Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány

Goto down 
+2
Ken Kuruima
In-Admin
6 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Brány   Brány EmptyFri Dec 16, 2011 3:45 pm

Brány Suna_b10
Brány, které svírá mohutný val. Jediný vchod do Sunagakure no Sato, pokud tedy nechcete překonat o něco vyšší vrchovinu obklopující vesnici. Na tomto valu jsou navíc vystavěné hradby, které povětšinou brání v přístupu. Každou hodinu se zde střídají stráže tvořené Jouniny, povětšinou těmi ze silnějších řad. Pokud se postavíte před bránu, uvidíte před sebou Sunu jako na dlani. Sice není rozlohou příliš velká, ale vanutí větru, které si pohrává s pískem jako s hračkou, zaručeně většinu lidí okouzlí.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue995/995Brány Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyMon Dec 19, 2011 9:26 pm

S kafíčkom v ruke som prechádzal k bráne Konohy.. vlastne.. mi chvíľku trvalo kým som zistil že konvoj odišiel pred pár minútami bezo mňa !! .. veď kto by hodiny čakal na niekoho kto bol absolútne postrádateľný?.. S takým ľahostajným výrazom na tvári som vzďalujúci sa konvoj sledoval.. až po tom som sa rozhodol źe ho budem predsa len následovať priamo do Konohagakure no sato.

Po pár minútach som sa znova vrátil ku bráne Sunagakure.. bolo vidieť že som ešte zaspatý.. tvl.. veď to bola karavána.. ako si môžem pomýliť karavánu s ktorou mám ísť? keď si človek pomýli jedného človeka, jednu tvár tak to hej ale.. celú karavánu ?.. naah..
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue600/600Brány Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyMon Dec 19, 2011 9:32 pm

Přiběhla jsem ke bráně jak jen rychle to šlo. Podívala se na další lidi, kteří půjdou s námi. A když jsem si řekla s námi, tak mě napadlo...Kdo je vlastně ten co půjde se mnou? Zůstala jsem stát a zvážnila. "Vyrážíme?" zeptala se. Pohlížela na ostatní a nevěděla jak pokračovat. Chvilkama jsem se rozhlížela, jestli nejde Daisuke. Naštěstí nešel a bylo to ok. Asi bych to v téhle situaci nesnesla. Kývla jsem a začala si prozpěvovat. Bude tu ten co se mnou půjde?
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue995/995Brány Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyMon Dec 19, 2011 9:42 pm

Hm.. sate.. zamumlal som takým mierne priblbým hlasom.. Možno to bolo naozaj tou rozospalosťou.. rozhodne som však nevyzeral zdravo !! a ani som sa tak nesprával. Momentálne som podozrievavo čumel na sprievodcu karavány.. on sa podozrievavo pozeral na mňa.. proste tá vzájomná nedôverčivosť bola takmer vidieť a dala sa vo vzduchu krájať. Asi sa mu nezdalo že niekto v teplákoch a v x farebnom tričku môže byť Shinobi.. mne sa zase nezdalo že to nejaký sprievodca karavány môže myslieť tým svojím oblečení maž tak vážne.. nevedel som na ňom nájsť jedinú chybičku a možno aj práve to mi na ňom tak vadilo.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue600/600Brány Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyMon Dec 19, 2011 10:05 pm

"Ehm... jsi v pořádku?" přijdu blíže ke chlapci, který to seděl? Mile se usměji a z neznámého důvodu ho pohladím na hlavě. Jelikož seděl, byl v tu dobu menší. "Ty jsi ten shinoby, který se mnou má jít do Konohy?" zvědavě se zeptám. I když jsme měli asi už dávno vyrazit, neměla jsem nejmenší chuť jít. Další problém byl Daisuke a to znamenalo, že je lepší se stáhnout. V duchu jsem si odsouhlasila některé zbytečnosti a znovu se podívám na shinobiho. Jej... tak na tohle myslí...podivně jsem se zatvářila. " No nic... jestli jsi tak bychom měli raději vyrazit..."
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue995/995Brány Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyTue Dec 20, 2011 4:18 pm

Chvíľku som sa pozeral na Yukki. Tváril som sa tak odmerane. Rozmýšľal som čo chcela tým pohladením povedať, vlastne som sa zatváril troška podozrievavo. Nakoniec som však usúdil že bude pravdepodobne ďalším shinobi ktorý má strážiť konvoj. Prikývol som. Volám sa Ken.. odpovedal som jej takým nenúteným hlasom a len som sa znova otočil niekam mimo.. po tom však vyrazil celý konvoj a ja za ním.. ruky som si založil za hlavu a mierne flegmatickým pohľadom som sledoval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue600/600Brány Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyTue Dec 20, 2011 6:39 pm

Raději jsem spustila ruku zase dolu a zamířila ke konoze. Z tašky tu podivnou postavičku, kterou jsem na minulé misi vyřezala a prohlížela si ji. Co měla vyjadřovat? Sama jsem si nebyla jistá a tak jsem přemýšlivě šla do konohy jak mi kazekage nařídil. Raději jsem přidala do kroku, aby jsem tam nepřišla moc pozdě."já jsem Yukki..." řeknu přemýšlivě a podezdřívavě si chlapce prohlédla. Byl asi tak starý jako Daisuke. Trochu by mě zajímalo, jestli se znají. Ale to teďka bylo jedno. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue600/600Brány Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyWed Dec 21, 2011 5:36 pm

Po delší době jsem přišel společně s Kamikim.
Tak už konečně jsme zde řekl jsem na kamikiho.a přitom jsem si pomyslel až tak daleko to nebylo.
Dobrý den řekl každému strážnému.Mohl bych se vás zeptat kde je Budova kazekageho potřebuji mu předat mírovou smlouvu podíval jsem se na všechny vážně.a přitom jsem už začal hledat ten proklatej svitek.ÁÁÁ tady je a ukázal jsem ho strážným.
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány Left_bar_bleue450/450Brány Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyWed Dec 21, 2011 5:41 pm

Přišel jsem se Sentoiem a dělal jsem že mě to nudí. ,,Prostě pojďme a hledejme, je to nezajímá.'' Řekl jsem mu a už jsem se vydal do vesnice. Prošel jsem bránou a zastavil jsem se. ,,Tak pojď brácha.'' Mávl jsem rukou na něj rukou a pak jsem se ztratil v ulicích Sunagakure, kde jsem se marně snažil najít Kazekageho budovu-
Návrat nahoru Goto down
Ayame

Ayame


Počet příspěvkù : 4
Narození : 06. 01. 12

Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány EmptyThu Jan 12, 2012 7:09 pm

letela som nad branou smerom von s vesnice presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány   Brány Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brány
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: