Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavní brána

Goto down 
+22
Marwin
Tobi
Kakuzu
Uchiha Nakame
Gillus-kun
Takeru Takahashi
Kagami
Uzumaki Naruto
joukuu
Lein Amada
Karana Daihon
Sho
Tsunade
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Daisuke Maeda
Ansella
Inzuka Ashi
Neome
Kishin Midori
Hyuuga Neji
In-Admin
26 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 11:18 am

First topic message reminder :

Hlavní brána, kterou každodenně projdou spousty obchodníků a ninjů.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:50 pm

Vyrazili jsme, celou cestu jsme mluvili jen o informacích o akatsuki.
Teda, mluvila hlavně Neome, já jenom poslouchala a přikyvovala.
Dostali jsme se bez problémů až za hranice země Ohně.
Neome ale pak nevypadala nějak k světu.
Vypadalo to, že jí je divně.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 6:36 pm

Přišel jsem k bráně, ale hned se otočil, protože jsem něco zapoměl u Tsunade.


Naposledy upravil Hyuuga Kiyoshi dne Tue Oct 25, 2011 6:49 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Tsunade
Hokage
Hokage
Tsunade


Počet příspěvkù : 108
Narození : 26. 09. 11

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 6:40 pm

(jen pro upřesnění ty nemáš sbírat odpadky ale přinýst mi z nemocnice a z lesa stavy.)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 5:07 pm

Prišiel som pri bránu a pozeral som sa do zeme. Na chvíľu som sa otočil a hladil som na Konohu. Premýšľal som.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 5:13 pm

Tiše jsem přikráčela za Kentou. " Už jsi Chuunin ... začíná nová etapa ... " usmála jsem se a pomalu procházela bránou. " Měli by jsme jít domů ... Asi se budu muset věnovat dětem ... A proto dostanu košem " Usmála se při pomyšlení ztráty titulu Tsuchikageho. Pomalu odcházela a čekala na Kentu
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 5:15 pm

Ahoj, nemusíš sa báť. Si dobrá Tsuchikage. Určite to zvládneš. Pomôžem ti. Pokúsil som sa o úsmev ale v tejto situácii mi to ani moc nešlo. Šiel som s ňou preč. Zabil som ho... Povedal som a pozrel som sa do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 3:49 pm

Prišiel pred bránu aj s Joukuom.Tak ideme.Dosť ho zaujímal Joukuov príbeh.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 3:57 pm

podme a ohldne akcie ak povem bež bežíš ak poviem skoč skočíš a ak poviem uteč a nechaj ma tu ujdeš rozumieš ? no povedal a pozrel sa vpred
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 4:02 pm

Bude to ťažké Joukuu!Bude to ako A misia, možno aj ťahšie.Rozbehol sa.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 4:05 pm

ak budeš v smrtelnom ohrozeny položím život za teba ale potom chcem aby si sa postaral o as rozumieš Nechápu poviem a bežím za nim
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 4:09 pm

Neboj ja sa o ňu postarám.No zomrieť ťa nenechám to sľubujem.Mal som pochyby.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyFri Oct 28, 2011 3:09 pm

dakujem si super chalan teras s kludnim svedomim možem zomriet vela času mi neostáva povie a pomysly si
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Naruto

Uzumaki Naruto


Počet příspěvkù : 4
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/7300Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyFri Oct 28, 2011 6:55 pm

Pomalu přicházím k bráně a vduchi si říkám. Domov, moc se to tu nezměnilo od doby co jsem odešel. Přišel jsem k bráně uviděl jsem tam nějaké lidi, mávl jsem jim na pozdrav. Prošel jsem kolem nich a mířil do vesnice, měl jsem dojem že první koho musím pozdravit je báby Tsunade. Myslím že báby bude ráda, když zjistí že už jsem se vrátil.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:53 pm

Prešli sme pomaly bránou.
,, pôjdeš so mnou odovzdať ten zväzok alebo pôjdeš neskôr?"
Opýtala som sa priateľským tónom. Bolo mi celkom ľúto, že sa táto misia končí a, že už nebudem s Hanaki. Bola to dobrá parťáčka a chcela by som s ňou plniť aj daľšiu misiu. No to už na nás nezávisí.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 9:05 pm

"Půjdu s tebou." řekla jsem také přátelsky.
Nechtěla jsem, aby tahle mise skončila, ale přišla jsem si zbytečná.
*Možná bude lepší, když už budu bez mise, nechci nikoho zdržovat.
Ale možná se zeptám Tsunade-sama na informace o Nagim.
*
přemýšlela jsem a šla jsem do kanceláře Tsunade-sama.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 8:30 am

,, Dobre teda."
Prešli sme mestom, zopár ulicami.
Konečne doma. Rušno ako vždy. No tento krát bolo niečo divné.
Asi kôli chunninskym skúškam, už asi skončili . Pomyslela som si
O chvílu sme prešli poslednou ulicou zastavili pred budovou Hokage a prešli dverami.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 7:00 pm

Minula som bránu behom. Počas toho som sa napila vody.
Budem ju potrebovať.
Nemala som čas otáľať mojou rýchlosťou.
Vyliala som fľašu vody na zem do trávy. Položila som ruku na zem a začala nasávať vodu. Nielen tú ktorú som vyliala ale aj vodu ktorú obsahovala tráva. Keď som je mala dosť. Postavila som sa.
,, Suiton: Uetto Shishi."
Predomnou sa z zeme vynorila voda a začala sa formovať. O chvíľu predomnou stál tátoš s bledomodrým odtieňom. Vysadala som naň a upaloavala do zeme železa.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:06 pm

Yamato
Kráčali po rušnej ulici pomaly a k bráne. Keď počúval Takera mierne sa usmial.
"Vlastne... naša misia nie je až tak náročná. Viac ide o tvoj tréning ako o samotnú podstatu misie. Je to misia úrovne D až C" povedal a zase sa trochu usmial.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:11 pm

Takeru Takahashi

Co může někdo, kdo není z mého klanu vědět o mém tréninku? optal jsem se a přitom jsem se zvláštně podíval na toho muže, sice jsem nevěděl, kdo to je, ale rozhodně jsem věděl, že není z klanu Takahashi, takže mě nemohl učit klanové techniky.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 6:29 pm

Yamato
"Tak pozor nepovedal som že ťa budem učiť techniky... sú aj iné spôsoby. Uvidíš ako to myslím len musíme opustiť dedinu" povedal a zrýchlil. Keď došli až ku bráne, podal chuninom ktorí strážili odkaz na papieriku a vyšiel pomaly von. Keď boli vonku z dediny rozbehol sa prudko do lesa smerom na severovýchod k pobrežiu.

(Píš už do okolia Východ)
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 6:57 pm

Neváhal jsem a vzal jsem Shinovi jeden kufr. Přišel jsem k hlavní bráně a čekal na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 7:09 pm

Přišla jsem hned po Kiyoshim a v obličeji jsem měla naštvaný výraz.
Položila jsem kufr na zem a čekala jsem na toho "tamtoho".
*Jestli nás bude pořád takhle využívat, jako sluhy, tak ho zabiju.
Snob, a ten synáček bude určitě to samý.
*
přemýšlela jsem a při tom jsem zrudla v obličeji vzteky.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 7:11 pm

Viděl jsem jak je Hanaki naštvaná, tak jsem ji potichu řekl "Leze ti na nervy, že? Mě taky, mám chuť ho zmrzačit a zabít."
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 7:16 pm

"Chuť ho zabít je tak velká, že ještě jednou ohrne nad námi nos a shodím ho z nejbližšího útesu." řekla jsem potichu Kiyoshimu a většinu slov jsem cedila skrz zuby.
Pak jsem se otočila na místo, odkud jsme přišli a začala jsem přemýšlet:
*Jestli bude chtít odnést na zádech přes louži, aby si neumazal botičky, zabiju ho.
Jestli si bude stěžovat, zabiju ho.
Jestli bude něco chtít, zabiju ho.
Takže je mrtvej!
*
řekla jsem si pro sebe a ďábelsky jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavní brána - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Hlavní brána - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 7:21 pm

*Z útesu....dobrý nápad* pomyslel jsem si. *Leze mi na nervy jak nikdo před tím, nejradši bych mu ukázal jak to vypadá když bojuješ na život a na smrt.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní brána
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: