Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Aréna

Goto down 
+7
Sho
Manami Suzu
Itachi Uchiha
Daisuke Maeda
Ferii Fey
Karana Daihon
In-Admin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptySun Oct 23, 2011 11:05 am

First topic message reminder :

Zde se nachází aréna, využívána povětšinou pro Chuuninské zkoušky
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 8:58 am

Pozrel som sa na rozhodcu ktorý povedal moje meno. Strčil som ruky do vačkou s ílom. Potom som zoskočil do arény. Pozrel som sa na rozhodcu a potom som čakal kým sa objaví Isas. Dúfam, že to nebudem môcť použiť. Vlastne ani nemôžem. Nie žeby som zničil celú arénu, ale možno aj okolie. Pomyslel som si a pohľadom som si meral arénu.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:08 am

Započul som moje meno a skočil som dole.Obzrel som si arénu ako vyzerá a po okoli na ludí.Ahao moj čas prišiel bud teraz alebo nikdy povedal som si v duchu a pohlad som obrátil na toho skušajucého shinobi.

Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo


"Dobre páni takže možete použiť jutsu ake len máte no ked uznám za vhodné že zápas skončil vtedy je koniec".Pozrel som pohladom na nich striedavo."Dobre takže týmto 3 dulel je zahajený do toho"Odskočil som preč a čakal ako sa to bude vyvýjať.

Aréna - Stránka 3 1106232342genma
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:16 am

Zamračil som sa a vytiahol som jednu ruku. V ruke boli 3 pavúčikovia. Potom som vytiahol druhú ruku a v tej som mal vtáčika. Zväčšil som ich a na vtáka som naskočil. Používa katon. Musím sa od neho držať ďalej. Pomyslel som si a vzleteli sme pár metrov nad zem. 2 pavúci sa rozbehli priamo na Isasa. Medzitím sa tretí pavúk snažil dostať za neho a zaútočiť zo zálohy.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:23 am

Zase ten jeho drak a to KG bude ťažké sa mu vyrovnať kedťe ja žiadne nemám no i tak všetko má svoju slabinu.Vzletel do vzduchu a ja som videl ako sa ku mne hrnu tie stvorenia neviem čo maá zalubom no nedám mu to možnosť to ani využiť.
Vyskočil som do vzduchu vytiahol si kunaie a začal hádzať na okolo posledné 2 sa od seba odrazili a leteli s každej strany na draka.


Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo



(S tohto videa sa bere len tie hody kunaiov pre predstavivosiť.)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:35 am

Pozeral som na kunaie a nevedel som kam uhnúť. Jediná možnosť bola let strmhlav dole. To som aj urobil. Vtáka som využil ako štít a niektoré kunaie sa do neho zabodli. No Isas bol tiež v pasci. Bol vo vzduchu a tam nemohol poriadne manévrovať. Preto na neho pavúk vyskočil. Katsu!! Skríkol som a pavúčik vybuchol.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:40 am

Kso nedomyslel som to a potvora ktorá ku mne letela vybuchla.Keby som včas neuhol rukou tak by som bol už asi bez nej.Odhodilo ma o do zadu a moju vrchnu časť oblečenia vačšinou všade shorela."Tak za toto zaplatiíš"povedal som chladným hlasom a spravil pečate.Využijem toho moment ako letí s drakom dole.


Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo

Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:48 am

Sakra!! Pomyslel som si keď som uvidel ohnivú guľu. Zoskočil som z draka a drak letel priamo na Isasa. Ja som však mal popáleniny aj keď to vták jakž takž vykryl. Mal som popálené ruky a nohu. No vták vyletel z ohnivej gule a smeroval priamo na Isasa. Teda to čo z neho zostalo. Keď bol pri ňom dopadol pred jeho nohy pretože mu krídla zhoreli. Katsu!! Povedal som a pozostatky vtáka vybuchli. V tom už tam bežal pavúk a čakal čo sa s Isasom stalo. Bol pripravený na neho skočiť a skončiť to. Ten druhý pavúk striehol v kríku v aréne a čakal kým sa Isas priblíži. Ja som zatiaľ strčil ruky do kapsičiek s ílom a pripravoval som nové bomby.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:54 am

Hm tak precaj aspon trocha.Lenž edrak letel priamo na mna a na kompletný unik nebol čas.Skušal som sa s topho vymotať ako sa len dalo.Nastal výbuch a ostala hmla.Blo ticho a nič sa nedialo ked v tom."Katon goukakyuu no jutsu!!!!"
Hmla zmizla a bolo vidno že nohavice mám potrhané a na pravej nohe mi chýba od kotníka až po koleno koža.


Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo

Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 9:56 am

Rýchlo som začal uskakovať dozadu aby ma guľa netrafila. V tom už na Isasovy bol pavúk ktorý na neho zozadu vyskočil. Katsu!! Zakričal som medzi skokmi. Ohňu som sa vyhol aj keď veľa nechýbalo a bol by so mnou koniec.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:03 am

"To neni možné ved ooo nieeee"Uskočil som na stranu no pavuk ktorý letel a vybuchol mi spravil otvorenu ranu na hrudi ktorá sa tiahla od krku až dole po brucho padol som na zem."AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"heh heh chvílu som sa rozdýchaval no aj tak som sa ešte postavil bolestivo ale postavil."Heh heh nikdo nikdo ani ty mi neprekazí moj sen nikdy!!!!"Hodil som po nom ocelove lanká čim som ho sputal dal som si ich do ust a spravil pečate.

Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo

Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:09 am

Už to dlho nevydrží Pomyslel som si a v tom ma zviazal. Pavúk vyletel z krovia a skočil na lanko. V tom už na mňa letel oheň. Katsu! Pavúčik vybuchol a lanko pretrhol v praví čas. Oheň sa ku mne nedostal. Potom som sa z laniek dostal. Pozrel som na Isasa. Začal som sa vydýchavať. Myslím... že už... toho veľa nevydrží. Povedal som pri pohľade na jeho ranu. Nechcel som ho zraniť až tak. Dúfal som, že bude v pohode.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:16 am

To to neni možné ja ja prehrajem.Nie nikdy sa nevzdám musím použiť svoje najlepšie jutsu bud alebo.Nadýchol som sa a spravil som pečate."A teraz končíš"

Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo

Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:36 am

Ruku som vytiahol z vačku a v ruke som držal draka. Rýchlo som ho zväčšil a použil ako štít. Pomyslel som si, že ho bude škoda, ale o život som prísť nechcel. Drak takmer celý zhorel. Ostali z neho iba kúsočky. Skoro ma to dostalo. Popálilo mi ruku ktorú som už nemohol poriadne používať. Dúfal som, že už ma viac ničím neprekvapí.
(40+40+75=-155 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:45 am

To nie ja nemožem teraz a tunak skončiť musím isť za svojím snom.Vytiahol som kunai a pomali kráčal k tomu chalanovi.Každým krokom sa mi pred očami zahmlievalo až mi nakoniec ruka padla na zem a o chvílu aj ja."Nedokázal som splniť čo som slubil odpusť mi Ahao"povedal som tichšie a na zemi som ostal omdletý.
Aréna - Stránka 3 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:48 am

Vyzeralo to že je po dueli.Dobehol som k tomu chlapcovi a pozrel sa na neho"Jeho stav je vážny zdravotník!!"Zavolal som a prišli zdravotníci ktorý chlapca na brali na deku a odnášali preč do nemocnice v Konohe."Výťaom tohot duelu je Kentashi"Hm takže máme tu dalšieho výťaza no dobre."Tak aby sme sa nezdrťovali pristupime k poslednemu zápasu a ten je Myzore a Takeru prosím pristupte sem.
Aréna - Stránka 3 1106232342genma
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 10:56 am

Vydýchol som si a prezrel som si moje ruky. Mal som popáleniny. Na ľavej ruke to bolo horšie. Hrozne to štípalo, no to prežijem. Vyšiel som na tribúnu kde som si sadol a vydýchaval som sa. Potom som si začal ošetrovať rany. Dúfam, že bude v poriadku. Bol to vážne ťažký súboj.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:13 am

Dobíhala jsem k aréně. Určitě jdu pozdě!! Udýchaná jsem vběhla do arény a hledala jsem volné místo. Po dlouhé době jsem ho našla. Už tam bylo dost lidí. Já to věděla. Povzdechla jsem si. Posadila jsem se a dívala jsem se dolů do arény.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:29 am

Mohl by náš duel pokračovat?
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:34 am

(Písal som že duel pokračuje dalej )
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:40 am

Viděl jsem Manami jak už celá vyčerpaná a bez chakry,rychle jsem k ní utíkal,chytil jí za ruku a hodil jsem ji na zeď Poskládal jsem pečetě na chidori.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:43 am

a zařvu tohle je má poslední šance a zaútočím pomocí chidori.-100 chakra zbylo 50
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:45 am

A zaútočil jsem na ní pomocí chidori.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:45 am

(Toto som presne čakal nielenže si si nevšimol utoku kotrý pred rým urobila ale:Použila prekliatu pečať + jinton čo jej pridal na rýchlosti rovnajuc sa Raikage a velkej sile ale ty si sa tomu dokazal vyhnuť? Maš pisané že si prebornik v taijutsu ale nemaš nič spomenute o rychlosti a ani si dokonca nenapisal do techník že ovládaš sunshin takže nič v zlom ale mal by si sa trocha zamysleť nad sebou)
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:48 am

Pff, přímo jsem zuřila,, ale pečeť už to nezvyšovala. Zlost mizela a pečeť s ní. Měla jsem už sotva málo chakry, abych se udržela na nohou. Tolik pokusů, marných pokusů. "Tak už to ukonči.." Ušklíbla jsem se, neměla jsem skoro žádnou chakru, ale s poutpou jsem odejít taky nechtěla.
Podle toho co napsala sotva se držela na nohou,pečeť jí zmizela a pochybuji když sotva stála že mohla použít jinton
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 EmptyTue Oct 25, 2011 11:53 am

(Prokletá pečet + 150 chakry celkově 230 chakry)
Tak nějak jsem se pousmála, konečně jsem se zase cítila silnější. Jediným rychlým pohybem jsem se dostala za něj. "Jinton: Mueisho!" Použila jsem to znovu, jutsu bylo posílené prokletou pečetí. (- 200 chakry, zbývá 30) Útočila jsem na Zohana z každé strany, v nezměrné rychlosti, musela jsem to dokončit.

"Hovrím o tomto ako si sa mohol tomu vyhnuť nerozumiem vobec akože a ešte jej dať aj kunai?)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aréna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Aréna
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: