Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jaskyňa Furasu

Goto down 
+16
Narinu
joukuu
Yukiyuya
Yoki Akama
Zoban
kenpachi zaraki
Sasori
Itachi Uchiha
Deidara
Haruko
Takeshi Kesshouryuu
Manami Suzu
Ferii Fey
In-Admin
Sabaku no Gaara
Akahim Ukarai
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptySun Sep 11, 2011 10:32 am

First topic message reminder :

Do tejto jaskyne nikto nechodí, lebo z nej ide strach a žije v nej veľa netoperiov ktorých sa ľudia boja.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 4:20 pm

Suna no Ryuu
" Ne ... brzdil by jsi mou sílu ..." řekl a nápor blesků nedával znát.
V záchvatu zuřivosti se dostal do stádia posledních sil.
Odrovnal všechno okolo sebe a mocně útočil vším co měl.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 4:24 pm

Podívala jsem se na Manami. Byla jsem v mírném šoku... jasně, že na něj ani jedna nemáme bylo jasný od začátku... ale, že to bude až tak hrozný, to jsem teda nečekala! Pozorovala jsem Gaaru i draka a přemýšlela, jestli mám něco a co vůbec udělat...? Nervozně jsem si začala kousat nehet na palci. "Manami...?" otočila jsem se na kamarádku, ale nevnímala mě. Vzdychla jsem... a co dál?!
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 4:25 pm

Hned jak protrhl obranu jsem udělal pečetě.Najednou se pod ním začal sesouvat písek,a pomalu ho dostávat pod zem,chytly ho znovu ruce aby nehohl utéct,teď nejen nohy ale také křídla.''Rozhořčení protivníci se dostávají nejlépe...Já už svůj názor řekl a nehodlám na tom nic měnit'',stále jsem ho držel v poloze nelétavosti a znovu ho tlačil k zemi.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 4:37 pm

Suna no Ryuu
" Rozhořčení ?" zeptal se a utrhl Shukakovi ruce.
"Suna no Tatsu no Oshigoto..." řekl.
Okolo tebe se začal zvedat písek, i tvůj vlastní.
Drak už měl poslední síly, tak vzlétl.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 4:55 pm

Jo, tak vždycky jsem si myslela, že pomáhat ostatním je hračka, ale v tomhle případě.. TO tak lehké nebude.. Ušklíbla jsem se no, přitom pozorovala dění před sebou. Neschopná pohybu. Otočila jsem se za Ferii, jejíž hlas mě přinutil se otočit, i když přes ten řev nebylo slyšet vlastního slova. Bála jsem se? Hai..
O pár kroků jsem se přiblížila k Ferii, jsem jen genin proti tomuhle nemám. Povzdechla jsem si a založila ruce na prsou, s pohledem zapíchnutým do země. Snažila jsem se usilovně přemýšlrt, což u mě bylo značně ojedinělé!
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 5:42 pm

Utvořila se kolem mě provizorní zeď z písku,která pravděpodobně nevydrží nápor techniky,avšak o to mi nešlo.Natáhl jsem ruku a v ní se mi objevilo kopí,jediné které projde jeho kůží.''Saikou Zettai Hougeki: Shukaku no Houkou '',konec vypadal jako pařát Shukaku..Písek z tykve vystřelil velkou rychlostí na něj a chytl o za nohu,jelikož drak už neměl původní rychlost.Snad ho tohle přesvědčí.Hodil jsem obrovskou rychlostí kopí,které mu mířilo na tvrdou hruď,ale nemělo ho zabít,jen poranit a přesvědčit že ho nebudu oslabovat.SPoléhal jsem na jeho arogantnost,jelikož se říká že jeho štít je jeden z nejtvrdších,takže jsem usouidl že jen proto,aby ukázal jak je silný se ani nepohne..
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 5:51 pm

Suna no Ryuu
" Se Shukakaových kopím už jsem se setkal ..." řekl a uhl.
" Neříkal jsem to snad ? ... Nemá cenu tu bojovat ... uznávám že jsi úctyhodný protivník ..." řekl a tobě se na ruce vytvořila pečeť.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 5:57 pm

Sledoval jsem dění na své ruce a prudce cukl.Překvapeně jsem zamrkal a sledoval ho.Takže jde se mnou?''T-to je konec?''Zeptal jsem se hlasitěji,aby mě ve vzduchu slyšel a všechen svůj písek odvolal.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:02 pm

Z ničeho nic jsem se objevil před těmi dívkami,no kde jinde bych se vlastně mohl objevit.''Hlavy vzhůru nenechám aby vás zabili'',roztáhl jsem ruce a zůstával k nim otočený zádami.No..předvádění před dívkami to mi vždy šlo.Rozestoupil jsem se a sledoval draka s gaarou,přičemž jsem vyčkával na jejich reakci.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:20 pm

Suna no Ryuu
" Kdo je ten blázen Kazekage ?!" řekl zlostně /jelikož nenávidí blázny a šílence
Sledoval ho obrovskýma očima.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:22 pm

Dívala jsem se na toho neznámého před námi. Mrkla jsem na Manami a olízla si rty. Mírně jsem se usmála. "Díky, to je milé!" ušklíbla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:25 pm

Ušklíbla jsem se. Tak do toho.. Naznačila jsem s úsměvem Ferii a prsty naznačila, ať to zase nepřehání, nechci ho najít zase naporcovaného. Založila jsem ruce v bok a přenesla váhu na levou nohu, načež jsem se trochu vyklonila. "Díky, ale.. Cloníš mi výhled.." Podotkla jsem s s úsměvem k neznámému s znovu se vyklonila, čímž jsem viděla na draka i na Kazekageho. Úžasný boj, sugoi schopnosti, třeba i já někdy.. Usmála jsem se a doufala, že nikdo není moc zraněný.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:29 pm

''Myslím že spojenec...''Řekl jsem a sledoval draka.''Arigato'',řekl jsem a odvolal ho.''To co jsem chtěl..mám vracím se do SUny'',před Ferii a Manami se utvořili z písku útvary,které by je donesly do Suny.''Abych vás tu jen tak neenchal..Kdyžtak jsem v kanceláři,už teď budu mít štěstí že vyváznu bez trestu za opuštění vesnice'',řekl jsem trochu napjatě a prohlédl si obě dívky.''Samozřejmě..Jen za to že jsem vás sem zatáhl dostanete odměnu'',řekl jsem stejným tonem a hodil jim ryo(každá 200).Pak jsem hned zmizel.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:35 pm

Sladce jsem se uculila a mávla na Kageho. Pohodila jsem vlasy a svezla se na stranu, založila ruce v bok a přimhouřila oči. A dál?!
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:35 pm

Překvapeně jsem sledoval mizející postavy.Achjo že já přijdu vždy pozdě.Otočil jsem se na ně a přivřel oči při pohledu na Manami.Tak já cloním?''Umm..jsem nový genin ze Sunagakure a přišel jsem vás zachránit'',snažil jsem se najít nějaký důvod,abych mohl jít s nimi.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:39 pm

"Genin...?" naklonila jsem hlavu na stranu a prohlížela si jej. Nahoru, dolů, nahoru a dolů a... "Hmmmm... těší mě!" ušklíbla jsem se. Olízla jsem si rty a znovu přivřela oči. Hmmmm hmmmm tak to je něco!! Usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:42 pm

Otočila jsem se na.. na neznámého a sledovala jeho vražedný pohled. Fůha, to ho to tak urazilo? No co, nehodlám si nechat ujít konec tohohle dokonalého souboje, ze kterého mám rozklepané nohy, jen kvůli jeho pozadí. Zaculila jsem se. "Genin ze Suny? Sugooi! Tak vítej do týmu!" Zakřenila jsem se a hyperaktivně do něj dloubla. Genin ze Suny, Tak to je jiná!
"Ale.. Jak se vlastně jmenuješ pane clono?" Zeptala jsem se a nevinně se podrbala ve vlasech, načež jsem zase odcupitala pryč. Buď jsem se převitamínovala nebo mi ruplo v bedně. Tak či tak, jsem opravdu oplývala energií.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:51 pm

Naklonil jsem se,tak aby mi vlasy překryly oči.Takže..Sasuke prozatím tě odkládám.Skousl jsem si ret a s rukou za zády jsem si bodl menší krystal do zad,a hned ho nechal roztříštit se aby si toho nevšimli xD.Jen jsem cítil kapající krev jak na zádech na na bradě.Co já všechno pro to neudělám.Spadl jsem na kolena a opřel se o dlaně.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 6:53 pm

Fascinovamě jsem se dívala na krev na jeho obličeji. Klepali se mi ruce. Ne Ferii, klid! Zavřela jsem oči a vydýchl a zase se nadýchla. Pak jsem se k němu sklonila a zvedla mu prsty obličej. "Jsi v pořádku?! Jasně nejsi... co se stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 7:05 pm

Krev, krev.. He? Zastavila jsem se uprostřed točení, v hlavě se mi vyjevila jedna vzpomínka, na krví sedřené ruce, na srdceryvné výkřiky nemohoucích zavřených v celách... Nikdy se mi to dřív nestalo, proč.. Co to krucinál je?! Zatřásla jsem hlavou a zavřela pootevřené ústa. Ferii už byla u něj, tak jsem jen zůstala stát opodál. Tak tohle bylo.. Divný!
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 7:06 pm

Cukl jsem sebou a shál si na záda.Kso,trochu jsem to přehnal,zanadával jsem sám sobě a pokusil se vstát.Cítil jsem prudkou bolest kolem toho místa.Jaktože se tam dostaly úlomky krystalu?Tohle už v životě neudělám.Zatočila se mi hlava a sesunul jsem se na Ferii.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 7:11 pm

Klečela jsem na zemi a tak jsem jen tak tak vybrala rovnováhu, abych neskončila na zemi úplně. Rukama jsem jen podepřela, aby nespadl. "Ami podrž ho prosím!" počkala jsem, až to udělá a pak se kousla do prstu. Na dlaň mi stekla rudá krev a já jí položila na jeho záda. Jasně, žádná velká záchrana, ale aspoň to přestalo krvácet. Potom jsem si stáhla mikinu a roztrla ji. "Moje nejoblíbenější... za to mě chlapec pozve nejmíń k sobě do postele!" bručela jsem u toho, než jsem mu vyhrnula tričko a prohlédla si ránu. Zamračila jsem se a jedním z pruhů látky to převázala.
Nakonec jsem se obě i s neznámím naložili xD na vozítka a vylétli do Suny.
(Přesun všichni)
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptyMon Sep 26, 2011 7:35 pm

Pozorovala jsem práci Ferii a chlapce přidržela. "He? A já si řkám, co po nocích děláš!" Zabručela jsem s úsměvem k jejímu šetrnému a efektivnímu obvázání. Pak jsem ho podepřela a mrkla se na ten super "odvoz" co nám tu Kazakage zanechal. "Šup s ním na palubu, poslušně hlásím, že můžeme vyplout.." Zasalutovala jsem a ušklíbla se. Možná jsem byla blázen, ale lepší být bláznem než nikým.
"Tak šup, šup..!"
Návrat nahoru Goto down
Haruko
Akatsuki
Akatsuki
Haruko


Počet příspěvkù : 48
Narození : 28. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue520/1300Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (520/1300)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 11:24 am

Prišili sme z Deidarom pri jaskyne až sme sa zastavili u veľkej nory kde žije hyena. No takže tu je to miesto. ,, Priprav sa na boj Deidara "
* Chcel vstúpiť, ale prebleskovalo tam veľa statickej elektriny... Ahaa takže ju musíme nejak vylákať, aj keď ja tam môžem ísť aj tak... *
,, Počkaj tu Deidara ja ju skúsim vylákať "
... Aktivoval Raiton no Yoroi a vstúpil do jaskyne ...

( - 40 )
Návrat nahoru Goto down
Deidara
Death
Death
Deidara


Počet příspěvkù : 32
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 EmptySat Oct 01, 2011 11:32 am

Přijdu za ním k jeskyni, chvíli počkám a pak se vytratím pryč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaskyňa Furasu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dračia Jaskyňa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: