Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
+8
Shizuka Yoru
Daisuke Maeda
Ferii Fey
Akio Hoozuki
Haku
Ken Kuruima
Sabaku no Gaara
In-Admin
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptyTue Sep 13, 2011 2:45 pm

First topic message reminder :

Poměrně rozlehlé náměstí, po kterém sem tam přeletuje písek. Najde se tu několikatero laviček a koutků pro děti. Každé odpoledne se tu nejmíň jedno objeví a v noci tu přejde nejméně jeden Jounin. V noci je zde příjemné teplo, kdy zde vysedává několik zamilovaných párů, hledících na měsíc. Zatímco odpoledne, v největším vedru, zde běhají děti a hrají si s létajícím pískem a kutálejícím se pískem. Prostě je to tu klidné, relaxující a překrásné prostředí pouště.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 6:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 9:32 pm

Trhla jsem rukama, ale moc jsem si nepomohla. Freyina na mě pro jistotu pořád kašlala a řešila patníky v okruhu dvou kilometrů. Sladce jsem se na něj usmála. "Popravdě? Ani moc ne!" ušklíbla jsem se a kolenem ho kopla do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 9:46 pm

Na chvilku jsem se díky jejímu útoku oddálil,ale její ruce jsem nepouštěl.''Už to nezkoušej,nebo dokončím to co začal Sasuke'',řekl jsem s úsměvem a zarazil se.''Vyhrožování mi nikdy moc nešlo'',ušklíbl jsem se a držel stále mé ruce na těch jejích.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 9:52 pm

šli s Daisukem směrem z jedné z ulic a začli hledat nějakou restauraci když najednou jsme uviděl jeden pár.. ze začátku jsem si myslel že jsou spolu ale pak jak jsem uviděl že jí drží pevě za ruce hned mi bylo jasný že tu něco nesedí.. otočil jsem se směrem k Daisukemu a řekl běž se na chvíli posadit jenom to tady vyřídím a vydal se směrem k té dvojci a cestou si nasadil masku.... Jak se k nim přiblížil uviděl Zabuzův meč C..co to? Jak se k němu dostal? pomyslel si.. jak od nich byl cca 2 metry řekl klidným hlasem to by stačilo ne? už jí můžeš pustit...
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 9:59 pm

Otočila jsem se na kluka s maskou. "Ehmmm... nerada se ho zastávám, ale pro zatím mi nic nedělá... kdyby něco můj pes ho sežere! Že Freyo?... Freyo..? Ty huso kam jsi zase šla..!" zavrčela jsem a vytrhla své ruce z jeho. "Jsem v pohodě!" usmála jsem se na toho kluka a hodila pohledem na bělovláska.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:00 pm

Zdalo sa mi to divné celé no išiel som vedla neho zbadal som nejakého chalana a Ferii.
Tak čo tu tá robý pomyslel som si.
No nešiel som si sadnuť oprel som sa o najblžší strom čo bol pri nich oprel sa a sledoval ich skoro nikoho som nepoznal zatial čo som mal najblžšie bola Ferii no aj o tej som moc nevedel len som ich sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:03 pm

''Ta maska?''Sledoval jsem ho zmateně a snažil se zachovávat stále ten a ten samý výraz.''ANo..Nic jí nedělám..To jste si nevšimli?Jsme pár'',přitáhl jsem ji k sobě a nevinně se usmál.Jestli řekne pravdu jsem mrtvej.Stále jsem se usmíval a vydechl.''Tak nepůjdeme domů beruško?''Řekl jsem polohlasně a stále se přiblble zubil.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:06 pm

ještě moment... kde jsi vzal ten meč.. a ukázal jsem na zabuzův meč... poslední kdo ho nosil byl Momochi Zabuza
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:07 pm

Chviličku jsem na něj jen tak blbě koukala, než jsem se mile usmála a ruku obmotala kolem jeho pasu. "Jasně!" usmála jsem se na něj, i když pohled mých očí dával jinou odpověď. "No tak.. lásko, půjdeme!" zamrkala jsem a otočila se. "No, broučku! Řekni to tady pánovi!" uculila jsem se škodolobě.
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:11 pm

Nechápavě jsem sledoval její reakci,ale ani jsem se nepohl.Hned po tom co to řekla jsem jí na chvilku stiskl pevně ruku jako znak nesouhlasu a hned ji zase pustil.''Měl ho můj rodinný příslušník..Tak jsem mu ho prostě po boji vzal'',řekl jsem tentokrát soustředěně,jelikož jsem nelhal.''Jsem z Klanu Hoohzuki,asi už jsi o tom slyšel'',dodal jsem a snažil se odtáhnou Ferii pryč.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:14 pm

říkal jsme stůj... dost dobře vím že to byl majetek Momochi Zabuzy.. Ten meč se jmenuje Kubiriki.. Ještě jednou a naposled se tě zeptám... kde jsi ho vzal řekl jsem podrážděným hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:16 pm

Ten človek sa mi nezdal a bol nejaky divný po dlšom čase som na niekho pozrel teda do očí a po chvíle som vedel o koho ide a čo je zač.
Pozrel som na Haku a zo zavrenými očami na neho prehovoril.
"Je to Akio Hoozuki je to služobník mocného shinobi a ešte vie mže jeho minulosť je velmi pestrá".
Odvetil som obyčajne určite to bol velký šok takto zhruta no moje oči to vedeli a tie sa nikdy nemýlili.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:18 pm

Dívala jsem se na oba. Tohle nebylo dobrý! Hlavně žádný blbosti! Chidori v břiše mi už jednou stačilo! Navíc tu bráním cizýho kluka, co se baví s klukem co mě skoro zabil, před klukem z vlastní vesnice?! Nejsem já pitomá?!
Návrat nahoru Goto down
Akio Hoozuki
Nukenin
Nukenin
Akio Hoozuki


Počet příspěvkù : 68
Narození : 08. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:20 pm

''Tak pestrou?Co je pestré na tom že jsem potulný ninja..Ale..Nějaká schopnost co zjistí o mě všechno?Tak mu potvrď že o meči mluvím pravdu'',řekl jsem polohlasně a neobracel se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:25 pm

Díky daisuke otočil jsme se na Daisukeho a pak zpátky k tomu shinobi s mečem Vím že o meči lžeš.. se Zabuzou jsem se znal dost dobře a vím že meč z ruky nedal.. A někdo jako ty by ho neporazil... Takže buď mi řekni co jsi zač.. Nebo se připrav na boj můj hlas zněl ještě víc podrážděne a mírně jsem se rozkročil...
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:26 pm

Přiběhla jsem na náměstí, kde jsem cítila tu cizí čakru. Hm.... Nějak se to tu zalidnilo. Ruku jsem natáhla před sebe a chystala jsem se použít techniku. "Kdo jste a co tu chcete?!" zeptala jsem se zvýšeným hlasem, takže mě nikdo nemohl přeslechnout.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:27 pm

"No tak klid!" zvedla jsem ruce. "Tohle přece nemusíte vůbec dělat! Nic tu přece nedělal!" otočila jsem k nim pohled.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:29 pm

Nechcel som dalej nič hovoriť nemalo to cenu možno ešte sám by som došiel o hlavu no aj tak.
"Si potulný shinobi to je fakt a si aj silný ale toto dievča nieje tvoja priatelka a za druhé tento peč držal v rukách Momochi Zabuza"
Prehovoril som vela som o no nevedel kedže moje KG nebolo uplne vyvynuté nevedel som celkom uršiť jeho popis len nejaké trhlí spomienky s jeho života
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:32 pm

Podívala jsem se na Ferii. "Ty jsi snad s ním?" Začala jsem soustředit čakru. Raději připravená než pak zběsile vymýšlet jak uhýbat.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:42 pm

Plácla jsem se do čela. "To je směšné! Ten kluk tu seděl, nedělal vůbec nic, jen jsem se s ním bavila, tak nechápu, proč všichni tak vyšilujete! Kdyby chtěl někoho zabít už by to udělal, přáležitostí jsem mu k tomu dala až moc!" zabručela jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:43 pm

"Na tohle se tě nikdo neptal! Měla by si odejít, nebo přijdeš k úhoně! Když jsem přišel, musel s tímhle počítat! A nenuť mě se opakovat!" řekla jsem chladně.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:45 pm

ty mě nezajímáš... klidně si jdi... ikdyž ví jak se jmenuješ? promiň že se musím ptát ale víc věřím Daisukemu než všem tady jeho hlas se zklidnil a čekal na odpověď ale ještě než se jí dočkal dodal nikam nechoď a díval se na bělovlasého maníka
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:50 pm

"Bože vy jste ignoranti!" povzdechla jsem si. Dívala jsem se na bělovláska a popravdě jsem ho litovala. Mohla jsem mít Freyu na vodítku a vůbec si ho nevšimnout a on by pak neměl problémy... znovu jsem si vzdychla.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:55 pm

Chytil som sa za hlavu ah radšej som mal byť ticho pomyslel som si.
Nevedel som prečo ale ten Haku ten meč poznal sensei bola pripravena k utoku a Ferii sa robila že je jeho priatelka.
Táto situácia bola pekne zmotaná no nechal som tomu zatial volny priebeh nemienil som s tym níč robyť popravde som nebol na nikoho strane.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:58 pm

"Tak se tu pozabíjejte. Mě je to ukradený!" Otočila jsem se. Našla jsem si kousek dál lavičku. Šla jsem se na ni posadit. Dělala jsem, že si jich nevšímám.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 11:04 pm

Dívala jsem se na ní. Reakce pětiletého dítěte.. jak důstojné! Usklíbla jsem se a zavrtěla hlavou. "Kdyby jste si to zkusili vyříkat jako lidi, třeba by to dopadlo normálně!" povzdechla jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: