Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Cvičiště

Goto down 
+8
Hyuuga Kiyoshi
Sasori
Sho
Nai
Satoru Daimon
Yamanaka Ino
Shiro Hyuuga
Hanaki
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 5:47 pm

First topic message reminder :

Toto cvičiště se nachází nad hlavami Hokagů.
Protéká tudy řeka a za řekou je skála.
Jde i les a 3 kůly.
Toto cvičiště je velké a snadno se v něm ztratíte.
Cvičiště - Stránka 3 00ae12567a64253463o2
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptyFri Dec 16, 2011 10:39 pm

Nai

* Sho .. Kde jsi ... " Zamyslela jsem se tiše, přičemž jsem hleděla na jemně rozčepýřenou hladinu. Mlčela jsem a čekala na ostatní, kteří ne a ne přijít. Pomalu jsem se začala nudit a proto jsem skočila do vody. Přišlo mi to jako dobrý nápad, voda byla teplá a příjemná, ale ani to mi nevrátilo na tvář úsměv. Stále jsem ho měla před očima. * Nezapomněl jsi na mne ? *
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 2:22 pm

Prechádzal som sa ulicami Konohy a premýšľal som kam mám ísť. Nakoniec som sa dostal na cvičisko. Vzdychol som si a prišiel som pri tri polená a na jedno som si sadol. Vzal som si do ruky katanu a prezeral som si ju. Sálalo z nej príjemné teplo. Usmial som sa a katanu som si dal znova do púzdra na mojom boku. Vo vačku som našiel balík cigariet a jednu som si dal do úst. Zapálil som ju a pozrel som sa na oblohu. Kde asi tak môže byť? Vzdychol som si a potom som vzal katanu a ohrieval som si ruky. V Konohe je taký pokoj. A nuda...
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 2:30 pm

Nai

Jen jsem si tak tiše plavala, když jsem ucítila cizí chakru- ta ale vlastně nebyla až tak cizí. Otočila jsem se a uviděla Shoa, přičemž jsem jako žába přeskočila ve vodě pod nejbližší kámen, o nějž jsem se opřela. Pak jsem ucítila kouř a to mi vyjela žilka na čele. " TY BLBEČKU ! " Zařvala jsem a vyskočila z vody. Blížila jsem se k Shoovi jako rozjetá lokomotiva a za tu cigaretu mu vlepila takovou pěstí, že se mu čelist třikrát protočila. " Nevíš snad jak cigarety škodí zdraví ?! " Začala jsem na něj řvát a máchat okolo rukama. Pak jsem si všimla že na sobě mám jen plavky a já zrudla. * Chjo ... Vážně se změnil ... Baka ...*
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 2:43 pm

Rozhlížím se po okolí a nikoho nevidím, ale najednou přichází někdo koho neznám. Sedne si na poleno které je přímo vedle mě a ignoruje moji existenci a klidně si zapálí cigáro u mě což nesnáším. Nesnáším cigaretovej kouř už od mala jelikož mi to někdo pořád foukal do obličeje když jsem pracoval. A jelikož jsem chtěl něco udělat tak jsem mu chtěl udělat takovej trik při kterým bych mu to cigáro sebral, ale Nai byla rychlejší. Vyskočila z vody a byla jak stíhačka byla u toho týpka tak rychle že sem se nestačil divit. Dala mu pořádnou ránu pěstí že se z toho snad skácel. Já udiveně koukám na Nai co je to za ženskou že takhle knockautuje. Nevím co se mezi nimi děje možná že se znají a možná taky ne ale zaslechl jsem jeho jméno. Prej se jmenuje Sho.
" Co se to tady děje? Kdo to je a co tu dělá?"
Zeptám se Nai a mám podivný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 3:34 pm

Pozrel som sa na Nai ktorá ku mne vyštartovala z jazierka. Keď bola pri mne dala mi knockout a ja som takmer bez života padol z polena na zem. Cigaretu som mal ale stále v ústach. Sadol som si na zem aby som sa trochu spamätal a pozrel som sa na Nai. Chvíľu som sa na ňu pozeral akoby som sa chcel uistiť, že to je vážne ona. Dlho som ju nevidel a zmenila sa. Nai? Spýtal som sa ešte pre istotu a cigaretu som odhodil. Postavil som sa a objal som ju. Dlho som ťa nevidel. Zmenila si sa.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 3:46 pm

Nai

Jen jsem stála a přemýšlela jak zareagovat na jeho objetí. Cítila jsem se trapněji než kdykoliv předtím. Jo, dříve jsem ho milovala, ale co teď. Může snad někdo jako já znovu dokázat milovat? Tyhle otázky mi létaly hlavou jako létaly mraky po obloze. Po chvíli mne ale mé staré já zlomilo a já ho musela obejmout. " Dlouho jsme se neviděli co ? Sho-kun " Usmála jsem se, snad poprvé od doby, kdy se mne ujal Danzou. " Víš, já už ale nejsem ta stará Nai, nyní jsem Nai, která slouží Danzouovi-sama, jsem nic, jsem nahraditelná figurka, nejsem potřebná, tudíž nepotřebuji závazky " Odmlčela jsem a pokračovala. " Tehdy, když jsem odcházela z Iwagakure, jsem tě sice milovala onou dětskou láskou, ale nemyslíš, že ta už vyprchala ? Je vůbec možné aby někdo jako já, přenechal svou lásku po dlouhých šestnáct let ? " Zeptala jsem se, v té době už od něj odlepená. Nevěděla jsem vlastně co dělat, jak mu to říct, tudíž jsem mu to řekla takhle.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 4:57 pm

Celou dobu ty dva pozoruju. Divím se že tomu týpkovi neodletělo od huby to cigáro, ale teď mě to nezajímá. Jdu mezitím k jednomu stromu kde se opřu o strom dám ruce křížem a pozoruju cituaci jestli to bude zajímavé nebo zas nějakej doják. Pozoroval jsem ty dva a čekal co se z toho vyrbí. Mezitím jsem přemýšlel co mezi nima může být a kde jsou zatraceně ti dva co tu už davno měli být?
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 6:43 pm

Sedela som na streche akadémie pri čom som čakala, kým sa sensei dorozpráva s jouninom z Iwagakure no sato. Byakuganom som pri tom mapovala, v podstate celú konohu, niečo sa mi nezdalo.. ako keby sa blížilo niečo.. veľké !!.. možno to však bola iba výplod mojej fantázie v čo som vlastne aj dúfala. Cez oči som ako obvykle mala špeciálnu čelenku ktorá mi zakrývala s očami a čelom aj časť tváre.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:08 pm

Manusya a Naraka
Přiskočila jsem na toto místo společně s Narakou, kdy jsme jednoznačně ukazovali náš hněv. Poté jsme se jedním hlasem zeptali. " Uzumaki Naruto ... Kde je Kyuubi ? " Bylo to rozhořčení a otázka, na kterou musíte odpovědět. Jinak vás čeká smrt.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:11 pm

Nai

Podívala jsem se na ty dva už pohledem, který vyjadřoval emoce. Něco se ve mne zlomilo a já znovu cítila. " Nikdy bych ti neřekla kde Uzumaki Naruto je ... Přece jen, každý jsme nositeli ohnivé vůle. " Řekla jsem s úsměvem a vytvořila několik desítek krystalových shurikenů. " Nedovolím ti ho dostat !" Dodala jsem odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:18 pm

Útok.. takže to nebolo iba cvičenie? prebehlo mi hlavou no v tom som už bola na nohách. Začala som sa rozhliadať po okolí, či tu niekde nie je nejaký zatúlaný študent akadémie, civilista alebo genin.. vlastne som hladala moju sestru. Bála som sa o ňu a bolo to na mne dosť vidieť. Nemala som v pláne zdržovať sa s týmito dvoma keď som nevedela ako je na tom ona či Hanaki !..
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:19 pm

Náhle se tu objeví nějaký člen Akatsuki a já cítím že je zle. Tenhle bude hodně silnej na mě ale musím něco udělat když sensei začala bojovat a já nemůžu jen tak stát a nic nedělat.
" Pomůžu vám sensei. Nenechám vás bojovat samotnou. Společně ho dostaneme"
U kus odstoupím a vezmu 2 kunaie s výbušným lístkem a hodím je na Peina. Blízko něho se lístky odpálí a já čekám jestli to s tím něco udělalo.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:22 pm

Manusya a Naraka
Obě sféry výbuchem proletěly proti vám, kdy Naraka šla po Satorovi a Manusya po Nai. Bylaa to obrovská rychlost, téměř nezaregovatelná, ale vzhledem k schopnostem té Kunoichi si myslím, že s tím nemá problém. Byl jsem připraven použít obě techniky ...
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:31 pm

Nai

Sféry letěly přímo na nás a jediné na co jsem se zmohla bylo- Shoton: Kurenai no Kajitsu. Dořekla jsem a okolo těch dvou, Shiro a Satora se vytvořila ochranná bariéra z krystalu. " Tohle zvládnu " Řekla jsem, i když jsem tomu nevěřila. Prostě jsem musela splnit svůj úkol senseie. * Sho .. Arigatou ... * Zamyslela jsem se a sféru letící na mne jsem zastavila tím, že jsem ji chytla za ruku a hodila jí na druhou stranu od nás.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 8:20 pm

Sféra letí na mě obrovskou rychlostí a já skoro nic nestihnu udělat. V tom náhle jsem se ocitl v krystalu kterej odrazil útok té sféry a Nai odrazila útok té druhé sféry.
" Hej pusť mě. Jsou moc silní sama na ně nestačíš. Nemůžu tě nechat jen tak umřít. Nechci přijít o senseie hned po prvním střetnutím"
Bouchám do krystalu a snažím se vzbudit pozornost Nai aby mě z toho dostala.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 8:47 pm

Naraka a Manusya
Naraka se od krystalu odrazila a směřovala na nové umístění Nai. Manusya se jen obratně pohybovala směrem k Nai, kdy po ní házela chakrové tyče. Pohybovala se dlouhými skoky, kdy čekala až se jí naskytne příležitost.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 8:50 pm

Nai

Spolu s krystalovým brněním na těle jsem chytla Manusyu znovu za ruku a druhou, volnou rukou jsem chytla Naraku. Nejspíš to byla chyba, jelikož jsem najednou za Narakou uviděla podivný obličej, který měl Rinnegan stejně jako ona. " Co to ... Je ? " řekla jsem zaraženě.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 8:51 pm

Přiběhla jsem hodně rychle.
Chtěla jsem pomoct, proto jsem hned zakřičela, aby si mě všimli.
"Hej!"
zakřičela jsem.
Doufala jsem, že alespoň jednoho nalákám na sebe.
Ale vlastně jsem si ani nebyla jistá svojí silou.
Věděla jsem, že je neporazím.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:07 pm

Přiběhl jsem na cvičiště.
Hanaki tady přiběhla taky.
Doběhl jsem.
Byli zde další dva.
Čekal jsem, kdy zaútočí, měl jsem plánu Hanaki pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:08 pm

Nai

Uviděla jsem Hokage a zhrozila se " Hokage-dono ! " Vykřikla jsem a ze strachu o život ostatních jsem znepozorněla. Přesto jsem držela ty dvě sféry ve svých rukou a držela je stále pevně, i když se mohly pohybovat.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:11 pm

Manusya a Naraka
Manusya okamžitě využila Naiiny nepozornosti a volnou rukou ji chytla za hlavu. Naraka jen silným trhnutím vynutila puštění ruky. Naraka si stoupla před druhou sféru a sledovala jak se krystal pomalu ničí. " Huwari da !/ Je konec ! " Řekla a Manusya jen tiše zašeptala " Myoboku-zan ... " Dodala a vytrhla z Nai duši ...
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:19 pm

"To ne."
řekla jsem tiše, hodně tiše.
Rozklepaly se mi kolena.
Snažila jsem se zůstat v klidu, ale nemohla jsem.
Zhluboka jsem dýchala a snažila jsem se, aby mě pocity neovládly.
Sklopila jsem hlavu.
"Hikari no katana no jutsu."
řekla jsem tiše a v ruce se mi začala formovat katana.
Narovnala jsem hlavu.
Můj obličej měl naštvaný výraz a já byla celkově naštvaná.
"Jak se opovažuješ?!"
zakřičela jsem, ale nečekala jsem odpověď.
Jenom jsem se připravila do bojové pozice a katanu jsem chytila oběma rukama.
Čekala jsem až zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:24 pm

Stála som ako prikovaná, vlastne som nevedela pochopiť prečo okolo mňa Nai vztýčila stenu, mohla som predsa pomôcť.. Keď som si však všimla podivnú chakru ktorou narušili aj tú Naiinu tak som sa v momente rozkročila a napálila som do shoutonovej steny drtičom hôr.. pod náporom tej techniky, ako aj pod tým že bola Nei v podstate.. v tom lepšom prípade mŕtva, sa stena rozpadla a ja som len vybehla k nej a k jej telu. Obe dlane som prikrčila k sebe a začala som do nich hromadiť chakru. Hakke Kusho ! skríkla som a v momente som dva kvázi "juukeny" na diaľku vypálila po oboch sférach.. chcela som aby ju pustili, aby sa od nej dostali ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:25 pm

Všechno pozorně sleduju a dělám si čím dál víc starostí o Nai která bojuje a já nemůžu. Náhle se tu zjeví jeden Hyuuga a Hokage avšak když přijdou tak Nai poleví v ostražitosti a sféry toho využijí a vyndají z ní duši a jí zakřičím.
"Neeeeeee."
Krystal se celý rozpadne a já celou svou zuřivostí zvýším svůj výkon na maximum, v takovémhle vzteku dokážu zvýšit svojí rychlost na maximum i když jsem jen genin. Použiju shunshin no jutsu a popadnu katanu a objeví se za zády sféry Naraka která mě nespozoruje a druhá sféra mě nevidí jelikož je právě drží Nai a nevšímá si mě. Jsem za sférou Naraka a s rychlostí Shunshin no jutsu švihnu katanou prudce po krku a dávám to do toho všechnu sílu.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 3 Left_bar_bleue3000/3000Cvičiště - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:30 pm

Naraka a Manusya
Naraka tě chytla pod krkem, jelikož tě viděla pomocí Boha Pekel, ale okamžitě s Manusyou zmizela, nejspíš byla někým přivolána. To nejhorší mělo ale teprve přijít, jelikož se k vám plížila vaše noční můra.

Tendo
Kráčel jsem lesem až jsem se dostal k Hokage. " Rozumíte nyní všichni tomu co je to bolest ? " Zeptal jsem se klidným hlasem a sledoval ty, kteří tu teď stáli. " Myslíte si že všemu rozumíte, ale jste slepí " Dodal jsem s odporem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: