Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jaskyňa Furasu

Goto down 
+16
Narinu
joukuu
Yukiyuya
Yoki Akama
Zoban
kenpachi zaraki
Sasori
Itachi Uchiha
Deidara
Haruko
Takeshi Kesshouryuu
Manami Suzu
Ferii Fey
In-Admin
Sabaku no Gaara
Akahim Ukarai
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySun Sep 11, 2011 10:32 am

First topic message reminder :

Do tejto jaskyne nikto nechodí, lebo z nej ide strach a žije v nej veľa netoperiov ktorých sa ľudia boja.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 2:16 pm

Yukiyuya Yami

Jen jsem se znuděně zadívala na to,co tu ten Baka předváděl a přitom si hlasitě zívla. A ty co se snažíš tady dokázat tímhle nechutným červíkem co? Pousmála jsem se a bez jakéhokoliv náznaku strachu jsem bez pečetí vyslovila název své techniky. Kagami Kaeri... Okolo mě se utvořilo pět zrcadel a šesté mě uzavřelo ze shora,byla to technika druhého stupně,na kterou ani tento shinobi určitě neměl,protože jen málokdo tyhle zpevněná zrcadla mohl rozbít,no trochu mi dělal potíže ten had,takže jsem jen řekla další dva názvy technik. Mirādifensu. Šeptla jsem a přede mnou se v bariéře zformovalo jedno zrcadlo,které se v mžiku rozpadlo na tisíce střepů a já poté jen řekla poslední název techniky. Karetto no Toriatsukai... Deset velmi ostrých střepů se se nyní vznášely nad hadem a na můj povel ho probodaly,kde se jen dalo,takže had byl mrtvý a já alespoň z části uvolněná,poté přišel na řadu ten beton či co,do kterého mé střepy začaly vrážet a snažily se mě tak uvolnit. A k té organizaci,ne nepřidám se jsem potulným ninjou už dost dlouho a nehodlám to měnit,navíc...Tady za námi můj společník momentálně chytá summona,kdykoliv sem může jít a přizabít tě,takže si dej odstup a tu svojí zoo si vezmi s sebou! Byla jsem sice uvězněná,avšak měla jsem jistotu,že se ke mě ten blázínek nedostane,protože jakmile by cokoliv narazilo do zrcadla,tak to projde skrze ním a vyjde to zadními zrcadly,bylo to velmi užitečné jutsu,takže jsem byla vlastně nedotknutelná...
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 2:21 pm

Tak nic.Odešel jsem přesun.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 2:21 pm

zabudla si na spodok z dola sa zykon vyrazil pred nu a hovori



V tom prípade dobru noc a vlk jej labou uvalil taku ze zaspaly no toto by sme maly a vlk sa vratil tam kde bol
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 2:29 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 3:45 pm

Joukuu padáme.Zobral ho na draka a odlietali.A kam by sme mali ísť Narinu?
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 3:53 pm

Drak už odletel a ostal tam len rozvírený piesok.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 3:55 pm

Nevim Ale mohly by jsme se schovat do hlouby nějaké Jeskyně. co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
Lein Amada
Death
Death
Lein Amada


Počet příspěvkù : 176
Narození : 02. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue350/350Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (350/350)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 3:59 pm

Neviem.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 4:02 pm

Tak zkus vymyslet něco ty mám špatný pocit že to ty zmetci z Kumo řekli.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue10000/10000Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 4:33 pm

ja musim ist za Arame skočil s draka a dopadol na zykona a letel do kumogakure
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:22 pm

Koorimaru
" Mám pro vás návrh ... " Řekl a po chvíli pokračoval. " Dokaž mi že jsi mne hoden a zabij tu "organizaci" ... Myslím že jejich smrt nikomu vadit nebude ... " dopověděl a zalezl zpět do své díry. " Až se sem znovu vrátíš, žádná genjutsu nečekej, já hraju fér ... Ale pokud se budeš chovat tak jako, já jsem tvůj pán, zabloudíš tu na věky věků a mne nikdy jako společníka nezískáš ... "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 6:49 pm

(Na koho mluvíš?)
Návrat nahoru Goto down
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySun Nov 06, 2011 6:22 pm

Nichiro Ichisen
Nichiro sa vracal späť, spolu s Yumi, aj keď s veľkým neúspechom. Ich súperov totíž zabil výbuch, ktorý Nichiro prežil. Vošiel naspäť do jaskyne, a trasu už veľmi dobre poznal,l Yumi ho čakala vonka. Keď sa dostal na miesto, kde mal, len prehovoril.
"Je mi to ľúto, Koorimaru, ale moji nepriateľa zahynuli pri celoplošnom výbuchu." Hovoril to dosť potichu, pričom sa pozeral do zeme.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySun Nov 06, 2011 6:25 pm

Koorimaru
" V tom případě jsem s tebou ... Jsi tu a tak předpokládám že jsi to přežil ... Ale nebudu žádný tvůj mazlík nebo podřízený ... To jsou podmínky ... " Řekl a popošel k němu
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySun Nov 06, 2011 6:27 pm

Nichiro Ichisen
"Súhlasím" pošeptal s úsmevom, a zobral si zvitok, a vyšiel vonka z jaskyne. V tom sa pozrel na Yumi, a usmial sa.
"Myslím, že toto už je hotové, teraz je narade tvôj summon, čo je to vlastne zač?" Povedal s dosť veľkým úsmevom, pričom začal rozmýšľať kedy Korimara vyvolá.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySun Nov 06, 2011 6:36 pm

Yukiyuya Yami

Jakmile bylo vše dokončeno,hlasitě jsem si zívla a trochu se protáhla,protože mě to tu už vážně nebavilo,takže jsem hodila jen jeden divný pohled na to zvíře a poté se usmála na Nichira. No víš mam takovou představu o tom,co by to mohlo být...Jednou večer jsem to viděla stát vedle sebe,teda ne přímo,ale v tu chvíli mě to očarovalo. Teď si dáme pauzu a já mezitím zjistím,kde se to zvíře nachází,budeš překvapený až ho uvidíš,protože je vážně božský! No tak teď bychom mohli zatím zajít někam pomlátit pár bezvýznamných dětiček a pak se vydat na cestu,musím se pořádně připravit a nasbírat co nejvíce informací o tom zvířeti,takže teď můžeme jít třeba najít naše dnešní místo k odpočinku,jelikož to vypadá na silnou bouřku! Zašklebila jsem se a ukázala prstem směrem nahoru na oblohu,kde v dáli byly vidět temné mraky,které se pomalu seskupovaly a vytvářely tak jeden obrovský oblak. Takže směr kamkoliv,kde bude něco jako přístřešek! Veď mě ty bábovko s rantonem! Trochu jsem si poškádlila Nichira a čekala,až zavelí jakým směrem se máme vydat.
~ přesun ~
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptyThu Nov 10, 2011 5:21 pm

Sorashin
Po krátké chvíli byl zde a zastavil se uvnitř jeskyně, kde na něj začala chvilkově působit genjutsu. Ty okamžitě rušil a uvnitř jeskyně jemně zářil. Poté se zastavil, aby se mohl podívat jak si vede jeho konkurent. Jenže ve své rychlosti si v jeskyni rozřízl nohu a on byl schopen pokračovat z padesáti procent. Jenže ani to ho nezastavilo a na chvíli si sedl, než se sem Hao doplouží.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptyThu Nov 10, 2011 5:30 pm

Hao Uzumaki

Ocitol som sa pred jaskyňou do ktorej som následne vkročil, bol som tu omnoho rýchlejšie než by mohol predpokladať, napriek tomu som stále zaostával, bol skrátka moc rýchly, to bol aj dôvod prečo som ho potreboval. Ocitol som sa teda celý špinavý v jaskyni, a očividne tiež na mne šlo vidieť náznaky vyčerpania, nebolo to z techniky, a z miest, kam som sa teleportoval. Konečne po dlhej chvíľi som si všimol žiarivé svetlo, ktoré vychádzalo zo summona, on ma však nateraz vidieť nemohol, pretože som použil techniku Meseigakure no Jutsu, ktorá pokryla moje telo, a upevnila moju čakru tak, že ma nebolo možné stopovať. Díval som sa naňho, pričom som spravil v rýchlosti pečať... po zemi v tieni prešla teleportačná značka, ktorá mala byť umiestnená práve naňho. Medzitým som pozoroval, či sa to podarí, a oddychoval.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptyThu Nov 10, 2011 5:35 pm

Sorashin
Můj výborný čich mi nedovolil zůstat v klidu. *Už předtím mě chtěl označit ... * Zapřemýšlel a i přes zranění vyskočil proti stěně jeskyně a pokračoval dál. Sice už ne tak rychle, ale pořád byl dost rychlý na to, aby dokázal útéct něčemu jako je pečeť. Podle toho co viděl při tom když ho Hao sledoval, poznal že k přemisťování používá právě tyto značky. * U mě to nebudeš mít tak jednoduchý ... * Řekl si do duše a pokračoval dál odrážením od různých stěn.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptyThu Nov 10, 2011 5:40 pm

Hao Uzumaki

Zrušil som svoje techniky, práve teraz pomyslel, som si a objavil som sa na mieste, kde pred chvíľou ležal, pečať bola opäť pár centimetrov od jeho tela, čo ma zrovna nepotešilo. Stále však mám tamto.. podmienkou je splniť trasu, pomyslel som unavene, a pokračoval som dalej.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Left_bar_bleue995/995Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (995/995)

Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 EmptySun Nov 20, 2011 10:14 pm

Vstúpil som do miestnosti pri čom ma obklápal jemný "vánok" zlatého prachu.. Katana no Tenshi.. šepol som do vzduchu a začal som pomocou zlatého prachu roztrúseného do okolia snoriť v podstate v každom kúte jaskyne.. hladam som však len tohto jediného "anjela".. Začal som kráčať ďalej pri čom ma obklopilo o niečo viac zlatého prachu.. to však automaticky.. očividne som cítil menší pocit ohrozenia.. tak mimovolne.. pomaly som však kráčal ďalej a ďalej až som prešiel celou jaskyňou.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaskyňa Furasu
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Dračia Jaskyňa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: