Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+23
Kagami
Sentoi
joukuu
Abandoned chair
Temarii
Killunia
Haku
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Chisuna
Midotsuchi
Toshi Terumi
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Keith Clay
Kitaru D. Sora
Ferii Fey
Manami Suzu
Ken Kuruima
Hatake Kakashi
Sabaku no Gaara
Kasume Uky
In-Admin
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyMon Sep 05, 2011 3:48 pm

First topic message reminder :

Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue400/400Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Sep 15, 2011 7:59 pm

Zacukalo mi obočí. "Nemůžu jít třeba.. honit kočky?!" zamumlala jsem zdeptaně, ale potom převzala listiny. "Fajn! Ale jestli ho za ty kecy zabiju, nebude to moje chyba!" ukázala jsem prstem na Gaaru a nasupeně se otočila na Kitara. "Fajn, odcházíme!" zabručela jsem a chystala se k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Sep 15, 2011 8:00 pm

''Je mi jedno jak to uděláte'',usmál jsem se a podíval se na Ferii,při čemž jsem si provokativně olízl dolní ret,hned potom jsem přešel k oknu.''Vraťte se co nejdříve.''Ještě jsem se usmál a pak už se věnoval noční suně..
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue550/550Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (550/550)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Sep 15, 2011 8:08 pm

"Jasně, jasně. Žádná starost..!" Zamumlala jsem vesele a znovu si odštrádovala ven z kanceláře. "Tak a teď.. K bráně?" Zeptala jsem se osazenstva a musela se zase usmívat. Mise, mise, mise.. Yatta..
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue400/400Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Sep 15, 2011 8:10 pm

Naposledy jsem na Kazekageho hodila takový všeříkající pohled, provokativně se usmála a potom zmizela i s Kitarem za Manami. Těšila jsem se a to dost! Konečně někam ven,... něco zažít a něco vidět! Usmála jsem se, upřímně jako už dlouho ne!
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyFri Sep 16, 2011 3:10 pm

Po celonočním stání u okna jsem se rozhodl jít na chvilku pryč..Zamyšleně jsem pověsil plášť na věšák a pomalu vycházel z místnosti.Ještě jsem se naposledy nadechnul,ale pak už opustil svojí kancelář.Sledoval jsem,co se děje kolem suny,díké mému písku,který v tuto dobu poletoval díky větru i ve vzduchu,takže se sem ani letecky nikdo nemohl dostat aniž bych o tom nevěděl.Přidal jsem do kroku a zamířil si to k okraji Suny..(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyFri Sep 16, 2011 9:23 pm

Přišel jsem konečně do kanclu,kde jsem si sedl za nepohodlnou židli a pustil se do papírování..
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptySat Sep 17, 2011 4:21 pm

Přez noc jsem snad v podlaze vyšlapal díru.Zamyšleně jsem se přecházel z místa na místo a přemýšlel co bude dál.Přišel jsem pomalu k oknu a prohlížel si pochodující lidi,pomalu zacházající slunce a celkově co se tu děje.Z ničeho nic kolem mě začal létat pícek,a já zmizel.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 20, 2011 10:57 am

Keďže som sa v tejto miestnosti chvíľu nachádzal sám, tak som samozrejme prešiel celú miestnosť od hlavy až po päty až kým som nenašiel to čo som hľadal. Techniky, Gaarove techniky. Doniesol som si zvitky aj s jeho domu a v momente som sa do nich zapozeral. Trebalo len pár úprav, pár smiešnych úprav na to aby sa z techník ku ktorým je treba piesok stali techniky Saki. Keď som bol s tým všetkým hotovým tak som si znova prezeral svoju prácu. Všetky techniky som si zapísal do veľkého zvitku po čom som ich odložil späť na miesto. Vybral som sa trénovať, mimo kancl páč som to tu nechcel zasypať zlatom.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 27, 2011 1:26 pm

Přiletěl jsem do kanceláře a prohlížel si znamení.Šlo to lehko..To jsem ani neočekával.Posadil jsem se do židle a nasadil si Kage plášť.Teď mohu očekávat trest nebo dokonce sesazení za to co jsem udělal.Zamyšleně jsem popadl něco co psalo a pustil se do kopy papírů,čekajíc na to kdo přijde první s problémem.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 27, 2011 1:32 pm

*Přijdu do místnosti a zdvořile pozdravím.* ,,Dobrý den Kazekage-sama. Neměl by jste pro mě nějakou misi?''

OFF: Můžeš mi pak postovat prodejce?
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 27, 2011 2:24 pm

''Sate,hmm..nevím mám tu možná jednu misi..Úkol je obhlídka Konohy,zjištění jejich vojenského stavu a co nejvíc vyzvědět o jejich budoucích plánech..Ale je to mise Typu A,jestli si na ni troufáš'',řekl jsem aniž bych odtrhl hlavu od papírů a očekával jeho odpověď.

(klidně)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 27, 2011 2:39 pm

,,Jdu do toho.'' *Řeknu pohotově a pak dodám.* ,,Kazekage-sama a nemáte nějakou čelenku se znakem Konohy?''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 27, 2011 2:44 pm

''Myslím že bude stačit Henge..A ne nemám''Co dělá ten magor?Díky Suna sensing jsem zaregistroval Kena.''Počkej ještě..''Řekl jsem a zmizel.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyTue Sep 27, 2011 3:08 pm

,,Henge, no mohlo by.'' *Ale mám něco na práci, tak odejdu.*
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 2:00 pm

Přijdu do místnosti a rozhlédnu se. Tak tohle je má nová kancelář. Přijdu k polici se zaregistrovanými ninji z vesnice a vytáhnu několik spisů a začnu si v nich číst. Když už mám všechny spisy přečtené, tak je vrátím do police a sednu si zpěd do své židle a zpozoruju hromadu papíru, které na něm leží.To je ale stoh, no pustím se do toho A pomalu začnu všechny papíry vyřizovat.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:14 pm

Po tom slunci, jsem na chodbě skoro téměř neviděla. Na chvíli jsem se zastavila a několikrát zamrkala. Za okamžik jsem zase viděla. Pokračovala jsem v cestě ke kanceláři.
Jakmile jsem před ní stanula. Zvedla jsem pravou ruku a ladně zaklepala.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:17 pm

Když jsem byl u konce papírování, někdo zaklepal. Zavolal jsem. Dále. A čekal jsem až ten někdo vejde.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:21 pm

Zaslechla jsem pozvání. Vzala jsem za kliku a otevřela jsem dveře. "Dobrý den, Kazekage-sama." pozdravila jsem a stoupla jsem si před stůl s rukama za zády.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:24 pm

,,Á! Dobrý, dobrý. Jdeš mi zrovna jako na zavolanou. Četl jsem si tvůj spis a zjistil jsem že jsi Tokubetsu Jounin. Mám tu pár Geninů, chtěl bych aby jsi byla jejich senseiem.'' Řeknu jí a pomyslím si.Snad řekne že ano, musím je poskládat do teamu. A trpělivě vyčkávám na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:45 pm

"Eh?" zvedla jsem ruku a poškrábala jsem se na hlavě. "To myslíte vážně?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:48 pm

,,Zcela vážně.'' A podíval jsem se jí přes svou masku do očí.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 3:52 pm

"A co když jim něco udělám?" řekla jsem to s žertem. Nudila jsem se a potřebovala jsem nějaký odpich. "Dobře tedy. Už víte, kdo to bude?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 4:00 pm

Její vtipnou poznámku přejdu. ,,Vím kdo to bude, pokud chceš může me jim jjít zaklepat na dveře.'' Vstanu a přijdu k polici, ze které vytáhnu spisy
Ferii Fey a Manami Suzu. Položím je na stůl a pokynu rukou a´t si je projde. ,,Jedná se o Geniny Manami Suzu a Ferii Fey.''


Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 4:03 pm

Přistoupila jsem ke stolu a spisy jsem si vzala a letmo je prohlédla. "Můžu si je vzít s sebou?" zeptala jsem se a ukázala jsem na spisy.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 4:06 pm

,,Neztratit.'' Řeknu jí varovně a pak dodám. ,,Tak jdeme jim zaklepat na dvířka?'' A dojdu ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Sponsored content





Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 17Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: