Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jaskyňa Furasu

Goto down 
+16
Narinu
joukuu
Yukiyuya
Yoki Akama
Zoban
kenpachi zaraki
Sasori
Itachi Uchiha
Deidara
Haruko
Takeshi Kesshouryuu
Manami Suzu
Ferii Fey
In-Admin
Sabaku no Gaara
Akahim Ukarai
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptySun Sep 11, 2011 10:32 am

First topic message reminder :

Do tejto jaskyne nikto nechodí, lebo z nej ide strach a žije v nej veľa netoperiov ktorých sa ľudia boja.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyWed Oct 19, 2011 5:11 pm

Vyhodil jsem na zem rozložený svitek. " Přijímáš ? " zeptal jsem se povýšeně. Na onom svitku už jsem měl vše připravené. Pečeť, můj krví napsaný podpis. Složil jsem nějaké pečetě, jelikož jsem čekal jeho souhlas.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyWed Oct 19, 2011 5:17 pm

(Daoto)
Cítil som sa na smrť zahanbený toto sa nikdy nemalo stať mal som tu žiť na veky a nie sa ešte poťahovať s týmto chlapcom.
No kívil som mu hlavou na suhlas aby to nebolo ešte horšie než je.

(Gratulujem získal si svojho netopierika tak si ho uži)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 06a4936037_65673242_o2
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyWed Oct 19, 2011 5:33 pm

Vrátil jsem mu jeho chakru a naše smlouva byla ukončena. Schoval jsem si ji za záda a pomalu odcházel tmavou jeskyní. Mířil jsem si to uličkami a menším bludištěm přímo na louku. Jenže jsem tam cítil chakru. Věděl jsem že tam nebudu sám a také jsem si všiml že můj klon to řekl Takerovi. " Sakra .. Nesnáším to ... " zasyčel tiše a nenápadně se procházel v okolí louky
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyFri Oct 21, 2011 6:37 pm

přišel jsem do jeskyně a poohlédl se po tom joudovi co šel se mnou,,,ale nikde jsme ho neviděl... snad dojde.. ušklíbl jsme se šel jsem čímdál více dozadu a začal hledat toho jediného sumona kterého chci... Draka....
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:19 pm

(Kalimer)
Dlhe a chládne noci prečoté vonku boli konečne u konci a ja som si našiel jaskynu po ktorej som tužil a vyhovovala mi.Svoje posledné roky som venoval len jedeniu a spánku pretože som nechcel už mať nič spoločné z nokajším svetom temnota ma sprevádzala a ja som bol len nadšený.No kroky ktoré prichádzali som nevedel či sa mi zdaju alebo su realitou.Preto som nič nerobil a len som ležal dalej na svojom mieste.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:24 pm

přišel do jeskyně a uviděl tam ležícího draka který si ho nevšímal tak řekl klidně mám na tebe žádost... podepiš se mnou smlouvu a pomož mi vyhrávat boje prti shinobi na které nemám a byl připravený uhnout kdyb drak chytl rapla
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:31 pm

(Kalimer)
Takže precaj to nebol len sen a naozaj tu niekdo stojí otovril som jedno oko a pozrlel sa na mladíka.Svojím hlbokm hlasom som na neho prehovoril."Hm tuto jaskynu som si konečne našiel a stala sa mojím domovom nemám nemám dovod ju opuštať a stať sa tvojím otrokom"
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:38 pm

kdo říkal otrokem? sumon není podřízený ale parťák usmál se pokud někdo bere sumona jako podřízeného nebo ještě hůř otroka tak není shinobi ale jenom někdo kdo se snaží někoho ovládat... řekl a pak jen dodal napříkla Raikage
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:43 pm

(Kalimer)
Neviem prečo som ale musel som sa postaviť.Pri stavané sa doslovne otriasala zem."Hahahaha pobavil si ma prečo ja mocný Kalimero by som sa mal stať tvojou figurkou ty biedný červ nestál by si ani za trochu ohna"
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:51 pm

usmál jsem se a byl připravený uskočit před jakýmkoliv útokem a ďábelsky jsem se usmál sundal jsem si pásku z oka a řekl nemyslíš že schovávat se ve vesnici není pod tvou úroveň? Mohu ti pomoct ale to záleží jen na tobě
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 1:54 pm

(Kalimer)
"Hahahaha nie neni konečne som odtrhnutý od ludského sveta čo bolo mojím snom a ked sa mi to konečne splnilo mám ísť zase s nejakým červom do toho hnusného sveta?Pre takych ludí ako si ty som bol summonom nespočeť a každy ste rovnaký nikdo nieje v ničom vynimočný a ty už zrovna nie červík"
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 2:03 pm

zasmál jsem se hezké že mi říkáš červe ale mé jméno je Kenpachi Zaraki. A podle tooh co slyším tě asi všeci měli jako podřízeného a né jako soběrovného zasmál jsem se a pořát jsme očekával útok
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 2:20 pm

(Kalimer)
"Mne je to jedno kdo ako za čo ma mal a tvoje meno je mi tak isto ukradnuté červiček ale som unavený a dosť ma tu otravuješ takže".Ani som nedopovedal a opať som si lahol ah snad odíde.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 2:54 pm

já neodejdu... to tě budu pořát otravovat aby ti došlo že máš na ví než na to aby jsi jenom spal pořát je připravenej uskočit
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 3:30 pm

(Kalimer)
Wuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zývol som si skoro na celu jaskynu ešte som sa pohral jazykom."Wau mne teda ale narástlo brucho hm mal by so mzačať chudnuť".Našiel som si inu polohu kde som sa uvelebil a opať začal chrápať .Chrápanie bolo take silné že muselo byť počuť až von.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 3:35 pm

to si dělá prdel? ušklíbl jsem se a skočil mu na záda.... snad ho naštvu pomyslel si a koncentroval chakru do noh aby se držel pevněji
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 3:38 pm

(Kalimer)
Hm dobre sa mi spalo ked som zacítil ako si pobežkáva po mojom chrbte"ako si dovoluješ!!!!"Zakričal som no vzapetí som stíchol."A vlastne nie je to dobré ešte trocha"po chvíli som sa opať k nemu otočil"Tak dobre dakujem za masáž ale ja už mám dosť"Drápami som ho chytil medzi prsty a odhodil ho preč letel odomna dobrých 10 metrov".Opať som zalomil a drychmal.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 4:12 pm

a dost pomyslel si když ho drak bral ... vytasil meč a usekl mu ty 2 drápy kterýma ho chytl
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 9:56 am

Přǐšel jsem do jeskyně chytit anděla používajícího katany.ZAřval jsem VYLEZ
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 12:29 pm

(Kalimer)
Usekol mi dva drápi a zhrozene som sa na neho pozrel vyzeralo to na boj ked v tom."Ou dakujem už som potreboval manikuru takto sa ,mi to lubi viac ked budeš sa ti bude chceť tak mohol by si aj všetky"A vytasil som na neho svoje drápy.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 12:37 pm

podepis smlouvu a já ti je osekám zasmál se když to říkal a skočil mu zase na záda
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 12:40 pm

(Kalimer)
"Hm ja nič nepodpíšem nemám dovod"opať mi vyskočil na chrbát ah ten mi naozaj nedá pokoj."Tak dobre bud si tam kolko chceš mne to navdí aj tak mi to robi dobre na chrbát a poprosím ťa bižšie ku spodnej časti chrbta tam si ja nedočiahnem.Lahol som si a uvolnil som sa .
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 3:46 pm

totálně se naštval vzal meč do obou rukou a napustil jej fuuton chakrou na meči šla vidět jak ještě nikdy a sekl drakovi po krku
Návrat nahoru Goto down
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 1:59 pm

Nichiro Ichisen
Prešla istá chvíľa, keď sa už konečne dostal na miesto, kde by Kōrimaru mal byť. Bola to podzemná jaskyňa, avšak podľa všetkých máp, ktoré Ichiro mal, tak sa ukazovalo že Kōrimaru by mal byť umiestnený dosť hlboko, vo vnútri, kde je teplota pod bodom mrazu. Pomaly schádzal, aj spolu s Yumi, až nakoniec sa ocitol pred ohromnými dverami, spolu s Yumi, na dverách bol znak Nichirovho klanu, tudíš len pravý člen klanu mohol vstúpiť do miestnosti. Nichiro len pokojne položil ruku, a v tom sa uvolnil hromadný tlak, Nichirovi bolo jasné, že je to sila Kōrimara. Hneď ako vstúpil počkaj na jeho reakciu, pričom sa pousmial.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 EmptyFri Nov 04, 2011 2:17 pm

Yukiyuya Yami

Šla jsem pár metrů za Nichirem a celou cestu přemýšlela,jestli nevzít roha a počkat na mého parťáka před jeskyní,protože se mi vážně nechtělo bojovat proti takovéhle zmutované příšeře,která navíc měla schopnosti,které by mohly při troše štěstí zranit i mě. Hele Nichi je vážně nutné jít zrovna na tohle monstrum? Víš existuje mnoho krásnějších zvířat než je tahle...Ummm.... Lovila jsem v paměti jakékoliv slovo,které by vystihlo vzhled tohohle rádoby zvířete,avšak nic mě dlouhou dobu nenapadalo,takže jsem to vzdala.Pohledem jsem si prohlédla obrovské dveře,které byly o dost větší jak já,takže jsem měla takový dost znuděný výraz ve tváři,ale jakmile Nichiro otevřel ty zvláštní dveře,tak jsem si stoupla před něj a dala ruce před sebe. Přeci jen nepočítáš s tím,že tě ta potvora příjme s otevřenou náručí nebo snad jo? Uchechtla jsem se a byla připravena kolem nás kdykoliv vytvořit zrcadlovou barieru,která by to zvíře zbrzdila,kdyby mu náhodou ruplo v bedně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaskyňa Furasu
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dračia Jaskyňa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: