Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Náměstí

Goto down 
+20
Ken'ichi
Shiro Goen
Naomi Momochi
Uchiha Nakame
Daichi Terumi
Nai
Sho
Shiro Hyuuga
Dark
Sentoi
Tenshi Gurama
Uzumaki Aiko
Naruto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Kataro
Sasori
Ichiro Kiosho
Satoru Daimon
In-Admin
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptyMon Dec 12, 2011 2:52 pm

First topic message reminder :

Tiché náměstí Konohy vybudované v klasickém japonském stylu. Je zde "Brána" mezi světem smrtelných a bohů, jak je nazývá Šintoismus. Dále se nachází vlastně jen velká plošina, kde se rozestavují různé stánky s jídlem, oblečením. Je zde také větší množství laviček a odpočinkových koutků. Stinný kout na rohu náměstí zabraňuje samotářům stýkat se se světlem.

Náměstí - Stránka 3 Namast13
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 2:46 pm

"Ne, Aiko-kun.
Nejdřív musíme pomoc Tenshimu.
"
řekla jsem.
Neměla jsem plán a bylo docela složité nějaký vymyslet.
"Mám plán, ale je riskantní."
řekla jsem si pro sebe.
Kdybych se netrefila, Tenshiho bych nejspíš zabila.
"Hikari misairu no jutsu."
řekla jsem a natáhla jsem jednu ruku před sebe.
Mířila jsem přímo na tu tyč a shromažďovala jsem chakru.
Nakonec jsem vystřelila světelnou střelu.
Jen jsem se modlila, aby to vyšlo.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chuunin
Chuunin
Dark


Počet příspěvkù : 16
Narození : 02. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 2:48 pm

Na námestie došiel no skrýval sa v troskách. Čakal na vhodný moment alebo chvíľku nepozornosti no nedával o sebe vedieť.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 2:50 pm

Jiraya-Sensei ? Jak to myslíš Sensei -Dattebayo ? byl jsem překvapenej Tohohle nemohl trénovat Zvrhlej Poustevník to je blbost nikdo kdo by se kdy potkal s Jirayou nemohl dopadnout takhle.Byl jsem nasranej a pomalu se ve mě začal probouzet Kyuubi ale zatím jsem si toho nevšímal nebyl jsem od něj v odhrožení.Udělal jsem jednoho klona a spolu stím co už tam byl jsem vytvořil Fuuton Rasen Shuriken. Přestaň kecat kraviny ! řekl a hodil FRS po tom stou gravitací.Hned v zápětí mi kloni udělaly dva rasengany a hodily mě po tom druhém Peinovi . Když už jsem byl skoro u něj zařval jsem Senjutsu:Rasenrengan. Zásach?pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 2:57 pm

Tendo
Pomocí Tiryagyoni, která ještě aktivní byla ale nemohla se hnout jsem viděl Hokage. " Smutné ... " Zašeptal jsem a tyč s Tenshim jsem zvedl vysokou rychlostí proti té střele, která zasáhla Tenshiho a u mne se společně s Fuuton rasen shurikenem zastavila. Použil jsem Shinra tensei, která vše vyblokovala. " Jiraya-sensei toužil po míru ... Ale nešel správnou cestou, která ho k němu dovede " Dodal jsem

Naraka
Jelikož byla sféra Tendo používána naplno, nestíhal jsem si všímat všeho okolo. Tudíž sféra Naraka byla zničena a zbývala už pouze sféra Deva, Tendo. Ale, nikdy není nic tak lehké jak se zdá.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 3:01 pm

Zásah zaradoval jsem se Zbývá už jen ten jeden řekl jsem.Po to všem co on tady ale řekl jsem začal křičet na celé kolo.Byl jsem vzteky bez sebe.
Řekni mi kde se tady v tom všem nachází ten tvůj mír ? řekl jsem a ukázal kolem sebe na zničenou Konohu.Senjutsu chakry bylo už zase málo zbýval mi jeden poslední Rasen Shuriken. nechtěl jsem ho promrhat.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 3:08 pm

Jej strela mi prepichla brucho.ÁÁÁÁÁ!Vykríkol som a zvesil dole hlavu.Po tvári mi stekal pot a krv z úst.Pozrel som sa na brucho a z neho potoky krvi.Zdvihol som hlavu a vedel, že týmto peklom tak rýchlo neprejdem.Na mňa ste zabudli?Otočil som hlavu a vzadu bol klon ktorého som nechal z ľuďmi.Čo.... čo tu robíš?Zbadal som ho bol celý od krvi.Zachraňujem ťa kámo, jedného som nechal z nimi.Priskočil som k členovi Akatsuki a udrel ho najväčšou silou do brucha a pomocou Rentonu som si vyformoval ostrí nôž a pichol ho do brucha.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 3:41 pm

Celé jsem to sledoval, nemohl jsem se jakoby pohnout.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 3:43 pm

Tendo
" Sleduješ jednotlivý strom namísto celého lesa ... Naruto " Řekl jsem a toho kluka napíchlého na tyči jsem si nevšímal. Ale ten klon začal být otravný. Nejen že se mne ani nedotkl, ale nestihl nic udělat, protože ještě předtím jsem ho odhodil pryč pomocí Shinra Tensei. Na následky této síly se také rozpustil. Poté jsem začal kráčet proti Narutovi, kdy sféra Preta najednou vstala a chytila Naruta, čímž mu začala vysávat chakru. Tím že mu ji vysávala, se začala měnit v žábu a zkameněla, ale Naruto byl bez chakry. Chytil jsem jeho ruce a propíchl je chakrovou tyčí, stejně jak jsem to poté udělal i se zbytkem jeho těla. " Jsi můj, Kyuubi. Myslím, že si tě teď vezmu" řekl jsem a moje zornička se začala roztahovat ...
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 3:56 pm

Naruto

Potom co po mě skočil ten další Pein a začal mi vysávat chakru jsem byl totálně bezmocný sice se ten Pein proměnil v žábu ale já už neměl žádnou chakru moje jediná naděje byli Shima a Fukasaku s jejich Genjutsu které připravovali.
Ležel jsem na břichu a v těle jsem měl nabodané Chakrové tyče.Viděl jsem Rinnengan začala do mě proudit Peinova chakra.Nemohl jsem se vůbec pohnout.
Co si ku*va zač ? Co po nás chceš ? Proč to všechno děláš ? řekl jsem tomu poslednímu Peinovy

Fukasaku

Naruto-chan ještě chvilku vydrž řekl Fukasaku a připravoval si svoje Genjutsusu.Ještě trošku ještě Trošku. řekl Fukasaku a už byl skoro připraven použít Genjutsu.
Yosh hotovo Naruto hotovo řekl fukusaku a byl plně připraven použít Genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 4:15 pm

Hinata
"Naruto-kun."
řekla jsem potichu.
Nemohla jsem vydržet jen nečině stát a dívat se, jak mu ubližují.
Jedním skokem jsem skočila vedle Naruto.
Slyšela jsem, jak na mě volá někdo z vedlejší rodiny.
Nevěnovala jsem tomu pozornost.
"Nenechám tě, abys Narutovi dál ubližoval!"
zakřičela jsem na Peina a připravila jsem se do bojové pozice.
Měla jsem aktivovaný byakugan.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 4:17 pm

Tendo
Ještě než vůbec Hinata přišla, přitáhl jsem k sobě tu žábu a napíchl ji na chakrovou tyč. " Uřvaná žába ... " Řekl jsem, přičemž jsem uhnul Hinatě. Stál jsem několik metrů od ní a čekal co udělá. Vypadala jako dědic Byakuganu, čímž zjevně byla. A dokonce i hlavní rodiny ...
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 4:24 pm

Viděl jsem že fukasaku už je připraven s genjutsu byl jsem rád že se z toho dostanu.Ovšem po chvíli mě to přešlo jen jsem viděl jak Fukasaku letí vzduchem a pak jak ho Pein napíchnul na jednu z tejch jeho tyčí.
Nemohl jsem nic dělat ani jeden pohyb.Taková bezmoc.Ty hajzle zařval jsem a měl jsem nakrajíčku.V tom se dotoho zamotal ještě někdo.Hinata.
Hinata pomyslel jsem si nemá tady co dělat on ji zabije ! Kdybych se jen mohl hejbat něco bych stím udělal! poté jsem se aspoň trochu skusil pohnout.Nešlo to.
Hinato vypadni odtutd je to nebezpečný zabije tě!Nemáš proti němu šanci. řekl jsem a doufal že odtud uteče.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 4:30 pm

Hinata
"Naruto-kun, já jsem sobecká.
Tentokrát tě zachráním sama.
Vždycky jsem jen brečela a vzdávala to ještě předtím, něž jsem začala.
Už tolikrát jsem se špatně rozhodla....
Ale ty jsi mi pomohl najít mou vlastní cestu a postrčil mě správným směrem, Naruto-kun.
Vždycky jsem se snažila tě dohnat.
Chtěla jsem tě dostihnout.
Chtěla jsem vždy kráčet po tvém boku.
Teď už s tebou chci být napořád.
Ty jsi mě změnil, Naruto-kun.
Tvůj úsměv, ten mě zachránil.
Proto se nebojím zemřít....
pokud to znamená, že tě ochráním!
Protože ....... tě miluju, Naruto-kun.
"
řekla jsem s úsměvem a sledovala jsem Peina.
Měla jsem pořád aktivovaný byakugan a byla jsem v bojové pozici.
Shromažďovala jsem chakru do rukou.
"Juuho Soushiken!"
vykřikla jsem, na rukou jsem měla 2 lví hlavy.
Vyběhla jsem proti Peinovi.
/je to přesně to, co říkala Hinata v díle číslo 166/
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:12 pm

Tendo
Jak se mne Hinata snažila strefit, následovala série uhýbání a úskoků. Bylo to až moc snadné pro mne, pro Nagata. Když jsem ale chtěl použít Shinra Tensei, trefila mne a já byl na nějakou dobu paralyzován. Byl jsem ohromen, že jsem jí neuhnul ...
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:17 pm

Hinata
Zasáhla jsem ho.
Napřáhla jsem a snažila jsem se ho trefit do hrudníku.
*Pro Naruta-kun.*
pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:19 pm

Sakra sakra snažil jsem se z toho dostat ale nešlo to ani jsem se nepohnul čím víc jsem se snažil tím větší bolest následovala vystřelovala z různých místech po celém mém těle.
Mohl jsem jen nečině ležet a sledovat průběh boje což mi vadilo nemohl jsem dopustit aby se někomu něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:22 pm

Tendo
Musela se napřáhnout aby mne mohla trefit, a to mi dalo čas. Napřáhl jsem ruku k ní a s klidným obličejem jí srazil do země pomocí Shinra Tensei. Ležela bezvládně na zemi a já jí probodl chakrovou tyčí. " Přesně zakhle zabili ninjové z Konohy mé rodiče ... Před mýma očima " Dodal jsem k její smrti a podíval se na Naruta. " Teď už víš co je to bolest ..."
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:29 pm

Viděl jsem jak Hinata bojuje s Peinem ze začátku to vypadalo dobře dokázala ho zasáhnout ale pak přišel zlomový moment.Pein zase použil tu svoji techniku a srazil Hinatu na zem zmohl jsem se jen na pouhé Přestaň!! ale ničemu to nepomohlo.Pein propíchl Hinatu jednou z těch jeho tyčí.
Najednou se ve mě probudila taková nenávist taková zášť že jsem se přestal ovládat a kyuubi se vydral napovrh.Teď už jsem svoje tělo já neovládal.Kyuubi který měl teď šest ocasů.Pak se něco stalo . Krystal na Kyuubiho krku se rozářil a začal svazovat všechny jeho ocasy a jeho tělo.Kyuubi se ale nedal zastavit a krystal rozbil.Teď mu už nic nebránilo v pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:32 pm

Hinata
Bezvládně jsem ležela na zemi.
Obrovská bolest procházela mým tělem.
Viděla jsem Naruto, nebo spíš Kyuubiho.
*Naruto...-kun.*
pomyslela jsem si a byla jsem v bezvědomí.


Naposledy upravil Hanaki dne Sun Dec 18, 2011 5:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:33 pm

Tendo
Sledoval jsem reakce Kyuubiho. " Můžeš mne nenávidět, ale varuji tě ... Moje bolest je větší než tvá " Řekl jsem, mezitímco Kyuubi zničil onen svazující krystal. Poté se vrhl na mne a já jsem jen na poslední chvíli použil Shinra Tensei. Mělo by ho to odhodit, ale nebyl jsem si až tak jistý, jestli to platí pro Kyuubiho.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:36 pm

Kyuubi cítíl jeno obrovskou sílu tlačící ho zpátky ale kyuubi je démon na něho takovéhle věci neplatí.Ozval se hlasitý řev a síla toho útoku se obrátila proti Peinovy.
Potom se Kyuubi zastavil a všechny jeho ocasy mířily na jedno místo před jeho pusu u které se začala tvořit velká černá koule.Připravena na útok proti Peinovy.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:39 pm

Tendo
" Ustál Shinra Tensei a ještě Obrátil její sílu proti mě ?! " Vyhrkl jsem na sebe v duchu a odletěl nějakou tu vzdálenost od Kyuubiho. Ale to mne nezastavilo a použil jsem Nebeskou Gravitaci pro to, abych zneškodnil Bijuudamu. Poté jsem začal utíkat z vesnice s tušením, že Kyuubi půjde za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Naruto
Kyuubi no Youkou
Kyuubi no Youkou
Naruto


Počet příspěvkù : 88
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue1000/7300Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1000/7300)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:41 pm

Bijuu dama která byla vypuštěna od Kyuubiho úst sice nezasáhla Peina ale odletěla směrem mimo vesnici kde spůsobila obrovský výbuch.
Kyuubi viděl jak ten poslední Pein zdrhá a tak Kyuubi vyrazil obrovskou rychlostí za ním.Přitom ho svírala obrovská nenávist vůči peinovy.Chtěl ho roztrhat na kusy.Obrovský řev který Kyuubi vypustil ze svého hrdla naplnil celou konohu. Kyuubi který byl už skoro u peina se chystal zautočit.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:47 pm

*Kso, tohle je... síla Kyuubiho.*
pomyslela jsem si.
Nebyl čas vymýšlet nějakou pečeť, v tomhle jsem musela spoléhat na Yamata.
Pak přišel ten výbuch.
"Ne, takhle to nemůže jít dál..."
řekla jsem velmi tiše.
"Všichni běžte nejdál, co to jde!
Tohle je síla Kyuubiho!
Pospěšte si!
"
zakřičela jsem to na celou vesnici.
Museli to slyšet snad i na druhé straně kráteru.
Ale já ještě zůstala na místě.
Z vesnice odejdu, jako poslední.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Náměstí - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Náměstí - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 5:49 pm

Naruto sa zmenil na Kyuubiho a začal bojovať z mužom z Akatsuki.Ja som bezvládne ležal na zemi a čakal čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Sponsored content





Náměstí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí   Náměstí - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí
» Náměstí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: