Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Unraikyo

Goto down 
+6
Ken Kuruima
Hikari
Killer Bee
Masaru
Kurodama Shirome
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyMon Oct 24, 2011 3:26 pm

First topic message reminder :

Místo tréninku Kiraa Beeho.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:22 pm

Někdo cizí se sem začal přibližovat. *A sakra,* pomyslela jsem si, *tak pro dnešek je s tréninkem konec.* No nevadí, stejně se mi nechtělo nic dělat. Ne že bych byla tak líná (i když líná občas bývám), ale mám strach, že příště už Gobiho neovládnu. Ani jsem se nepohnula a čekala jsem, abych zjistila, kdo že to sem vlastně leze.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:26 pm

Pomalým krokem jsem se přiblížil až k osobě a zdvořile se usmál. Em.. do-doufám že tě neruším.. Pokud ano tak klidně odejdu. A neboj nešmíroval jsem tě jenom jsem se chtěl podívat kdo tu trénuje. Jo jmenuju se Shiki tak zatím... Povídám jedno za druhým a už se otáčím k odchodu
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:30 pm

Trochu otráveně jsem se na něj koukla. Vypadal mile... "Já jsem Arame a ne, nerušíš. Stejně zrovna odpočívám," řekla jsem klidně.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:36 pm

Uf.. vypadá to že nemá zájem o boj. pomyslím si ale rychle tu myšlenku zaženu a pokračuju v konverzaci. Takže tu můžu zůstat? Páni děkuju! Až budeš chtít trénovat tak do mě třeba kopni nebo mi dej vědět a já odejdu.. předložím nabídku a těším se že mě nevyhání.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:41 pm

"Jo, klidně si tu buď", mávla jsem rukou a zkoumavě se na něj zadívala. Co je ten člověk zač? Chová se jako malé, ustrašené dítě...od kdy tohle místo patří jen mě? I když se mi do žádné konverzace nechtělo, usoudila jsem, že by bylo dobré něco říct. "Předpokládám, že jsi se sem nepřišel vybavovat. Ukážeš mi svůj styl boje?" vysoukala jsem ze sebe nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:50 pm

S-Styl boje? Víš- to bych radši ani ne.. Nebojuji moc rád i když se to týká třeba jen ukázky.. přidám přiblblý, možná až moc přátelský úsměv a doufám že mi to projde. Rozhodně nemám v plánu plýtvat chakrou. Člověk si sem přijde na chvíli procvičit kenjustu a už mám ukazovat své katon techniky? Ani náhodou..
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 7:53 pm

"He, no jak myslíš", usmála jsem se, "já bych teď znovu zkusila ten svůj trénink. Nebudu do tebe kopat ani nemusíš nikam chodit, jen se prosím drž dál, nerada bych ti ublížila."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:00 pm

Ublížit mi? trochu se ušklíbnu nad představou bolesti, kterou jsem pocítil ve své minulosti, ale pak se na ni kouknu a prohodím jen OK.. Odejdu pár metrů nazpátek a sednu si na kámen.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:05 pm

Zase jsem se začala soustředit na Gobiho. Pečlivě jsem oddělila jeho čakru od jeho vůle a začala tahat, jenže to by nebylo ono, kdyby se něco nepokazilo. Samozřejmě, že mi zase začal růst ocas.. "Do háje!" zaklela jsem, když se mi to podařilo uklidnit. "Já na to kašlu! Jdu trénovat katon..." prohodila jsem a vyhlídla si menší strom v okolí. "Katon: Karyuu-Endan!"
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:14 pm

Najednou mi to dojde.. Jsem schopen mluvit s lidmi! vykřiknu najednou a opatrně, tak aby mě nepopálila se přiblížím k Arame. Div ji neobejmu a začnu jí hned děkovat. Ah! Děkuju žes mi pomohla.. popravdě bych asi nebyl schopen s tebou mluvit - nechápu co se stalo, ale teď už ani nekoktám jsem ti opravdu vděčný! Jinak ta Katon technika je úžasná! Vím že se moc neznáme -lépe řečeno neznáme se vůbec, a možná to bude znít divně, ale nechtěla bys se mnou trénovat? Jde spíš o to, že bych ti pomáhal s tréninkem, jelikož jsi mi pomohla taky! Sypu na ní nával slov a pobaveně pozoruji její nechápavý obličej..
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:17 pm

Moje technika se zrušila hned po tom, co na mě ten blázen skočil. Chvíli jsem na něj jen vyjeveně čuměla a pak jsem se nahlas rozkřikla: "Hej, co to děláš, snažíš se mě udusit? Jdi pryč..." Nějakým způsobem jsem ho ze sebe shodila a s nedůvěřivým pohledem pravila: "Ale ten nápad s tréninkem se mi docela líbí..."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:21 pm

Hehe promiň.. nechal jsem se unést. Každopádně jsem vám k službám! naznačím salut a trochu se pousměju.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:25 pm

Taky jsem se trošku křečovitě usmála. Pořád ještě jsem byla z toho jeho výlevu překvapená, ale pomalu jsem se uklidňovala. "V pořádku. Jaké techniky vlastně ovládáš?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:29 pm

Nemyslím si že je znáš.. vymyslel jsem je sám, takže pochybuju že bys je už někde viděla... začnu konverzaci na své ne moc oblíbené téma.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:32 pm

"Tím líp," vybídla jsem ho. Vlastní techniky...ten člověk vypadá zajímavě. Ze začátku se projevoval jako totální pako, ale kdyby to byla pravda, nevymyslel by si vlastní techniky. "Tak mi nějakou popiš," řekla jsem, "ale ať je to něco, co zvládnu."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:38 pm

Tak tedy dobře.. ale ne tady pojďme někam jinam. naznačím pohybem ruky směr vesnice.

Přesun


Naposledy upravil Shiki Takeru dne Thu Nov 03, 2011 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptyThu Nov 03, 2011 8:39 pm

"Máš pravdu, tohle není nejlepší místo," přikývla jsem, "půjdu za tebou."
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:15 pm

Stál jsem a čekal až přijde Arame. Chápu že chtěl zachránit své přátele, no pro mě je vesnice nejdůležitější.. přemýšlel jsem a měl jsem na sebe vztek, že jsem jen tak odešel z vesnice. Měl bych zajít za Raikagem-sama. Možná se už vrátil.šeptl jsem do ticha.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:16 pm

Došla jsem za Shikim a rovnou na něj začala mluvit. "Co si myslíš o té jejich organizaci?" řekla jsem kysele.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:25 pm

Popravdě? Neměl jsem zájem se k nim přidat, jelikož Kumo je pro mě nejdůležitější, ale přišlo mi správné zjistit jestli se nechystají napadnout naši zemi, nebo něco vyvolat.řekl jsem pravdu. Podíval jsem se na Arame a smutným hlasem jsem dodal: Cítím se teď kvůli Raikagemu-sama špatně. Takhle opustit najednou vesnici.. jsem rád že se to takhle vyvinulo a jsem zpět, i když jsme měli možnost vrátit se sem kdykoliv. Myslím, že se s tou organizací už nebudu spájet a půjdu co nejdřív na misi. Nemyslím se že by tahle organizace byla nějak nebezpečná a chtěla nám uškodit..
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:31 pm

"Já nevím..." zamyslela jsem se, "ten jejich cíl je dost podezřelý. Jestli si chtějí hrát na anděly míru, proč nezůstali ve své vesnici a neplnili mise? Navíc nevím jak ostatní, ale vím jistě, že Joukuu je sám nukenin a jeho cíle nemají nic společného s mírem. Chtěla jsem to omrknout, než se raikage-sama vrátí a pak mu o nich podat informace."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:34 pm

Tak jo.. měli bychom za Raikagem-sama zajít.. jdeš se mnou? A proč mluvíš o joukuuovi? Myslel jsem že o nich přemýšlíš jako o celku..zeptal jsem se a otáčel se směrem k vesnici. Doufám, že nám Raikage-sama odpustí..
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:35 pm

"Protože s ním jsem se seznámila trochu blíž. Víš...je pro mě důležitej, ale vesnice mnohem víc. Doufám, že to bude v pořádku...Pojď do raikageho kanceláře."
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:42 pm

Jo.. myslí že mu máme co říct.. řekl jsem smutně a následoval Arame do kanceláře.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 4:31 pm

Došel jsem až sem a vytáhl jsem katanu. Byl jsem rozhodnut, že budu trénovat dokud se neuklidním, jelikož jsem si dělal starosti o Arame. Já jsem jen jounin, takže jsem z toho vyvázl dobře, no ona má mnohem větší povinnost. Doufám, že bude v pořádku. pomyslel jsem si a začal jsem sekat katanou vše co mi přišlo do cesty.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unraikyo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unraikyo
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: