Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jaskyňa Furasu

Goto down 
+16
Narinu
joukuu
Yukiyuya
Yoki Akama
Zoban
kenpachi zaraki
Sasori
Itachi Uchiha
Deidara
Haruko
Takeshi Kesshouryuu
Manami Suzu
Ferii Fey
In-Admin
Sabaku no Gaara
Akahim Ukarai
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySun Sep 11, 2011 10:32 am

First topic message reminder :

Do tejto jaskyne nikto nechodí, lebo z nej ide strach a žije v nej veľa netoperiov ktorých sa ľudia boja.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:43 pm

Koorimaru
Vystoupil jsem do temnoty jeskyně, ve které se nacházeli i ti dva blbci. Jediné co přeseklo tmu, byly výboje, které se ve velkém množství začaly řítit na oba dva. " Kdo jste ?! "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:49 pm

Nichiro Ichisen
"Volám sa Nichiro Ichisen, som z klanu Ichisen, ktorý ťa do tejto jaskyne uväznil. Toto je moja spoločníčka, Yukiyuya. Prišiel som ťa požiadať o to, či by si nechcel by môj summon, keďže naše schopnosti sú dokonalé zosynchronizované" pošeptal, tomu tvorovi, a potom sa obzrel do po Yumi.
"Netuším, ako sa správa, počul som o ňom len z vyprávania môjho otca, však uvidíme" pošeptal, a vytiahol si katany.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:57 pm

Yukiyuya Yami

Jakmile se na nás začaly řítit výboje,pouze jsem si hlasitě zívla a hned na to potichu řekla jméno své techniky. Kagami Kaeri. Kolem nás se utvořilo pět zrcadel,přičemž šesté bylo strop,takže jakmile se výboje dotkly povrchu jakéhokoliv z těch šesti zrcadel,tak jimi prošly a v podstatě vyjely ze zadních zrcadel,takže letěly dále jeskyní až dokud do něčeho nenarazily. A tohle má být tvůj budoucí summon Nichi? Zadívala jsem se na to divné zvíře a nadále udržovala barieru kolem nás,vlastně jsem tam jen tak stála,obě ruce držela před sebou a soustředila se na držení zrcadel...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:00 pm

Koorimaru
Jen jsem se podíval do země a poté se vyřítil proti těm zrcadlům. Svými rohy jsem je roztříštil na kousky a podíval se na toho kluka. " Takže mne znáš " Zasmál se a rohy mu začaly zářit
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:05 pm

Ichiro Nichisen
Videl, že sa tvor ocitol pri zrkadlách, pričom si nebol istý, čo by mal urobiť. Naznačil Yumi, aby odskočila, a ona tak aj urobila, v tom Ichiro začal skladať pečate, a zvolal.
"Ranton: Raiunkōha" a v tom sa okolo toho tvora vytvoril dym, ktorý bol nabitý silným elektrickým nábojom, a tvor sa ocitol uprostred neho. Bol to síce raitonový summon, ale Ranton bol silnejší, a preto by mu to malo aj niečo urobiť. Ichiro neotáľal, a priskočil ku Yumi, ktorá stáala pár metrov za tvorom, v tom začal robiť ďalšie pečate, jeho meče sa pokryli Rantonovou chakrou, a rýchlo povedal.
"Ranton: Senkō Hadō." Švihol katanami, a z katán vyšla ohromná vlna rantonovej energie, ktorá nadobúdala tvaru X, a bola taká veľká, ako samotný summon.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:11 pm

Yukiyuya Yami

Okej,takže jsem tu ani ne 5 minut a už mi ten tvůj mazlík začíná pořádně lézt krkem Nichi! Rozbít moje zrcadla druhého stupně je umění i pro ty lepší shinobi,ale tohle je zřejmě něco jiného! Okřikla jsem Nichira,protože mě to zvíře začínalo vážně solidně štvát,takže jsem jen odskočila takové dva metry za Nichira,kde rozpažila ruce a zadívala se na oblak,který teď zakrýval monstrum. To by mohlo vyjít... Karetto no Toriatsukai! Řekla jsem jméno mé další,tentokrát útočné techniky,protože díky tomu,že mi ta potvora rozbila zrcadla měla kolem sebe nespočet střepů,které teď byly ze všech stran zvířete,takže já jsem si pouze vybrala ty větší a pohyby rukou je nasměrovala tak,aby se všech 10 střepů rozprostřelo do kruhu okolo zahaleného tvora,kde jsem je nechala pomalu otáčet kolem vlastní osy ve vzduchu,aby tak získaly střepy na rychlosti...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:16 pm

Koorimaru
" He ? " řekl jsem tiše když mnou projely ty střepy. Usmál jsem se a střepy náhle zmizely spolu s mými zraněními. " Hlupáci ! " Zařval jsem a absorboval i Rantonové techniky. " Končíš ! " Zařval jsem a v okolí se zvedal velká bleskový náboj.
__
Neřeknu proč a co xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:22 pm

Nichiro Ichisen
Nichiro sa len zadivil, čakal, že ovláda len tie dve schopnosti, no teraz ho prekvapil. Išlo to ďalej, ako čakal, a preto bol nútený použiť svoju silnejšiu techniku, začal skladať celkom ľahké pečate, no efekt tejto techniky bol úplne úžasný. Len skončil pečate, a zakričal.
"Ranton Ōgi: Rankiryū!" A v tom, okolo Nichira začali kolovať kruhy dymu, ktoré sa postupne rozľahli po celej miestnosti, a postupne vychádzali aj z jaskyne. Táto technika absorbovala všetky blesky, a postupne pokračovala, výhoda bola v tom, že ten tvor vôbec nevidel, no Nichiro vedel presne, kde sa nachádza. Začal robiť dalšie pečate, a v tom zvolal.
"Oboro Bunshin no Jutsu!" Okolo Nichira a Yumi sa vytvorilo asi 10 klonov, ktoré sa vrhli na tvora, no výhoda bola v tom, že tieto klony sú nekončiace.[b]
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:31 pm

Yukiyuya Yami

Jakmile jsem se zadívala na představení jak toho zmutovance tak i Nichira,pouze jsem se pousmála,stoupla si před Nichira a opět dala ruce před sebe. Kyūkyoku no Bōei! Kolem nás se tentokrát utvořilo deset extra pevných zrcadel třetího stupně,které takovéhle zvíře nedokáže zničit,protože tohle byla moje ultimátní obrana. Heh a zkus tímhle projít a vydloubu ti oči ty hnusoto! Křikla jsem směrem ke zvířeti a poté potichu šeptla další název techniky,která navazovala na tu první. Mirā no Kaijo. Nichiro díky této technice budeme chráněni zvenčí,ale ty můžeš stále libovolně utočit,neboj se tvoje technika projde skrz zrcadla a nijak jí to přitom nezpomalí,takže pokud máš ještě chakru,tak později útoč,já mezitím budu obnovovat a zpevňovat zrcadla. Uchechtla jsem se a pořádně se zapřela nohama o zem,abych se lépe soustředila na udržení technik,také jsem přitom zavřela oči,abych byla 100% zabraná pouze do zrcadel a nic jiného mě nemohlo rozptylovat...

__________________

Pro tvou informaci tohle nerozbiješ ani kdyby jsi do toho narážel jak chtěl,takže vůbec nezkoušej napsat nějakou další OP schopnost,která to dokáže rozbít!!!!
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:48 pm

Koorimaru
Jen mávnutím tlapy jsem zničil zrcadlo, které vytvořila, ale přesto jsem k nim nešel blíž. Raději jsem to celé obešel. Dokonce ani ranton nic neabsorboval jak by měl. Něco tu není pořádku ...
______________
Nic není OP xD Kdyby jste četli o té jeskyni ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:55 pm

Nichiro Ichisen
Nichira to trocha dožieralo, pretože zatiaľ na toho tvora nič nefungovalo, no kedže mali okolo seba obranu, mohol použiť aj Suiton jutsu, čo bolo dosť dôležité, a preto začal skladať pečate, čo tvor nemohol vidieť. Bolo ich okolo šestnásť, a keď skončil, len zvolal.
"Suiton: Daibakufu no Jutsu!" A v zrkadle sa vytvoril ohromný prúd vody, ktorý nakoniec zaplavil celú jaskyňu, okrem priestoru v zrkadlách, tie boli úplne suché, čo Nichirovy vyhovovalo. Jeho katany, nabité Ranton chakrou priložil k vode, ktorá bola tvorovy do úrovne pásu, a tá sa okamžite silne zelektrizovala, a tvora zasiahol mohutný šok, a nepomohlo by mu ani to, že má Raiton, pretože Ranton pohlcoval Raiton, a zelektrizovaná Rantonová voda bola veľmi účinná.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:59 pm

Na tohle nehodlám dál odepisovat,takže si hrajte vy dva...
Návrat nahoru Goto down
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:06 pm

Nichiro Ichisen
Nichiro sa len usmial, pretože mu pomaly dochádzalo čo sa deje, len sa pousmial, spojil prsty dohromady, a pošeptal.
"Kai!" A pomaly sa genjutsu začalo rušiť, to isté urobil aj Yumi.
" Tak kde si?" opýtal sa s úsmevom, bolo to mierené na Korimara.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:08 pm

Koorimaru
" Takže jste na to přišli ... " Řekl a ze stínů jeskyně vyšlo několik Koorimarů. " Jenže zapomínáte na jednu věc ... " Pokračoval " Všechna chakra co jste použili v genjutsu, byla použitá i v reálu ... " Usmálo se jich všech pět.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:11 pm

Nichiro Ichisen
Nichiro sa len pousmial.
"Rovnaký trik dva krát neplatí, radšej sa mi poddaj, a ja ti môžem slúbiť že s tebou budem narábať s rešpektom, a budem ťa brať ako spoločníka, a nie ako sumonna." Povedal dosť hlasno, a v tom znova použil Kai, už len dúfal že to čoskoro skončí.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:13 pm

Koorimaru
" A kdo mě sem vyhnal hm ?! " řekl hlasitěji a z temnoty se vydral jeden gigantický výboj elektřiny, který ničil celou jeskyni.
______
Další genjutsu xD
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:18 pm

Nichiro Ichisen
"Prestaň s tým, bol to môj klan... Ale môj klan som vyhladil, vlastnoručne. A dávam ti možnosť, aby si sa z tejto diery dostal, tak ju nepremárni" pošeptal, pričom znova zrušil genjutsu, aj keď už mu to začínalo liesť na nervy.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 5:27 pm

Koorimaru
" Já to zde mohu opustit kdy chci, ale proč bych měl, když mne tu ochraňuje věčné genjutsu !? " Zavrčel proti němu a cítil jak jeho chakra rapidně klesala. " Chakry ti už taky moc nezbývá "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 9:24 pm

Nichiro Ichisen
"A čo získaš z večného genjutsu? Keď je to len ilúzia nič reálne, a áno, moja chakra je malá, no bojom nič nezískaš, čo tak prijať moju ponuku, a budeme v symbióze, nebudem ťa obmedzovať, a ty mi budeš pomáhať v boji? Je to to najlepšie, čo ti môžem ponúknuť..." Nichiro bol trocha unavený, no chakra bola jeho najväčší problém, mal jej dosť, ale nemohol ju už len tak mínať, musel premýšľať na viacej faktorov, ako predtým, no spoliehal sa na zdarvý rozum Koorimara, a že jeho ponuku príjme.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue10000/10000Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySat Nov 05, 2011 1:39 pm

prechadzal som sa pri jaskyny a videl tam holku a ahoj som joukuu a tento poklad je sora pozdravil som sa





Sora je puma velka ako človek
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySat Nov 05, 2011 1:49 pm

Yukiyuya Yami

Seděla jsem poklidně před jeskyní,na hlavě měla kapuci,která mi zakrývala polovinu obličeje a vedle sebe jsem měla svou kosu,kterou jsem si už delší dobu prohlížela. Asi bych měla jít pomoct Nichirovi,ale tak to zvíře je tak...Eh nebudu to řešit,kdyby šlo do tuhého poznám to a přiběhnu,ale takhle mě ani nehne! Najednou mě z mého myšlení kdosi vyrušil,pouze jsem zvedla hlavu a chladně bílýma očima si prohlédla danou osobu,vypadal jako nějaký ztracený,malý shinobi,který nenašel cestu domů. Moje jméno je Yumi a co hledáš u téhle jeskyně ty malinký smrtelníku hmm? Pokud si se ztratil,tak se hezky otoč a jdi jinudy! Řekla jsem agresivním tónem a nevěnovala tomu cizinci a jeho zvířeti další pohled,takže jsem pouze chytla svojí kosu do ruky a položila si jí na kolena,kde jí začala pomalu hladit...
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue10000/10000Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySat Nov 05, 2011 1:56 pm

terun dupol na zem a tu holku obalilo zmenou ktora stvrdla potom mi z ruki vyliezol had a obmotal sa a miril ku krku počuj niesom len tak niekto a maam na teba otázku ti pozérka sice slabochou neberem ale no nepridaš sa k mojej organizacii?? spytal sa drsným hlasom a puma mala dosť nervozny pohlad ehm stipnutie hada ta zabije za 5 minut
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySat Nov 05, 2011 2:04 pm

Postavil jsem se Vedle Joukaa a řekl mu nech jí.A ptám se jí chceš teda k nám?Přistoupim k ní blíže dívajíc se do jejích očí.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySat Nov 05, 2011 2:07 pm

"Promiň, ale nemůžu. Už jsem řekla, že vesnice je pro mě prioritou a mám své povinnosti, takže ne. Umíte si představit, co by se stalo, kdybych tu umřela a Gobi utekl? Je mi to líto, ale tohle nemůžu riskovat," řekla jsem. "Vlku, chápu, že chceš pomoct Joukuuovi, takže mě tu prosím vysaď a já půjdu domů."
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Left_bar_bleue10000/10000Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 EmptySat Nov 05, 2011 2:14 pm

weykun pristal a povedal Arameveri že prežiješ musim aby som sa k nej mohol vrátit tak pridáš sa abo nie povedal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaskyňa Furasu   Jaskyňa Furasu - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jaskyňa Furasu
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dračia Jaskyňa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: