Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 9:38 am

Kráčal som ponad hustnaté lesy aby som našiel to čo som hladal."Ah toto bude ťažke získať odmenu ked tu su ešte 2".Obzeral som sa pozorne na okolo ale nikoho oms nezbadal hm musim nájsť ostrý predmet pred tým než sa stretneme musím sa pripraviť pomyslel som si a začal som hladať.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1100/1100Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 1:37 pm

Pomalu jsem se procházela lesem a rozhlížela jsem po okolí. Cítila jsem několik cizích chaker, ale nedávala jsem to najednou. " Dneska jsem prošvihla teletubies .. Ach jo ... " řekla jsem si pro sebe a připravila si klony.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:05 pm

Vysrat se na vás, takhle mě štvát do arény a ještě k tomu nutit něco udělat poznamenal jsem znuděným hlasem a pozoroval jsem celou arénu
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue650/650Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (650/650)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:09 pm

Beru si pusu Beru si pusuříkal jsem sám sobě když jsem se díval na tu stojící zšedlou holku.Takže ona chce i bojovat?Takovou jsem si ještě nezaplatil..Chytil jsem kubiriki a prohlížel si jí od hlavy k patě,no spíče od hrudníku k pasu.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:14 pm

Konečne som našiel ostrý predmet a sptavil si potrebu čo bola nutná.Jáj hned sa mi do toho pojde lepšie pomyslel som si.
Kráčal som v pred a zazrel som nejakych ludí boli tam 2 chalani a jedna baba.Zapozeral som sa na nu hmmm tá by stála za rozlusknutie.Povedal som si a kráčal som smerom dalej ku ním.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1100/1100Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:17 pm

Jen jsem letmo pohlédla na Itachiho. Popošla jsem k němu a jednou rukou ho objala. " Dobrý den pane. Dělám průzkum, jak dlouho udržíte krychličku ve své řiti ? " zeptala jsem se s úsměvem a v ruce se mi vytvořila Krychle /Genkai Hakuri/ kterou jsem pomalu mířila na jeho řiť. Klony se rozešli k ostatním.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:22 pm

podíval jsem se na všechny přítomné a jen jsem se letmo pousmál Hej, tak ta je dobrá poznamenal jsem, v tu chvíli se mi v ruce utvořil obrovský krystal ve tvaru vibrátoru
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue650/650Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (650/650)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:30 pm

''A jak dlouho udržíte meč v řiti?''Ušklíbl jsem se a narval ho ostrou stranou do jejího klona,počemž se rozplynul.''Moc dlouho teda ne'',řekl jsem polohlasně a znovu se na ní podíval.Ta prdel!
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:33 pm

"Hm to znie zaujmavo pritiahol som si ju ešte bližšie k sebe tak pod zlato už dlho sa somnou nikdo nehral.Odpovedal som jej"ale aj ja tu mám niečo pre teba aby sme ta dostali do bodu varu mám niečo čo ťa dostane na kolená."Usmial som sa na nu.

Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1100/1100Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:39 pm

" Ach ... Och ... " vydávala jsem zvuky a zářila štěstím. Jakmile jsem se dostala z Genjutsu narvala jsem mu krychli do zadku a odskočila od něj. Nejdříve jsem měla vážný postoj ale poté jsem začala skákat jako malá a křičela jsem " ÍŤO ! JEŠTĚ JEDEN DÍL ! " máchala jsem rukama a všimla si že mi někdo zničil klon. " Pustím si to video za chvíli, teď měj hezky sevřený zadeček nebo ty víš co " usmála jsem se a rozeběhla se k Akiovi kterého jsem okamžitě objala a začala líbat. " Jsi tak ... Slizkej ... " řekla jsem a z nenadání ho kopla do koulí. " A MÁŠ TO ! " řekla jsem a ještě si dupla. " Doufám že jsi neplánoval rozmnožování " uchechtla jsem se. Otočila jsem se na toho třetího " A ty jsi ? " řekla jsem rozvášněná z Teletubies.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:43 pm

Cože? Takže ty mě neznáš? Tak to ti budu muset ukázat svoje schopnosti na vlastní kůži! vykřikl sem a začal se hystericky smát, potom jsem poskládal pečetě a utvořil okolo nás mlhu, která se ihned změnila na velké krystalové ruce vzdycheeeeej!!! křičel sem a přitom sem velkýma rukama šmátral pod její sukní
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue650/650Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (650/650)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:46 pm

Když mě kopla tam kam mě kopla tak vylétla voda,která zamířila na její hruď.Hned jsem se na to podíval a usmál se.''Já říkal že nemá podprsenku!''Zařval jsem nadšeně a sledoval to co udělal Takeru.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:54 pm

Začal som postupovať do predu no vyzeralo to divne lebo som sa hýbal ako teplí no bolo to prijemné lebo osm si šuchal vajcia a vzrušovalo ma to Jáj tak sa mi to páči.No nič je tu dosť teplo a nebaví ma to sa len tak pozerať moje vylepšené Amaterasu to spraví.Zavrel som oko.



Potom čo je jamaterasu spálilo šaty na popol som druhým okom zastavil Amaterasu takže jej to neublížilo ale bola cela nahá.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1100/1100Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 2:58 pm

" Tak to jsi přehal Itachi ... " řekla jsem a nahá jsem dala ruku před sebe. Začala jsem ruku v pěsti roztahovat a krychle v Itachiho zadku se zvětšovala. Pak jsem se podívala na Takerovo shořelé ruce. Přeběhla jsem k němu a skočila po něm. " Ty jsi snad lepší ne ? " zeptala jsem se a svalila ho na zem.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 3:05 pm

Praštil jsem ji jednu ráno vibrátorem aby se probrala a odskočil jsem o několik metrů Jen počkej! xd To ti spočítám!!! vykřikl sem úsměvně, v tu chvíli se pod Tsuchikage začal tvořit strom a ten se rozvíjel dám "do ní" kam slunce nesvítí Jasně

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Shoton_Raibutsuri-1
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue650/650Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (650/650)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 5:51 pm

Sledoval jsem strom vnikající do ní a jen jsem se ušklíbl.''Takže to vyvrcholilo jak jsem chtěl'',sledoval jsem její nahou hruď a objevil se před ní.''Co budeme dělat teď?''Otázka směřovala na kluky a já se ďábelsky usmál.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptySun Oct 16, 2011 5:58 pm

Nemal som v láne čakať čo sa bude diať dalej a nijak to preťahovať to určite nie.Začal som kráčať ale chodza bola tak isto na tom no po zvačšaní to bolo ešte horšie.Ale ne musím si to dať von.Aku to len Sasuke techniku použil začali sa mi vybaovať pečate.Ahá už viem spravil som ich"Katon Ryuuka no Jutsu"



Začala mi horeť prdel a ja som začal kričať od bolesti"Wuaaaaaaaaaaa Tsuchgake to si odnesete!!!"V tom s mojho vnutra vybehlo niečo nenapadné no hlastité.Tak ma to naštartovalo že som išiel rýchlostou blesku.Rozopol som si zips na gaťoch a vyskočil hore až na samí vrh stormu kde som odtlačil Akia a v tej rýchlosti som Tsuchigake usta niečim obdaroval."Jáj aspon nejaka utecha za tu bolesť.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1100/1100Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptyMon Oct 17, 2011 1:04 pm

" Ano ... " řekla s plnou pusou a prudce skousla, čímž "ho" ukousla. Jednoduše jsem "to" vyplivla a odskočila pryč, kde jsem si vytvořila pomocí prašných technik oblečení. Chiri no kiri ... Ozvalo se "Tak ještě je na řadě kastrace .." řekla jsem s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Left_bar_bleue1300/1500Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha EmptyTue Oct 18, 2011 8:13 am

"Kso"Vykrýkol som a dopadol na zem.Pozrel som sa dole a nemal som tam nič bolesť bola neuvertilená."Nieeeeeeeeeeeeeeeee".Ja už v živote nebudem mať nič zo ženou."Ale"usmial som sa vybral som lekárničku zbytky si odstrihol vybral lekárnicku niť a zobral si ihlu.Zašil som si to.Apson ked nie ženy tak muži."Ale ty teraz budeš za to trpieť"Chcel som jej dobre ale po tomto nieje cesty spať.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha   Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karana Daihon
» Akio Hoozuki
» Haku vs Takeru
» Itachi Uchiha
» Itachi Uchiha TO Nagi Koukai !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: