Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Cvičiště

Goto down 
+8
Hyuuga Kiyoshi
Sasori
Sho
Nai
Satoru Daimon
Yamanaka Ino
Shiro Hyuuga
Hanaki
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Cvičiště - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 EmptyThu Dec 08, 2011 5:47 pm

First topic message reminder :

Toto cvičiště se nachází nad hlavami Hokagů.
Protéká tudy řeka a za řekou je skála.
Jde i les a 3 kůly.
Toto cvičiště je velké a snadno se v něm ztratíte.
Cvičiště - Stránka 5 00ae12567a64253463o2
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Cvičiště - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 EmptyMon Dec 19, 2011 9:00 pm

Pozerala som sa na Nakameho. Nechcela som uveriť že je to naozaj on, skôr som tomu nevedela uveriť. Videla som ho zomrieť, mala som v sebe jeho oči a on.. bol predsa len tu. Vlastne som sa na neho pozerala tak trocha vyplašene, naozaj som si začala myslieť že je to nejaký môj výplod fantázie. Po jeho dlhom príhovore som sa však rozhodla no, neostala som chladná.. nemohla som, aj keby som chcela, čo som rozhodne nechcela.. tak to bolo až príliš živé.. celá táto "ilúzia".. ak to bol sen tak som sa rozhodne prebudiť nechcela.. nakoniec som sa mu však len hodila okolo krku, ak to bol sen, tak som pri ňom chcela ostať čo najdlhšie.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Cvičiště - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 EmptyTue Dec 20, 2011 7:15 pm

Přišel jsem na cvičiště.
Shiro objímala Nakameho.
Měl jsem čas, tak jsem je nechal být, opřel se o strom a odpočíval.

Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Cvičiště - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 EmptyWed Dec 21, 2011 12:53 pm

Po chvíli jsem však odešel.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Cvičiště - Stránka 5 Left_bar_bleue400/400Cvičiště - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (400/400)

Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 EmptyWed Dec 21, 2011 6:40 pm

" Shiro ... " Řekl jsem tiše v jejím objetí. Po chvíli jsem ji objal samozřejmě i já, zatímco mi hlavou vrtalo, jak se teď asi má Sasuke. Itachi je mrtvý, díky Sasukemu, zatímco Karasu žije a já ho nejsem schopný zabít. Přesto jsem k tomu byl odhodlán. Zabít mého největšího přítele, moji stěnu, která se pokusila vztáhnout ruku na Konohu. Jen beze slova jsem se od Shiro otočil a po chvíli s pár slovy odešel. " Půjdeme, Shiro ? V Kiri se prý pořádají Chuninské zkoušky, kterých se určitě zúčastním ... " Sevřel jsem ruku v pěst, kdy s pohledem na rozzářené nebe zmizel, zjevně na náměstí, či někam, kde by měl být zaručeně Hokage, od své smrti, jsem si s ním něco nevyřídil.
Návrat nahoru Goto down
Minato




Počet příspěvkù : 1
Narození : 18. 02. 12

Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 EmptySat Feb 18, 2012 12:56 pm

učim sa Kage bushin no jutsu (18.2.2012 do 19.2.2012
a kedže mi moj ucitel 3 hokage povedal že mám vetrnou postatu sanžim sa vytvorit novu techmiku (od 18.2.2012 do 25.2.2012 (Rasengan))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště   Cvičiště - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: