Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Yukki a Daisukeho dom

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptySat Nov 19, 2011 8:39 pm

First topic message reminder :

Je to utulny malí domček pre 2 až 4 osoby kde nechýba nič.
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 10068547
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 10:11 pm

Nechala jsem ho dělat si co chce. Líbilo se mi to a byla jsem ráda, že to cítí stejně. Chytla jsem ho ho za tričko a přitahovala si ho k sobě. Pořád jsem neměla dost a chtěla jsem víc. Druhou rukou jsem mu vjela pod triko a začala ho svlékat. Styděla jsem se za sebe hrozně moc jaká jsem strašná sestra, ale nemohla jsem odolat Daisukemu. Nepřetržitě mě to k němu táhlo. Netrvalo dlouho a já začala sténat. Čím to asi bylo, že bych byla tak vzrušená. Pořád jsem byla rudá a pohlédla jsem do jeho očí. Byly stejné jako ty moje, ale přeci se nějak odlišovaly. Padla jsem do jeho moci a jen dělala gesta, která ho povzbuzovala k dalším činům.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 10:22 pm

Nadalej sme sa bozkávali no o malu chvílu mi zašla po triko a začala ma vyzliekať.Bola asi chyba čo sa teraz dialo no to čo vo mne vrelo bolo silnejšie než to čo má byť správne a tak som tento krát nedokázal odolať ako minule.Hladeli sme sebe do očí.Ked sa človek pozerá tomu durhému do očí vidí svôj obraz no v tých jej som videl len obraz ktorý bol Yukki.Usmial som sa nad tým a neustále pokračoval boal teraz pre mňa niečo ako droga od ktorej sa nedá odtrhnúť.Vyťaroval s nej niečo iné než len to čo kedysi alebo to čo by malo a to bolo asi to čo ma dostávalo no i tak raz zistím prečo sa deje to čo sa deje a pri to mma nič nezastaví no teraz som sa tým moc nezaoberal.Ruku čo som mal v jej vlasoch som pomali prstom šiel dole až som skončil pri jej prsníku a začal ho jemne masírovať.Kedže som už nebol malí a mal som silu v rukách a ona bola chudé dievča tak som nemal problím druhou rukou čo som mal na jej zadku ju chytiť okolo pasu zdvyhnúž ju.Položil som ju na mramorovy stolík čo bol v kúpelni.Pri čom mala rozkročené nohy a ja som medzi nimi bol.Ruku som mal okolo pasu a druhú na jej poprsí.Stratil som pojem o realite celi ťervený a vzručený som sa s ňou nadalej bozkával.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 10:43 pm

Nechala jsem se vyzdvihnout na na mramorový stolek. Nechala ho mezi nohama a ještě ho nohama přitiskla víc k sobě. Zvlášť prsa jsem měla hodně citlivá... takže jsem sténala celkem hodně. Jediné co jsem dělala bylo, že jsem se s ním líbala a začala mu svlékat i kalhoty. Co mi zbývalo? Z nás dvou jsem byla ta co byla svlečená jako první. Musela jsem se po těch letech co jsem ho neviděla zkontrolovat. Teď jsem doktorka! Oddaně jsem se na něj podívala.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 10:51 pm

Pritiahla si ma k nohami viac k sebe čo bolo pre mňa len dobré znamenie a nad čím som sa trocha pousmial.Druhú ruku som jej dal tak isto na prsník a masiroval jej ho vzlikala a jemne takže to znamenalo že je jto robí dobre a to osm bol rád že jej to nijak neubližuje.Bol som s toho naozaj nadšený.Ešte chvílu to takto prebiehalo a nakoniec som sa odvážil a opäť išiel jednou rukou pomali dole až som zastal pri jej pohlaví.Začal som je jtade jemne prechádzať ked v to msa mi v hlave ozval divný hlas. "Ty mali hlupák čo to robýš vezmi si jej oči!!!" Zjavila sa mi pred očami tvár tvár ženy bola rišavá nahá a oči mala celé zaliate krvou.Ten pohlad bol taky skutočný a strašidelný že som sa zlakol a opäť vrátil do reality.Dal som ruku preč s jej pohlavia aj s prsníka naše pery som odddelil a stojac tam som položil hlavu na jej rameno."Yu Yukki prepáč".Viac som nič nevyslovil.Bolo mi lúto že sme skončili no viac mi bolo lúto že som zapríčinil čo sa stalo a tak isto že som to nehal prebeihať dalej.Cítil som sa naoazj divne a ešte neviem ako to vezme Yukki teraz sa možn onáš celí vzťah surodenecký rozpadne a aj budme museť sa vydať na opustenú cestu.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 7:15 am

Bloudila jsem ulicemi. Nedalo se to zrovna napsat blouděním. Moc dobře jsem věděla kam jdu. Čakra mě vedla. Každým krokem jsem měla pocit, jako bych to neměla dělat, ale nemohla jsem si pomoct. Chtěla jsem ho opět vidět. Tak jsem dál bloudila obytnou částí. Míjela jsem jeden dům vedle druhého. Konečeně má čakra zamířila úplně k cizímu domu. Dlouhou chvíli jsem stála před domem. Dodávala jsem si odvahu jít a zaklepat. Odhodlala jsem se a než jsem se nadála, tak jsem stála před dveřmi. Zvedla jsem ruku, ale nezaklepala jsem. Zarazila jsem se těsně před dřevěnou plochou.
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 80eee8c6ea_80634908_o2
Oči mi zfialověly. Měla jsem zatajený dech. Ruka se mi začala třást, tak jsem ji svěsila. Neměla jsem na to, abych si něco myslela jatož si nadala. Jako zbavená duše jsem se otočila a odcházela jsem někam pryč. Ani jsem nevěděla kam. Jen jsem se nechala vést svými nohy.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 2:20 pm

Cítil som sa naozaj mizerne a považoval som sa za hnusného človeka.Hlavu som mal stále oprenú o jej rameno no teraz nebol čas na nič jedine čo ma zaujmalo bolo prečo sa to stalo prečo je to medzi nami tak a jedine ako to zistím že sa vydám do jadra tohto všetkého a to znamená cesta späť domov.No započul som ako vrzgal náš most ktorý viedol k našému domu.Najprv som si myslel že to bola len nejaká myš alebo podobne no o chvílu zase most zavrzgal a tak som sa pozrel s okna.Možno to bolo všetko vopred pripravené alebo je to osud ale v daka tomu čo sa pred chvílou stalo som učinil rozhodnutie že tú techniku použijem teraz nech sa deje čokolvek len len ako ju dobehnúť.Obliekol som si gate na tričko osom kašlal.Spravil som pečate a privolal Fénixa.Ten so svojím chvostom nám zničil celu kúpelnu.Skočil som na neho a ukázal smerom na Shizuku.No pred tým sa otočil a videl nahú Yukki. "Ah takže si precaj neodolal Daisuke však ten pocit bol silnejší než odpor". Bol som nahnevaný a tak som na tieto reči nemal naozaj čas ani náladu. "Prosím porozprávať sa môžeme o tom potom teraz ma odved za Shizukou". "Takže takže nakoniec si sa rozhodol uskutočniť tú techniku ale ale vieš aké môže mať riziká ked ju použiješ". Vedel som to dobre som to vedel že ake su riziká no bol som to ochotný podstúpiť nech sa deje čokolvek. "Tak už sme tu stáli dlho myslím že by sme mali vyraziť". Fénix len zakrútel hlavou a letel najrýchlejšie ako len mohol až kým sme zastavili pred Shizukou. "Prosím naskoč si". Povedal som je jno nepozeral som sa na ňu pretože som sa hanbil za seba ale teraz teraz som to nechcel riešiť.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 2:26 pm

Vůbec nic jsem nevnímala. Najednou se přede mnou objevil Daisuke s Fenixem. Zastavila jsem se. Nebyla jsem schopna dalšího pohybu. Vzduch se mi nedostával do plic. "N... n..." usoudila jsem, že to nejspíš neřeknu, tak jsem jen zakroutila hlavou. Nedíval se na mě, takže to neviděl. Nechtěla jsem s ním mluvit a ani vidět, ne teď.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 2:36 pm

Zoskočil som dole s Fénixa a pootočil hlavou pričom mi pukla.Kráčal so mku nej až som k nej došiel nemal som náladu na žiadne odpusti ani nič podobné a nemal som už vôbec v úmysle jej klamať.Chytil som jej ruku a položil ju na moje srdce."Vravieval som 2 veci ale poviem ti ich ešte raz.Toto patrí len a len tebe a nikomu inému.A ta druhá druhou rukou som ukázal na svoje oči.Toto je prekliatie nie dar".Zo smutnou hlavou a pozeraním dole som sa nenehal odbyť a tak som svoju vetu musel zopakovať ešte raz."Prosím Shizuka pod somnou".Dalej som mlčal nevedel som ani čo mám hovoriť a myslím že dalšie slova by boli zbytočné.Jej ruku čo som držal som pustil a spravil som od nej krok do zadu.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 2:44 pm

Přistoupil ke mě a vzal mi ruku, kterou následně přitiskl na své srdce. Chtěla jsem mu ji vykroutit. Nakonc ji pustil sám. Neposlouchala jsem ho, nechtěla jsem ho poslouchat. Kroutila jsem hlavou, abych ho nemusela vnímat. Znovu zopakoval svoji žádost. "Nechci nikam jít. Ne s tebou!" Sklonila jsem hlavu, aby mi neviděl do tváře. Do očí se mi hrnuly slzy, které se mi prozatím dařilo zadržet.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 2:54 pm

Nechcela somnou ísť ani som sa jej nečudoval nemal som jej to mať prečo za zlé.Ale dal som jej slub a ten som bol ochotný splniť za hocijakú cenu aj keby som ju mal už navždy stratiť.Silno som sa nadýchol a s lavého oka my višla slza."Prepáč Shizuka".Povedal som je ja bez dalšich rečí som rýchlo švyhol pravou rukou a sekol jej za krk čím automaticky zaspala.Chytil som ju do rúk. a chvílu sa na ňu pozeral na je juplakané oči pre prepáč Shizuka.Išiel som ju vyložiť na Fénixa ked v tom ma stopol."Daisuke snad si nezabudol preca nemôžeš dať obyčajného človeka na mňa ved by sa spálila na popol. Uvedomil som si že má pravdu bol by z nej len uhlík.Ah tak dobre.Podoprel som ju a pozrel na Fénixa či môžeme ísť na to on len mávol hlavou a rozohnil sa že na okolo šlahali plamene.Chytil som jej jednu ruku a vložil ju do Fénixa chvílu som ju tam musle nehať no vybral som ju a ona držala v ruke menší plamienok ktorí som vložil do nej.Na chvílu Shizuka žiarila ohňom no ten sa nakoniec vyparil tým sa stala imunná voči Fénixovím ohňom.Bez dalšich rečí som s naručí so Shizukou vyšiel na Fénixa a vyrazili sme do jej domu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 EmptyMon Dec 19, 2011 7:35 pm

Stoupla jsem si na zem a mlčela. Opravdu o mě nestál... když už jsem byla v té koupelně rychle jsem se osprchovala. Chvilku na sebe nechala jen tak téci vodu a pak vyšla z koupelny. Nějakým způsobem jsem se dokázala dostat do pokoje a tak tak se obléct. Moje tělo bez duše se dostávalo do kuchyně a udělalo si onigiri. Přeci jsem byla vyhládlá. Dojedla jsem a umyla nádobí. Tentokrát jsem hrábla do poličky pro extra množství lízátek. Musela jsem nějak přežít. S taškou plnou lízátek jsem spěchala ke Kazekage. Musela jsem se dotud dostat a co nejrychleji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki a Daisukeho dom   Yukki a Daisukeho dom - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yukki a Daisukeho dom
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Daisukeho Techniky
» Yukki Maeda
» Yukki Maeda
» Yukki vs. Itachi
» Yukki vs. Daisuke Maeda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: