Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
+20
Ken'ichi
Shiro Goen
Naomi Momochi
Uchiha Nakame
Daichi Terumi
Nai
Sho
Shiro Hyuuga
Dark
Sentoi
Tenshi Gurama
Uzumaki Aiko
Naruto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Kataro
Sasori
Ichiro Kiosho
Satoru Daimon
In-Admin
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí - Stránka 9 EmptyMon Dec 12, 2011 2:52 pm

First topic message reminder :

Tiché náměstí Konohy vybudované v klasickém japonském stylu. Je zde "Brána" mezi světem smrtelných a bohů, jak je nazývá Šintoismus. Dále se nachází vlastně jen velká plošina, kde se rozestavují různé stánky s jídlem, oblečením. Je zde také větší množství laviček a odpočinkových koutků. Stinný kout na rohu náměstí zabraňuje samotářům stýkat se se světlem.

Náměstí - Stránka 9 Namast13
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 9 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 9 EmptySat Dec 31, 2011 2:14 pm

Začala jsem přemýšlet.
"Akatsuki? Hm...
Vím... že jsou silní.... ale to asi všechno, teda, vlastně je tady ještě něco.
Pein - podle toho, co víme, měl 6 těl, ale ani jedno nebylo jeho.
Jenom je ovládal a sám se schovával.
Ovládal je chakrovými tyčemi.
Hm... každý z těch šesti měl jinou schopnost.
Etoo... nevím, jestli to bude užitečné, protože je po smrti, ale kdyby se objevila stejná schopnost, víme co to je.
To je o Akatsuki asi všechno.
"
řekla jsem trochu unaveně.
Už jsem jenom čekala na příležitost, která by mi umožnila jít spát, ale to se asi nestane.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 9 Left_bar_bleue665/665Náměstí - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (665/665)

Náměstí - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 9 EmptySun Jan 01, 2012 6:36 pm

Mokuto Takahiro

Pokýval jsem hlavou a pomalu jsem se vydal pryč z Konohy. Hmm...moc informací mi nedala, snad to bude stačit pomyslel jsem si a míříl jsem se k bráně. Ten chlápek musel byt zřejmně dost silný, aby zničil vesnici. říkal jsem si v hlavě a rozběhl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: