Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Yukki vs. Itachi

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 1:23 pm

First topic message reminder :

(Suboj doujutsu ktoré s týchto 2 je silnejšie a má vačšiu prevahu uvidíme)

Prišiel som na temne miesto odtrhnuté od sveta.Pozeral som sa na okolo ale moj super ešte zatial nedorazil.Nemal som tušenia o koho ide no viem že jeho doujutsu je hrozbou pre sharingan a preto takychto ludí treba eliminovať.Kludne som si sadol na kus kamena a vonal vzduch ktorý ešte nebol cítiť po krvi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 10:56 pm

Šla jsem blíže a blíže...zkusila jsem a něho sáhnout...
Náhle jakoby tu byl náznak života. Nevěděla jsem to jistě a jak jsem mu chtěla nahmatat tep....zvuk pořád zněl.. nebyla jsem si jistá jestli žije nebo ne....
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 11:01 pm

Hlas v mojom tele prestal učinkovať a ja som opať nabral vedomie zase som bol vo svojom tele nesputany hlas.Sadol som si na kolena bez plášta.Nedovolil som teda nenehal som použiť jej dalšiu techniku alebo opakovať čo sa stalo.Odtrčil som jej ruku."Sila tvojho doujutsu je naozaj nepredstavitelná no i tak predvediem ti techniku na ktoru ani tvoje nebude mať šancu"
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 2:22 pm

Rychle jsem byla odstrčená...
nezbývalo mi nic než je jít někam jinam schovat..a rozdýchat. S technikou zmizeli i postavy
s vábícím a zničujícím hlasem. Vymýšlela jsem další krok...
´´Sakra! K čemu potřebují všichni brát někomu oči?Nechápu´´ sykla jsem ale hodně potichu aby mě nenašel...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 2:30 pm

Susano bolo náročné na ovládanie a plus s tej jej techniky so msa ešte celkom nespametal takže bolo horšie ovládať Susano.Všimol som si že tie postavy zmizli a ona sa niekam schovala."Aha takže toto je tvoja maximálna sila tvojho doujutsu?Ja verím že nie ukáž predved mi svoju skutočnu silu nech viem že za to stojíš".Pomali som Susanom som sa vidal vpred a obzeral som sa zo strany na stranu.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 5:13 pm

Už jsem se trošku rozdýchávala. Tohle jsem mohla použít jenom jednou denně, takže.. něco jiného jsem začala...*nová technika nezabere...tak co?...hmm.. ale tak to by bylo celkem dobré.. ale..budu na to muset mít čas..* dál jsem se skrývala a připravovala se na další techniku....
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 5:17 pm

Pomali som išiel stále dalej a dalej."Snad si nedostala taky velký strah so Susana v porovnaní s tebou je to celkom nič ale myslel som si že váš klan nieje založený na strachu ale ako vidím je"Kráčal som stále dalej a nakoniec som ju našiel."Aha tak tu si sa schovala no dobre a teraz koniec srandy a vezmem si tvoje oči"Zasmial som a natiahol som ruku tak isto aj Susano a bolo pripravené zasiahnuť mečom.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:30 pm

Nechala jsem ho se natahovat. Chytla jsem ho za ruku a přitáhla jsem si ho k sobě tak abychom si viděli do očí...Tu jsem aktivovala 1. stupeň Kokoro e yokokuhen Iluzia-Náhlad do srdca
Opět se mi změnily oči a Itachi byl mžiku polapen v genjutsu. Zo superov mysle sa prenese to čo sa najviac bojí a stane sa to realitou.Dej je taký skutočný že super to tažko zastavý.Toto genjutsu po skončení zaistí znehibnenie tela a strach.Pri dlhšom používani može sa zblázniť(až na tolko že zabudne na rodinu priatelov a podobne). Susanem mě taky trefit nemohl protože byl u mě a jestli by zaútočil tak by to schytal taky...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:46 pm

(Ako si si ma mohla pritiahnuť ked mam aktivované Susano ? Chichotání )
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:50 pm

(nenatahoval jsi po mě ruku?)
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:57 pm

(? Jaom napísal že som natahol rurkou a tak isto aj Susano o teeb som tam nespomenul ani . )
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 7:04 pm

(OK tohle smažem nebo ne?)
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 7:07 pm

(Ah nič pokračuj napriahol som sa Susanom )
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 8:39 pm

Tak jsem tedy se na něho koukala... musela jsem být v klidu a rychle přemýšlet...rychle jsem uskočila zase někam jinam...´´sakra..´´sykla jsem ..
*Susanoo... dokonalá obrana...jaká by tak asi mohla být jeho slabina?.. říka se že žádnou nemá... ale je to pravda?..* jak první jsem vyzkoušela utíkat... aby přitom vyplýtval co nejvíce chakry....
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 8:44 pm

Hm takže zvolila utek toto mi nestojí za to"mal som naozaj inu predstavu o vašom klane no tvoje oči mi nestoja za to sklamala si ma velmi".Rukou mávol dole a tak isto aj Susano.Zasiahlo ju Totsuka no Tsurugi a tým jej telo bolo zapečatené.Zrušil som Susano a chvílu sa ešte rozdýchaval."Hah také mladé dievča no je mi luto že musela prísť o život no cesty spať už nebolo takže další na rade je ....

(Výťazom tohto duelu sa stal Itachi)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yukki vs. Itachi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Neome vs Itachi
» Yukki vs. Daisuke Maeda
» Itachi Uchiha TO Nagi Koukai !
» Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha
» Yukiyuya Yami vs. Daisuke Maeda * vs. Yukki Maeda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: