Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+12
Muteki Gomon
Jintoran
Hikari
Killer Bee
Narumi Kaname
Masaru
Sho Terumi
Ken Kuruima
Kurodama Shirome
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
In-Admin
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 09, 2011 4:09 pm

First topic message reminder :

Hlídanéé Jouniny.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 3:42 pm

"Hmmm hai hai!" pokýval jsem hlavou a usmál se. "Tak honem, chci zase zpátky, nemám tady z toho dobrý pocit!" pousmál jsem se a zmizel za rohem jedné z uliček.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 3:44 pm

Uhm.. prikývla som hlavou a znova som len začala doslova "kĺzať" za ním.. podo mnou sa stále vytváral ľad po ktorom som kĺzala no.. nevedela som to ovplivniť !! keď ma to raz pochytilo tak proste.. koniec xD!
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 6:56 pm

Přišel jsem k bráně a kývl na strážné. "Tak honem, těším se domů... dáme si ramen!!" zazubil jsem se a rozeběhl se k vesnici. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 6:57 pm

Len som nadšene prikivovala.. prekvapene som jeho rýchlosti stačila páč som ani nebežala !! zase som sa len kĺzala po lade ktorý sa predo mnou stále vytváral.. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 1:08 pm

Doletel som pred bránu Kumogakure no sato a zrušil som techniku krídel.
Potom čo som sa preukázal za bránou zamieril som do dediny aj tak som sa ešte opýtal že kadiaľ lebo som tu ešte nebol.
Nakoniec som sa vydal ku kancelárii dúfal som že si zo mňa nerobili ale srandu a poslali ma správne .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 2:20 pm

Nakoniec aj keď som sa vydal trocha zle z použitím krídel som skočil k bráne aby nemali nejaké reči tak som cez ňu prekráčal aby si o mňe nemysleli niečo zlé.
Už potom netrvalo dlho a za branami som sa presunul preč z tohoto miesta .
Správa bola odovzdaná a ja som bol spokojný že som to nepobabral.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 9:22 am

Pomaly som prešla bránou.. vlastne.. som prešla dosť rýchlo !! síce som nebola senzibilom ale cítila som môjho priateľa a partnera !! predsa len bola som s ním tak dlho že som si na jeho chakru viac menej navykla. Trielila som na miesto kde ležal.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/6500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:07 am

S prekríženými rukami som stál pred bránami a krivo zazeral na organizátora našej nemilej cesty do neznáma.
Hmm, ja tomu šm*jdovi vôbec nerozumiem. Jeden deň sa mi vyhráža zabitím, následne ma núti zúčastňovať sa nejakej priblblej schôdzky. Tak počkať, čo ak sa ma tým snaží unudiť na smrť?!
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:11 am

Akatsuki je už našťastie zaistený, navyše ho stráži Ryoshi. Niet sa čoho obávať, no aj tak, fakt, že v takomto kritickom období opúšťam dedinu, mi nečiní dobre, môj desivý pohľad vyžaroval chlad ako obvykle.
Ak ten kazekage zabije môj čas nejakými priblblými rečami, vynesiem rozsudok smrti, na chrbte som mal nachystaný batoh a v ruke som držal akýsi kufrík s neznámym obsahom.
Návrat nahoru Goto down
Hikari
Chuunin
Chuunin
Hikari


Počet příspěvkù : 22
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:17 am

Stála jsem kousek od killer beeho a koukala jsem se
před sebe do tmy po dlouhé době opustím vesnici,
to je ale otrava, když musíme jít zrovna s ním

pohledem jsem švihla po raikagem a snažila jsem se
mu tu jeho kebuli propálit skrz na skrz, po chvíli jsem
pohled odvrátila zpět do tmy a povzdychla jsem si
chjóó proč nemůžu jít jenom s Včelkou, to by jsme
zašli na nějaký hezký výlet a ne jako s ním, vsadím se
že v tom kufříku má zbraně, kterými se nás dva pokusí
zbavit, ale to mu nevyjde

''nevyjde vám to !'' pověděla jsem celkem nahlas na
Raikageho a vyplázla jsem na něj dlouze jazyk
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/6500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:19 am

Prikyvoval som Hikari, hoci som ani len netušil, čo presne tým myslela.
To si mu to natrela, štuedntka moja. Som na teba tak hrdý, po tvári mi stiekly slzy, ktoré spôsobili zarosenie okuliarí.
Kurňa, už zasa...
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:23 am

Otočil som sa smerom k Hikari a jediným pohľadom zmrazil všetko živé i neživé v dosahu (metaforicky xD).
"Nejaký problém na konzultáciu?" otázal som sa svojim typickým pohŕdavým a cynickým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Hikari
Chuunin
Chuunin
Hikari


Počet příspěvkù : 22
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:30 am

Trochu zaskočeně jsem o krok poodstoupila do zadu
''to je vyhrožování !'' postěžovala jsem si na jeho pohled
''a mohl by jste nám říci alespoň proč tu ve půl třetí
ráno trčíme v zimě u bran Kumo ?''
založila
jsem si ruce na hrudníku a kdybych měla tu odvahu tak
bych před sebe i dupla nohou
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/6500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:37 am

"Hikari-chan, oboznámil som ťa s faktom daným,
máme raikageho doprevádzať, veď ti vravím,
že sa tam nejaká blbá schôdzka bude konať,
našou úlohou je raikageho ochraňovať,"
prehovoril som s hrdým úsmevom na tvári, hoci v mysli sa mi v skutočnosti odohrával presný opak.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:40 am

Tentokrát som pohľadom schladil oboch.
"Už žiadny rap, nie... najlepšie bude, keď ani neprehovoríte, nie... vyslovene vás žiadam o to, aby ste ani len nedýchali nahlas," moje oči podporili tieto slová a obom zrána na hlavu spustil ľadovú sprchu.
"Obaja ste tam len do počtu, ak mi budete v mojej ceste prekážať, nezaručujem šťastný príchod na miesto. Vyrážame," vydal som sa cez brány von z dediny.
- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Hikari
Chuunin
Chuunin
Hikari


Počet příspěvkù : 22
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:44 am

objala jsem Killer Beeho kolem ruky a pohlédla
jsem mu do očí po kterých mě tekly proudy slz
můj pohled říkal - jdeme pryč kašlem na něj -
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/6500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 12:49 am

Chystal som sa raikagemu a následne aj Hikari niečo povedať, no napokon som sa premohol.
To je ono! Ak majú učiteľ a žiak naozaj blízke púto, nepotrebujú hovoriť, vystačia si s telepatiou!
Analyzoval som pohľad jej tečúcich slź sprevádzané objatím a okamžite mi došlo, čo sa mi snažila povedať.
Rozumiem ti. Som tak skvelý, že je ti zo mňa do plaču, zdalo sa, že moje okuliare boli zarosené až priveľmi.
Nemaj obavy, drž sa pri mne, Killer-Bee-sama ťa ochráni pred zlobou raikageho nenávisti!
Vydal som sa i s Hikari na cestu.
- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 2:49 pm

Po prechode bránou sme sa už s Hikari a Killer Beem rozišli svojou cestou.
PRESUN
Návrat nahoru Goto down
Jintoran
Chuunin
Chuunin
Jintoran


Počet příspěvkù : 18
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 3:46 pm

po dlouhém pojídání rámenu sem se rozhodl ze se pujdu projit po okoli a kdyz tak si trochu zatrénovat (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue750/750Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (750/750)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyMon Nov 14, 2011 9:48 pm

přišel jsem k branám vesnice a rozhlédl se... z hluboka se nadechl a přemýšlel co by se mi tak mohlo hodit ohledně hachibiho... šel jsem dovnitř nevšímajíc si jouninů kteří mě sledovali... no co aspoň mám důvod si zabojovat pomyslel si a zase se ďábelsky usmál....
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Jintoran
Chuunin
Chuunin
Jintoran


Počet příspěvkù : 18
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 5:04 pm

přišel jsem k branám a říkám si konečně doma du na rámen (přesun) ještě že mám volný kupon
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySun Nov 27, 2011 7:29 pm

Prišla pristúpila k Jouninovy a povedala Ja som potulná kunoichi idem za prácou presnejšie za Raikagem .. chcem si zarobiť na živobytie a nemám čas sa tu zdržiavať v kľude si ma pozorujte zavolejte na mňa koho chcete aj tak idem len za Raikagem či nemá pre mňa prácu a pomyslela si snáď nebudu zbytočne strácať čas a sledovať ma aj tak idem si len pre prácu lebo si potrebujem zarobiť a pomaly kráčala smerom k hlavnej budove kde je Raikage (presun)
---------------------------------------------------
O Niečo neskôr pri odchode s vesnice
Prišla vytiahla dokumenty kde bola napísaná poloha korytnačieho ostrova a povedala si Moja úloha nieje tak jasná ak tam bude boj musím pomôcť kumo . Ak nebude tak sa vrátim a oznámim to Raikagemu . a rýchlo sa rozbehla smerom na Korytnačí ostrov . Konečne si overím či môj tréning stál za to pomyslela si popri beh na ostrov (presun)
-------------------------------------------------------------------------------------
4.12.2011
Saki vbehla cez bránu do vesnice aby oznámila Raikagemu ako sú na tom ľudia na Jinchuriky ostrove a pomyslela si
neviem ako ale rada by som bola keby že sa im tam nič nestane predsa bojujú za dobro tak že dúfam
rozbehla sa do Raikageho kancelárie
(píšem to tu takto aby som zbytočne nespamoval 2 postamy po sebe )
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 8:30 pm

Když jsme došli k branám, všechno kolem jsem ignoroval. Neměl jsem nejmenší touhu nikam chodit. Toužil jsem někam zalehnout a spát alespoň dva dny. To jsem však teď nemohl, takže jsem jen dál pokračoval směrem do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 8:39 pm

U bran jsem se zastavila a podívala se Shikimu zpříma do očí.
"Jdeš někam?"zeptala jsem se s úsměvem, "mohla bych tě kdyžtak doprovodit?"
Moje tichá povaha byla náhle pryč. Když tu nebyl Gobi, nebyl tu ani důvod k tichosti. K cizím lidem bych asi chovala pořád stejně, ale Shiki koneckonců už dávno nebyl cizí.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptySat Dec 17, 2011 8:48 pm

Když se na mě Arame podívala, rázem jsem ztuhl. Únava na mě dolehla víc, než by měla a já jsem najednou pocítil ty 3 dny, co jsem nespal a moje rozhodnutí navštívit Raikageho-sama mohlo teď počkat. Unaveně jsem si protřel oči, ale pak jsem se mírně usmál a pravil. Nevím.. nemám teď chuť podávat správu o misi a ani nevím, jestli je Raikage-sama u sebe, takže si na chvilku zajdu na náměstí,. Pak jsem se otočil tím směrem, chytil jsem Arame za loket a táhl jsem jí s sebou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: