Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+12
Muteki Gomon
Jintoran
Hikari
Killer Bee
Narumi Kaname
Masaru
Sho Terumi
Ken Kuruima
Kurodama Shirome
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
In-Admin
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 09, 2011 4:09 pm

Hlídanéé Jouniny.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue650/650Brány vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyMon Oct 17, 2011 4:37 pm

kašlu na zákazy jdu se projít.. jsem tady jak zvíře v kleci přemýšlel když procházel bránou...
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue650/650Brány vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyMon Oct 17, 2011 5:10 pm

vracel se zpátky celý promočeny a šel s hlavou nahoře nadůkaz toho že se stráží nebojí ikdyž tam neměl co dělat
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue650/650Brány vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyMon Oct 17, 2011 8:37 pm

přišel k bráně kde se opřel a koukal na oblohu... konečně ven řekl si pro sebe a čekal až dojde ten druhý jouda....
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue800/800Brány vesnice Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyTue Oct 18, 2011 2:54 pm

Pomalu jsem procházel ulicemi a prohlížel si vše zajímavé co naše vesnice přinášela.Právě bylo jasno,takže šlo vše detailně vidět.Podíval jsem se na své ruce a pak na velkou bránu,před kterou byl ten chlápek s divnými,krajně směšnými vlasy.Přišel jsem k němu a jen pokývnul pohledem.''Můžeme?''
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue650/650Brány vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyTue Oct 18, 2011 6:51 pm

a to si ze mě dělá srandu ne? pomyslel si a pak kývl a vyšel po hodně dlouhé době s povolením z vesnice jenom se ďábelsky usmál a zrychlil krok
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue800/800Brány vesnice Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Oct 19, 2011 1:08 pm

Jestli si myslí že mi uteče je blázen.Ušklíbl jsem se a nespouštěl ho ani na vteřinku z očí po odchodu z brány.''A kam chceš jít hmm?''Zeptal jsem se po chvilce a sledoval jeho záda.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue650/650Brány vesnice Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Oct 19, 2011 3:01 pm

kdysi dávno jsem se bavil o sumonech s jakýmsi dědou a on mi dal tuhle mapu vytáhl mapu.... moc se v ní nevyznám ale řek bych že máme jít tudy pro sumona kterého chci... tka pojď za mnou usmál sea šel podle mapky na ostrov bijuu...
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue800/800Brány vesnice Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyFri Oct 21, 2011 6:17 pm

Z ničeho nic jsem se probudil a nechápavě se porozhlédl.ještě nechápavějc jsem se postavil a rozhlédl se.Byl jsem tu sám,jen si pamatuji že mi ukazoval nějakou mapku a pak..nic.Jen jsem se zamračil nad myšlenkou co asi ten chlap může dělat sám bez dozoru a podrbal se na hlavě při myšlence na raikageho reakci na to že jsem zaspal nebo kdo ví co a nechal ho jít..
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue900/900Brány vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 7:11 am

Tiše jsem procházel cestou vedoucí k obrovské bráně tvořenou několika velkými kameny. " Tady to je ... " řekl jsem při pomyšlení na další novou práci. Ale hlavou mi vrtalo něco důležitějšího. Kde je teď Yuki. Podle informací z Kiri by měla jít sem s tamním mizukagem. " Sááá " řekl jsem si pro sebe hlasitěji a dal ruce za hlavu. Směřoval jsem k jouninům kteří mě už několik minut sledovali. " Snad mě znáte ne ? " Zasmál jsem se a ukázal jim čelenku na krku se znakem "Ryoshi". Okamžitě si uvědomili kdo jsem a já jsem prošel otevřenou bránou. Sedl jsem si na nejbližší lavičku a vyčkával jejich příchod. *Mizukagův brácha je děvkař ... A Mizukage ?*
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 10:45 am

Robila som kolečká.. tým mojím "kĺzavým" spôsobom okolo Mizukage.. všelijaké piruety len s tým rozdielom že som v rukách držala misku .. kde bolo pôvodne jedlo.. áno "bolo".. všetko som už stihla po ceste zjesť ! vlastne som furt niečo tlačila ešte v Kirigakure !! raz to.. raz tamto.. raz hento.. no a prečo? pretože !! mala som zdravú chuť do jedla aj keď som na to vôbec nevyzerala !!.. nakoniec som si pred sebou všimla nejakú povedomú osobu.. hee.. heeem.. Kuro-kuuuun !! rožžiarila som sa pri čom som prikĺzala po lade až k nemu !!.. vlastne som to troška neodhadla a veľkou rýchlosťou som vpálila priamo do okraja brány vedľa neho !!.. takmer po mne ostala puklina no zas.. z ocele som nebola .. otlačok tam ale ostal !
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue900/900Brány vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 10:56 am

Sledoval jsem Yuki a rukama jsem se odepřel od lavičky. " Ohayo ... Nechceš se uklidnit ? " Zasmál se a podal ji ruku aby jí pomohl zvednout se. " Neměla by jsi tolik jíst ... Už tak jsi hyperaktivní " usmál se znovu a otočil se k Mizukagemu. * To je on ? ... Jeho chakra je nic moc ...* pomyslel jsem si a znovu otočil pohled na Yuki. " Slyšel jsem že jsi sundala Kisameho, Není ti nic ? "
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 11:20 am

Heeem pochybuješ o mne ?! zamumlala som urazene a hneď som vyskočila na nohy !! na hlave som mala síce menší typel ale.. koho to trápi že? mňa teda rozhodne nie !.. začala som si Kurodama pozorne prehliadať, nakláňala som sa raz z jednej a raz z druhej strany, keď som si prezerala jeho oblečenie tak som na ňom bola takmer nalepená.. boh vie čo som v skutočnosti hľadala.. nakoniec som to však nenašla čo ma očividne dosť potešilo !!.. Znova som sa zaškerila a len som sa na neho doslova vrhla !! UUuuuhm chýbal si mi !! zamumlala s takou až detskou nevinnosťou v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue900/900Brány vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 11:29 am

* Zase hledá rtěnku ? ... Tse ... * promluvil na sebe v duchu a v té chvíli už na něm byla přilepená. " Jasně ty mě taky ... " řekl a objal ji také. Po chvíli znovu spustil. " Co že budeme zase dělat ? "
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 11:35 am

Nooom !! ja mám misiu !!.. teda.. doprobodiť tuto Mizukageho do Kumo.. !! povedala som nadšene no ja som ho stále nepúšťala.. nejak sa mi nechcelo Jasně.. vlastne som sa po ňom doslova začala štverať až som skončila na jeho pleciach.. muhehe.. zasmiala som sa nadšene keď som sa na svet okolo seba pozerala z takej výšky .
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue900/900Brány vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 11:44 am

" M .. mate ! " řekl jsem překvapeně když mi vylezla na ramena. " Jako malá ... " zašeptal si pro sebe a nechal jí tak jak je. Chvílemi pse zamyslel a začal přeházet z místa na místo, přičemž Yuki ani nevnímal.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 11:47 am

Na chvíľku som sa pustila rukami jeho vlasov a zaklonila som sa do zadu.. vlastne som v tejto polohe mala čo robiť aby som nezletela znova na zem.. nohami som sa však pevne zakliesnila o jeho plecia a rukami som zamávala na Mizukageho.. s takým nadšeným úsmevom ktorý bol pre mňa taký.. typický !!.. stále som myslela na to že mám doživotné stravné kupóny v Kirigakure !!
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue900/900Brány vesnice Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 1:34 pm

Sesunul jsem Yuki ze sebe a pomalým krokem procházel bránou. " Zatím " usmál jsem se. Sice jsme se viděli jen chvíli a jsme jeden tým, ale nepotřeboval jsem jí zatěřocat mými trapnými cestami do Ame. Chtěl jsem se podívat po onom velkém vůdci, který zabil i samotného Hanza ..
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue1200/1200Brány vesnice Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:08 pm

Celé jsem to jen pozoroval. Tady je někdo divnej... a já to pro jednou nejsem! Vrazil jsem si ruce do kapes a porozhlédl se po vesnici. V Kumo jsem byl prvně! Rozešel jsem se přes bránu, kývl na joniny, kteří u ní stáli a prošel dovnitř.
Počkal jsem, až si to Yuki vyřídí a mezitím takovým pomalým krokem kráčel ulicí, kdy jsem směřoval k budově Raikageho.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:11 pm

He.. Kuro-kun.. kam ideš? zamumlala som nešťastne.. hodila som po ňom.. pre mňa až taký neobviklý smutný výraz.. ramená mi sklesly.. hlava tiež a ja som sa takýmto nanič spôsobom blížila .. proste som ho následovala no.. celý ten môj elán bol.. fuč !
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue1200/1200Brány vesnice Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:13 pm

"Ummm..." otočil jsem se na ní. Rozpačitě jsem se poškrábal ve vlasech. "Ehmm jsi v pořádku?!" díval jsem se na tu prudkou, dost neobvyklou změnu nálady.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:33 pm

Haiii... zamumlala som takým ťahavým hlasom plným depresie a smútku.. zase je preč.. pomyslela som si nešťastne po čom som si len pvozdychla.. nijak mi to však náladu nezlepšilo a tak som stále za ním chodila ako taký zombie.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue2500/2500Brány vesnice Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:35 pm

Hoci by sa mohlo zdať, že im nikto nevenoval pozornosť, tajne ich z bezpečnej vzdialenosti sledovalo niekoľko ANBU. Pochopiteľne, bola vyhlásená tichá vojna, tak si nemohli dovoliť len tak bez záujmu vpustiť nepriateľa bránou. Dávali si na nich extra veľký pozor.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue1200/1200Brány vesnice Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:38 pm

Povzdychl jsem si. "Jestli chceš, jdi za ním..." pousmál jsem se a dál postupovat do vesnice. Ne že by se mi tady zrovna dvakrát líbilo! A setkání s raikagem asi taky nebude můj šálek čaje!
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue995/995Brány vesnice Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Oct 23, 2011 3:40 pm

Nejdem !! je to baka !! veď on príde !! a navyše som slúbila že budem v Kumo s tebou !! teda.. aspoň myslím !!.. zamyslela som sa po čom som už nahodila taký úsmev.. hai hai.. bude to v poriadku.. etoo..... dodala som a pozorne.. teda.. dosť nepozorne.. som sa rozhliadala po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: