Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jaskyňa Furasu

Goto down 
+16
Narinu
joukuu
Yukiyuya
Yoki Akama
Zoban
kenpachi zaraki
Sasori
Itachi Uchiha
Deidara
Haruko
Takeshi Kesshouryuu
Manami Suzu
Ferii Fey
In-Admin
Sabaku no Gaara
Akahim Ukarai
20 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 11, 2011 10:32 am

Do tejto jaskyne nikto nechodí, lebo z nej ide strach a žije v nej veľa netoperiov ktorých sa ľudia boja.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:03 pm

Přiletěli jsme před velkou jeskyni,která se rozprostírala na konci ostrova.Zrušil jsem Sabaku Fuyu,a dopadl bezpečně na zem,doufajíc že Ferii a Manami nespadnou na halvu xD.Rozhlédl jsem se kolem a čekal,jestli na nás někdo nebo něco nezaútočí.Písek z mé tykve se v tuto chvíly vznášel nademnou.Pohl jsem rukou,přičemž se písek přisál na okraj jeskyně.Už by o nás měl vědět.Upřeným pohledem jsem sledoval díru do jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:07 pm

Suna no Ryuu
Jelikož drak ovládá písek také, neměl jsi možnost zjistit jeho umístění.
Z ticha se náhle valila obrovská vzdušná koule, kterou kdyby jsi vyblokoval, tak tě stejně odhodí několik metrů daleko.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:14 pm

Jak se dalo čekat,tak jsem střelu zablokoval.V letu se tykev proměnila také v písek,díkyž ní jsem dopad necítil.Vstal jsem na nohy,tykev se znovu zformovala,a já písek,kterým jsem zablokoval vzdušnou střelu,stáhl zpět k sobě.''Tak hned útočit?''Čekal jsem že z otvoru drak vyletí,což byl plán,jelikož je vnitřek jeskyně jedno celé genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:19 pm

Suna no Ryuu
"Gaara ..." ozvalo se ti v hlavě.
" Pomoz mi ..." řekl ženský hlas po kterém následoval výkřik.
K nohám se ti valila krev.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:22 pm

Přeskákal přes Gaaru a draka.
Genjutsu na mě v jeskyni nepůsobilo, tak to nebylo těžké ji projít.
" Díky Gaaro !" řekl posměvačně a pokračoval dál.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:25 pm

Instinktivně jsem dal ruce před sebe,přičemž písek obalil Ferii a manami.Jaktože?Sledoval jsem krev po sebou.Ne to není možné,nemůže to být genjutsu jsem dost daleko od jeskyně.Mé..Techniky jsou mi k ničemu když je vevnitř..Dal jsem ruce znovu před sebe a některý písek vletěl do jeskyně.To byl Tenshi?Takže on nakonec zradil..
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:28 pm

Suna no Ryuu
Před tebe se vykutálelo malé dítě ... mrtvé ...
" Máš strach Gaaro ?!"zakřičel na něj stín z jeskyně.
Poté vyletělo asi padesát malých kuliček větru.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:33 pm

T-To musí být genjustu!Nervozně sjem před sebou utvořil,jakousi písečnou stěnu,a mávnutím ruku z ní vyletělo několik stovek písečných nábojů,které zlikvidovaly jeho vzdušné kuličky.''Měl bych?''Navenek jsem udržoval klid,a přikryl mrtvé tělo dítěte pískem,ať to bylo genjutsu nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:35 pm

Suna no Ryuu
" To měl ..." řekl zlověstně a z jeskyně vystoupal obrovský drak.
Stále střílel obrovské vzdušné koule, které pomalu ale jistě drtily Gaarovu chakru i Absolutní obranu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:39 pm

Teď,stiskl jsem ruku v pěst,a písek který se dostal na okraj jeskyně ze začátku,zamezil zpětnému návratu do ní,jelikož se velké balvany sesunuly dolů.Udělal jsem písečný nahnutý 'Sloup' na který jsem vyskočil a letěl do vzduchu za drakem.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 4:41 pm

Suna no Ryuu
" Máš odvahu, ale stačí to ? " zeptal se a sfoukl ho ze "sloupu"
Suna Shigure. Zašeptal a proti tobě leěli kuličky písku.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:20 pm

Z písku,ze kterého mě shodil me ubránil před jeho útokem,přičemž se s ním smíchal.Dopadl jsem znovu na svůj písek a letěl pomalu za ním,teď už s odstupem.''V to doudám,oba máme společné soupeře a to Akatsuki'',řekl jsem chladně a zvedl ruce,přičemž vylétly obrovská masa písku ze země.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:22 pm

Suna no Ryuu
"Myslíš že by po mně akatsuki šla ? Jsi blázen ..." řekl a drápy po něm šlehl.
Jakmile šlehl vystřelil několik ostrých drápů z písku.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:24 pm

Seskočil jsem z mého písku a dopadl na kus vyvolaného ze země,jelikož je můj písek extra rychlý a silný.Velkou rychlostí se k němu můj písek z tykve blížil a jeho cíl byla jeho noha,kterou ke mě dal,zbytek písku ze země se začal formovat do obří ruky,která byla jako Shukakova.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:26 pm

Suna no Ryuu
Chycená noha praskla.
V momentu překvapení po tobě vystřelil mocné tornádo.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:31 pm

Písek,se stále šoural po popraskané noza,až se konečně zachytil za jeho pravou nohu,až po stehno.''Sabaku Kyuu'',sevřel ruku v pěst a písek is jeho nohou se smrštil.Hned poté dal ruce křížem,a celá Shukakova ruka ho obmotala.Také udělal kolem sebe písečnou kouly,aby ho tornádo,kdyby přešlo přez ruku,neporanilo.''Akatsuki brzou zabijou všechno a všechny,buď si tě podříní,nebo zabijou''
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:34 pm

Suna no Ryuu
" Tato jeskyně je sama zničí ..." řekl a drak se rozpustil.
Cítil jsi teplo, vítr v zádech.
Ležel jsi na zádech a drak měl hlavu u tvých zad.
Plivl ti tak malou a rychlou kuličku do zad, že absolutní obrana neměla šanci reagovat.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptySun Sep 25, 2011 5:40 pm

''Pochybuji'',dořekl jsem a nechal se zasáhnout,přičemž jsem se proměnil v písek.Hned nato jsem se poskládal ze zbytku písku,který ležel po použití písečné koule.Hýbl jsem rukou a ruka SHukaka rozdrtila vrh jeskyně.Hned nato mi obklopil pas písek a vystřelil velkou rychlostí i se mnou nad jeskyni.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptyMon Sep 26, 2011 3:43 pm

Suna no Ryuu
"Shukaku ... Je to dlouho co jsem ho naposled viděl ... Předtím kvičel jako malé děcko ..." řekl
Švihl ocasem dolů (Proti tobě)
Jelikož jsi byl ve vzduchu a písek už jsi použil, neměl ani čas se k tobě dostat a ty zase uhnout.
Poté se otočil na ty dvě holky.
" Dobře že jsi mi přinesl svačinu ..." řekl a olízl se.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptyMon Sep 26, 2011 3:47 pm

Ani jsem se nehl,ocas mě odrazil velkou rychlostí směrem dolů,přišem jsem zatočil,tak abych dopadl před jeskyni,kvůli jeho Genjutsu.''Myslel jsem si o tobě víc,četl jsem že jsi inteligentní tvor,ale jak vidím,myslíš jen na žrádlo a zabíjení,ale jednou dojde i na tebe,jestli ne teď tak za pár dní určitě'',řekl jsem chladně a písek začal opravovat praskliny na mém obličeji i těle.Dopadl jsem na zem,a znovu obalil Ferii i Manami pískem.Neměl jsem je sem brát.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptyMon Sep 26, 2011 3:55 pm

Suna no Ryuu
Obrovský drak se rozsypal v prach.
"Četl jsi spravně ... " řekl arogantně a z jeskyně vyšel pravý, doteď jsi bojoval s klonem.
"Suna Shigure..." řekl a začal chrlit písek.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptyMon Sep 26, 2011 4:03 pm

''Tak přece jen'',dal jsem ruce k sobě,a písek rozdrtil hlavní základy jeskyně,tudíž se velké balvany sesunuly na draka,který v tomto momentu chrlil písek.Zároveň ho chytly písečné ruce aby neutekl a obrovská shukakova ruka se natáhla nad ním,aby poté nevyletěl.''Nechtěl jsem s tebou bojovat''
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptyMon Sep 26, 2011 4:07 pm

Suna no Ryuu
" Kso ... " zavrčel a vytvořil obrovskou tlakovou vlnu.
Začal řvát a chrlit okolo písek.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu EmptyMon Sep 26, 2011 4:16 pm

Tlaková vlna odhodila mě,ale SHukakova ruka vydrží i více.Zůstávala nad ním,s ostrými drápi proti němu,aby jí nemohl jen tak prorazit.Narazil jsem do stromu a nahlas vydechl,přičemž jsem pozvedl ruce a skoro všechen písek co byl pod drakem ho ještě více obmotal a stahoval k zemi.Hned potom jsem poskládal pečetě.''Suna Raishin'',přičemž vylétlo několik desítek písečných senbonů kolem draka,jejich konce se rozevřely a začaly kolem něj dělat silné elektrické pole,aby nemohl útočit ani utéct.''Nechci abys mi sloužil..Chci abys byl můj pomocník,určitě jsiproti akatsuki..Nepřítel mého nepřítele je můj přítel a my dva spolu toho můžeme dokázat více než každý zvlášť,vím že to dokážeš pochopit..''
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaskyňa Furasu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaskyňa Furasu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dračia Jaskyňa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: