Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+7
Kataro
Sentoi
Sokiha Hoozuki
Daichi Terumi
Nendo Kurodoro
KunichiFuguki
In-Admin
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Nov 30, 2011 6:16 pm

Brány vesnice Kiri_b10

Tichá a nenápadná brána, která je zároveň jediným vchodem do vesnice. Okolo tohoto malého otvůrku ve skále jsou dva prameny, ze kterých Kirigakure no Sato čerpá vodu, jak pitnou, tak vodu potřebnou k vytvoření rozlehlé mlhy. Od této brány vede asi metr široká cestička obrostlá bujnou vegetací a obklopená vodou, nehybnou, bez života uvnitř. Tyto brány jsou hlídané Jouniny, kteří zjišťují identitu ninjů pomocí jejich chakry.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 03, 2011 3:00 pm

Šel jsem k bráně směrem ven z vesnice kývnul jsem na Jouniny co tam byli a vyšel jsem pryč.
-Přesun
Návrat nahoru Goto down
Nendo Kurodoro
Chuunin
Chuunin
Nendo Kurodoro


Počet příspěvkù : 8
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyFri Dec 16, 2011 8:16 pm

"Tak jsme zde pane, přeji hezký zbytek dne." Řekl Nendo a otočil se na patě. S tím chlápkem nechci mít nic společného. Pomyslel si a okamžitě si začal onoho muže kreslit do bloku. Takový lidi by neměli ani dostávat na mise shinobi, kdo s nimi má ztrácet čas a trpělivost. "Doufám že jste zaplatil, i když... Jinak bych vás ani nemohl jít doprovodit. Tak sbohem." Řekl přes rameno a vydal se směrem ke své vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue350/350Brány vesnice Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 6:40 am

Daichi v kľude došiel k bráne preukázal sa Shinoby aby si nemysleli že som nejaký špión trocha som sa poobzeral a všimol si nejakého Ninju ktorý odchádzal . No potom sa znova otočil Daichi na vesnicu len tak kopol do kamienkov a pomyslel si Hmm má to význam ísť za Mizukage-sama ? Určite mi dá nejakú nudnú misiu. No ale skúsim to Daichi pomalým krokom šiel k Budove kde sídlila Mizukage-sama a pri tom si Daichi piskal nejakú čudnú pieseň
(presun)
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 10:11 am

Šinul jsem si to k bráně do vesnice Na zádech jsem měl jako vždy svůj meč na zádech takže jsem šel do Kiri za mizukage abych se zeptal na jednu otázku kterou jsem považoval zadůležitou tak jsem procházel bránou a pozdravil jsem stráž a prošel jsem a zamířil k budově mizukageho
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue350/350Brány vesnice Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 12:21 pm

Daichi došiel k bráne a čakal na ostatných pri tom rozmýšľal no sme zloženie genin chunnin a jounin zaujímavé heh aj keď ja som najmenší genin začal si znova popiskovať pieseň čo predtým samemu daichimu sa zdala známa no sám nevedel odkiaľ ju pozná potom prestal kopol do kamienka ktorý tam ležal potom si pomyslel Som zvedavý ako sa má otec už sa teším keď konečne prídem domov daichi sa len trocha pousmial a pozeral sa či nejdú už Soki a Sentoi
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue500/500Brány vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 12:26 pm

Dorazil k bráně kde už čekal Daichi...zastavil se tam, svitek si vložil do vnitřní kapsi na teplákovce a podíval se na Daichiho...
"možná nejsi nadšený že jsme spolu na misi...to ti nezazlívám, ale tohle je mise typu B takže budem muset spolupracovat"
řekl s vážnou tváří a čekal než tým bude celý...* doufám že se neoběví žadné problémy*
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue600/600Brány vesnice Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 12:34 pm

Došel jsem k těm dvoum a z baťohu jsem si vyndal nanuk a jen jsem se na ně zašklebil tak jdeme TAk teda Soki vepředu áá ty jsi Terumi že je jde to znát ty budeš uprostřed a já budu v zádu tak pojďme(přesun-Mizu no Kuni)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue350/350Brány vesnice Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 12:36 pm

No to je druhy pripad ... takže som Daichi používam skôr Katon . To je všetko čo ti o mne treba vedieť . Keď Že sme v týme na misii ktorá je B-rank tak pre tento krát spolupracujeme ale inak odo mňa nečakaj modré z neba . Ani neviem či budem kamoši takže si nerob nádeje keď si so mnou na misií povedal Daichi a pomyslel si No čo už keď som s ním v týme tak by som s ním musel vychádzať ak nebudeme vychádzať tak to nebude dobré preto že keď na nás zaútočia tak musíme spolupracovať no i tak mi pripadá ako nejaký blbec no aj tak by som ho dopredu nemal podceňovať predsa je už chunnin a potom mi povedal Sentoi niečo bol som trocha zarazený ale nejak mi to neprekážalo a šiel som za ním (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue500/500Brány vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySat Dec 17, 2011 12:40 pm

* Tak a ted to začne..moje první mise ve vesnici a je to hnet B-rank....* hučí mi v hlavě a pořád přemýšlím o tom co by se mohlo stát a přihodit po cestě...*ještě že je slunečno a de dobře vidět* řekl jsem si a všichni společně vyšli na misi.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue500/500Brány vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Dec 18, 2011 5:06 pm

Probíhám branou...lidi se na mě dívají...nemám čas na nic myslet...musím jen donést zprávu Mizukage...

Rychle běžím...

-přesun
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue350/350Brány vesnice Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Dec 18, 2011 5:10 pm

daichi konečne došiel k bránam Kiri na 2 sekundy sa zastavil pochytil dych a začal šprintovať za Sokihom a pomyslel si Ou čím dlhšie sa budem zdržovať tým to bude horšie musím pridať už tam skoro som rýchlym šprintom prebehol cez bránu potom bežal cez ulice a prebehlo mu hlavou Mám hlad ako sviňa oh už sa teším na jedlo Muhehe začal ešte rýchlejšie šprintovať k budove kde sídlil Mizukage a pomaly dobiehal Sokiho , ostatný ľudia sa po Daichim dívali no daichiho nezaujímali názory iných tak že si to nevsímal (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue500/500Brány vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Dec 18, 2011 7:42 pm

Doběhl k bráně a zastavil se a začal přemýšlet...
* co se to tam vlastně stalo?...Proč Akatsuki utočí na Konohu?...a proč ji chce celou zničit?*
pokládal jsem si otázky v hlavě a dumal nad nimi...
* co se tam ted asi děje...jdeme v čas?*
...
přemýšlí a čeká na ostatní
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue370/370Brány vesnice Empty_bar_bleue  (370/370)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Dec 18, 2011 8:12 pm

Už jsem skoro u brány a trochu naberu na rychlosti. Aspoň je to pořádná rozcvička si takhle zaběhat když jsem poslední dobou jen trénoval u vodopádu. Už jsem se konečně dostal k bráně kde jsem matně viděl Sohiku. Proběhl jsem kolem něj ale nezajímal jsem se zrovna o něm a běžel dál. Cesta je dlouhá ale ten maraton zvládnu a pak se půjdu kouknout po Konoze jak to s ní vypadá. Zřejmě to bude vypadat zle ale snad jsem na to dostatečně připravenej ji vidět i v tom nehorším.
"Jeduuuuuu. Dvojnásobná rychlost. To dám budu tam rychleji než stačíte říct švec"
Běžím svou maximální rychlostí přímo do konohy ke bráně nikde se nezastavuju.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue350/350Brány vesnice Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Dec 18, 2011 8:33 pm

Daichi s behom prišiel a povedal Oh kde je Ken ichi?! Ja idem napred vy ma dobehnete a počkám vas pri troskách brány keď tak , nemáme Času naviac ! a premýšľal Akatsuki útočili na konohu a prečo načo ? vôbec tomu nechápem aj keď Daichi sa rozbehol cez bránu priamo cestou do Konohy vedel že Sokiha a Ken ichi ho dobehnú takže mu to bolo celkom jedno a navyše pri troskách brány ich počká Daichi bežal čo najrýchlejšie
/PRESUN/
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue500/500Brány vesnice Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptySun Dec 18, 2011 9:01 pm

Za tu dobu co tam stojím už proběhl jeden neznámí ninja a Daichi, který si dává náskok...
*kde vězí Ken ichi? nemáme moc času* řekl jsem si a zatím jsem přemýšlel co se děje v Konoze...

Dál čekám...
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue370/370Brány vesnice Empty_bar_bleue  (370/370)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyMon Dec 19, 2011 8:59 pm

Konečně jsem byl u bran vesnice a viděl jsem obrovskou bránu Kirigakure no Sato. Procházím bránou přes celé město.
" Nějak prázdno tu je to se dívím ale půjdu za Mizukage"
Je tu nějak chladno ale není to tak zlý. Na takovouhle zimu jsem si zvyknul pokračuju tedy přes celou vesnici a po chvíly dojdu k budově mizukage a vcházím do ní.
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyTue Dec 20, 2011 3:44 pm

Běžím do země železa.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyTue Dec 20, 2011 4:34 pm

Běžel jsem k práně a pořed si vduchu řikal musíš je dohnat a nakonec jsem doběhl k bráně kde stá Soki a já zastavil "takže vy jste nešli napřed?" zeptal jsem se ho a čekal na odpověď a opřel se o špinavou a vlhkou zeď která tvořila bránu z vesnice
Návrat nahoru Goto down
Daichi Terumi
Genin
Genin
Daichi Terumi


Počet příspěvkù : 90
Narození : 16. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue350/350Brány vesnice Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyTue Dec 20, 2011 7:19 pm

Daichi prišiel k bránam a povedal Ja sa už vraciam musím ešte trénovať na Chunninske skúšky , ak chcete ísť trénovať tak môžete .. v konohe u%z nič neprebieha iba sa upratuje a ja idem trénovať preto som prišiel Dorozprával daichi namieril to na miesto kde asi bude trénovať a cestou rozmýšľal Hmm mal by som trénovať Youton no ešte ho neviem na plno ovládať ale musím to skúšať a prebudiť ho naplno. Som zvedavý aký Genini budú na Chunninských skúškach nebojím sa ale nechcem aby bol proti mne Kataro ďalej kráčal Daichi
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Dec 21, 2011 1:33 pm

Proběhl jsem bránou a namířil jsem si do do kanceláře Mizukage.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue600/600Brány vesnice Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Dec 21, 2011 3:25 pm

Doběhl jsem k bráně tak kde jsi ty jo ten Kamiki je ale pomalej.Když po nějaký době přiběhl tak jsem mu řekl pojď vyrazíme brácha.
Ještě se dnes musím vrátit do vesnice.
tak jdeme.(přesun Mizu no kuni půjdeme 40min)
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Dec 21, 2011 3:33 pm

Přiběhl jsem k bráně a vyslech si ho. ,,Ještě dneska? Co máš domluvené? Hmmm?'' Vyrazil jsem s ním a přemýšlel o všem možném. Snažil jsem se jít hned vedle něho. A-rank mise.......Já se mám. Dál jsem se snažil zůstat hned vedle bráchy a začal jsem si zpívat. Když už mě to nebavilo, tak jsem prostě jen tiše šel vedle něj a přemýtal o tom, že bych se mohl vrhnout na trénink až se vrátím.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Dec 21, 2011 4:54 pm

Dorazil jsem k bráně.
Pokračoval jsem dál, k jednomu z Kage.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice Left_bar_bleue450/450Brány vesnice Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice EmptyWed Dec 21, 2011 5:43 pm

Když přišel Daichi a řekl nám tu věc tak jsem si řekl že to tam asi nebudu muset jít ale přesto jsem stál ubrány až jsem se nakonec rozhodl jít zpět do vesnice a zeptat se na ně co Mizukage a tak jsem šel pomalou chuzík budově mizukage.
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: