Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Aréna

Goto down 
+7
Sho
Manami Suzu
Itachi Uchiha
Daisuke Maeda
Ferii Fey
Karana Daihon
In-Admin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptySun Oct 23, 2011 11:05 am

First topic message reminder :

Zde se nachází aréna, využívána povětšinou pro Chuuninské zkoušky
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 3:49 pm

Pohodlně jsem se usádlila. Konečně se v aréně začalo něco dít. Dívala jsem se do arény, ale ani mě to nějak nezajímalo. O jeden boj, který jsem chtěla spatřit jsem přišla.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 4:13 pm

Takeru Takahashi

Jakmile se ke mne to vězení byť jen celkově přiblížilo, tak začaly krystalizovat a rozpadat se na desítky krystalů Shōton: Kesshōka: Kirisame šeptnul jsem, okolo nás se sformovala mlha, která obsáhla celou naši obrovskou arénu, v té mlze jsem se já i Mizore ztratil, dokonce ani z tribun nás nikdo nemohl vidět Takhle ji nikdo neporadí, kde se nacházím... pomyslel jsem si usměvavě a začal jsem opět skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 4:37 pm

Takeru Takahashi

Jakmile si hodila ony kunaie, tak si mohla pozorovat pouze lesklou zbroj na mém těle, která onen výbuch odvrátila, moje Kessho no Yoroi mi opět pomohlo, krom toho krystalová mlha ihned potom, jakmile se na určitých místech potrhala se ihned opravila. Takže jsme opět oba dva skončily v mlze Kuchiyose no Jutsu! vykřikl jsem, v tu chvíli se přede mnou objevil obrovský krystalový golem, který ihned použil techniku krystalového meče.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 4:51 pm

Takeru Takahashi

To si nemyslím, Mizore-chan.. řekl jsem a pousmál jsem se, ve chvíli toho draka chytily obrovské ruce, které jsem vytvořil v mlze za pomocí své krystlalové techniky Suisho Shihai, kterou jsem použil. Drak se rozpadl, protože jsem ho doslova rozpraskal na malé kousíčky ledu, ihned po technice jsem opět chytil kladivo a rozeběhl jsem se oproti Mizore s úmyslem ji praštit tím hrozně těžkým kladivem po hlavě..
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 29

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 5:23 pm

Takeru Takahashi

Takže vlci? Ale prosímtě... řekl jsem, golem vy chvíli použil svou schopnost a všechny vlci najednou byly probodaní dlouhými a velice nepříjemně ostrými krystaly, po čemž ihned zmizeli. Já jsem se už blížil k Mizore, moje kladivo bylo nenávratně u její hlavy, už sem se ji chystal praštit, když v tom se ve mě ozval hlas, myslel jsem si, že blouzním, teprve až potom jsem pochopil, že to je hlas mého bratra - golema Co pro tebe vlastně ta dívka znamená? Hodláš s ní bojovat? A nebo se dokážeš obětovat... pamatuješ na ta slova? Člověk, který nedokáže splnit úkol je odpad, ale ten, kdo zradí své přátele je ještě horší než to, je to pouze na tobě... za co chceš být... dořekl golem, v tu chvíli se moje Kuchiyose doslova rozpadlo a zmizelo zpět do svého světa, kladivo se zastavilo několik centimetrů před hlavou Mizore Pokud jednou chci být s tebou v týmu, nemůžu dovolit, aby si zůstala Genin... krom toho, nejlepší přátelé se sebou nebojují- řekl jsem a zasmál jsem se na Mizore, tenhle úsměv jsem ještě nikdy neudělal, byl tak vřelý a příjemný, že to skoro nebylo ani možné. Pousmál jsem se ještě jednou, kladivo v mých rukách se rozpadlo, nikdo nemohl vidět, co se děje, jakmile mlha ustála, tak lidé mohli vidět pouze Mizore a poté ještě mě, já jsem však už nepoužíval žádnou techniku a měl jsem viditelně poraněnou jednu ruku Vzdávám se, porazila mě... řekl jsem a pousmál jsem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 7:50 pm

Dobehol som k tým dvom hm vyzerá to ťe prehral no dobre."Výťazom posledného kola na chunin. skuškach sa stáva Shirayuki Mozire."Takže teraz si to zhrnieme výťazmi sa stavaju a hlavne chuninmi."Shirayuki Mozire,Manami Suzu,Kentashi a Daisuke Maeda."Všetci zo senseiami sa vrátite do vašej zeme a mi podame spravu o tom ako ste uspeli takže gggratulujem od dnes ste vy všetci chuniny."Ale ostaty nesmute budete mať šancu nabuduce takže dakujem za pozornosť a prosím rozchod domov aj samozrejme vaším zranenými shinobi takže týmto chuninska skuška končí dufam že ste sa bavili majte sapekne .

Aréna - Stránka 5 1106232342genma
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyTue Oct 25, 2011 9:03 pm

Nedokázala jsem uvěřit tomu, že právě já jsem chunin. Že jsem uspěla. Tak nějak jsem se stačila jen usmát. Krátkým kývnutím jsem se rozloučila s přítomnými v Aréně a pomalejším krokem se vydala pryč, směrem do nemocnice.. Za Ferii, chtěla jsem jí vidět a pak jít.. Domů.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 7:38 am

Ale jakž ze mě manami porazila

Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 9:33 am

Už byl konec. "To bylo rychlé." poznamenala jsem. ALe boj jsem skoro vůbec nevnímala. Stoupla jsem si a protáhla jsem se. "Asi bychom se měli vrátit." Dívala jsem se, jak lidé odcházejí z arény a povídají si o zápasech. "Tak, Daisuke, jak se cítíš jako výtěz?" optala jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue1035/1035Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 9:48 am

Posledny zápas čo prebiehal som sledoval ale v zapeti som ho moc nevnímal nevedel som prečo ale ako začal cítil som sa divne.
Sila ktorá mi rástla a prebihala telom bola užasna ale ako keby menila moj charakter moju dušu cítil som sa viac osamotený a podraždení mal som chut vraždiť a byť sám.
Ten pocit čo ma zavaloval bol nepopisatelný muselo to byť videť aj na mne stále som sa pozeral na jedno miesto.
Všimol som si že sa sensei postavi la niečo na mna prehovril jedine čo som zaznamenal bolo že či ideme.
Postavil som sa zo sedačky len som na nu pozrel"tak podme domov"bez nejakej radosti ako obvikle dotykov otázok som kráčal preč.
/presun/
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 9:52 am

Ehm? Naklonila jsem hlavu na starnu. Chvíli jsem tam stála jako přimražená. Ta jeho náhlá změna mě trochu zarazila.
Odcházel, tak jsem bez dalšího slova šla za ním.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 5 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 11:59 am

Keď skončila skúška som sa bez rozmýšľania rozbehol von z arény a začal som hľadať nemocnicu v Konohe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Aréna
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: