Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Yukki vs. Itachi

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 1:23 pm

(Suboj doujutsu ktoré s týchto 2 je silnejšie a má vačšiu prevahu uvidíme)

Prišiel som na temne miesto odtrhnuté od sveta.Pozeral som sa na okolo ale moj super ešte zatial nedorazil.Nemal som tušenia o koho ide no viem že jeho doujutsu je hrozbou pre sharingan a preto takychto ludí treba eliminovať.Kludne som si sadol na kus kamena a vonal vzduch ktorý ešte nebol cítiť po krvi.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 1:32 pm

Přišla jsem a rozhlížela jsem se. Tu jsem uviděla někoho sedět na kusu kameni.
Chtěla jsem se ho zeptat kde to jsem a proč tu jsem. Když jsem přišla blíž uviděla jsem že je to Uchiha Itachi. Couvla jsem a vytasila kunai. Věděla jsem že nebude stačit, ale prozatím to myslím šlo...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 1:40 pm

Vánok na okolo silnel a ja som v ovzduší zacítil nejaky iní pach.Bez nejakého pohybu som sa len usmial."Hm takže si prišla neveril by som že niekdo ako ty može vládnuť takej sile ale ako sa hovorí od koho by sme najmenej čakali vie robyť velke zázrkay"Započul som ako škripol kunai."Takže mi chceš ublížiť to nieje od teba zrovna pekné i ked"Zrazu sediac na kameni som sa rozplynul na niekolko vrán a ocitol som sa za nou."Mojou tužbou je vziať si tvoje očí"Zašeptal som.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 1:52 pm

´´Vládnout jaké síle..? ....Hmmm.. ale pak nebudu vidět... takže máš smůlu, protože vidět chcu...´´ zašeptala jsem a vyběhla na jiné místo něž byly ty vrány...začala jsem shromažďovat chakru.
Budu jí potřebovat hodně...nechtěla jsem začít novou technikou a tak jsem si ji nechapa jasno záložní techniku...Rychle jsem sledovala jednu vránu za druhou... kde je ?
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 2:01 pm

"Taka sila a pri tom tak hlupučká"zašeptal som ako vidno o svojej sile nič nevie nevadí tým bude lahšou koristou a stanem sa mocným shinobi aby som sa ti mohol postaviť"Sasuke"povedal som tichšie."Tak dobre vydno že si zmataná a to mne prihráva no tovje oči budu aj tak moje"Nečakal som na odopoved pretože by určite nebola zaujmavá.

Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 2:15 pm

´´Můžeš si to myslet..ale nedám ti je..´´ už jsem ho našla.. použila Shunshin no justu a vyběhla na jiné místo aby mě jeho technika nezasáhla... jakmile z jeho úst vyšel plamen vyběhla jsem za něj a začal s taijutsu. Vzpomněla si na bod který přeruší myšlení člověka..a při nezasažení toho bodu može člověk také ochrnout. Snažila jsem strefit ten od a uspat ho...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 2:44 pm

Hm takže rýchlosť nieje zlá.Ocitla sa za mnou a začala s taijutsu,jej pohyby boli nepravidelne a zvláštne no nijak som sa nebránil Ako ma zasiahla opať som sa rozplinul na vrany.Zobrazil som sa na inom mieste."Snad si nemyslíš že takýmito technikami ma dostaneš si maldá mohla si svoje schopnosti vylepšiť no ako vidím až take hrozné to nebude"

Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 2:51 pm

Zkoušela jsem uhnout, ale někdy to nešlo a tak mě tak asi 3x trefil.
Rychle jsem se přesunula na sktytější místo abych si mohla alespoň rychle ošetřit rány.
Jakmile jsem s tím byla hotová zůstala jsem tam a vymýšlela další krok...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 2:58 pm

Takouto technikou som ju zasiaho lže by naozaj"Hm schovávať sa neiej moc priatelné možno mi za to ani nestojíš tvoje oči su možno slabé ako som si myslel asi vaš klan bude slabi."Musel som zahrať možno na jej citlivu notu."Asi naozaj nestojíš za to možno tvoj brat bude lepší ale schovávať sa aj tak nebudeš".

Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 3:08 pm

Tak teďka jsem se naštvala, ale zůstávala v klidu... jak se zmínil o Daisukem začal se u mě vyvrchovat vztek ´´Nenechám tě na Daisukeho ani sáhnout!!!´´ zakřičela jsem a vytasila
další kunaie a nabila je chakrou. Chakra v nich vydrží poměrně dlouho a délé když se budou hýbat ve vzduchu. Byl na něm přilepen výbušný lístek a přivázán drátek se kterým jsem zacházet uměla...hodila jsem je po něm a sledovala jeho pohyby...jestli ho nějaký kunai jen dotkne tak ...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 3:16 pm

"Takže je to pravda že na bratovi si zasadnutá a to bude tvoj koniec"Niečo začala robyť no nemal som tušenia o čo ide ked leteli na mna nejaké kunaie.Usmial som sa"toto už nie čo keby sme to zmenili na bitku našich očí"Dal som ruku do znamenia.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 3:38 pm

Zpozorněla jsem a a ihned aktivovala 1.stupeň Kokoro e yokokuhen Iluzia-Náhlad do srdca
Změnily se mi oči. A při nahlédnutí dovnitř je Itachi ihned polapený. Zo superov mysle sa prenese to čo sa najviac bojí a stane sa to realitou.Dej je taký skutočný že super to tažko zastavý.Toto genjutsu po skončení zaistí znehibnenie tela a strach.Pri dlhšom používani može sa zblázniť(až na tolko že zabudne na rodinu priatelov a podobne)ený v super genjutsu.


Naposledy upravil Yukki Maeda dne Mon Oct 31, 2011 3:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 3:56 pm

Moje Tsukuyomi ju zasiahlo a chvílu v nom ostala no nedokončil som čo som chcel pretože aj ona použila nejaku techniku.Bol som donutený zrušiť Tsukuyomi kvoli jej genjutsu.Moje telo bolo chvílu paralizované no na genjutsu som si už celkom zvikol."Hm takže tvoje oči tak isto maju genjutsu no naše s klanu je silnejšie,ale dosť bolo hier tvoje oči chcem a tým to zhaslo"
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 6:17 pm

Vší silou jsem uhnula, ovšem něco trefit musel a tak jsem musela rychle svléct svoje šaty...
nic pro děti. a pak jsem tedy aktivovala 2.stupeň Kurai fukami kara no koe-Hlas s temných hlbín
Jedná sa o 2 stupen Keikore kde pred Yuuki po aktovovaní techniky sa pri nej zobrazia 2 bytosti zo zelenej Auri(temná osoba ktorá váby protivníkov a druhá ktorá pomocu hlasu ničí všetko na okolo)
Účinek techniky:Pri vyvolaní tychto bytostí jedná začne vydávať zvuk ako keby sirén ktorý niči skoro všetko na okolo(stromy,budovy,pri velkej blízkosti aj bubienky)2 bytosť začne výdávať zvláštny zvuk ktorý je počuť na okolo počuje ho každý kdo je na blízku.Tento temný hlas vyvolá v človeku nutkanie podrobiť sa Yuuki ako svojej pani
Spoiler:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 6:30 pm

(Neviem ako tento stupen reaguje ale nenapísala si ktorá bytosť začala čo robyť a neviem či sa ovladaju takže to berem akože si ich len vyvolala)
"Heh heh"Musel som sa chvílu rozdýchavať pretože ma s Amaterasu boleli oči takže jedine možne riešenie bolo schovať sa.
Ked sa tak stalo chvílu som pobudol za storomm a obzeral som si tie divné stvorenia čo tam stáli.No nakoniec som vyšiel bezbolestne von.Hm takže astrálne bitosti alebo čo maju zalubom.No nemal som v láne to zistovať a tak som na tajomné postavy opať vyslal amaterasu.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 6:53 pm

Také jsem byla už schovaná takhle jsem rozhodně nechtěla jít ven nechtěla.
Schovala jsem se tak abych s postavama měla oční kontakt. Nařídila jsem jim aby se jeho amateratsu vyhnuli co nejrychleji to jde. Potom jsem zavřela jedno víčko a ovládla postavu, která vábila svým hlasem...nešlo tomu nijak uniknout...
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 8:50 pm

Ten hlas začal ovládať moje vnímanie a moje schopnosti nevedel som ovládať svoje telo.No čo nobol horšie stratil som kontorlu nad svojou zmislou a bol som nutený ostať stáť na mieste.Bez náznaku nejakého sebaovládania alebo podobne som tam len stál ako keby zhypnotizovany.Pozeral som sa len na nu a to bolo všetko.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 8:59 pm

Byl v mé moci a já si mohla dělat co chci. A tak jsem neváhala a šla k němu svlékla jsem mu plášt (pěkně vyhřátý)
a vzala si ho na sebe...abych tam tak nestála nahá. Potom jsem se přesunula znovu přesunula pryč a nechala zpívat vábící postavu
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 9:21 pm

Stál som na mieste a zobrala si moj plášť nemohol som na ot ani zareagovať citil som sa stratený.Takže toto je tá sila doujutsu povedal osm si v hlave a dalej sledoval ako si odkráčala preč a ja som tam len tak dalej stál bez náznaku hýbnosti.Preboha čo to somnou je a a do kedy t obude trvať musi to mať nejaku slabinu.Opať som stratil kontrolu naad sebou či už telom alebo myslou.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 9:34 pm

To jsem si vzpomněla že mám ještě čas než vyprší limit a tak jsem šla k něho a začala na něho dělat různé chcichtíky. Potom mě to přestalo bavit a a povídala jsem mu ´´Hele chlape... s tebou není vůbec sranda....alespoň mrkni!´´
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 9:42 pm

Hm taže dievčatko si zachcelo užívať somnou no ako myslí.Ako vyslovila čo chcela mrkol som nanu a opať som bezvládne stal na mieste.Heh heh čo ot chcela aby som mrkol a ja som musel mrknuť to to nieje dobre ona može ovládať moju mysle moje tel očo by mohla využiť ku.Prestal som premýšlať a opač sa poddal tomu hlasu.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 10:08 pm

Už mě to nebavilo...a tak jsem šla a a zase se ukryla.
Postava která vábila si přivábila Itachiho o sobě.... Ta druhá hned co jsem nařídila, začala se zničujícím hlasem. Měla jsem vážně štěstí že jsem si vzala ten plášť nebýt něho tak jsem zmrzlá na kost... Koukala jsem se na Itachiho.. bylo mi ho trošku líto že jsem mu ten plášť zvala, alt tak spálil mi oblíbené šaty...
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 10:17 pm

Bol som donutený prísť k tomu stvoreniu čo ma takzvane vábilo.Stál som pri nom a ta druhá osoba začal vydávať nehorázny zvuk nedalo sa to vydržať.No keby som tak ostal ešte chvílu ohluchol by som.Vypol som čeli ustroje vo svojom tele a tým som ako keby sposobil krátku smrť.Padol som na zem zo slinou trčiac z ust a ležal som dalej na zemi nehybne.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 10:45 pm

Něco bylo v nepořádku...tak rychle by se přece nesložil....šla jsem k němu ale co nejopatrněji... zase jsem nechtěla dostat do nosu. Pořád jsem měla zavřené jedno víčko a pomalu k němu postupovala. Postava které měla ten zničující hlas tak nepřestávala zpívat.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Itachi Left_bar_bleue1300/1500Yukki vs. Itachi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi EmptyMon Oct 31, 2011 10:48 pm

Bol som odputaný od sveta ale ked to takto pojde dalej už dlho naozaj nevydržím.Nevnímal som či sa ku mne blíži ani nič podobného.Ležal som dalej na tej zemi ako mrtví bez náznaku života a nič som nevravel dkonca ani jednou končatinou som nehýbol.Po chvíli ležania sa mi torcha začala triasť telo s nedostatku kyslíka a tlmenia srdca.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukki vs. Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Itachi   Yukki vs. Itachi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yukki vs. Itachi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Itachi Uchiha
» Neome vs Itachi
» Itachi Uchiha TO Nagi Koukai !
» Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha
» Yukiyuya Yami vs. Daisuke Maeda * vs. Yukki Maeda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: