Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavní brána

Goto down 
+22
Marwin
Tobi
Kakuzu
Uchiha Nakame
Gillus-kun
Takeru Takahashi
Kagami
Uzumaki Naruto
joukuu
Lein Amada
Karana Daihon
Sho
Tsunade
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Daisuke Maeda
Ansella
Inzuka Ashi
Neome
Kishin Midori
Hyuuga Neji
In-Admin
26 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 11:18 am

First topic message reminder :

Hlavní brána, kterou každodenně projdou spousty obchodníků a ninjů.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Kakuzu
Akatsuki
Akatsuki
Kakuzu


Počet příspěvkù : 47
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue2000/2000Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:25 pm

Otočil som sa na Konohu a zamračil som sa. Je to ako pred rokmi. Zaspomínal som si na boj proti 1. Hokagemu. Potom som sa otočil a kráčal som preč.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:27 pm

Ostal som sedieť na zemi, vedľa svojho summona, pričom po chvíľke k nám dorazil Aiko a následne aj jeho drak, vyzeralo to, že jeden utiekol, medzitým, čo sme druhého poslali na onen svet. Páni, povedal som, ked sa zem otriasla pod saltom oného draka, nemôžeš nejak skrotiť tie prerastené lietajúce jašterice ? Zafrflal a postavil sa zo zeme, pričom sa pozrel na toho týpka z Iwy, ktorý musel mať dosť.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:35 pm

došiel k bráne a videl nejakého človeka nevšimá si ho a vstupuje cez hlavnú bránu do konohy som v mojom rodisku mal by som sa ísť ohlásiť Hokagemu aby vedel že som vo vesnici pomalím krokom smeruje k budove kde sídli hokage a cestou si obzerá čo sa zmenilo a čo nie


Naposledy upravil Jiraya dne Sun Nov 13, 2011 4:25 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:39 pm

Argo pozrel na Haa pohľadom zbitého psa a vykresal psie oči. Potom sa otočil tak prudko že sa všetci museli zohnúť pred jeho chvostom, roztiahol krídla a vzniesol sa tak prudko že ich vietor spod obrovských krídel skoro zatlačil do zeme. Aiko sa z chuti zasmial a pozrel smerom k Haovi.
"Urazil si ho... snáď ho to prejde" povedal a vykročil pomalým krokom smerom k hlavnej budove.

ANBU schytili genina z Iwy a zmizli preč.
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:46 pm

(no tak kde je to väzenie Nechápu)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:49 pm

(tvl veď som ti dal link https://nsnn.forumczech.com/t351-cely )
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:51 pm

(aha sry Nešťastný )
Návrat nahoru Goto down
Yamakatasho Hundai
Death
Death
Yamakatasho Hundai


Počet příspěvkù : 89
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 1:54 pm

(ale ja tam vážne nič nemám)
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptySun Nov 13, 2011 2:13 pm

utekl jsme spolu s Kakuzem...


(jen mezi náma In admin mi to schválil děkuju :) )
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue400/400Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (400/400)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptyMon Nov 14, 2011 6:50 pm

Po nějaké době jsem přestal sledovat to, co tam všichni předváděli. Akatsuki se stáhla, Konoha znovu vítězila. Přišlo mi to monotóní. Sice mě zaskočilo co mi Hokage řekl, ale já už byl dávno rozhodnutý. Zvedl jsem se z kamene, kde byl zapečetěn Kyuubi a pomalu začal odcházet zpátky do Konohy. S vlasy přes oči jsem deaktivoval Sharingan a kráčel skleslým krokem ulicemi. Narazil jsem na jednu, která měla opravdu příznačné jméno. Ulice Karasu. Neváhal jsem a zamířil k ní. Postavil jsem se doprostřed ulice a pohled hodil na každého přítomného.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptyTue Nov 15, 2011 7:12 pm

prišiel k bráne a čakal na naruta a pri tom si rozmýšľal či vôbec naruto zvládne tento tréning a potom si vzpomenul co všetko dokázal ah jo kedy pride ten naruto? povedal si sam pre seba
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/7300Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptyTue Nov 15, 2011 7:24 pm

Celej zadejchanej jsem doběhl k bráně a Zrvhlej poustevník tam na mě už čekal hlasitě jsem na něj už zdálky volal Heeej Zvrhlej poustevníku proč si na mě ani nepočkal-Dattebayo? Půjdem teda k tomu jezeru ?
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/1000Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptyTue Nov 15, 2011 7:31 pm

CHcel som tu byť čo najskôr povedal jiraya a dodal vyrážame na cestu vystúpil pravou nohou a pomaly išiel a pri tom rozmýšľal o zážitkoch s narutom (presun juh jazero )
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 6 Left_bar_bleue1000/7300Hlavní brána - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 EmptyTue Nov 15, 2011 7:37 pm

Vyšel jsem za zvrhlým poustevníkem a přemíšlel co asi plánuje dělat při mém tréninku a jakou metodu použije při mém tréninku.Doufám že nebude tak tvrdej jako minule (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní brána
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Hlavná Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: