Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná Brána

Goto down 
+11
Akamatsu
Shizuka Yoru
Kagami
Gillus-kun
Uchiha Nakame
Sentoi
Neome
Shiro Hyuuga
Ken Kuruima
Fumiko Nara
Marwin
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyWed Nov 16, 2011 7:47 pm

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue400/400Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (400/400)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyThu Nov 17, 2011 9:59 am

Fumiko Nara

Vracela jsem se ze své každodenní procházky,kterou jsem podnikala poslední dobou čím dál častěji,protože doma byla nuda,v nemocnici zraněných lidí nijak rapidně nepřibývalo,takže moje výpomoc tam teď byla zbytečná a na trénink jsem neměla moc náladu,jelikož jsem přitom musela být sama a já jsem měla radši společnost než samotu. Uviděla jsem před sebou mohutnou bránu,která mi stále připomínala,kde je mé pravé místo a kam vždy budu patřit ať se děje cokoliv,tady vždy najdu svůj domov,přičemž mi celou cestu řinčel řetěz,který jsem měla na krku. ,,Akio chybíš mi,ale co nadělám..." Zadívala jsem se na nebe a chvíli se zastavila,vzpomněla jsem si na to všechno,co jsem si v minulosti prožila,ale poté se znenadání usmála a pokračovala dále v cestě,prošla jsem bránou a rukou zamávala na hlídku,přičemž jsem je pozdravila a mile se zaculila. Zdravím doufám,že se za tu dobu,co jsem tu nebyla,neudálo nic záživného! Hlídka jen zakroutila hlavou,že tu byl klid jako obvykle. Ach dobře,takže zatím! Usmála jsem se a rozeběhla se do centra vesnice...
~ přesun ~
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue995/995Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyFri Nov 18, 2011 2:48 pm

Pomalým krokom som prišla pred bránu do Konohagakure no sato, na sebe som mala biely plášť ktorý zakrýval chakrové brnenie, tiež bielu masku ktorá mi však odkrývala ústa a nižšie. Teda mala som ju len na očiach a sčasti na hlave. Vlasy mi padali na chrbát a výraz na mojej tvári sa dal považovať za.. ľahostajný, okolo mňa sa šírila viac menej ľadová "prítomnosť".. vlastne bolo len málo ľudí ktorých by moja chakra nijak neovplnivnila.. bola dosť .. desivá. Teplota okolo mňa bola o pár stupňov menšia než by mala normálne byť. Momentálne som stála pri bráne a pohľad som hodila na hliadku ktorá tam momentálne bola. Nevedela som či ma zastavia alebo nie ale, aj tak som bránou skúsila prejsť do dediny.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyFri Nov 18, 2011 3:09 pm

Atmosféra, ktorú okolo seba mala Yuki a jej chakra bola skutočne znepokojujúca, strážcom pri prechode bránou prešli zimomriavky po celom tele, táto žena mala skutočne veľkú charizmu a nemusela robiť nič len prejsť okolo. Napriek tomu, že ju nechali prejsť, do Konohy, zostali strážci znepokojený jej prítomnosťou.

V tom jeden muž postrčil druhú osobu a tá podišla dopredu k žene, ... a dotkol sa jej zozadu aby ju pozastavil, ale okamžite ju pustil, bola skutočne chladná ako sneh. Pre..prepáčte, ja .. 12-ročný chlapec vystrašene podal Yuki letáčik s akciovým menu v Ichiraku rámen a utekal späť za otcom, nakoľko ho Yuki vystrašila.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue995/995Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyFri Nov 18, 2011 3:13 pm

Kráčala som ďalej keď ma nezastavovali.. tu ma však pozastavil nejaký chlapec.. mohol mať jedenásť až trinásť rokov.. teda usúdila som to z jeho pohľadu. Bezoslova som zobrala letáčik, poskladala som ho a zastrčila som ho niekde pod plášť.. po tom som však pomalým krokom kráčala ďalej.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue350/350Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptySat Nov 19, 2011 1:00 pm

Po tom ako som dostala misiu som sa aj z dvoma shinobi vydala k bráne kde sme mali stretnúť nášho klienta. Mala som takú dosť.. zvláštnu ćelenku /Viz obrázok/ ktorá mi zakrívala ako aj oči tak aj čelo a sčasti aj líca. Bola som oblečená v podstate tak ako vždy. Modrý top ktorý pripomínal skôr vestu a pod ním sieťkované tričko, nohavice som mala trojštvrťové a čiernej farby, k tomu ninja sandále tiež modrej farby ako aj top. Biele vlasy som mala zviazané do jedného copu /tiež viz aváč/ a na predlaktiach som mala spevnené chrániče, ako aj na holeniach. Prišla som k zákazníkovi na ktorého sedel popis. Dobrý deň, sme tu od toho aby sme vás bezpečne dopravili do Kirigakure no sato. Povedala som mu a byakuganom som kontrolovala jeho funkcie.. teda čo sa týkalo toku chakry, či nie je pod genjutsu alebo podobne.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue700/700Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptySat Nov 19, 2011 3:55 pm

Dosatala som sa pri hlavnú bránu. O chvíľu sme tam boli všetci.
,,Takže asi by sme mohli vyraziť.
cesta nie je dlhá ale mali by sme aj tak dávať na seba pozor, takže vyrážame."
Vyrazili sme teda smerom k nášmu cielu. Cestu som dosť dobre poznala, takže to pre mňa nebol problém. O pár hodín sme dorazili na miesto.

// sry za chyby ale mám porezaný prst
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue600/600Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyMon Nov 21, 2011 1:22 pm

Už jsem přišel s tou rodinou do konohy a řekl si no konečně aspoň žádné trable po cestě.Nahledanou vykřikl jsem na tu rodinu a vyběhl jsem směrem k suně(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue400/400Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (400/400)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyMon Nov 21, 2011 2:17 pm

Po zkouškách jsem se doploužil k bránám. Nemohl jsem najít Shiro, ale na tom nezáleželo. Záleželo mi na jediném, a to byla pomsta. Ne pomsta Konoze, ale pomsta těm co ji řídí. Nadešel můj čas kdy jsem chápal vše co se stalo. Z části jsem chápal proč Sasuke udělal to co udělal, ale z části taky ne. Nehodlal jsem hledat Itachiho jako on. Hodlal jsem najít "Jeho" a najít "Sílu". To mi stačilo ke štěstí. Bylo to jen pár tichých kroků které mne dostaly na hradby. Pootočil jsem se ještě jednou na Konohu a nadechl se. S batohem naplněným jen užitečnými věcmi jsem prošel bránou. Byla to krásná večerní noc, kdy se málokdo prochází u bran. Měl jsem přesný cíl kam jít. Byl to mžik, ve kterém jsem byl už daleko od Konohy, od Shiro ...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyMon Nov 21, 2011 5:46 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao Uzumaki prechádzal bránou po súboji s Yuki, v tom si všimol mladého Uchihu, on však jeho nie, nemohol, kedže Hao bol hore na bráne a sledoval ho malú chvíľku... vybral sa teda opýtať Soraishina čo sa deje, napriek tomu nebol chlapec bez dozoru, práve bol po súboji s kunoichi a získal čo potreboval, nemal príliš náladu smrť ho netešila, ale problém zabiť nikdy nemal... Vedel, že mladý Uchiha má pečať, rovnako ako Naruto Uzumaki alebo chlapec Mokutonu, ktorý boli príliš ojedinelý nato, aby ich nechal Hao bez dozoru. Nato mu však stačilo len odvolať summona a následne sledovať mladého shinobi po celý ten čas, bol na omnoho vyššej úrovni s mal možnosti o ktorých sa Uchihovi momentálne mohlo snívať, bol slabý a predsa sa pokúsil o útek , čo sa mu možno nakoniec stane osudným.

[PRESUN - Hao] - Hiraishin no Jutsu - https://nsnn.forumczech.com/t161p15-oaza

Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue350/350Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyMon Nov 21, 2011 7:56 pm

Byakuganom som zaregistrovala Nakameho, nevidela som ho už.. celú večnosť.. vlastne som ho na chvíľu ani nespoznala. Nakoniec sa mi však usadil v hlave, odchádzal z Konohy?.. možno kvôli misii.. hm.. prebehlo mi hlavou po čom som sa však znova obrátila k tomu týpkovi z Kirigakure no sato. Môžeme vyraziť? spýtala som sa ho a len som si povzdychla.. toto státie na mieste ma začalo celkom.. unavovať. .bola som skôr ten typ ktorý bol celý deň v pohybe.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Nov 22, 2011 5:39 pm

TAKAMARU YOSHI
NPC (Misia)


Pohneme sa až keď ja poviem, uškrnul sa chalan, s bielou čiapkou na hlave, a bledomodrou mikinou, pričom mal Hyuugu očividne úplne na háku, a jej potreby ho nezaujímali už vôbec. Stále tomu nemôžem uveriť, Konoha má tucet Jouninov, a mňa bude sprevádzať malé dievča, ktorá sa sotva stala Geninom, pričom do svojej frázy nezahrnul už to, že jemu samotnému bolo len 16 rokov. Zadíval sa na ňu, a následne zhodil vak, ku svojim nohám a povedal, bol by som rád, keby to niekto poniesol, pričom jeho neľútostné oči smerovali na dievča.

Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue350/350Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Nov 22, 2011 5:46 pm

Pozornejšie som si prezrela toho.. týpka. Následne som si len jedným prstom pošúchala moju zvláštnu čelenku.. mala som sto chutí jednu tomuto mladíkovi vyťať, najlepšie Juukenom priamo do srdca. Takže, aby sme to ujasnili pane. Zaplatili ste si, alebo vaša rodina či samá Kirigakure bezpečný prevoz z Konohagakure no sato do Kirigakure no sato, misia má byť obtiažnosti B, Hokage rozhoduje o tom kam svojich shinobi pošle a kam nie. Zaplatili nám za bezpečný prevoz, nie sme donášková služba takže si prosím tú.. "vec".. zoberte sám. Odpovedala som mu na čo som sa mierne pousmiala. Neboli povedané žiadne "podmienky".. kľudne vás môžme aj omráčiť len aby sme vás ochránili pred vami samým. Dodala som a následne som sa len pootočila smer Kirigakure. To mi ..Hokage.. spravil naschvál? ksoo.. otec ma zabije. Prebehlo mi hlavou a ústa sa mi v momente zmenili na nejakú zvislú čiarku bez emócií.
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue500/500Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (500/500)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Nov 22, 2011 7:29 pm

Aburame Shino
Shino došel svím zdlouhávím krokem,s myšlenkou na Uchihu Nakemoho...Uchiha Sasuke,Itachi ale i Nakame.Na chvílu se zastavil před bránou konohy poupravil si brýle a trošku si povzdychl.Ak byl za branou konohy sundal si čelenku a dal ruce do kapes a šel svižným krokem směřem Suna....
/přesun-Suna-10 min./
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue800/800Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Nov 22, 2011 7:40 pm

Dorazil po dlhej ceste cez lesy ku bráne Konohy. Keď mal bránu na dohľad, prešiel z behu do kroku a pokojným krokom kráčal pomaly až ku bráne. Tam boli strážcovia-chunini. Zastal pred bránou a tváril sa neutrálne. Pomaly kráčal cez bránu až do ulíc konohy a čakal či ho strážcovia zastavia alebo nie...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Nov 22, 2011 8:13 pm

TAKAMARU YOSHI
NPC (Misia)


Tak nielen mladá, pekná a vymletá, ale aj pyskatá a otravná, zhodnotil mladík. Jediné, čoho by si sa mala spraviť je to, že zdvihneš ten vak, ukázal smerom dole, k svojim nohám.. a vezmeš ho, a svoje názory si nechaj, dodal nakoniec, žmurkol na ňu v pokoji ju sledoval s rukami vo vreckách. Tento chalan nebol rozhodne žiadny bojko, ak sa tomu tak dalo vravieť, nemal žiadny rešpekt, bol zvyknutí na úctu, a nato, že taký ako on neprehrávajú.

_______________________


Strážcovia si všimli nového shinobi Kagameho, čo prišiel, v každom ohľade, pochádzal z Kiri, a tak s ním nemali problém, keďže prišiel sám, a nebol v Bingo Knihe, bol to civil, ale napriek tomu, jeden zo strážcov prešiel k nemu a opýtal sa ho čo tu hľadá, a či mu môžu nejak pomôcť.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue350/350Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Nov 22, 2011 8:25 pm

V poriadku.. povedala som rezignovane a pristúpila som o niečo bližšie.. nakoniec som si to však rozmislela, pôvodne som chcela zasadiť Shotei priamo do hrude tomuto chalanovi no, len by som tým pokazila celú misiu. Zohla som sa a zobrala som jeho ruksak ktorý som si prevesila cez chrbát. Pootočila som sa k nemu aj keď.. on mi do očí vidieť nemohol. Môžeme vyraziť pane? spýtala som sa a nahodila som taký silne profesionálny hlas.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue650/650Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptySun Dec 04, 2011 10:43 am

Přišla jsem k bráně. Strážím u ní jsem oznámila, za jakým účelem chci povolit vstup do vesnice. Všechno šlo bez problémů. Povolili mi vstup a vstoupila jsem tedy. Prošla jsem branou a mířila jsem si to za hokagem. Byla tu celkem zima. Byla jsem zvyklá na slunné podnebí Suny.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue650/650Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Dec 06, 2011 3:26 pm

Byla jsem ráda, že jsem měla misi za sebou. Chtěla jsem se vrátit do vesnice. Nějak jsem se nemohla znovu dočkat až budu zase v Suně. Doslova jsem proběhla bránou a vydala jsem se zpátky.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue650/650Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Dec 06, 2011 3:59 pm

Došel jsem nenápadně k bráně a v ní jsem se strážím uklonil a bez jediného slova pokračuji dál.
No teda infiltrace úspěšná.
//mám podobu jiného muže
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue450/450Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyTue Dec 06, 2011 6:56 pm

Přišel jsem k bráně, svitek dobře schovaný, aby mi někde nevypadl.
Pozdravil jsem stráž a vyrazil k Feudálnímu pánovi.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue350/350Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyWed Dec 07, 2011 6:08 pm

Tak ide sa na prvú misiu.Bol som pripravení na čokoľvek.Nadýchol som sa a pozrel na nebo.Ide sa!
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue650/650Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyThu Dec 08, 2011 1:24 pm

Z vesnice jsem odešel stejně nenápadně jako když jsem sem přišel akorát s tím rozdílem že teď jsem se ďábelsky smál.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue650/650Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptyFri Dec 09, 2011 4:20 pm

Klon

Přišla jsem k bráně.
Dva chuunini už mi podávali nějaké papíry se seznamem lidí, kteří prošli bránou.
Ptala jsem se na někoho podezřelého, ale nikdo tudy neprošel.
Jenom jsem si povzdechla.
*Není tu nic zajímavého.*
pomyslela jsem si a s papíry v ruce jsem šla směrem k budově Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná Brána Left_bar_bleue450/450Hlavná Brána Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána EmptySat Dec 10, 2011 6:28 pm

Přišla jsem k bráně a hledala člověka kterého jsem měla odvést.
Hledala jsem tak, že jsem se opřela o zeď a čekala jestli se tu někdo neobjeví.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná Brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná Brána   Hlavná Brána Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná Brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hlavná miestnosť
» Hlavní brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: