Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dračia Jaskyňa

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyThu Dec 01, 2011 5:30 pm

Dračia Jaskyňa je miesto ďaleko na severe za Zemou Zeme na ktoré sa pešo takmer nedá dostať. Dá sa sem dostať len pomocou dračieho teleportačného kameňa ktorý vlastní Kagami Nakamura. A keďže Kagami zničil zvitok s mapou nikto vo svete ninjov o jaskyni nikdy nepočul.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyThu Dec 01, 2011 5:37 pm

Zrazu sa ocitli na úplne inom mieste. Bola tam zima. Stáli na skale. Na ľavo od nich bola obrovská diera ktorá viedla na zasnežené hory kde prebiehala snehová búrka. Stáli vo veľkej jaskyni kde nebolo nič iné okrem obrovskej kopy zlata a drahých kameňov na vrchole ktorej ležali tri dračie vajcia.
"Vitaj v Dračej Jaskyni" povedal Kagami a znova schoval diamant pod tričko.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyThu Dec 01, 2011 5:44 pm

Rozhlídl jsem se kolem sebe a prohlídl jsem si tu jeskyni. Nevypadala ničím významně až na obrovskou hromadu zlata a nějaký velký vejce. Počasí tam bylo pro mě velice vyhovující.
No o plat už strach mít očividně nemusím a teplota místnosti je taky super, ale jinak vážně budem žít v jeskyni? Nic tu není ani blbá židle.
Řekl jsem skepticky a doufal jsem že jsem třeba něco jen přehlídl.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyThu Dec 01, 2011 9:16 pm

Kagami sa nahlas zasmial a prešiel ku veľkej kope zlata. Kúsok od nej boli ťažké kovové dvere. Prišiel ku dverám a strčil do nich kľúč ktorým ich odomkol a vošiel dnu. Ocitli sa v celkom novej miestnosti. Bola to veľká luxusne zariadená miestnosť za materiálov ako ebenové drevo, drahé kovy a hodváb. Bola kruhová a z nej viedlo na všetky strany osem dverí. Jedny z nich boli väčšie a to priamo oproti nim. Okrem nich tam bolo ďalších šesť východov.
"Vďaka mojej prezieravosti som tu nechal vybudovať tento komplex. Každý zo šiestich apartmánov má spálňu s posteľou, spoločenskú miestnosť a kúpelňu. Apartmán oproti je môj a okrem iného sa za tými dverami nachádza aj moja pracovňa v ktorej sa budeme stretávať pri práci. Nie je to nič moc ale dá sa tu žiť. Teraz si môžeš odpočinúť a potom príď za mnou" povedal mu Kagami a vydal sa rovno do svojich komnát. Samozrejme každý z apartmánov bol zariadený rovnako luxusne a okrem iného každá izba obsahovala systém vykurovania a veľké presklené steny s výhľadom na ľadovú krajinu a hory.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyThu Dec 01, 2011 10:10 pm

Skryté místnosti mi opravdu vyrazili dech. Pomalu jsem byl smířený s tým že budu spát na kamenech. Jenom jsem na Kagamiho kývnul, jako že rozumím a vešel jsem do jednoho s pokojů. Hodil jsem bundu na postel a vydal jsem se do sprchy. Jako vždy jsem se obešel bez použití kohoutku s červeným označením. Když jsem vyšel ze sprchy konečně jsem si prohlídnul svůj pokoj. Byl příjemně zařízen a teprve teď jsem zjistil že jsem trefil ten správný i co se týče barevné kombinace. Celí pokoj byl v různých odstínech modré, která mi velice vyhovovala. Zadíval jsem se na postel a chvilku jsem přemýšlel jestli si mám na chvilku lehnout. Nějakou dobu jsem si s tou myšlenkou pohrával, ale nakonec jsem to zamítl. Unavený jsem vůbec nebyl, protože k žádnému boji nakonec nedošlo a sem nás dostal Kagami. Rozešel jsem se proto rovnou k němu do pracovny, kde jsem si sedl do jednoho křesla naproti stolu. Chvilku jsem jenom tak v klidu seděl, ale nebylo to ono. Dal jsem si proto nohy na Kagamiho pracovní stůl a pohodlně jsem se rozvalil v křesle. Pak už jsem jenom spokojeně čekal na to s čím Kagami přijde tentokrát.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyFri Dec 02, 2011 1:39 pm

Kagami vošiel do pracovne s nepriehľadným výrazom a sadol si na svoje miesto.
"Máš päť sekúnd kým ti tie nohy rozpustím" poznamenal po ceste a sadol si. Otvoril jeden zo zvitkov a zahľadel sa naň.
"Práve teraz sa jeden z mojich klonov vydal nájsť ďalšieho člena našej malej organizácie... Bude sa ti páčiť. A teraz k nášmu ďalšiemu cieľu. Dostaneš misiu. Tvojím cieľom bude shinobi menom Juugo. Neviem kde sa nachádza takže budeš musieť začať od začiatku no zdržiava sa v okolí ostrova Tubaki. Daj si ale pozor. Často je s ním mladý ninja. Uchiha z Konohy. Nechcem aby o tebe vedel a nechcem aby si sa s ním stretol nie ešte s ním bojoval rozumieš mi?" povedal Kagami pokojne a pritom sa pozeral priamo Raidonovi do očí.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyFri Dec 02, 2011 4:09 pm

Poznámku o mých nohou na stole jsem dělal že jí neslyším, ale pro jistotu jsem do nohou nahromadil chakru kdyby se rozhodl svou výhružku splnit.
A nějakou fotku, nebo přesnější popis toho Juuga by si neměl? Nechce se mi chodit po ostrově a na každýho koho potkám hned spistit " Ahoj nejseš ty Juugo jo seš to ty díky" a vrazit mu meč do srdce?
Nakonec jse se ironicky ušklíbl při představě jak takhle doopravdy běhám po ostrově a každýho se vyptávám.
No a co se týče dalšího člena. Pokud to bude holka nejsem proti, ale pokud přivedeš nějakýho chlapa sem proti a pokud to je nějaký děcko chůvu mu děláš ty.
Pronesl jsem s úsměvem na tváři představa, že se bude Kagami starat o nějaký dítě byla hodně vtipná.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyFri Dec 02, 2011 6:38 pm

Kagami zdvihol obočie a pozrel na Raidona s ironickým úškrnom.
"A čo keby si mi urobil abecedný zoznam tvojich požiadaviek? Keby som mohol splniť tieto požiadavky určite by som si nevybral teba ale nejakého menej schopného ale aspoň menej retardovaného spoločníka" povedal mu a znova sa zahĺbil do zvitkov čím mu naznačoval že sa má dať do práce.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyFri Dec 02, 2011 9:41 pm

Nojo už du, ale proč se zbytečně namáhat kdyby si to náhodou věděl že.
Pronesl jsem směrem k němu a vydal jsem se pryč z místnosti. Vydal jsem se do svého pokoje kde jsem si vzal svoje katany a bundu. Z pokoje jsem přešel do místnosti se zlatem, kde jsme se objevili při přesunu sem. Složil jsem jednoduché pečetě a přenesl jsem se na ostrov Tubaki.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySat Dec 03, 2011 9:57 am

Lenivý bastard... pomyslel si Kagami s ironickým úškrnom a pokračoval v práci, no polovicou vedomia sa sústredil len na troch klonov v troch rôznych miestach.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 10:48 am

Akushiro sa spolu s Akamatsuom obajvil v Dračej Jaskyni. Za nimi bol obrovský otvor ktorý ústil na stranu obrovskej hory. Husto tam snežilo a v diaľke nebolo vidieť nič iné len ďalšie vysoké neobývané hory. Nachádzali sa vo veľkej jaskyni. Uprostred sa nachádzala obrovská kopa zlata a drahých kameňov na ktorej vrchole ležali tri veľké vajcia. Odkiaľi sa vynoril pravý Kagami a postavil sa pred kopu zlata.
"Vitaj v Dračej Jaskyni" povedal mu a tentokrát sa už mierne usmieval.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 10:53 am

Ahoj začal jsem se usmívat tak jestly tu dojde k boji tak na mě jen tak nikdo nemá o téhle jeskyni jsem slýchal pověsti jak je tu spousta železa a najednou se z jeskyně začaly trhat kusy železa a to mě začalo obalovat.Toto je má síla Fuuton no Yorui!!.Brnění se rozletělo do všech stran a já s ďábelským usměvem jsem se podíval na tu hromadu zlata a řekl jsem Kagamimu Kde jsi toho tolik vzal.To jsi snad prodal můj barák.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 11:01 am

Kagami sa len zasmial nad horlivosťou nového člena. Kusy železa ktoré od neho odleteli sa hneď rozpustili skôr ako niečo zasiahli.
"K boju tu určite nedôjde. Do tejto jaskyne sa bez môjho dovolenia nedostanete ani vy, členovia mojej organizácie nie ešte niekto cudzí. A zlato... to si nevšímaj niekedy ti to porozprávam" povedal mu a naznačil mu aby ho nasledoval. Prešiel v jaskyni za roh a objavili sa veľké oceľové dvere. Otvoril ich a ocitli sa v miestnosti so siedmymi dverami. Bola luxusne zariadená a materiály tvorili ebenové drevo, zlato a hodváb.
"Vyber si jeden apartmán. Ten oproti dverám je môj a apartmán číslo tri patrí Raidonovi takže máš na výber z ostatných. Keď budeš pripravený príď za mnou do mojej pracovne nachádza sa v mojom apartmáne" povedal mu a zamieril do svojich komnát. Apartmán sa skladal z obývačky, kúpelne a spálne - všetko bolo rovnako luxusne zariadené ako vstupná miestnosť. (Nikde nie je ani gram železa - všetko je vyrobené z dreva a drahých kovov zlato, striebto atd..). V každej izbe boli aj veľké okná s výhľadom na zamrznuté krajinu.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 11:05 am

No no Beru si dvojku.Otevřel jsem dveře a uviděl tu nádheru jen jsem si zapískal a sundal jsem si meč který jsem si dal na smaragdový stojan a Sundal jsem si róbu pod kterou jsem měl obyčejné oblečení.ale čelenku jsem si stále nechal přivázanou u pasu.Zavřel a zamknul jsem si a došel do jeho pracovny kde jsem si sedl na židly z ebenového dřeva.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 11:25 am

Keď prišiel Akamatsu, práve sa venoval nejakým zvitkom.
"Som rád že si prijal moju ponuku. Musím ti vysvetliť základy. Po prvé - ak si mimo sídla nepatríš k žiadnej organizácií a nikdy si neexistoval. Si sám za seba a nikdy si o mne ani o Lovcoch nepočul. Splníš úlohu - a keď ju splníš vrátiš sa do sídla tak že povieš kľúčové slovo. Keď toto slovo moji démoni začujú, jeden z nich sa teleportuje k tebe a vezme ťa späť ale iba ak to bude bezpečné. Z jaskyne sa dostaneš kedykoľvek vďaka tejto technike" povedal a podal mu zvitok.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 11:56 am

Děkuji a máme nějakou misi?Jen jsem se na něj podíval.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 1:19 pm

"Momentálne nie. Môžeš trénovať alebo si len odpočinúť ale dnes ťa už potrebovať nebudem máš voľno. A poprosím ťa aby si šiel trénovať von - myslím von z jaskyne. Je tam síce zima ale široko-ďaleko od tohto miesta nikto nežije" povedal mu a venoval sa ďalej práci.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 4:03 pm

Poposedl jsem si a řekl no tak by mě aspoň zajímalo co tu děláme?.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptySun Dec 04, 2011 5:09 pm

"Toto je hlavné sídlo organizácie. Budete tu však sídliť len keď nebudete na žiadnej misií. Potom máme ešte v každej dedine k dispozícií bezpečné byty kde môžu členovia prespať ak plnia misiu pretože pred jej splnením sa do hlavného sídla nedostanú. Dračia Jaskyňa je absolútne bezpečná a nikto sa sem nedostane bez môjho vedomia ani s ním" povedal mu Kagami.
"A teraz ak by si bol taký láskavý a odišiel... mám veľa práce práve teraz hľadám zatiaľ posledného člena organizácie keď ťa budem potrebovať zavolám ťa" dodal.

/Pridaj si techniku čo bola v spoileri v minulom poste medzi svoje techniky a zostaň v Jaskyni alebo jej okolí. Môžeš trénovať alebo si len oddýchni keď dorazí Saki niečo vymyslím/
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyMon Dec 05, 2011 1:56 pm

Podrbal jsem si nos a řekl jsem kagamimu tak teda zatim za hodinu mě sem přivolej zpět.(Přesun na trénink 1 hodinu trénuju)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyMon Dec 05, 2011 2:52 pm

Objavili sa v Dračej Jaskyni (prečítaj si predchádzajúce posty opis jaskyne aj toho komplexu som už písal asi 3 krát xD).
"Kagami Nakamura, teší ma" povedal a stále jej držal ruku. Vtom ju pustil a rozpadol sa na lávu. V zápätí sa objavil pravý Kagami.
"Poď so mnou trochu ti to tu ukážem..." povedal a vzal ju do ubytovacieho komplexu. Cestou jej rozprával o organizácií jej cieloch a aj o sídle. (Prečítaj si čo som písal Akamatsuovi hovorí ti to isté). Potom jej povedal aby ho prišla navštíviť do pracovne keď sa ubytuje.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyMon Dec 05, 2011 3:05 pm

Pozorne počúvala Kagamiho a zobrala svoj malý batoh na plecia a vošla do Apartmánu číslo 5 po vstupe zamierila do kúpelne ,hneď sa vyzliekla do naha a pustila si horúcu sprchu. Po osprchovaní si zobrala čisté veci na seba a zobrala aj svoj plášť v ktorom našla ešte zopar vecí s boja s kakuzom a pomyslela si To sa možno bude hodiť po oblieknuti si uložila veci do skrine a zobrala si svoj plášť a potom sa postavila a prišla k dverám kde bola kagamiho pracovňa zaklopala a následne otvorila dvere a povedal Tak som tu na vašu žiadosť .Mám aj nejaké informácie o Akatski členov
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyMon Dec 05, 2011 5:40 pm

Konečně mě sem zpět přivolal Kagami a objevil jsem se hned před tou novou členkou jsem malý tak jsem se na ní koukal spíše zespoda zrudnul jsem jak rajče a vykoktal jsem Aaaahoojj jen jsem si pomyslel co se to tu objevilo za krásku.Tak co Jak se jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyMon Dec 05, 2011 6:10 pm

Ahoj Ja som Saki jeho veľkosť ma prekvapila že čo tu robí ale potom som si uvedomila že Silu nemožno merať podľa výšky . To je asi člen týmu ale taký malý som asi 10 centimetrov vetšia či aj viac? ani neviem . Ale vypáda docela milo a nevýpada najhoršie až na jeho výšku . pomyslela si Saki a potom podala ruku Akamatsuovi a usmiala sa naňho a povedala rada ťa spoznávam
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa EmptyMon Dec 05, 2011 6:33 pm

Byl jsem ještě červenější(jesty to ještě jde)Jáá Jseeem Akamatsu.Moooc Rádd tě poznávám a kolik ti vůbec je?.Pomyslel jsem si snad jí je aspoň 17.Podíval jsem se jí letmě do očí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dračia Jaskyňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dračia Jaskyňa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jaskyňa Furasu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Dimenzie-
Přejdi na: