Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Unraikyo

Goto down 
+6
Ken Kuruima
Hikari
Killer Bee
Masaru
Kurodama Shirome
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Oct 24, 2011 3:26 pm

First topic message reminder :

Místo tréninku Kiraa Beeho.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptySun Nov 06, 2011 4:56 pm

Otočil jsem se za hlasem a zpozoroval osobu stojící tam. Ahoj.. Odpověděl jsem Arame a přišel k ní blíž. Přišlas trénovat? Zeptal jsem se a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptySun Nov 06, 2011 5:03 pm

"Ne," odpověděla jsem stručně, "mám se tu s někým setkat."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptySun Nov 06, 2011 5:05 pm

Aha.. jasně. Tak až přijde, dej mi vědět. Nebudu vás rušit. Usmál jsem se a tentokrát jsem vytáhl katanu. Odešel jsem ke stromu a sekal.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptySun Nov 06, 2011 5:12 pm

Už jsem nic neříkala, jen jsem v klidu čekala a soustředěně pozorovala špičky svých bot.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptySun Nov 06, 2011 7:16 pm

(moc se omlouvám že nečekám, ale rodiče mě donutili jít pryč z compu)
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 4:48 pm

Pomalými krokmi som sa pri škrabaní vo vlasoch približoval k onomu miestu, kde ležala Akiyama Arame.
"Geeez, ten h*jzlík mi lezie na nervy čoraz a viac. Skutočne, prečo mám učiť niekoho, koho ani nepoznám?" Moje zmýšľanie narušil temný hlas ozývajúci sa z útrop môjho podvedomia.
Keby si nebol tak veľký idi*t a urobil, čo bolo treba, mali by sme už o takomto čase pokoj. Takto si si včerajším odignorovaním jeho príkazu zbytočne znepríjemnil robotu bolestivými ranami.
Heee, s kým si to akože myslíš, hachibi, že hovoríš?!
Hádam neočakávaš že ma týmito poznámkami pokoríš!

Keby aj nie, pokoria ťa raikageho tonfa, tak zmlkni a makaj, nech ťa nemusím vyťahovať s ďalších prúserov.
Ale, čo to nevidím, niekto tu zjavne nemá práve najlepšiu náladu,
uznávam však, že len samotná predstava, že mi raikage zasa upraví fasádu-

Radšej venuj energiu chôdzi, než druhotriednym rýmom.
ČOŽE?! Moja vnútorná hádka pokračovala až kým som sa konečne nedostavil.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 5:57 pm

Tréninku jsem měl už dost, tak jsem zastrčil katanu a podíval se na Arame. Stále byla no tom samém místě stojící jako socha. Arame.. Arame.. zavolal jsem na ní několikrát, než se probudila ze své zamyšlenosti. Je ti dobře? Vypadáš jako by ses celou tu dobu ani nepohla. Zeptal jsem se starostlivě a sledoval ji. Pak jsem ucítil něčí chakru a zpozorněl jsem. Co to sakra? Zavrčel jsem nad velikostí chakry a byl ostražitější, no pak mě napadlo, jestli to není ten člověk, se kterým se má Arame střetnout. Podíval jsem se směrem, odkud přicházela chakra a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 6:46 pm

Ucítila jsem cizí čakru, což mě probudilo z přemýšlení. Byla vážně obrovská. Podívala jsem se tím směrem a hned mi došlo proč.
"Dobrý den Bee-sama, vy... vy mě máte trénovat?"
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 6:55 pm

Premeral som si pohľadom jak Arame tak Shikiho.
"Raikage mi spomínal JEDNU osobu, šmarja,
prečo potom sú na mieste hlupáci až DVAJA?"
Nemohol som z nich spustiť oči.
Staré dobré časy.
Máš namysli časy,
keď sem nik nevstúpil asi...

Skôr tie, keď som bol uväznený v útrobách normálnejšej osoby.
Máš so mnou nejaký problém?!
Po krátkej interpretačnej pauze, vymedzenej na hádky v mojom podvedomí, som prikývol na Aramine slová.
"Nemá zmysel napätie v rokline ďalej hrotiť,
správne, Bee-sama ti pomôže gobiho skrotiť!"
jej prekvapenie som jej okrem trápneho repu opätoval i úsmevom pripomínajúcim Maito Gaia.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 6:58 pm

Eh.. já jsem tu byl jenom trénovat. Už vlastně odcházím. Pronesl jsem, kývl Arame na pozdrav a odcházel.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 7:00 pm

Trochu jsem se uvolnila, když se usmál. S ním jako učitelem to rozhodně zvládnu.
"Děkuji vám," usmála jsem se, i když mi bylo jasné, že to nedělá dobrovolně, "co mám udělat?"
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 7:14 pm

"V prvom rade začneme s tým najdôležitejším zo všetkého," prehovoril som na mňa až nezvyčajne vážne.
"Prvé, čo ťa naučím..." nasledovala krátka chvíľka napätia.
"Bude rap!"
Čo to má čo spoločné s ovládaním bijuu?!
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 7:17 pm

"Cooo?" vyjekla jsem překvapeně.
"Proč je to nejdůležitějšíNechápu"
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 7:53 pm

To by zaujímalo aj mňa.
"Čomu na tom nerozumieš?!"
Pohliadol som na nebo a začal s výkladom.
"Je to spôsob, životný štýl, možnosť nechať nazrieť do duše, vyjadriť emócie... rap je všetko, oh yeah!"
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyMon Nov 07, 2011 7:58 pm

"Oh yeah..." hlesla jsem ne příliš nadšeně. Takovéhle věci mi nikdy nešly. "Jenže já jsem na tohle vážně antitalent, vůbec nevím, co mám říkat," zasténala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 3:08 pm

"Uznávam, rýmy sú ťažké a rap nie je ľahký, dámo,
ak však srdcu voľný priebeh dáš pôjde to z teba samo!"

Presviedčal som ju o svojej pravde.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 6:11 pm

*Tak fajn, ať už to mám za sebou...*
"Nemám sice rap moc ráda,
no nehodlám tu zůstat sama.
Já Gobiho dostanu hned,
až on uslyší můj rap."

*Tak to je konec...* pomyslela jsem si a modlila se, aby tenhle můj výkon stačil.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 8:00 pm

"Žartuješ?!" osočil som jej značnú snahu.
"Toto že má stačiť?! Mrzí ma to,
no s týmto sa nedostaneš nikam, zlato,
s takým chabým výkonom nevyhráš boj,
viac zo svojho srdca do toho zapoj!"
svojsky som ju vyzval k zopakovaniu pokusu.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyTue Nov 08, 2011 8:19 pm

"Dávno nejsem malé dítě,
čekám, až má chvíle přijde,
zatím mi to příliš nejde,
však vím, že z toho dobré vzejde,
já každému, ukážu,
že Gobiho ovládnu!"

Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyWed Nov 09, 2011 1:55 pm

Po vypočutí mi neostávalo nič iné než zatlieskať.
"Hoci bolo vidieť že si sa s tým rýmom nadrela,
predviedla si, čo je v tebe a všetkým to natrela!"
natiahol som k nej ruku palcom hore.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyWed Nov 09, 2011 4:50 pm

"Díky!" usmála jsem se.*Nebylo to tak zlé...*
"Takže teď už začneme s opravdovým tréninkem?"
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue600/6500Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyWed Nov 09, 2011 5:23 pm

"Tréningom?" zarazil som sa prekvapene.
Si tu na to, aby si ju naučil kontrolovať jej vnútorného bijuu.
Heee?! Skoro som zabudol!
Po krátkej chvíli som sa spamätal.
"Na začiatok situáciu s gobim mi opíš,
ak to zarepuješ nikomu tým neuškodíš,
naopak,"
prehovoril som s miernym úsmevom na tvári a vyčkával na jej odpoveď.
Prečo sme stále pri repe?!
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyWed Nov 09, 2011 7:33 pm

"Vzít si jeho čakru zkoušela jsem,
ale dostala ji i s jeho zlem,
nevím, co mám dělat dál,
proto obracím se k vám."
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1875/2300Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyWed Nov 09, 2011 7:55 pm

Po nohou se ti začal plazit papírový had. Otřel se ti o nohu a nenápadně, tak že si toho ani sám Hachibi nebyl schopný všimnout, ti vylezl ke kerku a zašeptal do ucha.
" Pokud nechceš aby zemřel člověk, na kterém ti záleží, nebo dokonce lidé nevinní, přijdeš do města Rýžových polí ... sama ..." Zasyčel a s naprostou nepřehledností se rozpadl na molekuly.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Unraikyo - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Unraikyo - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 EmptyWed Nov 09, 2011 8:01 pm

"Sakra..." ujelo mi nahlas.
*No to víš že jo, půjdu za tebou a nechám se jen tak ze srandy zabít kvůli klukovi, kterého jsem znala jeden den... to určitě. Ale co mohl myslet těmi nevinnými?* prolétlo mi hlavou.
Chtěla jsem se ho ještě zeptat, ale protože se rozpadl, tak to bohužel nešlo. *No co, nechám to plavat, a´t už jsou ti nevinní kdokoliv, se mnou to nemá nic společného.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unraikyo - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unraikyo   Unraikyo - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unraikyo
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: