takovýho jednou, jedinkrát a ochutnáš pouštní písek baka!!" zasyčela jsem nenávistně.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:19 pm

''zase ty velké slůvka?''Dodal jsem polohlasně a díval se jí do očí,to co se kolem nás vzneslo jsem ignoroval.''Neřekl jsem že jsi malá..Ale zakrslá..A to je rozdíl'',dodal jsem po chvilce mlčení a zakřenil se.''A co tu dělám?Hledám kde bych se vyspal'',složil jsem pečetě a čekal její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue400/400Náměstí Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:24 pm

"Idiote!!" vykřikla jsem a pěstí vrazila do jeho obličeje, ovšem... proletěla jsem skrz. Voda?!
Dívala jsem se na svou ruku. Byla mokrá. Otočila jsem se, znovu zatnula pěst a jednu mu vrazila, ale mělo to ten stejný efekt. Začala jsem do něj mlátit, jak do boxovacího pytle, ale nemělo to žádný účinek.
"To je dobrý!!" usmála jsem se a dál si trénovala levý a pravý hák. "Sugoi!" znovu jsem vyrazila rukou.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí Left_bar_bleue650/650Náměstí Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí EmptySat Oct 08, 2011 9:28 pm

Onu ruku jsem ji chytil a pevně stiskl.''Proč jsem tohle čekal?''Ušklíbl jsem se a chytil ji pro jistotu ruku druhou,při čemž jsem vydal nějaký zvuk co připomínal zavrčení na jejho psa,aby ho nenapadlo zakousnout se do mé nohy.''Už sis vyhrála?''Řekl jsem provokativně a sledoval jí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: