Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Aréna

Goto down 
+7
Sho
Manami Suzu
Itachi Uchiha
Daisuke Maeda
Ferii Fey
Karana Daihon
In-Admin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 11:05 am

First topic message reminder :

Zde se nachází aréna, využívána povětšinou pro Chuuninské zkoušky
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:11 pm

Hned jsem seskočil dolů a říkám tak mohl bych jít na řadu já?
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:18 pm

Pozrel som sa na chlapca čo skočil dole hmm ten teda ale rýchlo dobehol no nič."Tak dobre povec mi svoje meno nech si ťa odškrknem a uviedeim vaš zápas".
Aréna - Stránka 2 Genma-41350


Naposledy upravil Itachi Uchiha dne Mon Oct 24, 2011 5:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:24 pm

Po skončeni zápasu ludia niektorý tlieskali no jejich tleskot som si ani len nevšímal.
Pokračoval som dalej v svojej ceste až som došiel k ostatnym hráčom čo im zápas ešte nezapočal.
Oprel som sa o stenu a mlčky stál.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:26 pm

Zoban Namikaze jest jméno mé a pocházím z listové
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:29 pm

Ah to je ten problemový Zoban čo o nom rozprávali tak tento duel bude určite zaujmavý snad si nemyslí že nevidím jeho čelenku Konohy."Dobre takže tvoj zápas bude s Manami Suzu"."Zopakujem to aj vám možete použiť jutsu ake len dokážete no ked povime že zápas je u konca tak v tedy prestanete.Pozrel som na nich ešte pohladom"dobre týmto 2 zápas zahajujem začnite"Odskočil som čo najdalej.
Aréna - Stránka 2 Genma-41350
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:33 pm

Úsměv mi z tváře pomalu, ale sakra jistě vyprchával, když jsem uviděla Ferii. Jak jí odnášejí v nosítkách, nebyl to pohled, který by stál za úsměv. Ferii-nee..
Povzdechla jsem si a jen zavrtěla hlavou, no to jsem si všimla, že někdo, pravděpodobně můj protivník míří do Arény, mohlo to znamenat jen jediné, že brzo přijdu na řadu já, jak nám řekl Iruka, proti tomuhle chlapci budu bojovat. Zaměřila jsem na něj pohled a pak se rozhlédla i po tribuně. Moc zaplněná nebyla. No, zřejmě mi nezbývalo nic jiného, zaslechla jsem svoje jméno, přehoupla se přes zábradlí a doskočila doprostřed. Zaslechla jsem, že máme začít, tak jsem jen přikývla, zaujala bojový postoj a vypustila na svého protivníka několik kunaiů, na kterých byly připevněné výbušné lístky. Vybuchovaly v různých intervalech za sebou. Pro začátek nic moc, ale něco jsem zkusit musela.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:36 pm

Velmi rychle jsem přeběhl za Manami a udeřil jsem jí do zad.po té jsem přeběhl před ní a bušil jsem do ní.a po chvíly jsem odskočil.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:44 pm

Udělal by to, kdybych nebyla rychlejší. Ne nadarmo se trénink v Taijutsu vyplácí. Jeho kop do zad jsem předpokládala, otočila jsem se a jeho kop mířil do prázdna, no to už zaútočil zepředu. Další uživatel Taijutsu? Stejně jako já? Pff, to jsem to vyhrála soupeře teda.
Jen jsem se pousmála a jeho rány se snažila blokovat, no tak nějak napůl dobře, tlačil mě dozadu. Když odskočil, poskládala jsem pečetě. "Bunshin no Jutsu.." Vedle mě se objevil jeden klon, on začal po Zobanovi házet kunaie a shurikeny zatímco já se ho snažila zasáhnout kopem zhora. Jinton jsem si chystala na lepší šanci.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:46 pm

Keď skončil súboj začal som sa čudovať čo to bolo za týpka. Čo to urobil? To bolo vážne divné. Pomyslel som si a zamračil som sa. Kto vie, či mi Isas povedal všetko o sebe. Každopádne môžem očakávať katon. Mojou slabinou bude, že vie, že využívam bakuton. Pozoroval som druhý zápas.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:52 pm

Rychle jsem se té technice vyhnul a klona jsem zničil.nakopl Chytil jsem Manami Vyskočil jsem jak nejvíce umím a leťel jsem s ní dolů Když jsem sní spadl stále se nehýbala tak jsem poskládal pečeťe a použil jsem Chidori a manami jsem zasáhl nechci jí zabit tak jsem použil slabší jen na omráčení vedle škoda


Naposledy upravil Zoban dne Mon Oct 24, 2011 6:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 5:58 pm

(Pre toto som ťa nechcel postiť dalej Zoban nielenže si neurobil test ale ešte aj toto? Ved ty rozhoduješ o výsledku supera a nedáš mu šancu na proti utok? A ak budeš narážať na suboj Daisuke a Ferii tak jej som sa pýtal a oni boli dohodnutý že to tak má skončiť a on ju ma omráčiť bez jej vedomia ale viem že Manami ti to nepovolila takže pekne uprav ten post že si na nu mieril s chidori a nie zasiahol dakujem)
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:03 pm

Odskočil jsem dál vidím že Manami je zraněná ale já také to nebylo moc chytré toto dělat.při běhu jsem sebral Manaminy Kunaie A vrhnul jsem dva po ní.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:07 pm

(A ešte aby som nezabudol ludia zabudate na chakru a to mierim na prvy zápas Daisuke nabuduce si poznamenaj kolko si minul takže za mynuli zápas a doterajší)
Daisuke:170-
Zoban:100-
a prosim pre všetkých zaznamenávajte kolko sa vám ubralo s chakry dakujem.)
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:14 pm

Jo, ten pád na hlavu byl teda hodně špatnej, kdybych to trochu nezbrzdila, nedopadlo by to dobře. No, naštěstí Chidori minulo. Pff, je na čase taky něco udělat, chci to ukončit nebo aspoň uchýlit ke konci. Nadechla jsem se a spojila ruce k sobě. Jinton Mueisho!(-200 chakry)
Jakmile na mě mířili kunaie, obratně jsem se jim vyhnula, ale on běžel také, toho jsem využila a použila na něj Jinton.
Aréna - Stránka 2 2ryqeef
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:17 pm

Jak tak vidím chidori jí nezvládnu dát tak se budu muset vyhýbat do té doby než nepadne ale i to bude těžké.zatím jsem se začal vyhýbat jejím útokům.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:31 pm

Stále jsem do něj dorážela, no chakra rapidně ubývala. To je divné, nikdy jsem nikoho neviděla, že by se Jintonu úspěšně vyhýbal. Snad jen rychlost Raikageho a předšlých, jenž je proslavená, o níž jsem jako malá slýchávala, ale.. Svojí myšlenku ujsem nedokončila, odskočila od něj a zadýchávala se. Ubralo mi to šíleně chakry, netušila jsem, jestl to bez použití prokleté pečetě zvládnu ještě jednou. Kdybych se nezaměřovala jen na Tajïjutsu, pff!
Nehýbala jsem se, čekala jsem, jestli zaútočí on a jak zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:34 pm

rychle jsem se proti ní rozeběhl ale oběhl jsem jí a odrazil jsem se od protější stěny a v ¨rychlém letu jsem poskládal pečetě a použil jsem Chidori.-100 chakra zbývá 150
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:56 pm

Chtěla jsem použít znovu Jinton, ovšem díky tomu, že mám málo chakry jsem použila jen polovinu z něj. (-100 chakry zbývá 90) , takže jsem se Chidori pokusila vyhnout s poloviční rychlostí Jintonu, ovšem nehezky mě Chidori škráblo do boku. Odskočila jsem od něj a vydýchávala se. Tímhle tempem to skončí bledě.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 6:59 pm

teď již musím začít taktizovat už mám chakru jen na poslední chidori.Velmi rychle jsem přiběhl k Manami a mimořádně jsem vytáhl můj speciální kunai od mého bratra zaútočil jsme na Manaminino rameno.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 7:16 pm

Byl celkem rychlý, bylo to zvláštní, vyhla jsem se, ovšem kunai mě jenom škrtnul, jako obvykle, jsem naštěstí reflexy měla pořád zdatné. Ještě, že proti mě nenastoupil uživatel genjutsu, to by dopadlo!
"Jsi dost rychlý, ale někdy to nestačí.." Dodala jsem, dostala se za jeho zda a vytáhla další kunai, pokusila jsem se ho dostat zezadu, využít momentu překvapení.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 7:20 pm

aha s tím jsem počítal rychle jsem se roztočil a na Manami zaútočil nohou z leva kunaiem z prava.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 7:31 pm

Útočil z obou stran, kunaiem v levé ruce jsem stačila vyblokovat kunai z prava, no kop jsem stačila blokovat jen tak tak. Čím se chakra zmenšovala, tím ubývala i moje rychlost. Nechci to použít, naposledy to nedopadlo dobře, ale budu muset.
Přivřela jsem oči, soustředila se na bolest krku a cítila to známé pálení. Aktivovala jsem první stupeň prokleté pečetě a ta se začala rozlzéat. Neuměla jsem jí plně ovládat, ani jsem nevěděla, kde jsem k pečeti přišla. Už jsem jí měla po půlce těla a víc, už jsem jí zesílit nedokázala. To by na mě bylo příliš. (Prokletá pečet + 150 chakry celkově 230 chakry)
Tak nějak jsem se pousmála, konečně jsem se zase cítila silnější. Jediným rychlým pohybem jsem se dostala za něj. "Jinton: Mueisho!" Použila jsem to znovu, jutsu bylo posílené prokletou pečetí. (- 200 chakry, zbývá 30) Útočila jsem na Zohana z každé strany, v nezměrné rychlosti, musela jsem to dokončit.
Návrat nahoru Goto down
Zoban
Genin
Genin
Zoban


Počet příspěvkù : 57
Narození : 16. 10. 11
Age : 29
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 7:39 pm

Rychle jsem skočil do výšky ale trefila mě do boku velmi to bolí.Tak jsem začal rychle utíkat ale ještě pár krát mě trefila. a v tu chvily jsem dostal nápad. do jednoho z jejich kopů jsem vložil kunai a uhnul tělem pryč
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyMon Oct 24, 2011 7:48 pm

Pff, přímo jsem zuřila,, ale pečeť už to nezvyšovala. Zlost mizela a pečeť s ní. Měla jsem už sotva málo chakry, abych se udržela na nohou. Tolik pokusů, marných pokusů. "Tak už to ukonči.." Ušklíbla jsem se, neměla jsem skoro žádnou chakru, ale s poutpou jsem odejít taky nechtěla.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aréna - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Aréna - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:51 am

(Vzhladom k tomu ako tento duel prebieha som sa rozhodol že ho pozastavím som si istý že sa tu bude zase niečo riešiť a nemienim tým zdržiavať druhých takže prístupime týmto k dalšiemu zápasu ale to neznamená že ked sa niekdo objaví s dvojice Zoban a Manami aby nepostovali jejich zápas pokračuje dalej)


"HM zaujmavé to bolo no nič dobre takže ako další sem príde Kentashi a Michio Isas"Bol som zvedavý na tento duel bol predposledný a možno uvidíme viac než doteraz vlastne bolo by to ja dobre pretože doteraz zápasy boli dosť nezaživné.



Aréna - Stránka 2 1106232342genma
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna   Aréna - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Aréna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: