Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
+20
Ken'ichi
Shiro Goen
Naomi Momochi
Uchiha Nakame
Daichi Terumi
Nai
Sho
Shiro Hyuuga
Dark
Sentoi
Tenshi Gurama
Uzumaki Aiko
Naruto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Kataro
Sasori
Ichiro Kiosho
Satoru Daimon
In-Admin
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptyMon Dec 12, 2011 2:52 pm

First topic message reminder :

Tiché náměstí Konohy vybudované v klasickém japonském stylu. Je zde "Brána" mezi světem smrtelných a bohů, jak je nazývá Šintoismus. Dále se nachází vlastně jen velká plošina, kde se rozestavují různé stánky s jídlem, oblečením. Je zde také větší množství laviček a odpočinkových koutků. Stinný kout na rohu náměstí zabraňuje samotářům stýkat se se světlem.

Náměstí - Stránka 2 Namast13
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:01 pm

"Kso."
řekla jsem a vyskočila jsem do vzduchu, kde jsem udělala salto.
Při skoku jsem hodila po Peinovi několik kunaiů i přesto, že jsem věděla, že nepomohou.
Přistála jsem kousek dál od něj.
*Kso, vysál mi mojí chakru, takže ninjutsu je k ničemu.
Taijutsu je moje slabá stránka, takže... genjutsu?
*
pomyslela jsem si.
Musela jsem mít nějaký plán, ale zatím to vypadalo dost bledě.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:02 pm

Letěli po mě rakety ale naštěstí zareagoval Gamaken a svím štítem nechal do něj narazit rakety Gamaken se jen trochu zatřásl ale útok mu nic neudělal.Děkuji Gamaken-san řekl jsem od Gamakena jsem se jen dozvěděl jen jeho oblíbenou větu. Jsem jen trochu neohrabaný. poté co mě Gamaken zachránil jsem se obrátil ke Gamakichimu.Hej Gamakichi vezmi tu dívku do bezpečí nemůžu bojovat a zároveň se pokoušet vás chránit-Dattebayo.řekl jsem a Gamakichi jen přiběhl k té dívce a hodlal ju odnést do bezpečí.
Já jsem se zatím připravoval k útoku s úmyslem jít po sféře Preta která byla nebezpečně blízko té dívky. Už jsem byl skoro u ní rozhodnut že použiju Kawazu Kumite.Napřáhl jsem ruku a schválně se pokoušel udeřit vedle.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:09 pm

Dobehli sme k bráne.Čo to je?Uvidel som Akatsuki.Klon č. 1: Vyskočil som na bránu a hodil po jednom z nich kunai aby som odlákal ich pozornosť.Ideme!Skryli sme sa za strom a ja som vyšiel na samý vrchol.Ide sa na to!Klon č. :Hodil som tam kunai z výbušním lístkom a odbehli sme.Niečo vymyslím chlapi.Začal som rozmýšlať a všetci sme boli pripravený.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:14 pm

Přiběhl jsem k Hokage.
"Takže vysává ninjutsu?"
zeptal jsem se sám sebe.
"Takže zkusím Taijutsu."
řekl jsem, tentokrát to šlo slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:15 pm

Tendo
Sledoval jsem Narutův pokus trefit se, ale jeho muška byla zjevně hodně mizerná, jelikož jeho pěst prošla pouze okolo Pretiny tváře. *Trochu smůla ...* Usmál jsem se uvnitř sebe ironicky, až úsměvně. Po chvíli sem přiběhlo několik klonů a já uviděl i toho pravého. Natáhl jsem proti nim ruce a všechny přitahoval ke mne, přímo na chakrové tyče, kterými jsem vyblokoval i všechny letící kunaie. " Je čas zemřít " Dodal jsem

Preta
Kunaiům jsem lehce uhnul, ale chakru jsem té holce vzal. Byla to obohacující výhoda, jelikož jsem jí používal jako svojí vlastní. Potom se přede mnou objevil Naruto, který se mne snažil trefit, ale nic se mi nestalo. Jenže po chvíli jsem ucítil úder na obličeji a já odletěl několik metrů daleko.

Manusya
* Myslel jsem že minul ! * Vyhrkl jsem v duchu. * Nevadí ... * Zamyslel jsem se znovu a sledoval ten krátký boj, kdy jsem čekal Narutovy další kroky, které proti nám povede s největší pravděpodobností obrovskou silou.

Tiryagyoni
Připravila jsem si pečetě na Kuchiyose no jutsu a čekala na další pohyby Kyuubiho, aby jsem mohla reagovat co nejrychleji a nejlépe. Pohledy všech Peinů se upíraly na něj, na Kyuubiho Jinchuurikiho.

Naraka
Jako pokaždé jsem si ve formaci stoupla až jako poslední a ponechala Asuru jejímu osudu, jelikož bojovala s ostantími, nemohl jsem jí jen tak pro nic za nic stáhnout, i když Kyuubi byl silné lákadlo.

Asura
Díky propojeným pohledům jsem si všiml že se s Pretou něco stalo. Nevěnoval jsem tomu ale pozornost a stále jsem pumpoval do okolí obrovské množství raket, které terén přeměňovaly na pustinu plnoou hromad prachu.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:29 pm

Fukasaku

Jen jsem se obrátil k Hokage a řekl jí.Hokage, prosím mohla by jste ostatní odvést z bitvi? Naruto to sám zvládne ale nedokážeme vás chránit a zároveň bojovat. doufal jsem že mi Hokage porozumí že to sní a s vesnicí myslíme dobře a poslechne to co jsem jí řekl.

Naruto

Naruto který nevěděl kam dřív skočit jen si pomyslel jeden dole ale podíval se kolem jak se snad celá vescnice snaží pomoct ale jenom to zhoršovala. Nevěděl jestli bojovat nebo koho chránit tentokrát se zaměřil na toho který předtím oživil toho s tejma raketama.Nemám čas se tady s váma zahazovat ukončím to svoji ultimátní technikou-Dattebayo.řekl jsem a byl jsem připraven použít Rasen shuriken.Kage Bunshin no Jutsu ! vedle mě byli dva kloni a začli jsme dělat Rasen shuriken.Fuuton Rasen Shuriken! řekl jsem poté co se Shuriken sformoval jsem jej hodil proti tomu Peinovi co dokázal oživovat.Vedle něj byla ještě ta holka co dokázala vyvolávat zvířata. Pokud by se pokoušeli utéct byl jsem připraven Shuriken kdykoliv zvětšit.

Shima

S údivem jsem sledovala co se to naruto pokouší udělat nějakou novou technika kterou jsem u něho ještě neviděla. Poté mi to ale úplně vyrazilo dech když jsem viděla že naruto ten podivný rasengan hodil. On to hodil ! vykřikla jsem. Jak dokázal hodit takhle hustě stlačenou a rotující chakru ?
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:38 pm

Jenom jsem přikývla.
Rozuměla jsem, proč chce, abychom se stáhli.
"Všichni, ústup!!!"
zakřičela jsem, jak nejhlasitěji to šlo.
Nepřestávala jsem sledovat Peiny, ale Narotu věděl, že by nás nestačil ochránit a zaroveň s nimi bojovat.
Museli jsme se stáhnout.
Pořád jsem sledovala Peiny, ale několika skoky jsem se dostala zpátky na cvičiště.
Nebo spíš, to co ze cvičiště zbylo.
Sledovala jsem bitvu a doufala jsem, že mě ostatní budou následovat.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:40 pm

Zrazu ma niečo začalo ťahať.Pomocou Rentonu som natiahol ruku na bránu a chytil sa.Klon č. 2: Telo som si premenil na obrovský vrták a išiel plnou rýchlostou na akatsuki.Klon č. 1:Preminil som sa na kunaie a išiel naňho.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:41 pm

Já toho kluka též pochopil tak jsem odešel.
Pojďte všichni vezmu vás do bezpečí.
Tak tohle je ten liščí spratek o kterém jsem toho tolik slyšel.
Ale už jsem to neřešil a odešel jsem (přesun-brána)
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:45 pm

Počul som Hokage-sama ktorá hlásila na ústup. Dal som sa teda na ústup. Aj tak by som v tomto boji nemal žiadnu šancu a iba by som sa plietol pod nohy. Som predsa len genin a k tomu ešte aj slepý. Bežal som za Hokage a prišiel som až pri ňu. Hokage-sama ste v poriadku? Spýtal som sa a medzitým som si kľakol a ruku som položil na zem aby som mal prehľad o boji.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:49 pm

"Jeden z nich mi vysál chakru a pak Naruto řekl, ať se dáme na ústup a já mu věřím, stejně, jako každému v této vesnici."
řekla jsem a dál jsem sledovala boj.
Měla jsem strach, ne o sebe, ale o kohokoli jiného.
Měla jsem strach, že zabijí ještě někoho a to Naruto nechtěl.
Věděl, že by nás neměl, jak ochránit a zároveň s nimi bojovat, proto jsme museli ustoupit.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:53 pm

Tendo
Oba jeho klony nabraly rychlost, kterou nemohly zabrzdit a já jen s lehkostí uhnul. Klony se rozspustily nárazem o zem a já jsem se momentálně soustředil na Kyuubiho. Jediné co jsem udělal bylo, že jsem Tenshiho tělo ovládl gravitací a vyhodil ho vysoko do vzduchu, kdy jsem ho vysokou rychlostí spustil zase dolů. Poté jsem ho probodl chakrovou tyčí, což ho zparalyzovalo, jestli vůbec ještě žil. Poté jsem jen vyskočil do vzduchu, abych mohl uhnout FRS (xD)

Manusya
Chytila jsem jako nejméně schopná sféra tu vyvolávací a oživovací, neboli Tiryagyoni a Naraku, které jsem vyhodil do vzduchu a sám se nechal zasáhnout Rasen Shurikenem, protože jsem neměl žádnou šanci k tomu, abych mu uhl.

Preta
Stále jsem nehybně ležela na zemi, ale stále jsem byla "aktivní"

Asura
Fuuton Rasen Shuriken okolo mne jenom proletěl, ani se mne nedotkl, tudíž jsem stejně jako na začátku vyletěl proti Narutovi společně s rukou otevřenou, z níž vylezlo několik pil, nožů a podobných nástrojů
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:53 pm

Pritiahol som sa k bráne a prehúpol sa až k Hokage.Renton!Vykríkol som a z Rentonu som urobil obrovskú stenu aby nás chránila.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:55 pm

(toto nie sú klony ako má naruto takže si to editni)
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:56 pm

Naruto... Uzumaki. Kyuubi. Je to teraz všetko iba na ňom. Verím, že to zvládne. Pomyslím si a stále kontrolujem situáciu boja. A nemáte žiadne zranenia? Spýtal som sa a čakal som čo sa bude diať. Nemal som z toho dobrý pocit. Musí to zvládnuť. V jeho rukách je celá Konoha a naše životy. Pomyslel som si a mal som nutkanie mu ísť pomôcť a bojovať za dedinu. Ale nakoniec som sa rozhodol, že tu zostanem. Iba by som sa mu zbytočne plietol pod nohy a to nechcem. Budem viac užitoční ak budem liečiť zranených. Sú tu nejaký zranený? Som Iryo ninja môžem im pomôcť.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:02 pm

Opět po mě letěla ten Pein kterého už jsem jednou vyřídil.Předtím rychlé udělání Rasenganu zabralo tak jsem se rozhodl to udělat znova.Kloni kteří kolem mě byli po použití FRS u mě mi vytvořili rasengan já pak vyskočil do vzduchu a spustil se k tomu Peinovi který se na mě řítil. Prásk. Pein se opět rozletěl na šroubky.Teď jsem se zaměřil na toho co vždy stával uplně vzadu. Vypadalo to že to je ten hlavní Pein.Udělal jsem zase Fuuton:Rasen Shuriken a švihnul ho po něm.V tom mi ale došla chakra ze Senjutsu.Nadešel čas si ju doplnit.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:07 pm

"Jsem v pořádku a všichni mají nějaké škrábance, to je normální, ale ty jsi zraněný."
řekla jsem.
Podívala jsem se na Aika a viděla jsem, že mu teče krev z hlavy.
"Jestli chceš, můžu tě vyléčit."
řekla jsem.
Byli jsme za troskami nějakého domu, takže nás Peinové nejspíš neviděli.
*Naruto, spoléhám na tebe.*
pomyslela jsem si a chvílemi jsem sledovala Peiny.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:11 pm

Otočil som hlavu smerom k Hokage a dotkol som sa rukou hlavy z ktorej mi tiekla krv. To je v poriadku nič to nieje. Povedal som, aj keď som nehovoril pravdu. Zranenie bolo dosť zlé, ale nezabije ma. Ako to vypadá? Spýtal som sa a hlavu som sklopil do zeme. Dúfam, že to dopadne dobre.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:12 pm

/Tenshi, ty by jsi měl být zase napíchnutý na chakrové tyči a každý klon se po větším či menším zranění rozpustí
Tendo
Fuuton Rasen Shuriken byl přímo před mýma očima. " Právě včas " řekl jsem tiše a použil Shinra Tensei, která ho zničila. Sledoval jsem Kyuubiho další pokusy, jelikož Asuru zničil také.

Tiryagyoni

Vyrazila jsem proti Narutovi s tím, že ho probodnu chakrovou tyčí, ale moje obratnost byla dost vysoká i na to, abych ho trefila i jednoduchou pěstí. Proto jsem šla první, zatímco ostatní rozšiřovali mé zorné pole

Naraka

Stál jsem vzadu tak, aby se ke mne přes Tendo nikdo nedostal. Jen jsem rozšiřoval zorné pole, jelikož jiné využití jsem momentálně neměl. Poté jsem se ale podíval na toho kluka, kterého Tendo srazilo k zemi. Pomalu jsem k němu přišel a ukázal mu, co je to Bůh Pekla. Viděl ho za mnou hned jak jsem se ho dotkl. Jeho klony se tímto okamžitě rozpustily

Preta
Stále leží na zemi a předstírá mrtvou, ale i mne, Nagata, to začíná nudit ...
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:14 pm

Niečo ma pritiahlo rovno na tyč ktorá ma prepichla.Bola to neznesiteľná bolesť.Toto je chabé!Pomocou Rentonu som sa nadvyhol a obnovil si orgány.Boli z Rentonu takže som nevedel ako dlho to vydrží.Začal som sa točiť a vystrekoval zo mňa Renton a menil sa na tyče.Leteli obrovskou rýchlosťou a jedna pichla toho člena Akatsuky do nohy.

Admin Edit: Nemohl jsi provést techniku, jelikož Peinovy chakrové tyče paralyzují tělo Nagatovou chakrou.
Moj Edit:No hej ale to je KG.
Admin edit: Hele my nejsme žádný hej. v tomhle ti KG nepomůže. Pein ti tou tyčí paralyzuje tělo že nebudeš se moct ani hýbat.


Naposledy upravil Tenshi Gurama dne Sun Dec 18, 2011 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:21 pm

"On... zničil Narutovo útok."
řekla jsem a docela se mi klepala kolena.
Sledovala jsem všechny Peiny.
"Ten vzadu... měli bychom ho zničit."
řekla jsem tiše, aby mě nepřítel neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:26 pm

Fukasaku

Naruto-Chan je třeba doplnit tvoji senjutsu chakru a vrátit tě do Sennin módu řekl jsem ,chytl ten velkej svitek a utíkal sním trochu opodál.Tam jsem ho rozložil a uviděl pečeť. Poskládal jsem ruční pečetě a nahlas řekl Gyaku Kuchiyose no Jutsu na svitku se objevil jeden z klonů který doteď hromadil senjutsu chakru. Naruto-Chan uvolni toho klona je to připraveno. řekl jsem a vyčkával až to Naruto udělá.

Naruto

Byl jsem už bez Senjutsu chakry takže jsem udělal to co jsme měli s Fukasakem naplánovaný Fukasaku odskočil a vzal si ten obři svitek co jsem měl na zádech ale to už u mě byl jeden z těch peinů , teď jsem se musel chvilku spoléhat jenom na sebe.Blokoval jsem údery a pak uslyšel jak Fukasaku volá že je to připraveno.Zavřel jsem oči a uvolnil toho klona co byl na svitku.Ozvalo se prásk jak klon zmizel a já byl zpátky v Sennin módu.Zlomil jsem té holce rukama tu černou tyč až se roletěla na několik úlomků.Kage Bunshin no Jutsu. řekl jsem a objevily se u mě 2 kloni jeden skočil po té holce a přitiskl ji k zemi. tak aby se nemohla hýbat.Ten druhý klon mi mezitím udělal na ruce Rasengan. Já pak vyskočil do vzduchu a letěl k té holce s Rasenganem v ruce.Klon ji stále držel a já už byl skoro u ní.RASNEGAN! řekl jsem těsně před dopadem.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:28 pm

Mám nápad. Povedal som a zameral som sa na Peina o ktorom hovorila Hokage-sama. Budem návnada aby som odlákal jeho pozornosť a vy ho zabijete. Povedal som potichu a čakal som, či bude Hokage-sama súhlasiť.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:38 pm

Tendo
Natáhl jsem ruku od Tenshiho proti Narutovi. " Banshou Ten´nin ! " Vykřikl jsem a Naruta strhl od přivolávající sféry Tiryagyoni na stranu. Nebude to zjevně tak lehké. " Jasně ... Stal se z tebe Senin, ovládáš stejné techniky jako Jiraya-sensei " Dodal jsem a sledoval Naruta.

Naraka
Tato sféra skočila k Narutovi a sféře Tiryagyoni aby jim pomohla, ale bylo to celkem k ničemu. Sféra stála nad tou přivolávací a jen ji bránila. Bohem Pekla se přitom rozhlížela všude kolem.

Tiryagyoni
Rasengan mne zasáhl plnou silou, jelikož Tendo to nestihla. Nemohla jsem se zvednout, což byl největší problém, jelikož z mého tělo onen rasengan vyrazil několik chakrových tyčí.

Preta
Stále leží ... :/

Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:41 pm

Stále som trčal na tej tyči a strašne to bolelo.Pomóc.Toto je asi koniec.Hovoril som si a bolesť stále stupňovala.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Sponsored content





Náměstí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: